Moderator/ica: storm_raider

 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 11:56 pm

Neko nam je sihire bacio nema drugog objasnjenja
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 11:56 pm

gavran je napisao/la:
sub maj 18, 2019 11:55 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 11:52 pm
Da mi je neko pricao da cu gledati kako Cubara uspjesno cuva Krpica svih 90 minuta ne bih mu vjerovao. Doslovno je isao za njim gdje god je ovaj posao.

A onda se sjetim utakmice na Kosevu izmedju Celika i malenih i kakve je gluposti taj isti Cubara pravio. Ne znam, bas nisam pametan.
Dobro je ova raja na tribinama ikako normalna...
Nisi u pravu,ovdje niko nije normalan
Ko nije poludio ove sezone taj nije normalan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 11:57 pm

Volim bih samo da mi neko objasni na koji je fazon Amar potpisao Bajića, ja msm da svaki naš omladinac može onako odigrat, za njega je Livaja, Marselo. Kako to da se desi našem vrlom stručnjaku. Hajde htio da uštedi al nije baš morao dovoditi igrača od kojeg su ljudi s termina bolji. Hem sjebo Sinišu da valja, ni nalik onom igraču.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 18, 2019 11:58 pm

Fejza na klupu, Vedran noga.
Odbrana: svi noga osim Rodina i Pavića(Siniša svakako ide), eventualno Sipović ali za klupe, ostali out, mada vjerujem da Egzistencija ostaje, a Pavić ide.
Vezni red:Hajdar kao neka 4. opcija ili prodati, ostaviti Ramu i Mujezinovića.
Krila:ostaviti Veselog, onoj dvojici maloumnika što su počeli na krilima danas zabraniti dolazak na Grbavicu.
Napad:Krpića prodati ako možemo nekome, a Ermina ostaviti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
zastavnik
Postovi: 91
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 10:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:01 am

Samo da se zahvalim igracima , upravi i amaru sto nam unaprijedise footbal klab.Nisam se dugo ovako jadno osjecao kao danas.A mogli smo biti puno bolji samo da smo bili strpljivi.Zelim pobrojanim da se osjecaju isto kao ja i moja djeca danas u narednom periodu.Daleko vam kuca od nase Grbavice.Hvala vam za jad i cemer koji ste nam podarili.Hvala na osjecaju gorcine, tuzi i muci koju me spopadne kada vas gledam.Hvala vam sto nas svaka ekipa nakanta i sto nas kitice ponizise vi ni trepnuste.Hvala ti amare sto si nas spasio.
Sramota me
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:01 am

Cirkus
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:02 am

Prenosim @Fanzijev post sa orga, nece mi zamjeriti nadam se:
Svaka cast Mirsi, Jasminu Badzaku, a cujem i da je Selimovic u skladu s ocekivanjima prosjecnog navijaca.
Nemamo puno vremena. Potrebno je kretati se u dva pravca: jedinstvo i ciscenje kukolja.
Vrijeme je da raskrstimo s nekim navijacima, kako bismo se nastavili razvijati. Ima liga petice. Ima velika cetvorka za koju ste navijali prije rata. Ili sabur ili kabur. A ja kabur za Zelju necu.

Nema potrebe nabijati na stub srama nikoga. Potrebno je objasniti sampanjac, izviniti se jedni drugima i u inat dusmanima halaliti stosta jedni drugima. Ko nema snage za halala, nek nas se otarasi. Zeljo bi nakon odlaska ove Uprave jedva mogao popuniti strukture ljudima koji su kvalitetni ko Senad ili Jasmin, sposobni ko Vedran ili Almir.
Molim ljude iz uo koji ne mogu ljudskim kvalitetama da prste prethodnike i prvospomenute da odstupe, ali da ostanu s nama. Prevelik ste zalogaj zagrizli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:02 am

Ja cu samo reci da Ferid sa sjevera (sa slova E), koji ima 60+ godina, koji svaku teku dodje iz Olova predstavlja ZELJEZNICAR.

A ovi na terenu, upravi (u i oko Zelje) su pi.cke obicne koje trebaju da se stide onog sto je predstavlja grb iza kojeg stoje!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:03 am

storm_raider je napisao/la:
sub maj 18, 2019 11:52 pm
Da mi je neko pricao da cu gledati kako Cubara uspjesno cuva Krpica svih 90 minuta ne bih mu vjerovao. Doslovno je isao za njim gdje god je ovaj posao.

A onda se sjetim utakmice na Kosevu izmedju Celika i malenih i kakve je gluposti taj isti Cubara pravio. Ne znam, bas nisam pametan.
Dobro je ova raja na tribinama ikako normalna...
Krpic pod Odovicem i Krpic pod Osimom su dva svijeta razlicita. Isto vazi za Sinisu i Pavica. To sto trener ne iskoristava igrace na pravi nacin to je drugi par cipela.
Fudbal se dva puta promijenio do sad al Amar i dalje fura istu igru, bez obzira kakve igrace ima ili nema. Izbij na teskog centarfora pa nek on spusta lopte drugima, presing na polovini, brza transformacija. Al hajd sto taktitku ne mjenja nego sto iste igrace i dalje fura, Stanic, Bogicevic...

Ma pisa se frajer po svemu.. nek nam je Bog na pomoci sa njim a i njemu sa nama zbog Zelje
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:05 am

Zaka je napisao/la:
sub maj 18, 2019 11:48 pm
kvalitet je napisao/la:
sub maj 18, 2019 11:08 pm
gavran je napisao/la:
sub maj 18, 2019 7:49 pm


To niko ne zna.Bilo nam malo kup i dva druga mjesta plus sve sto je napravljeno na stadionu.Trazili smo evo nam ga.Futboll
Dobar je Senad... Kaže za invalida Zajmovića (dok je ovaj bio u nekakvoj formi) ja sam ga odlučio zadržati :placeodsmijeha: ja neznalice majko moja. Nije znao ni kad i kako treba kazniti. Kaže imali smo ponude za namještanje, ali nisam nikome prijavio :placeodsmijeha:

Ima baš dobrih i kvalitetnih ljudi u prošloj strukturi koji vrijede i koji mogu puno pomoći. Nije ni Senad loš, ali daleko iza nekih drugih ljudi na čelu s Vukotićem. Mogao bi biti dobar član UO, sve samo da on ne odlučuje direktno, jer to je loše. Da li bi njegov ego mogao istrpiti da bude neko iznad njega, to nisam siguran.
Hoćeš li ikad poslije poraza doći i pokuditi igrače, trenera? Hoćeš li poslije nedobijanja licence reći nešto protiv uprave, Šiljka? Dođeš ovdje kao njihov PR i još optužuješ nekoga da nije navijač Želje. Ja skupljam snagu od kraja tekme da napišem nešto, ali ti imaš snagu da odbraniš Amara, Selimovića i ostale. Ne treba ih niko braniiti, nek se vrate futbolu i ne gube na Grbavici od Livaje i Ćubare, nek dobiju licencu za izlazak u Evropu, ako je puno to što tražimo, onda smo svi mi ludi..
Haj provjeri moje postove. Vidi šta sam rekao za licencu. Vidi šta sam govorio za smrdana, bogija invalida i druge. Eto u jednom od prethodnih postova sam bukvalno pljunuo po šiljku. Nemam ja problem s tim uopće. Nisam ja ničiji PR, ali ovo je smiješno šta se piše. Amar dođe i najavi JEFTINU ekipu, a ljudi ovdje traže tiki-taku, nekakav aman-zaman napredak. Niko neće da prizna da nama Amar treba itekako. Pokušali smo bez njega, ne ide. Imali smo super strukture kluba, ali na terenu ništa. S Amarom ćemo sigurno nešto na terenu napraviti, to je razlika. Samo sabura...

Ali ljudi moji, kakav je ono lijevi bek :placeodsmijeha: tjeraj to Amare molim te. Meni se plače kad vidim da je smrdan naš najbolji bek. Ali fakat jedini on ima osjećaj za beka. Ne ide samo klasično iza leđa kad se ubacuje, već i kroz sredinu nekad... Vidi se da ima iskustva na krilnoj poziciji. Ali opet se može napušiti ku*čine.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:07 am

Pa ne treba nam valjda tiki-taka da probijemo Livaju, Ćubaru i Dušana Hodžića. Treba nam samo pristup utakmici kao protiv Radnika u Bijeljini i 3 im strpaš. Napali ih zadnjih 10 minuta, zabili 2 gola, jedan nam poništili i mogli zabiti još jedan.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:14 am

Moje mišljenje što se tiče fudbala i terena, Amar ako bude htio da napravi ekipu on će je napraviti i bit ćemo u vrh bh fudbala jer nije teško, kakva je to liga gdje imas 6 poraza u nizu i drzis 4. poziciju..

Mene vise brine rad uprave, ne gradi se stadion, nemamo licence, nemamo para, nemamo nista.. Sta rade ti ljudi u upravi?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:16 am

Dobra stvar od kad je Amar dosao je da su nam sudije pocele navlaciti al ono bas momacki, samo sto ne moze svaku tekmu crveni, jbg mora se nekad i napraviti akcija a ne samo nabij pa cemo se ganjat....cirkus puta dva
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:17 am

Fakat vise smarate sa Senadom i Amarom...pa svaka stranica sve vezala za njih dvojicu. Ma **** i jednog i drugog. Prvi ubleha, picka koja nije bio u stanju doci na skupstinu i oglasiti se a drugi umisljeni debil koji misli da je nekome interesantan sa svojim izjavama.

Jedva cekam prelazni rok da vidimo na cemu smo.

Kakva je ovo prica da se Graovac vraca
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:18 am

Trazim yebeni dupli pas ! jel to puno?? naravno da je puno kad je trener digao ruke od ekipe nakon 2 kola i glumi kafanskog filozofa sa svojim sarkasticnim izjavama nakon utakmice dok nas masakriraju na terenu! Kako ce se boriti igraci kad je sef digao ruke? Gdje je taj pobjednicki mentalitet ? Pa bolan ne bio da su Sablju doveli strijeljao bi ih frajer.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:19 am

Znate kakav ce se rasplet desiti sa ovom upravom i Amarom, evo ja cu vam reci sta ce biti.

Sve se svodi na to da li ce biti para u klubu na ljeto. Sad jako ubrzo cemo saznati da li ce klub dobiti licencu za europu, sto ce znaciti da li ce biti para od iste ili ne. Dzeko nece praviti van Italije kako stoje stvari - nema para od njega. Klub nema koga da proda od ovih krampi sto znaci da nema para od transfera. Ostaje jedino uprava da nekako stvori pare klubu. tj. Amar za ekipu i sve ostalo sto treba da se radi na ljeto i u buduce.

Tako da ako se desi da ne bude para prvi ce Amar koji ce tada biti samo trener a ne sve u klubu kako jeste reci "ovdje nema uslova i sredstava za rad odoh ja na odmor" a onda ce otici ovi njegovi koje je on doveo jer su nesposbni da budu uprava i administracija da vode fudbalski klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:19 am

Danas sam pitao za igrace na probi jer sam cuo i rece mi drug od sutra na probi 3 brazilca,talijan i argentinac
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:20 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:17 am
Fakat vise smarate sa Senadom i Amarom...pa svaka stranica sve vezala za njih dvojicu. Ma **** i jednog i drugog. Prvi ubleha, picka koja nije bio u stanju doci na skupstinu i oglasiti se a drugi umisljeni debil koji misli da je nekome interesantan sa svojim izjavama.

Jedva cekam prelazni rok da vidimo na cemu smo.

Kakva je ovo prica da se Graovac vraca
Otkud priča za Graovca?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:21 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:17 am
Fakat vise smarate sa Senadom i Amarom...pa svaka stranica sve vezala za njih dvojicu. Ma **** i jednog i drugog. Prvi ubleha, picka koja nije bio u stanju doci na skupstinu i oglasiti se a drugi umisljeni debil koji misli da je nekome interesantan sa svojim izjavama.

Jedva cekam prelazni rok da vidimo na cemu smo.

Kakva je ovo prica da se Graovac vraca
Tako je **** ga. BOLE NAS KURCI i za jednog i za drugog! Volimo Zelju, samo Zelju!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:25 am

A ko prica za Graovac?
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 231 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija