Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 8:53 pm

Što nam je blokiran racun omladinskog pogona, zna li neko kad bi moglo to proraditi?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 8:54 pm

AdmirA je napisao/la:
pon feb 03, 2020 8:49 pm
Sa SS.ba foruma
"Željo milion posto neće biti prvak ni ove ni iduće godine. FKS neće dopustiti da željo proslavi 100. rodjendan titulom. Razumite to kako hoćete, ali se o tome ozbiljno razmišlja u klubu".

Ako nam ovo nije poziv na ujedinjenje i zbijanje redova, ne znam šta je. Moramo raditi lično svi na svom primjeru na tome, i svako na svoj način. Razumite kako hoćete, ali o tome moramo razmišljati svi, za klub.

Nedajmo da nas huškaju i onda razvale. Pitarluk smrdi.
Zato cemo im jebat nenu neninu i 3 put
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:00 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
AdmirA je napisao/la:
pon feb 03, 2020 8:49 pm
Sa SS.ba foruma
"Željo milion posto neće biti prvak ni ove ni iduće godine. FKS neće dopustiti da željo proslavi 100. rodjendan titulom. Razumite to kako hoćete, ali se o tome ozbiljno razmišlja u klubu".

Ako nam ovo nije poziv na ujedinjenje i zbijanje redova, ne znam šta je. Moramo raditi lično svi na svom primjeru na tome, i svako na svoj način. Razumite kako hoćete, ali o tome moramo razmišljati svi, za klub.

Nedajmo da nas huškaju i onda razvale. Pitarluk smrdi.
Zato cemo im jebat nenu neninu i 3 put
Da smo se mi ujedinili i da je prosjek po tekmib10 k + nebi do ovoga doslo i svi bi nam i.ledja gledali

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:01 pm

Kakvi su to debili, dovedes im Tinu Susica i rijesis sve probleme. Nema vise “uprava napalje”, kujice male ?
Sanjacete vi jos dugo plavo bijele pruge i ovih osam komada.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:03 pm

treba uigrati, polako. doci ce jos igraca, nadam se malo brzi od ovih sto imamo.

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!
MIRZA RASCIC
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:05 pm

Samo se ujediniti,i na tribinama i u ložama i na terenu. Samo tako se možemo uzdići!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:06 pm

Ama ba kad je tino zadnji put odigrao 90 minuta? U hajduku nekad jel? **** ga tino prepali se ko da je quaresma. Ne bih mijenjao stilica za tinu hajrovica i tri ahmetovica... napumpana karijera koja nije nigdje mogla napraviti nesto na osnovu talenta nego samo prepumpavanje i loziona... lik je kurcina
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:12 pm

Ne bi da budem party braker ali realnost je to da nas klub treba novce za funkcionisanje na mnogo nacina i nivoa, mi navijaci hocemo top tim i igrace, Amar sebi da olaksa posao e pa to kosta. Sve ostalo je suplja prica, furanje na pogresno i nadanje, ljudi to je realnost da se treba uloziti za rezultate u danasnjem fudbalu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:12 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:06 pm
Ama ba kad je tino zadnji put odigrao 90 minuta? U hajduku nekad jel? **** ga tino prepali se ko da je quaresma. Ne bih mijenjao stilica za tinu hajrovica i tri ahmetovica... napumpana karijera koja nije nigdje mogla napraviti nesto na osnovu talenta nego samo prepumpavanje i loziona... lik je kurcina
Nekad bio dobar sad mu slijedi sudbina Zahirovica. Nemogu se poredit Stila i on. Kao ni Izet Hajrovic mogu mu samo kopacke cistit. Ova liga nikad boljeg igraca do sad nije imala od Semira Stilica!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:15 pm

AdmirA je napisao/la:
pon feb 03, 2020 8:49 pm
Sa SS.ba foruma
"Željo milion posto neće biti prvak ni ove ni iduće godine. FKS neće dopustiti da željo proslavi 100. rodjendan titulom. Razumite to kako hoćete, ali se o tome ozbiljno razmišlja u klubu".

Ako nam ovo nije poziv na ujedinjenje i zbijanje redova, ne znam šta je. Moramo raditi lično svi na svom primjeru na tome, i svako na svoj način. Razumite kako hoćete, ali o tome moramo razmišljati svi, za klub.

Nedajmo da nas huškaju i onda razvale. Pitarluk smrdi.
Haahhaha. Ovo je počelo ko u politici. Da ovce sabijaju u torove pričom kako nam je neko drugi problem.
Isto kao i u politici, niko nam nije problem nego mi sami. Sami sebi smo najveći problem jer zavisimo od jedog čovjeka i njegovog ega.
To je problem Želje ne neko drugi.
I da podsjetim taj ego je radio sve protiv kada je imao priliku da zbija redove. Tako da je patetično i licemjerno sada pozivati na zbijanje redova i zbijanje ovaca u stado plašenjem vukova okolo. Smješni ste.
Što prije samo da mu vidim ledja i da krenemo gradit sistem od pametnih ljudi ne od jednog egomanijaka.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon feb 03, 2020 9:23 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:18 pm

AdmirA je napisao/la:
pon feb 03, 2020 8:49 pm
Sa SS.ba foruma
"Željo milion posto neće biti prvak ni ove ni iduće godine. FKS neće dopustiti da željo proslavi 100. rodjendan titulom. Razumite to kako hoćete, ali se o tome ozbiljno razmišlja u klubu".

Ako nam ovo nije poziv na ujedinjenje i zbijanje redova, ne znam šta je. Moramo raditi lično svi na svom primjeru na tome, i svako na svoj način. Razumite kako hoćete, ali o tome moramo razmišljati svi, za klub.

Nedajmo da nas huškaju i onda razvale. Pitarluk smrdi.
Mi se nikad nismo ni razjedinili. Zna se gdje je nastao raskol i kada. Svi smo molili Boga da zajedno rade, zna se ko. Da su zajedno krenuli ne bi nam kraja bilo. Možemo jedino da i ovim putem ih pozovemo da se vrate na onaj sastanak. Zaborave šta je bilo poslije toga i krenu zajedno. Možete misiliti kakva bi tada euforija nastala. Pa da onda pitamo one gore hoće li Željo proslaviti 100 godina sa titulom. Šta mislite koliki bi onda prosjek posjete bio po utakmici
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:36 pm

SVI U BIJELJINU!
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:36 pm

Prvih 45' minuta odlično i ako onako bude imamo se itekako čemu nadati.
Drugo poluvrijeme ljudi su pokazali da su duplo bolji od nas i da smo još daleko od njihovog levela.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:42 pm

sahmat je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:36 pm
Prvih 45' minuta odlično i ako onako bude imamo se itekako čemu nadati.
Drugo poluvrijeme ljudi su pokazali da su duplo bolji od nas i da smo još daleko od njihovog levela.
Ma ova utakmica oslikava citavu nasu sezonu, toplo hladno.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:44 pm

Boga mi raja loše vijesti. Po svemu sudeći oni su uspjeli preveslati Izeta da potpiše.. kako šta, na koju foru znaću kad se vrate iz antalije i sjednem s njim. Uglavnom su završili strašan posao...
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:49 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:44 pm
Boga mi raja loše vijesti. Po svemu sudeći oni su uspjeli preveslati Izeta da potpiše.. kako šta, na koju foru znaću kad se vrate iz antalije i sjednem s njim. Uglavnom su završili strašan posao...
Ako jesu svaka cast dobro su se pojacali ali kakav vam je to stav pickasti **** mater pa mi smo njih karali kad su najbolji bili mi sa kokotoma mailsonom tiagom i balavcima.
Mi smo losi i to je sada svima jasno, njegovi. Dolaskom natjerace se i nasa vrla uprava da dovede nekog.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:51 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:49 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:44 pm
Boga mi raja loše vijesti. Po svemu sudeći oni su uspjeli preveslati Izeta da potpiše.. kako šta, na koju foru znaću kad se vrate iz antalije i sjednem s njim. Uglavnom su završili strašan posao...
Ako jesu svaka cast dobro su se pojacali ali kakav vam je to stav pickasti **** mater pa mi smo njih karali kad su najbolji bili mi sa kokotoma mailsonom tiagom i balavcima.
Mi smo losi i to je sada svima jasno, njegovi. Dolaskom natjerace se i nasa vrla uprava da dovede nekog.
Naša uprava :placeodsmijeha: smijesna uprava
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:54 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:49 pm
željozaživotcijeli je napisao/la:
pon feb 03, 2020 9:44 pm
Boga mi raja loše vijesti. Po svemu sudeći oni su uspjeli preveslati Izeta da potpiše.. kako šta, na koju foru znaću kad se vrate iz antalije i sjednem s njim. Uglavnom su završili strašan posao...
Ako jesu svaka cast dobro su se pojacali ali kakav vam je to stav pickasti **** mater pa mi smo njih karali kad su najbolji bili mi sa kokotoma mailsonom tiagom i balavcima.
Mi smo losi i to je sada svima jasno, njegovi. Dolaskom natjerace se i nasa vrla uprava da dovede nekog.
Nemam ja nikakav stav već mi je loša vjest da nam se direktni rival za titulu pojačava. Druga stvar koja mi se ne sviđa je to s kakvim igračima se pojačavaju.
Do sad su se uvijek lafo kur**li ali imali ku**c od ekipe. Sada izgleda da imaju ozbiljne pare na raspolaganju, i koriste ih itekako. Baš me zanima koliku će platu imat izet
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:56 pm

Btw ovo je dokaz da kinez gura pare u Sarajevo ali da to ocigledno po privatnim dzepovima zavrsava sada im je prpa kada su husrefa otjerali pa im je titula pod moranjem pa su se otvorili.
Mi sa ovom odbranom i sa izetom i bez njega kod kona nenamo sta da trazimo.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 03, 2020 9:59 pm

Samo da mi je znat sta je poenta onih ljudi koji su pisali auu sta se sprema au kakvo pojacanje dolazi, sta se sprema niste svjesni i slicno..na oba foruma se to lupalo lozila se raja u prazno, zbog cega nikako mi nije jasno...susic zukanovic zakaric i slicne price, a ni jedan nije bio ni blizu nas.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 113 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija