Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 9:42 am

Treba Ustamujića pitati da prevede presudu...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 10:15 am

Sramota
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 10:29 am

U pravu je bio paprika, ovo dijete ne bi uradilo za degeneka su
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 10:45 am

Treba završiti sa ovim, završiti prvi na kraju. Tih 200.000 što se od saveza dobije za prvaka kompanzirati sa ovim i staviti tačku na sve ovo. Okrenut se Evropi i igrati sa nekim ko ima bolji koeficijent od nas te max se koncentrisati na to da se prodje u naredno kolo. Samo jako. Idemo po pobjedu u Tuzlu. Vrijeme je...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 10:56 am

E kako ti pričaš o prvom mjestu kao da je to samo tako uzet.
Šta ćemo s nezadovoljnim igračima, hoće da ide, od čega se pojačat...

To je krajnja opcija za vađenje i opet se nećemo izvaditi.
A da ne pričamo o nepostojanju plana, ideje za razvoj kluba.
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 11:26 am

Svakog dana u svakom pogledu sve dublje tonemo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 11:37 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pet nov 08, 2019 10:45 am
Treba završiti sa ovim, završiti prvi na kraju. Tih 200.000 što se od saveza dobije za prvaka kompanzirati sa ovim i staviti tačku na sve ovo. Okrenut se Evropi i igrati sa nekim ko ima bolji koeficijent od nas te max se koncentrisati na to da se prodje u naredno kolo. Samo jako. Idemo po pobjedu u Tuzlu. Vrijeme je...
Sad sam prelistao neki Propozicije takmičenja za sezonu 2019/20i nigdje se ne spminje ta cifra.
Prvak dobija 45 zlatnih medalja i pehare
Kup - 45 zlatnih medalja i novčana nagrada za pobjednika 30k KM, a finalistu 20k KM i pehare.

FINANSIJSKE ODREDBE
Član 45.
Prihodi sa prvenstvenih utakmica pripadaju klubu domaćinu.
Član 46.
Službenim licima na utakmici pripadaju odgovarajuće naknade (dnevnice, putni troškovi i takse), u skladu
sa odlukom Izvršnog odbora NS/FS BiH.
Član 47.
Shodno odluci Izvršnog odbora NS/FS BIH, klubovi su u takmičarskoj 2019/20. godini, oslobođeni uplate
kotizacije za učešće u takmičenju, s tim što su obavezni postupiti u skladu sa Ugovorom između NS/FS BiH i
sponzora lige.
NAGRADE
Član 48.
Nogometni/Fudbalski savez BiH prvoplasiranoj ekipi BH Telecom Premijer lige BiH dodjeljuje prelazni
pehar i pehar u trajno vlasništvo.
Igračima, tehničkom i stručnom rukovodstvu prvoplasiranog kluba dodjeljuje se 45 zlatnih medalja.
Član 49.
Za osvojeno prvo mjesto u Fair-Play-u klubu pripada pehar koji dodjeljuje Nogometni/Fudbalski savez
Bosne i Hercegovine.
https://www.nfsbih.ba/images/2019-D/Pro ... 19-20_.pdf
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 11:51 am

Znam da se pisalo da se nagrade raspoređuju po rasporedu plasmana na kraju sezone i da je BH telecom kao sponzor daje samo za prvo mjesto 120.000 KM. Ostala mjesta po rangu na tabeli iznose manje. A ovo je nagrada samo od sponzora, a gdje je još nagrada od Saveza. Znam da Savez sigurno pobjedniku KUP-a BiH daje 50.000 KM, a poraženom u finalu 25.000 KM.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 11:52 am

Sutra nas pobjeda moze dovesti do jesenjeg prvaka. Zbiti redove i dobiti utakmicu. Ostalo je jos malo do kraja polusezone, a ovo je Želji "posljednje" gostovanje.
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 12:06 pm

Da smo mi normalna drzava kao sto nismo, osoba i osobe koje su dozvolile, omogucile i na kraju sprovele da jedan covjek bude iznad i kluba iz svojih licnih interesa prije svega, pa tek onda da radi sta hoce, da dovede svoje koji u startu sranje naprave i kostaju klub gotovo pola milona maraka bi sada odgovorale na sudu zajedno sa tim sto je sve u klubu.

Ali neka sami smo sebi jamu iskopali zasto i ne pasti u nju,...
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:02 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
pet nov 08, 2019 11:51 am
Znam da se pisalo da se nagrade raspoređuju po rasporedu plasmana na kraju sezone i da je BH telecom kao sponzor daje samo za prvo mjesto 120.000 KM. Ostala mjesta po rangu na tabeli iznose manje. A ovo je nagrada samo od sponzora, a gdje je još nagrada od Saveza. Znam da Savez sigurno pobjedniku KUP-a BiH daje 50.000 KM, a poraženom u finalu 25.000 KM.
U tvom prvom postu na koji sam citirao, naveo si da je nagrada za prvaka od Saveza 200k KM. Daj Bože da je tako. Postavio sam ti link i kopirao čl. Propozicija koje to negiraju.
Opet ti navedem šta se dobija za Prvaka, a šta za Kup, a ti po svome.

P R O P O Z I C I J E
takmičenja BH Telecom Premijer lige BIH i završnice Kup-a BiH
sa minimumom medicinskih zahtjeva
takmičarska 2019/20. godina


NAGRADE
Član 48.
Nogometni/Fudbalski savez BiH prvoplasiranoj ekipi BH Telecom Premijer lige BiH dodjeljuje prelazni
pehar i pehar u trajno vlasništvo.
Igračima, tehničkom i stručnom rukovodstvu prvoplasiranog kluba dodjeljuje se 45 zlatnih medalja.


NAGRADE
Član 18.
Pobjednik Kup-a BiH dobija prelazni pehar i pehar u trajno vlasništvo.
Finalistima Kup-a BiH pripada novčana nagrada, i to:
o Pobjednik Kup-a: 30.000,00 (tridesethiljada) KM
o Finalista: 20.000,00 (dvadesethiljada) KM
Igrači, tehničko i stručno rukovodstvo kluba-pobjednika dobivaju 45 zlatnih medalja, a igrači, tehničko i
stručno rukovodstvo kluba drugog finaliste 45 srebrenih medalja.
Zlatne medalje se dodjeljuju službenim licima obje finalne utakmice.
Ekipe učesnice utakmica Finala Kupa BiH obavezne su pristupiti uručenju priznanja za osvojeni plasman.


https://www.nfsbih.ba/images/2019-D/Pro ... 19-20_.pdf
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet nov 08, 2019 1:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:05 pm

Locomotiva je napisao/la:
pet nov 08, 2019 1:56 am
"The Club's declarations in the licensing process were full of contradictions: first the Club argued that it had paid the remaining debt on 4 April 2019. When the club realised that the deadlines must be strictly applied it forwarded after 12 April 2019 an alleged payment order of BAM 20,211.07 dated 28 March 2019, a declaration dated 29 March 2019 stating that it would pay the remaining amount by 30 April 2019 and an unsigned letter from its bank dated April 30 2019 confirming that it had received a payment order form the Club of BAM 20,211.07 that was to be sent to the account of Mr. Petrovic (without indicating bank account number) but that due to an incorrect account number the payment had not been executed."

"In these proceedings before CAS the Club submitted two new documents: (i) a translation of the payment order and (ii) a bank statement of its account dated 28 March 2019. For the payment order no original has been presented. Furthermore, the order should be identical to the alleged payment order made on 28 March 2019 presented to FFBH on 12 April 2019, but the account numbers are different. The Club realised that in the version presented to FFBH on 12 April 2019 it put the correct bank account number of the creditor. Therefore,in the document presented in the appeal procedure the Club had to put an incorrect bank account number to be in line with its new claims of having already payed on 28 March 2019, only to an erroneous bank account. Also, the second document presented by the Club does not support the Club's allegations, since the bank statement only shows balance of the Club on 28 March 2019 and not the intended payment of BAM 20,211.08 to the creditor.

Kakvi debila mi imamo u UO, pricu mijenjaju 15 puta toku tuzbe, laziraju uplatnice, salju jednu uplatnicu savezu, drugoj CAS-u. Nisam se uopste ukljucio u prici vezano za uprave ali ovo je dno dna!

UPRAVA NAPOLJE!


Spoiler:
slika
Brukamo se. Sramota, ništa drugo neću reći.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:16 pm

bianco blu je napisao/la:
čet nov 07, 2019 6:00 pm
sajo10 je napisao/la:
čet nov 07, 2019 4:54 pm
Nemas vise nista ni procitati na ovom forumu. :cry:
Kako nema?
Uvijek zanimljive rasprave Amar vs Misimović.
Vrhunac dana mi je ulazak na ovaj forum.
Ko spominje Misimovica ? Moj doktore covjek je otiso i tu se oko njega sva prica zavrsava, ovi sto su sad u klubu su cirkusanti i mahalci koji koliko vidim petljaju na svakom cosku a zapamti ovo, pravit cemo mi Misimovica od blata kad dodje vakat u kojem se nece vise moci izvaditi iz govana.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:19 pm

Locomotiva je napisao/la:
pet nov 08, 2019 1:56 am
"The Club's declarations in the licensing process were full of contradictions: first the Club argued that it had paid the remaining debt on 4 April 2019. When the club realised that the deadlines must be strictly applied it forwarded after 12 April 2019 an alleged payment order of BAM 20,211.07 dated 28 March 2019, a declaration dated 29 March 2019 stating that it would pay the remaining amount by 30 April 2019 and an unsigned letter from its bank dated April 30 2019 confirming that it had received a payment order form the Club of BAM 20,211.07 that was to be sent to the account of Mr. Petrovic (without indicating bank account number) but that due to an incorrect account number the payment had not been executed."

"In these proceedings before CAS the Club submitted two new documents: (i) a translation of the payment order and (ii) a bank statement of its account dated 28 March 2019. For the payment order no original has been presented. Furthermore, the order should be identical to the alleged payment order made on 28 March 2019 presented to FFBH on 12 April 2019, but the account numbers are different. The Club realised that in the version presented to FFBH on 12 April 2019 it put the correct bank account number of the creditor. Therefore,in the document presented in the appeal procedure the Club had to put an incorrect bank account number to be in line with its new claims of having already payed on 28 March 2019, only to an erroneous bank account. Also, the second document presented by the Club does not support the Club's allegations, since the bank statement only shows balance of the Club on 28 March 2019 and not the intended payment of BAM 20,211.08 to the creditor.

Kakvi debila mi imamo u UO, pricu mijenjaju 15 puta toku tuzbe, laziraju uplatnice, salju jednu uplatnicu savezu, drugoj CAS-u. Nisam se uopste ukljucio u prici vezano za uprave ali ovo je dno dna!

UPRAVA NAPOLJE!


Spoiler:
slika
Nemam riječi...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:21 pm

Ima li protivnika od kojeg Amar nije napravio Man City? Svi su jako neugodni, svi znaju koliko znaju, opasni, uigrani, vaki, naki.. U sustini je nebitno sta ce reci na presici, al poslije ove presice ja kontam mozemo li kako bod izvuc, pa pogledam tabelu i vidim da igramo protiv 10.ekipe na tabeli koja je poslije Zvijezde09 primila najvise golova..
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 1:43 pm

exbabilon je napisao/la:
pet nov 08, 2019 1:21 pm
Ima li protivnika od kojeg Amar nije napravio Man City? Svi su jako neugodni, svi znaju koliko znaju, opasni, uigrani, vaki, naki.. U sustini je nebitno sta ce reci na presici, al poslije ove presice ja kontam mozemo li kako bod izvuc, pa pogledam tabelu i vidim da igramo protiv 10.ekipe na tabeli koja je poslije Zvijezde09 primila najvise golova..
u Slobodi pušu neki novi vjetrovi posljednjih mjesec dva dana.... istina, ekipa je ista ali je atmosfera znatno bolja. Novi ljudi u Upravi, rekao bi bas oni koji i zaslužuju voditi Slobodu, novi trener... gori im pod nogama, trebaju im bodovi.
u tom kontekstu, neugodan protivnik u svakom smislu.

a slazem se da pretjeruje sa hvalospjevima protivnicima... imam osjecaj, da nama to ne donosi ništa ili nas cak i spusta u odnosu na protivnike.
ne razumijem zasto
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 2:03 pm

Sutra 2 ko Bosmal.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 2:07 pm

Bile plate,tovari sve na 2.....
Bit ce gusto bit 0:2
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 2:45 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet nov 08, 2019 1:43 pm
exbabilon je napisao/la:
pet nov 08, 2019 1:21 pm
Ima li protivnika od kojeg Amar nije napravio Man City? Svi su jako neugodni, svi znaju koliko znaju, opasni, uigrani, vaki, naki.. U sustini je nebitno sta ce reci na presici, al poslije ove presice ja kontam mozemo li kako bod izvuc, pa pogledam tabelu i vidim da igramo protiv 10.ekipe na tabeli koja je poslije Zvijezde09 primila najvise golova..
u Slobodi pušu neki novi vjetrovi posljednjih mjesec dva dana.... istina, ekipa je ista ali je atmosfera znatno bolja. Novi ljudi u Upravi, rekao bi bas oni koji i zaslužuju voditi Slobodu, novi trener... gori im pod nogama, trebaju im bodovi.
u tom kontekstu, neugodan protivnik u svakom smislu.

a slazem se da pretjeruje sa hvalospjevima protivnicima... imam osjecaj, da nama to ne donosi ništa ili nas cak i spusta u odnosu na protivnike.
ne razumijem zasto
Vjeruj mi i ja sam kontao kakve koristi mi imamo od te price jer je i kontraproduktivna. Na kraju skontas da je to samo alibi za eventualni los rezultat.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 08, 2019 3:13 pm

Prica jeste kontraproduktivna, ali ne moze izaci na presicu i reci "Bolji smo, pobjedit cemo ih 3:0" malo respekta prema protivniku kako prema Zvijezdi tako i prema Sarajevu ili Slobodi..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar i 68 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija