Moderator/ica: storm_raider

 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 127
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 20, 2024 10:11 pm

Ma samo nek izbore opstanak i onda na ljeto ne štediti na treneru i igračkom kadru. Dogodine ispada 4 ekipe pa nek gospoda skonta šta to znači.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1852
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 20, 2024 10:23 pm

PlavaDobrinja1921 je napisao/la:
sub apr 20, 2024 10:11 pm
Ma samo nek izbore opstanak i onda na ljeto ne štediti na treneru i igračkom kadru. Dogodine ispada 4 ekipe pa nek gospoda skonta šta to znači.
Bez uvrede druze, al jel stvarno postoje ljudi poput tebe koji misle da, ako izborimo opstanak, ide kompletna cistka, ide novi trener, 15 novih igraca i mi cemo biti ok? Jel stvarno mislite da to tako funkcionise? Pa nije ovo TM menadzer pa da stvari tako funkcionisu.

U ovom klubu je sve trulo, al bukvalno sve.Od cistacice, Dine Pekica, igraca, trenera, administracije, pa sve do uprave i predsjednika.

To je posao koji se ne okrece za jedno ljeto.Sta jedno, ma ni za 5 i to mukotrpnog POSTENOG rada, imajuci u vidu gdje smo mi.

Sta ti znaci i da nam je budzet na nuli, da namamo ni dugova kad ljudi NE ZNAJUU!! Eto ti je Sarajevo najbolji primjer, a mi smo gori i od njih, pa sad skontaj sam.

Kad ce se vise skontati da se ne moze "preko noci" nista??
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3572
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 20, 2024 10:26 pm

Majkel je napisao/la:
sub apr 20, 2024 9:40 pm
HajrA je napisao/la:
sub apr 20, 2024 9:28 pm
Polahko sampanjac ekipa na vrata koja im je otvorio Gredic se vraca u klub. 👏👏👏👏
Ako ćemo iskreno, fudbal smo znali igrati samo kad su ti i takvi bili u klubu.
A bgm i fotbool se igrao, pa 14 tekmi bez pobjede
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1150
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 20, 2024 10:27 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/pozna ... /240419172

Ne znam, meni ovo ne obecava, pa ljudi dragi Dino ima 67 godina, nije radio godinama unazad, Omer tanak nije nesto ni u Bosni V napravio, Alihodzica necu ni komentarisati, Guso ljigavac vamo mahala na klub a sada dosao.
Jos Rumeni i dalje tu, on pametuje nesto a pokazao se do sada, ne znam kako njega nisu otjerali sada sa 4 trenerom.

Nasi izgleda u klubu zive kao da je 2002, nikako da se odmaknu iz tog vremena.
Ogranicen smo narod, samo tako, strasno.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1589
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 20, 2024 11:57 pm

Kako nas zajebaše, čuj krizna grupa, Gredić i Badžak hahaha da nas spašavaju, pa Amar=Gredić ista govna, Badžak=Amar ista govna top ideje i sl. Čim sam ja vidio one kule i projekte, znao sam da je neka prevara u najavi. Otjerati Hasagića, Luku i onig našeg najboljeg kondicionog u državi ne mogu mu se imena snetiti je van svake pameti. Dakle, ide ftbool 2. Majku vam yebem, pa ima hljeba i mimo Želje ali za lojavog očitno nema.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 475
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:11 am

Sky1 je napisao/la:
sub apr 20, 2024 11:57 pm
Kako nas zajebaše, čuj krizna grupa, Gredić i Badžak hahaha da nas spašavaju, pa Amar=Gredić ista govna, Badžak=Amar ista govna top ideje i sl. Čim sam ja vidio one kule i projekte, znao sam da je neka prevara u najavi. Otjerati Hasagića, Luku i onig našeg najboljeg kondicionog u državi ne mogu mu se imena snetiti je van svake pameti. Dakle, ide ftbool 2. Majku vam yebem, pa ima hljeba i mimo Želje ali za lojavog očitno nema.
Mislim da Badžak nije u toj priči da se okoristi od Želje. Čovjek ima para bruku i ne treba mu Željo. Znam da je bolesnik Želje i da voli Želju.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:25 am

Lutamo šumom vlastitog ega
a tvrdimo da je to zbog njega.
Previše je lijepa slika o sebi,
da je mijenjaš, nikada ne bi.

Sve se ruši, ne budi dijete,
pa i ove zablude koje prijete.
U ovome kolu naših života
porazi nisu jedina sramota.

Spasenje samo stiže iznutra,
odmah kreni, ne čekaj sutra.
Ne krpi rupe, truhla su vrata,
digni se, dušmanima iz inata.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1589
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:39 am

Refa1921 je napisao/la:
ned apr 21, 2024 12:11 am
Sky1 je napisao/la:
sub apr 20, 2024 11:57 pm
Kako nas zajebaše, čuj krizna grupa, Gredić i Badžak hahaha da nas spašavaju, pa Amar=Gredić ista govna, Badžak=Amar ista govna top ideje i sl. Čim sam ja vidio one kule i projekte, znao sam da je neka prevara u najavi. Otjerati Hasagića, Luku i onig našeg najboljeg kondicionog u državi ne mogu mu se imena snetiti je van svake pameti. Dakle, ide ftbool 2. Majku vam yebem, pa ima hljeba i mimo Želje ali za lojavog očitno nema.
Mislim da Badžak nije u toj priči da se okoristi od Želje. Čovjek ima para bruku i ne treba mu Željo. Znam da je bolesnik Želje i da voli Želju.
[/quote
Predugo mi je nešto ostao u prici sa Amarom i Semirom Cericem iz Londona, nije ni njegovo maslo za ramazana vidjet ces.
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:53 am

Sky1 je napisao/la:
sub apr 20, 2024 11:57 pm
Kako nas zajebaše, čuj krizna grupa, Gredić i Badžak hahaha da nas spašavaju, pa Amar=Gredić ista govna, Badžak=Amar ista govna top ideje i sl. Čim sam ja vidio one kule i projekte, znao sam da je neka prevara u najavi. Otjerati Hasagića, Luku i onig našeg najboljeg kondicionog u državi ne mogu mu se imena snetiti je van svake pameti. Dakle, ide ftbool 2. Majku vam yebem, pa ima hljeba i mimo Želje ali za lojavog očitno nema.
Isto sam pomislio, al sam šutio. Bio sam jedini koji je crnjačio sa arapima, svi me popljuvaše. Sad nisam smio napisat ovo što si ti, da ne ispadne da nešto stalno negativu unosim. Iskreno, čudo svi do sada nismo postali one ptice kukavice, pa stalno ku ku ku...šta nas je sve snašlo, lažem sebe bit će bolje, a znam da se lažem.
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:55 am

Ja zbog ovih svih vratolomija, više svoje 1KM nedam. Ako dajem zdravlje, zbog ovog, ne moram i pare.
Želju niko ne može uništiti izvana, samo iznutra. Nisu meni rezultati nikada bili mjerilo, jbg lopta okrugla, al poslije arapa ja vidim koji su to destruktivci i to da nisu svjesni svoje destrukcije. Za Amara svi znamo, uništio nas svjesno sa ekipom No1. Svjesno, nesvjesno mi smo donji, bez posljedica za one gore.
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 1:05 am

Gredić neka ode u Njemacku ili Italiju, neka tamo napravi neki projekat ovog tipa, pa neka dodje ovde i kaže : "Ja sam taj i taj, realizovao sam to i to...u vrijednosti xxx miliona EUR" . Jadan Željo, svima dodje ko prvo auto poslije vozačke. Ako ga slupaš, nije šteta. Samo mi zdravlje svoje trošimo i jedemo.
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 1:23 am

Nisam neki pravnik, al koliko se sjećam, podavno sam imao posla sa zakonom gdje se regulišu prava gradjevina na tudjem zemljištu. Ukratko, ako objekti na zemljištu premašuju vrijednost zemljišta, zakon to primarno priznaje. Kad nam Gredić složi kubike betona na pomoćni, možemo samo ušima mahati. Objekti će više vrijediti od zemljišta i to je to. Niko neće pomjerati kubike betona, ravnati ili na točkove staviti par zgrada da ih odveze negdje. To je tu i biće zavjeka, vlasnik objekata ukoliko vrijednost istih premašuje vrijednost zemljista ima prednost pred zakonom, a o zemljištu ispod zgrada onda se može cjenkat. I to kako cjenkat..."kome ćeš prodat zemljište ispod mojih zgrada, ako meni nećeš?"
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3208
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 1:58 am

Qooler je napisao/la:
ned apr 21, 2024 12:55 am
Ja zbog ovih svih vratolomija, više svoje 1KM nedam. Ako dajem zdravlje, zbog ovog, ne moram i pare.
Želju niko ne može uništiti izvana, samo iznutra. Nisu meni rezultati nikada bili mjerilo, jbg lopta okrugla, al poslije arapa ja vidim koji su to destruktivci i to da nisu svjesni svoje destrukcije. Za Amara svi znamo, uništio nas svjesno sa ekipom No1. Svjesno, nesvjesno mi smo donji, bez posljedica za one gore.
Druže, bitnije je zdravlje od novca, zapamti to!

A Amar će ponovo zasjesti na klupu, samo dok se tajming, atmosfera, odnosi i interesi poklope, nemojte svoje zdravlje bezveze trošiti, on je u klubu, indirektno će upravljati a kada bude htio opet će zasjesti. Čuvajte zdravlje!

Volim te Željo!
 
svabo
Postovi: 119
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 7:24 am

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6035
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 9:03 am

Postujuci pravo na svacije misljenje ipak mislim da malo vise crnjacite.Dino Dzurbuzovic je trener kojeg jako dosta bivsih igraca postuje.Ono sto nam je sada potrebno je potpuna mobilizacija svih,apsolutno svih da ostavrimo jedan i jedini cilj,a to je opstanak u ovoj yebenoj ligi.Ne zbog bilo koga od nas nego zbog naseg Zelje.U periodu poalije ove borbe cemo imati vremena da raspravljamo o mnogicemu.I meni dosta stvari ne stima,ali sada imamo taj primarni cilj a to opstanak.Mnogi su svoja ega spustili i stavili se na raspolaganje da pomognu svako sa svojim mogucnostima.Ide utorak i jako bitna tekma u ostvarivanju tog cilja.Treba nam pobjeda pa kakva god....moze vala i ćunom da ga zabije bilo ko samo da se pobjedi.
Ostavimo za sada pricu o Amaru,upravi ,gredicu,badzaku i inim po strani,idemo u borbu za opstanak.Treba nam 37 bodova da bi ga ostvarili i moramo ih namaknuti kako tako ali ih moramo namaknuti.
Ne nasjedajte na provokacije gurbeta j ostalih ...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
SamoNapad
Postovi: 406
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 9:06 am

svabo je napisao/la:
ned apr 21, 2024 7:24 am
https://m.youtube.com/live/joe7hcX-kr0? ... 8ZjyxjnRe5

Bašić kod Marjana Mijajlovića
Ovo ti je 100% da se zna sigurno par mjeseci unazad Velež ,Sarajevo ,Borac i Zrinjski. Što se Posusje ne bori za evropu , sto Sloga ne igra ....
Poštenjacine sve ali Željo eto namjesta .
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 9:20 am

Dzezvar je napisao/la:
ned apr 21, 2024 9:03 am
Postujuci pravo na svacije misljenje ipak mislim da malo vise crnjacite.Dino Dzurbuzovic je trener kojeg jako dosta bivsih igraca postuje.Ono sto nam je sada potrebno je potpuna mobilizacija svih,apsolutno svih da ostavrimo jedan i jedini cilj,a to je opstanak u ovoj yebenoj ligi.Ne zbog bilo koga od nas nego zbog naseg Zelje.U periodu poalije ove borbe cemo imati vremena da raspravljamo o mnogicemu.I meni dosta stvari ne stima,ali sada imamo taj primarni cilj a to opstanak.Mnogi su svoja ega spustili i stavili se na raspolaganje da pomognu svako sa svojim mogucnostima.Ide utorak i jako bitna tekma u ostvarivanju tog cilja.Treba nam pobjeda pa kakva god....moze vala i ćunom da ga zabije bilo ko samo da se pobjedi.
Ostavimo za sada pricu o Amaru,upravi ,gredicu,badzaku i inim po strani,idemo u borbu za opstanak.Treba nam 37 bodova da bi ga ostvarili i moramo ih namaknuti kako tako ali ih moramo namaknuti.
Ne nasjedajte na provokacije gurbeta j ostalih ...
Tako je. Sad je opstanak bitan. Sve ostalo je sporedno.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1828
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 11:59 am

phpBB [video]


Kako smo fino krenuli, a sad...
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:40 pm

Majkel je napisao/la:
ned apr 21, 2024 11:59 am
phpBB [video]


Kako smo fino krenuli, a sad...
Dobili smo bili covjeka koji je stvarno mogao na duze staze biti ostavljen ali to je ono nase iz supljeg u prazno konstantno mijenjanje taktike vodjenja kluba kako vjetar puhne i to nas je i dovelo ovdje gdje jesmo, dugo necemo dobiti covjeka koji se toliko davao za nas fudbalski klub jer nermin nije radio samo za prvu ekipu i teren vec i za ostale segmente kluba a mi smo to olako pustili da bi dali arapima da se uce na nama. Ko nije pogledao tople preporuke da pogleda https://www.youtube.com/live/joe7hcX-kr ... uHYsbysCre
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 21, 2024 12:50 pm

Greda je vrlo realan decko. Iskoristice svaku priliku koja mu se ukaze zajedno sa saradnicima u ovom kriznom komitetu da se Zeljo izdigne iz ovog blata. A do tada braco, svi ko jedan, potrebni smo Zelji, vise nego ikada! Juce sam bio na treningu, igraci jako postuju Dinu i mislim da cemo cilj ostvariti. A onda, vidjeti sta i kako dalje. Obavezno natjerati prinudnu upravu i ljude u njoj da nam pokazu sta su potpisali kad nadju investitora. Slazem se da je pomocni izgubljen, al zato se lijepo zastitis, pa u ugovor stavis zastitne klauzule da u slucaju neodrzavanja Kampa ili ne do Bog neizgradnje istog, sve se Klubu vraca u posjed. Nisam pravnik, al te zastitne klauzule ce biti jako vazne za klub! Qooler je u pravu, kad ti pukne mega betonska konstrukcija, zna se ko ima pravo prece kupnje zemljista. I neka nam objasne strucnjaci zasto je odbijen prijedlog da se pomocni okrene i da na ostatku se napravi fitnes centar klupski i u visini sjevera prodavnica jedne jake firme koja bi nam bila i sponzor kluba. Sretno ti Zeljo u ovoj borbi, gdje ti je voda dosla do grla. Svi ko jedan u utorak! Za naseg Zelju!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kvalitet i 246 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija