Moderator/ica: storm_raider

 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 8:39 pm

Niko se nije izjasnio vec dvije godine , znaci to vise ne postoji.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 8:41 pm

“Da bi naučio hodati moraš prvo naučiti puzati”
Ako ovu modrost primjenimo na funkcionisanje kluba prvi mi navijači moramo prestati tražiti da nam klub leti na mlazni pogon odmah. Sve dok klubu postavljamo nerealne ciljeve nikada nećemo napredovati kao zajednica, napredak do mlaznog pogona se nikada neće desiti ako svaki put kada propuzamo sami sebi noge odsječemo.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 8:49 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 8:24 pm
Sta je bilo, i postovi se brisu. ZA KOLIKO SE JUG PRODAO? Da probam opet
NIKADA SE JUG NIJE PRODAO NITI GA IKADA IKO MOŽE KUPITI.

Obrisani su ti postovi jer govoriš nešto što nema veze sa pameću. Ako su i povučeni pogrešni potezi od strane navijača to je zbog pogrešnih informacija koje su im podmetnute, koliko vas je ovdje promjenilo mišljenje u zadnjih par godina zbog pogrešnih informacija na kojim ste temeljili svoja mišljenja i pored toga što su vas pojedini upućivali na laži koje su vam servirane kroz razne mitove i legende. Sada ne mislim konretno samo na tebe već na veliki broj naše braće za koje bih život dao.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 9:17 pm

Izlija je napisao/la:
ned mar 07, 2021 8:49 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 8:24 pm
Sta je bilo, i postovi se brisu. ZA KOLIKO SE JUG PRODAO? Da probam opet
NIKADA SE JUG NIJE PRODAO NITI GA IKADA IKO MOŽE KUPITI.

Obrisani su ti postovi jer govoriš nešto što nema veze sa pameću. Ako su i povučeni pogrešni potezi od strane navijača to je zbog pogrešnih informacija koje su im podmetnute, koliko vas je ovdje promjenilo mišljenje u zadnjih par godina zbog pogrešnih informacija na kojim ste temeljili svoja mišljenja i pored toga što su vas pojedini upućivali na laži koje su vam servirane kroz razne mitove i legende. Sada ne mislim konretno samo na tebe već na veliki broj naše braće za koje bih život dao.
Dakle tvrdiš da ne postoji grupa koja upravlja procesima
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 9:33 pm

boccaccio je napisao/la:
ned mar 07, 2021 11:56 am
hardwell je napisao/la:
sub mar 06, 2021 11:00 pm
Gdje je i šta radi boccaccio?
Tu sam druze. Citam.
Pozeljeli smo te, nedostajes puno, u svakom pogledu :(
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 11:43 pm

Izlija je napisao/la:
ned mar 07, 2021 8:49 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 8:24 pm
Sta je bilo, i postovi se brisu. ZA KOLIKO SE JUG PRODAO? Da probam opet
NIKADA SE JUG NIJE PRODAO NITI GA IKADA IKO MOŽE KUPITI.

Obrisani su ti postovi jer govoriš nešto što nema veze sa pameću. Ako su i povučeni pogrešni potezi od strane navijača to je zbog pogrešnih informacija koje su im podmetnute, koliko vas je ovdje promjenilo mišljenje u zadnjih par godina zbog pogrešnih informacija na kojim ste temeljili svoja mišljenja i pored toga što su vas pojedini upućivali na laži koje su vam servirane kroz razne mitove i legende. Sada ne mislim konretno samo na tebe već na veliki broj naše braće za koje bih život dao.

Moguce da se promjenilo misljenje u ono sto je Amar zelio u to vrijeme.
Baklje na novom terenu? Rusenje ograde? Psovanje majke ostatku stadiona zbog negodovanja na skandiranje uparava napolje? Prijetnje ljudima iz kluba? Ulazak na teren? Sastanak u Tuborgu?
Aha, sve je to zbog pogresnih informacija, hvala na objasnjenju.
Sve do sad sam mislio da je istina ono sto sam cuo i vidio svojim usima i ocima. Hvala sto si me uputio.

Vidi decko, cast pojedincima, ali to je grupa ljudi koja nema svoje mislje i neki iz straha a neki sto su ograniceni, slusaju sta im kaze neko ko ima koristi.

Amara bih zadrzao jos 10 god u klubu, cisto iz razloga da vidimo nesto od one predstave: nesto saksonsko, kad se vrati moze svasta, futbol, football, kako vec veli...
Krivina Jug
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 12:44 am

Raja koga bi voljeli vidjeti na klupi umjesto Amara??kako sam cuo vrlo brzo bi mogao biti smjenjen..ajmo vase zelje,prijedloge..mada sam Amara toliko gotivio ni sanjao nisam da ce ispasti najveci dousnik kluba..kako rece jedan poznati novinar Amar ima dobru ekipu samo ih nije poslozio kako treba i djelim sa njim tu konsultaciju.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 2:27 am

Jedno su zelje, a drugo su mogucnosti....Volio bih ja svasta nesto, ali, iz prazne puske se ne puca...
U svakom slucaju, ja bih licno volio trenera koji bi bio samo trener, maksimalno fokusiran na posao
koji ce obavljati na profesionalan nacin, nekoga kome ce tim i Klub biti daleko iznad licnog egoizma,
tvrdoglavosti i personalnih interesa, nekoga ko nece zivjeti od uspjeha koje je postigao prije desetak
godina i koji ce misliti da se od stare slave moze zivjeti dovijeka, nekoga ko ce biti pun adrenalina i
pozitivnih vibracija koje ce znati prenijeti na igrace, nekoga ko svoj licni rad nece moci okarkterisati
na iritantno flegmatican nacin rijecima : " Djelujemo mlitavo ", " Igra nam je bljak ", " Igramo seljacki "
i slicno...Volio bih imati trenera koji ce imati orahe medju nogama, pa da javno, glasno i jasno kaze
" U posljednje cetiri utakmice osvojili smo samo jedan bod, to je moja krivica i zbog toga osjecam
ljudsku i moralnu obavezu i prema Klubu i prema navijacima da odem i ustupim mjesto nekome drugom ".
Volio bih imati trenera koji ce imati jasnu viziju gdje i sta je njegovo mjesto u Klubu, gdje njegova rijec
pocinje, a gdje se zavrsava, ukratko, volio bih imati TRENERA...A, onda se probudim i vidim lice
Amara Osima i ponovo citam njegove izjave...Ponovo njegovo muljanje i rotiranje...Ponovo njegove
suplje price, arogancija, cesanje, podrigivanje, stucanje...Izgleda da bez govnjave motke ova nocna
mora nece prestati...Pa, dobro ( kao sto rece AO nakon poraza u Tuzli ), sto se mora, mora.....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 4:28 am

Amar927 je napisao/la:
pon mar 08, 2021 12:44 am
Raja koga bi voljeli vidjeti na klupi umjesto Amara??kako sam cuo vrlo brzo bi mogao biti smjenjen..ajmo vase zelje,prijedloge..mada sam Amara toliko gotivio ni sanjao nisam da ce ispasti najveci dousnik kluba..kako rece jedan poznati novinar Amar ima dobru ekipu samo ih nije poslozio kako treba i djelim sa njim tu konsultaciju.
Amar nikada nece biti smjenjen.
Prvo niko nema muda da to uradi,jer da ima podpredsjednik nebi davao šatro ostavku,nego bi to i ucinio.
Druga stvar je ta sto bi brkina smjena sa svim klauzulama kostala klub preko milion km.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 4:35 am

Posto smo u enormno losoj situaciji, ja bih opet uzeo Admira Adzema. Nazalost jer Milomir vise nije tu. Ona kobna cetvorka (Bogi, Veca, Asim i Blagi nisu tu), pa bi Oda imao onaj svoj autoritet kao tokom Ferenc mandata.

Adzem je ipak doveo Zelju u najblizi momenat borbe za titulu u zadnjih 5-6 godina, te bubnuo kone 3 puta zaredom.

Sigurno bi uz njega i Juniori dobili minutazu. Ako ne on, onda Joldic.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 6:16 am

Amar927 je napisao/la:
pon mar 08, 2021 12:44 am
Raja koga bi voljeli vidjeti na klupi umjesto Amara??kako sam cuo vrlo brzo bi mogao biti smjenjen..ajmo vase zelje,prijedloge..mada sam Amara toliko gotivio ni sanjao nisam da ce ispasti najveci dousnik kluba..kako rece jedan poznati novinar Amar ima dobru ekipu samo ih nije poslozio kako treba i djelim sa njim tu konsultaciju.
Adzema i Mulalica u tandemu, al cisto sumnjam, siguran sam da ce Djurbuzovica postaviti.
Volip bih vidjeti i Alispahica al tesko.
O nekim drugim imenima tj.strancima ne treba razmisljat, nama treba jeftin domaci trener
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 7:11 am

Adzem ima angazman,
Mulalic ima angazman....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
400000razloga
Postovi: 236
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 7:24 am

Amar927 je napisao/la:
pon mar 08, 2021 12:44 am
Raja koga bi voljeli vidjeti na klupi umjesto Amara??kako sam cuo vrlo brzo bi mogao biti smjenjen..ajmo vase zelje,prijedloge..mada sam Amara toliko gotivio ni sanjao nisam da ce ispasti najveci dousnik kluba..kako rece jedan poznati novinar Amar ima dobru ekipu samo ih nije poslozio kako treba i djelim sa njim tu konsultaciju.
Almira Memića do nekih boljih vremena.
I sam Amar ga je već postavljao za šefa kada je išao na višegodišnji godišnji odmor.
Po rezultatima sigurno ne bi puno više a ni manje postigli, a čovjek 6-7 puta
jeftinijii od Amara i njegovih 8 hiljada mjesečno, (i to bez one cifre koju Amar neprestano potražuje).
Mema nas je pobjeđivao sa Travnikom kad je bio šef tamo.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 7:37 am

Pričate bezveze o novim imenima trenera, jer Amar Osim odbija podnijeti ostavku!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 8:34 am

Prije par godina, jedna od najčešćih rečenica je bila...Sve je OK, ali nam šteka sportski segment. Šta sad šteka? :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 8:44 am

Možete vi brisati postove, ali ne možete obrisati činjenicu da navijači i dalje šute bez obzira što se klub u godini u kojoj slavi 100 godina RASPADA. Velika sramota za navijačku grupu oja uživa veliki respekt nadaleko.

Ali proći će i ovaj lažni stručnjak/ološ i izvući će se Željo i iz ovoga aBd.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 9:04 am

Amar927 je napisao/la:Raja koga bi voljeli vidjeti na klupi umjesto Amara??kako sam cuo vrlo brzo bi mogao biti smjenjen..ajmo vase zelje,prijedloge..mada sam Amara toliko gotivio ni sanjao nisam da ce ispasti najveci dousnik kluba..kako rece jedan poznati novinar Amar ima dobru ekipu samo ih nije poslozio kako treba i djelim sa njim tu konsultaciju.
Neki od slobodnoh trenera koji bi nama bili zanimljivi i vjerovatno dostupni: Bazdarevic, Nalic, Zizovic, Rahimic, Baka, Klafuric, Vukomanovic, Rozman.

Financijski mozda neki i nisu realni, ali kad je Amar mogao imati 8.000 KM mogu i ovi. S tim da smatram da bi bila izuzetno teska situacija sad za bilo koga. Atmosfera u klubu (a i oko kluba) je uzasna.

Medjutim, nece Amar nigdje. Smijeniti ga se ne moze zbog “klauzula”. Sam ostavku tesko da ce dati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 9:12 am

Vjerujem da bi vecina trenera koji imaju angazman to raskinuli i dosli da ih pozovemo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 9:18 am

Vi bas niste normalni....zivota mi...
Shvatite da je realnos sasvim drugacija....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 08, 2021 9:23 am

damirfile je napisao/la:
pon mar 08, 2021 9:12 am
Vjerujem da bi vecina trenera koji imaju angazman to raskinuli i dosli da ih pozovemo.
Samo oni koji bi zeljeli da u CV upisu da su trenirali Zelju. Treneri i igraci sirom lige, pa i Balkana znaju i bolje od nas kako je u Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Miso Ensar i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija