Moderator/ica: storm_raider

 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:23 pm

Zivim za dan kada ce Brko nogom nabiti ova dva seljaka iz Bugojna. A posebno mislim
na ovog malog Osmanovica. Seljacic, seljacki mentalitet, kljucko. Joj kakav je to mentalni patuljak.. a najgore je od svega sto on uopste izgleda ne prestaje iako mu svi govore da je krenuo pogresnim putem. Znaci 100 ljudi oko tebe ti ukazuje na probleme i ti opet guras po svom. Strasno. Ja ga ustvari ne bi pustio iz kluba dok mu ugovor ne istekne. Ili ces doci pameti i pokusati iskoristiti sto ti je Bog dao talenat, ili ces se oprostiti od fudbala za 3 godine kada ti istekne ugovor. 3 godine sjedenja na tribini, naravno.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:24 pm

samo_plavo je napisao/la:
pon apr 22, 2019 3:19 pm
Kako mi ovaj Osmanović i Asim postaju iritantni i odvratni u pm. Noga obojici što prije pa nek onda što se mene tiče puše i jedan drugom ako im je volja. Debili.
Isto mislimo, ali isto.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:28 pm

Sto je najgore, te dvije pic.ke sa kojim sjedite vam kur.cu ne valjaju. Bolje trebe vodaju pubertetlije ;) Klosari!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:39 pm

Eh posto smo dosta pljuvali i nervirali se, ajde da skontamo sta mi dalje mozemo uraditi za Zelju.

Ima li neko blizak klubu da nam kazu sta su to potrebe kluba i kako im mozemo pomoci? Također, ako ima raja sa foruma neku ideju, izbacite da cujemo...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:46 pm

renzo1921 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 3:23 pm
Zivim za dan kada ce Brko nogom nabiti ova dva seljaka iz Bugojna. A posebno mislim
na ovog malog Osmanovica. Seljacic, seljacki mentalitet, kljucko. Joj kakav je to mentalni patuljak.. a najgore je od svega sto on uopste izgleda ne prestaje iako mu svi govore da je krenuo pogresnim putem. Znaci 100 ljudi oko tebe ti ukazuje na probleme i ti opet guras po svom. Strasno. Ja ga ustvari ne bi pustio iz kluba dok mu ugovor ne istekne. Ili ces doci pameti i pokusati iskoristiti sto ti je Bog dao talenat, ili ces se oprostiti od fudbala za 3 godine kada ti istekne ugovor. 3 godine sjedenja na tribini, naravno.
Nije on iz Bugojna :ganja:
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:47 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 3:05 pm
kokoška je napisao/la:
pon apr 22, 2019 1:27 pm
Kospa je napisao/la:
pon apr 22, 2019 1:03 pm


Ne znam brate kako je doslo do toga da najbolji asistent ekipe ( bek) ispadne iz forme za dvije utakmice???

Kakva suplja nam se prosipa yebo ga vise stanic u qrac otisao


Ako hocemo juris na titulu slijedece sezone, treba nam 10 novih kvalitetnih igraca... sve ostalo je suplja
Nije on ispao iz forme nego je jedini sa Krpicem koji nije bojkotovao proslu upravu, a i Krpic se polako sklanja samo sto ga nema ko zamijeniti...
A teorija zavjere, ne mogu vjerovati. :r
Ne znaju igrati druže to je najjednostavnije reći, znači skoro pa svi koji trenutno igraju prije 10-15 godina ne bi mogli prići prvom timu.
Govorim za trenutnu situaciju, da nekakav stanić koji ne zna ni trčati igra pored Siniše koji je najborbeniji već zadnjih par godina. Veliki profesionalac.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 3:52 pm

renzo1921 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 3:24 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon apr 22, 2019 3:19 pm
Kako mi ovaj Osmanović i Asim postaju iritantni i odvratni u pm. Noga obojici što prije pa nek onda što se mene tiče puše i jedan drugom ako im je volja. Debili.
Isto mislimo, ali isto.
Osmanović je po meni odličan talent, momak je po meni nevjerovatan...dok je malo igrao kod Ode, kad udje odma preuzme sredinu.... ali ako mu je šiša preča od fudbala, onda ima i on i mi problem. Samo što je njegov mnogo veći.
Treba uvesti pravila ponašanja van terena. U slučaju dokaza...prva opomena usmena, druga disciplinska prijava i finansijske sankcije, treća prijava.... letiš, taman da si Messi. I ja na radno mjesto moram doći odmoran, a kamo li oni.
Dakle hitno uvesti pravilnik ponašanja na terenu (treningu), a i izvan terena. ako pravilnik već postoji, hitno ga počet primjenjivat!
Zaboravih reći da onog Kjosevskog više nikad, al nikada na gol ne bi stavio. Bio mi je drag i imao sam razumjevanja, al nek mu je sretno. Ovaj Fejzić je unio mirnoću u ekipu i zadnju liniju. Čak je i ono Stanićevo vraćanje dok je igrač metar od Fejzića uspio riješiti. Amar ima moju punu podršku što je zamjenio golmana. Dok je totalno suprotno za Sinišu i Stanića! Stanić je užasan igrač! Najgore je što takav loš igrač koji nas je napustio zbog Svinjskog igra, a onaj Siniša koji je skoro umro protiv Čelika sjedi na klupi! To je čista nepravda! Ako ćemo gledati da je Stanić lojalan Amaru, a Siniša Želji..onda su stvari jasne! Amare, preča nam je lojalnost Želji nego bilo čija bilo kome pojedinačno! Molim te, preklinjem te ne radi nam to!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 4:22 pm

Osmanović redovno u bordo jakni, crvenoj majici dolazi na tekmu, poslije ide shisha, nema tu prave emocije, pisao sam šta njima ustvari predstavlja Željo i dok je tako od njih neće ništa biti. A to što misle da su mladi mogu zaboraviti, sa 19 godina ako ne možeš igrati u današnjoj ekipi Želje možeš zaboraviti da ćeš išta postići kao fudbaler.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:13 pm

Ne odobravam to ponašanje, te nargile, alkohol, cigare i slično. Ali, ja kad se sjetim one dominantne generacije sa Svrakom, Jamakom, Adilovićem i ostalima, gdje je samo jedan Svraka npr. mogao popiti (i pio je) hektolitre alkohola i popušiti cigara koliko hoćeš, shvatim da mene ne treba zanimati šta rade izvan terena. Zanima me samo teren. Tu Asim pokazuje raskoš neznanja, a malog odavno nismo ni vidjeli. Manite se priča ko gdje sjedi, šta ko radi i slično. Njihovi privatni životi. Treba nas zanimati samo i isključivo teren. Jedino ako baš obruka klub izvan terena ili uradi nešto baš strašno, a ovo sitno (nargile, curice i ostalo) - hebo to.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:14 pm

Iz naše lige bih volio vidjeti u Želji ako je ikako moguće Muminovića i Beganovića iz Slobode, Horića i Boju i(li) Welbecka iz Mladosti, Vega iz GOŠK-a, Jamaka iz Čelika, Brkića iz Zvijezde 09, Milanovića iz Krupe, Srećkovića iz Radnika, te Dilavera iz Čelika. Iz Prve lige Federacije bih volio vidjeti Ovčinu i Ćosića iz Veleža.

Ne vjerujem da je ovo realno uopšte, ovo su samo neke moje želje, a svaki od navedenih igrača bi nas pojačao i bili bismo jači nego sada :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:17 pm

ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:14 pm
Iz naše lige bih volio vidjeti u Želji ako je ikako moguće Muminovića i Beganovića iz Slobode, Horića i Boju i(li) Welbecka iz Mladosti, Vega iz GOŠK-a, Jamaka iz Čelika, Brkića iz Zvijezde 09, Milanovića iz Krupe, Srećkovića iz Radnika, te Dilavera iz Čelika. Iz Prve lige Federacije bih volio vidjeti Ovčinu i Ćosića iz Veleža.

Ne vjerujem da je ovo realno uopšte, ovo su samo neke moje želje, a svaki od navedenih igrača bi nas pojačao i bili bismo jači nego sada :D
Što trenutno nije teško. :D
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:22 pm

LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:17 pm
ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:14 pm
Iz naše lige bih volio vidjeti u Želji ako je ikako moguće Muminovića i Beganovića iz Slobode, Horića i Boju i(li) Welbecka iz Mladosti, Vega iz GOŠK-a, Jamaka iz Čelika, Brkića iz Zvijezde 09, Milanovića iz Krupe, Srećkovića iz Radnika, te Dilavera iz Čelika. Iz Prve lige Federacije bih volio vidjeti Ovčinu i Ćosića iz Veleža.

Ne vjerujem da je ovo realno uopšte, ovo su samo neke moje želje, a svaki od navedenih igrača bi nas pojačao i bili bismo jači nego sada :D
Što trenutno nije teško. :D
Tačno, ali ja sam na početku sezone bio mišljenja da je ova ekipa sasvim korektna...uostalom da nije bila, ne bismo dobili Širokog, Zrinjskog, ne bismo prvi bili, imali pet-šest bodova više od Sarajeva, šta se poslije dogodilo i ko je kriv za to, to neka im bude predmet analize jer su ovakvi rezultati došli kao plod toga što se dogodilo nakon poraza od Širokog Brijega u Kupu. Mi smo sasvim pristojne rezultate imali do sredine sezone, a onda smo krenuli padati i evo još se nismo zaustavili. U prvih devet kola izgubili jednom od Čelika i onda kada nam je došla ona serija gdje smo od šest utakmica igrali četiri na Grbavici, mi se izgubimo i ne znamo još da se vratimo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:28 pm

ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:22 pm
LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:17 pm
ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:14 pm
Iz naše lige bih volio vidjeti u Želji ako je ikako moguće Muminovića i Beganovića iz Slobode, Horića i Boju i(li) Welbecka iz Mladosti, Vega iz GOŠK-a, Jamaka iz Čelika, Brkića iz Zvijezde 09, Milanovića iz Krupe, Srećkovića iz Radnika, te Dilavera iz Čelika. Iz Prve lige Federacije bih volio vidjeti Ovčinu i Ćosića iz Veleža.

Ne vjerujem da je ovo realno uopšte, ovo su samo neke moje želje, a svaki od navedenih igrača bi nas pojačao i bili bismo jači nego sada :D
Što trenutno nije teško. :D
Tačno, ali ja sam na početku sezone bio mišljenja da je ova ekipa sasvim korektna...uostalom da nije bila, ne bismo dobili Širokog, Zrinjskog, ne bismo prvi bili, imali pet-šest bodova više od Sarajeva, šta se poslije dogodilo i ko je kriv za to, to neka im bude predmet analize jer su ovakvi rezultati došli kao plod toga što se dogodilo nakon poraza od Širokog Brijega u Kupu. Mi smo sasvim pristojne rezultate imali do sredine sezone, a onda smo krenuli padati i evo još se nismo zaustavili. U prvih devet kola izgubili jednom od Čelika i onda kada nam je došla ona serija gdje smo od šest utakmica igrali četiri na Grbavici, mi se izgubimo i ne znamo još da se vratimo.
A jbg.

Što se tiče ovih gore igrača, ja bih od navedenih doveo Muminovića, Beganovića, Boju, Vegu, Brkić zbog mladosti, Milanovića i ova dva iz Veleža. Ove ostale možda osim Srećkovića jer jbg i on sad ima 31 godinu i Jamak koji je stariji od njega.
A svi ovi igrači pod ugovorom će biti i na kraju sezone osim Vege.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:30 pm

LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:28 pm
ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:22 pm
LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:17 pm


Što trenutno nije teško. :D
Tačno, ali ja sam na početku sezone bio mišljenja da je ova ekipa sasvim korektna...uostalom da nije bila, ne bismo dobili Širokog, Zrinjskog, ne bismo prvi bili, imali pet-šest bodova više od Sarajeva, šta se poslije dogodilo i ko je kriv za to, to neka im bude predmet analize jer su ovakvi rezultati došli kao plod toga što se dogodilo nakon poraza od Širokog Brijega u Kupu. Mi smo sasvim pristojne rezultate imali do sredine sezone, a onda smo krenuli padati i evo još se nismo zaustavili. U prvih devet kola izgubili jednom od Čelika i onda kada nam je došla ona serija gdje smo od šest utakmica igrali četiri na Grbavici, mi se izgubimo i ne znamo još da se vratimo.
A jbg.

Što se tiče ovih gore igrača, ja bih od navedenih doveo Muminovića, Beganovića, Boju, Vegu, Brkić zbog mladosti, Milanovića i ova dva iz Veleža. Ove ostale možda osim Srećkovića jer jbg i on sad ima 31 godinu i Jamak koji je stariji od njega.
A svi ovi igrači pod ugovorom će biti i na kraju sezone osim Vege.
Srećković je po meni veoma dobar igrač k'o i Jamak, ne možeš ih prodati niti zaraditi na njima, ali ti mogu biti od koristi.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:32 pm

ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:30 pm
LARSSON je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:28 pm
ž'21 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:22 pm

Tačno, ali ja sam na početku sezone bio mišljenja da je ova ekipa sasvim korektna...uostalom da nije bila, ne bismo dobili Širokog, Zrinjskog, ne bismo prvi bili, imali pet-šest bodova više od Sarajeva, šta se poslije dogodilo i ko je kriv za to, to neka im bude predmet analize jer su ovakvi rezultati došli kao plod toga što se dogodilo nakon poraza od Širokog Brijega u Kupu. Mi smo sasvim pristojne rezultate imali do sredine sezone, a onda smo krenuli padati i evo još se nismo zaustavili. U prvih devet kola izgubili jednom od Čelika i onda kada nam je došla ona serija gdje smo od šest utakmica igrali četiri na Grbavici, mi se izgubimo i ne znamo još da se vratimo.
A jbg.

Što se tiče ovih gore igrača, ja bih od navedenih doveo Muminovića, Beganovića, Boju, Vegu, Brkić zbog mladosti, Milanovića i ova dva iz Veleža. Ove ostale možda osim Srećkovića jer jbg i on sad ima 31 godinu i Jamak koji je stariji od njega.
A svi ovi igrači pod ugovorom će biti i na kraju sezone osim Vege.
Srećković je po meni veoma dobar igrač k'o i Jamak, ne možeš ih prodati niti zaraditi na njima, ali ti mogu biti od koristi.
A evo u Radniku odigrao 30 minuta protiv nas, to je prva utakmica nastavka sezone, i od tada ni na klupi. Možda povreda.

Treba se na kartoteku prebaciti, ovdje idu samo ozbiljne diskusije. :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:52 pm

Kako se zove onaj veznjak što je igra(o) u radniku? Ćelav, njihov blagojević, ima top u nozi..
Ako igra gdje ja bih ga zaganjo ima nešto u sebi, iskustvo :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 5:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:52 pm
Kako se zove onaj veznjak što je igra(o) u radniku? Ćelav, njihov blagojević, ima top u nozi..
Ako igra gdje ja bih ga zaganjo ima nešto u sebi, iskustvo :D
https://www.transfermarkt.ba/filip-stoj ... ler/163023
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 6:03 pm

@ Durgo, svaka tebi čast na entuzijazmu ali ja ću još pričekati s bilo kakvim učešćem dok se ne uvjerim u njihove namjere. U koje jako sumnjam, prvenstveno radi njihovog načina ulaska u klub.
 
renzo1921
Postovi: 33
Pridružen/a: pon apr 22, 2019 9:26 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 6:10 pm

kvalitet je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:13 pm
Ne odobravam to ponašanje, te nargile, alkohol, cigare i slično. Ali, ja kad se sjetim one dominantne generacije sa Svrakom, Jamakom, Adilovićem i ostalima, gdje je samo jedan Svraka npr. mogao popiti (i pio je) hektolitre alkohola i popušiti cigara koliko hoćeš, shvatim da mene ne treba zanimati šta rade izvan terena. Zanima me samo teren. Tu Asim pokazuje raskoš neznanja, a malog odavno nismo ni vidjeli. Manite se priča ko gdje sjedi, šta ko radi i slično. Njihovi privatni životi. Treba nas zanimati samo i isključivo teren. Jedino ako baš obruka klub izvan terena ili uradi nešto baš strašno, a ovo sitno (nargile, curice i ostalo) - hebo to.
100% si ti upravu za ovo. Zadnja sampionska generacija je bila skupina alkosa, ali velemajstora u fudbalu. A gledaj ovog malog, 2 utakmice odigrao i poceo mafijati, fura Givenchy majice, ganja trebe, ponasa se k’o Baloteli. E to je taj seljacki mentalitet. Zapni, treniraj, dokazi se i igraj kako Bog zapovijeda, onda se bodi horsom u mozak, apsolutno me ne zanima. On se ufatio Zeceva koji su (prvenstveno Ermin) rijesili maltene svoj zivot jer je Ermin zaradio masnih para u Turskoj... a on klosarcic igra za 6 stoja i mafija. E to mene boli.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 22, 2019 6:16 pm

renzo1921 je napisao/la:
pon apr 22, 2019 6:10 pm
kvalitet je napisao/la:
pon apr 22, 2019 5:13 pm
Ne odobravam to ponašanje, te nargile, alkohol, cigare i slično. Ali, ja kad se sjetim one dominantne generacije sa Svrakom, Jamakom, Adilovićem i ostalima, gdje je samo jedan Svraka npr. mogao popiti (i pio je) hektolitre alkohola i popušiti cigara koliko hoćeš, shvatim da mene ne treba zanimati šta rade izvan terena. Zanima me samo teren. Tu Asim pokazuje raskoš neznanja, a malog odavno nismo ni vidjeli. Manite se priča ko gdje sjedi, šta ko radi i slično. Njihovi privatni životi. Treba nas zanimati samo i isključivo teren. Jedino ako baš obruka klub izvan terena ili uradi nešto baš strašno, a ovo sitno (nargile, curice i ostalo) - hebo to.
100% si ti upravu za ovo. Zadnja sampionska generacija je bila skupina alkosa, ali velemajstora u fudbalu. A gledaj ovog malog, 2 utakmice odigrao i poceo mafijati, fura Givenchy majice, ganja trebe, ponasa se k’o Baloteli. E to je taj seljacki mentalitet. Zapni, treniraj, dokazi se i igraj kako Bog zapovijeda, onda se bodi horsom u mozak, apsolutno me ne zanima. On se ufatio Zeceva koji su (prvenstveno Ermin) rijesili maltene svoj zivot jer je Ermin zaradio masnih para u Turskoj... a on klosarcic igra za 6 stoja i mafija. E to mene boli.
Možda da postane peder pa bi ga voljeli :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija