Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:37 pm

Ovako raja, nama hitno treba jos jedan spic po mogucnosti Vojo i to uz Krpica u rosteru, slicno kao kod pitara Mersudin i Handzic, sto zbog mogucih povreda i kriza Krpica sto zbog taktickih promjena gdje mozes sa dvojicom igrati u napadu, sto bi danas bilo mozda rjesenje.
Jos hitnije nam treba top krilo, ali top krilo za ovu ligu, solidni su Veselinovic, Zajmovic, Sedad, Eldar Sehic, sve se to moze krpiti pristojno, ali nema prevage na krilu, Ermin je to bio mozda 3-4 utakmice od kako je dosao, ali oslanjati se na njega je rizicni zbog povreda, moramo naci na krilu nekog zdravog Ermina.
Najhitnija su ipak pojacanja u odbrani, stoper na nivou Sipe i Keme i posten desni bek.
Tek tada mozemo pricati o nekoj ekipi koja ce biti glavni kandidat za titulu, do tad smo obicna klapa koja se nalozi na pitare i Zrinjski a prosipa bodove gdje stigne protiv manjih ekipa.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:39 pm

Onaj ko je osmislio da mi već nekoliko puta moramo čekati da izadju protivnički navijači, ja im se mame naj.... Kakav debil trebaš bit da osmisliš onakav izlaz sa stadiona.
Drugo moram reći i da navijači na sjeveru i istoku su zakazali. Prije tri godinez sjever je znao bit vrlo vatren i nositi igrače, danas skoro ništa. I navijači su zakazali.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:41 pm

Vidim neko priziva Benju Colica.. Covjek redovno i dobro igra, ima platu kakvu mi ne mozemo dati ni najboljim igracima.. Cekati nekog Galica, Popovica i slicne.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:41 pm

Jos samo jedna opaska, kojom logikom mi dajemo svakoj skupini debila 300-500 karata, da pod onim krovom glume navijace, vrijedjaju nas klub, a mi na njihovim stadionima dobijemo po 150-200 karata.
Sami jacamo protivnike.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:42 pm

Veceras na sjeveru makar 500 debila koji su dosli da masu drugovima iz Mostara, da budu vidjeni s njihove strane. Pozorisna atmosfera, evo @qooler bas to napisa. Osjetilo se u zraku da cemo izgubiti..
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:47 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:37 pm
Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:10 pm
FK Željezničar je najveći i najbolji klub na planeti i tačka.
Pa imas ljudi koji pisu da nismo. Nakon jdnog poraza. Valjda njima treba vjerovat.
Svako po sebi neka se ravna, nekome je bolji Mančester a nekome Barselona, nekome Inter a meni Željo centar galaksije.
イビチャ・オシム
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:48 pm

Qooler je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:39 pm
Onaj ko je osmislio da mi već nekoliko puta moramo čekati da izadju protivnički navijači, ja im se mame naj.... Kakav debil trebaš bit da osmisliš onakav izlaz sa stadiona.
Drugo moram reći i da navijači na sjeveru i istoku su zakazali. Prije tri godinez sjever je znao bit vrlo vatren i nositi igrače, danas skoro ništa. I navijači su zakazali.
20 minuta dodatne patnje i smrzavanja. Pa razlog sto sjever nije bio vatren je to sto nismo sanse imali da valja niti su igraci kakvog pritiska pravili. Krenuo sjever prvih 5 minuta drugog poluvremena i to je bilo to.
Ma uzas brate, najvise me boli sto mi je ovo postalo normala a vidim i ostatku raje na tribini. Da ti svako malo dodje neko na Grbavicu i popisa se po nama.
Steta jbg, opet razocarenje a bilo nas je bas pofino. Valjda bude bolje na proljece...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:30 pm
Bravo @Qooler za povratne.
Slažem se. Isto sam pisao prije nekog vremena.
Odović je ludio nad tim. Ništa nije uspio napravit, jer su očito igrači glupi i bezobrazni.
Kad vratiš povratnu po zemlji mnogo je veća mogućnost da je napadačka ekipa iskoristi nego da je ona koja s ebrani izbaci, dok centaršut je mnogo teže pokupiti napadačkoj ekipi, a onoj koja se brani lakše prekinuti.
Mi nekoliko godina od kako je otišao Miroslav Stevanović nemamo igrača koji pravi povratne lopte.
Miroslav Stevanović je bio zadnji igrač u Želji koji je igrao za ekipu i pravio povratne lopte.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:55 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:05 pm
Jesam li ja jedini kojem se ne svidja ono sto veselinovic radi ? frajer samo melja loptu, pada, uvijek potez viska, a konkretnost jedna velika nula citavu sezonu s obzirom da je krilo sa najvise minuta

Krpic po ko zna koji put kritican, ko kaze da Krpic zna igrat lopte taj nije realan, nek zahvali bogu sto je imao iza seb Stilu, Ramovica, Zeca i najefikasniju ekipu u zadnih nekoliko godina...

I da, Dudic je momacki nadmudrio Amara i svaka mu cast
Amar je ovo veceras trebao zatvoriti, na x ici a ako kakva prilika izleti, super. Previse smo bili oslabljeni pogotov naprijed, cisto zbog atmosfere kod igraca i navijaca.
Generalo 10 izgubljenih bodova kuci je previse, sa tim se ne moze osvojiti titula. A interesanto je sto je u svim Bogi igrao i to katastrofalno. Grska je je ostati na dva stopera.
Po Amarovoj racunici fali nam 7 bodova, koja cemo tesko nadoknaditi. Osim ako se ne pojacamo a koliko novca imamo trenutno bice tesko.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 8:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:30 pm
Bravo @Qooler za povratne.
Slažem se. Isto sam pisao prije nekog vremena.
Odović je ludio nad tim. Ništa nije uspio napravit, jer su očito igrači glupi i bezobrazni.
Kad vratiš povratnu po zemlji mnogo je veća mogućnost da je napadačka ekipa iskoristi nego da je ona koja se brani izbaci, dok centaršut je mnogo teže pokupiti napadačkoj ekipi, a onoj koja se brani lakše prekinuti.
Mi nekoliko godina od kako je otišao Miroslav Stevanović nemamo igrača koji pravi povratne lopte.
Miroslav Stevanović je bio zadnji igrač u Želji koji je igrao za ekipu i pravio povratne lopte.
Za vrijeme Miroslava, golove su davali svi vezni igrači, danas Bojo, Alispahic i Sadikovic gol mogu samo iz slobodnog dati, a sve zbog neiskorištenosti prodora Veselog i drugog krila.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:03 pm

Golman smijesan ne znam kako mu moze pasti napamet da stavlja ovog cirkusanta i bojkotara na go, stoperi cirkus, bekovi najgori u premijer ligi, pojacati se na krilima i u napadu znaci brat bratu jedno 10 igraca jer sa ovim timom mi se za evropu borimo al eto koliko vidim jedva se za plate skupi, znaci bice patnja na proljece...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:06 pm

Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:47 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:37 pm
Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:10 pm
FK Željezničar je najveći i najbolji klub na planeti i tačka.
Pa imas ljudi koji pisu da nismo. Nakon jdnog poraza. Valjda njima treba vjerovat.
Svako po sebi neka se ravna, nekome je bolji Mančester a nekome Barselona, nekome Inter a meni Željo centar galaksije.
Naravno da mi je centar galaksije. Meni je Zeljo sve, nit gledam na tvu utakmice nit me boli *****. Imam svoj tim i svoju ekipu i jedino me on zanima.

Druga stvar danas na sjeveru nema ko ne prica i ne fantazira o igracima. Kakav crni Colic. Covjek ima 8keura mjesecno. Cocalic isto se priziva, covjek kako smo ga izlevatili na jutro dabogda da nogom kroci u naselje a ne stadion. Isto i za Ubiparipa, priziva te igrace koje mi ne mozemo platiti. Na kraju krajeva to su vec 30+igraci. Nit ih prodat mozes a para im moras dati.

Meni je danas Sedad bio solidan, pokazao zavidan dribling brzinu. Ima tu mana ali mislim da je strah ucinio svoje. Od njega mozemo izbrusiti solidnog igraca, od Mujezina npr.ne mozes nista. Pustite se tih mastanja i gledajte realno situaciju.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:06 pm

Teska i sumorna atmosfera na Grbavici. Posjeta dobra, navijaci razocarani. Jos jednom nek ti je rahmet dusi Napoli!
Izbjavati termin da zadnji igramo. Danas nasi kao da su mislili mozemo uvijek X izvuci..
Sto se igre tice, nista novo kod nas. Protivnik cim pokusa nama i zabije gol. Nigdje nikoga, nisam gledao golove i ne namjeravam. "Ubi nas to sto ne znamo", mi i sa Srilicem u nekim utakmciama napravimo sto sansi i sto zajebemo. Nekaad udje sve. Danas nismo nista uradili osim suteva van 16m, i uzaludnih centarsuteva.
Dacic i Subasic sa klupe sasvim okej igrali, uradili ono sto oni koje su zamjenili nisu za 90 minuta.
Tesko je njima bilo,previse je ocekivati da ti oni okrenu tekmu.
U sustini sam mnogo iznerviran, jer gledam kao kompenzaciju za nezasluzen bod u Vrapcicima. Jer po stoti put smo blizu izvora, i mi se ne znamk napiti. Titulu vjerovatno necemo osvojiti, ne da je izgubljena trka bod je u pitanju. Ali sta ocekivati kad kuci izgubis dvije u nizu (a malo i stize, konacno se protivnici boje doci na Grbavicu).
Velez seljacka ekipa, kao Sloboda u vakat. Kako mogu gledati da ih prebije i pobjedi neko takav?
Zadnja izmjena: PratimsamoPlave, dana/u sub dec 07, 2019 9:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:10 pm

Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:47 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:37 pm
Izlija je napisao/la:
sub dec 07, 2019 8:10 pm
FK Željezničar je najveći i najbolji klub na planeti i tačka.
Pa imas ljudi koji pisu da nismo. Nakon jdnog poraza. Valjda njima treba vjerovat.
Svako po sebi neka se ravna, nekome je bolji Mančester a nekome Barselona, nekome Inter a meni Željo centar galaksije.
Pretpostavljam da je nekome ko voli Zelju zabranjeno da bude realan? Kao da imas dijete koje non stop reda keceve u skoli a ti mu govoris "ma ti si meni najpametniji". Ljubav ne iskljucuje realnost, naprotiv.

I meni je moj Zeljo centar svemira. Niti imam potrebu da nabrajam sve vidove iskazivanja ljubavi niti je mjesto za to ali znam da sam mnoge, mnoge (neki bi rekli cak i vaznije) stvari u zivotu bezrezervno i trajno podredio Zelji. Ipak, zarivanje glave u pijesak dok nas vrijeme ubrzano gazi nije ni pametno a ni posteno.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:13 pm

Pa svima nama ovdje je Zeljo najbolji, najdrazi, najljepsi, i jedini Klub, ali to ne znaci da jedno iskljucuje drugo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:17 pm

fcz je napisao/la:
sub dec 07, 2019 5:31 pm
Kaze pokazacemo sta je agresivnost.
Amare ubleho;!!!!

Gubi se i vodi ove debile!!!!

A ovima ***** ono kamenje iz neretve sto su vadili.
Moze ba ban za ovo? Ne mogu post da prijavim.
Jebote ba ovo je fudbal, nekad pobjedis nekad izgubis. Gubili smo titule u Sirokom, Mostaru, Krupi...
Meni je prva asocijacija, Stari Most. Pocnite spominjati kao pojedinci heliodrome, ustasku majku. Sta vam je koji djavo?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:21 pm

Pored igraca i navijaci jako zakazali.Jadno bas izdanje.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:23 pm

Ono što zabrinjava više od od ovih poraza je kako stadion propada. Gornji dio sjeverne tribine je bio pun vode. Stolice počinju ličiti na period od prije nekoliko godina. Pola ih je pokidano i već godinu ne očišćeno.
Ne može se tako voditi klub. Stidite se svi koji podržavaju ljude koji tako vode klub. Šta još treba da se desi da navijači Želje otjeraju Selimovića i Ustamujića? Sramimo se svi!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:25 pm

Duga je ova pauza, pa cemo vidjeti kako i sta.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 07, 2019 9:27 pm

Qooler je napisao/la:
sub dec 07, 2019 9:23 pm
Ono što zabrinjava više od od ovih poraza je kako stadion propada. Gornji dio sjeverne tribine je bio pun vode. Stolice počinju ličiti na period od prije nekoliko godina. Pola ih je pokidano i već godinu ne očišćeno.
Ne može se tako voditi klub. Stidite se svi koji podržavaju ljude koji tako vode klub. Šta još treba da se desi da navijači Želje otjeraju Selimovića i Ustamujića? Sramimo se svi!
Nisu u stanju onaj plavi tepih zamijenit, a ne odrzavati i graditi dalje ovaj stadion.

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija