Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 27, 2020 10:29 pm

Dva bivsa predsjednika :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 27, 2020 10:32 pm

AsharaK je napisao/la:
ned sep 27, 2020 10:29 pm
Dva bivsa predsjednika :D

Kad bi jedan od njih bio Faruk to bi vec bilo nesto ali pod uslovom da postavi na funkciju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 12:32 am

Žujo i Ahmedbegović 8-)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 7:37 am

Da se vratimo fotbalu? :roll:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 12:34 pm

Ma kakav 'footbol' prodaje se pomocni, valja se ugraditi u procente.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
milanribar
Postovi: 672
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 1:49 pm

Šta je sa dresovima ?
Ima li šanse za neko pojačanje na krilima do kraja prelaznog roka makar ?
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 2:05 pm

milanribar je napisao/la:
pon sep 28, 2020 1:49 pm
Šta je sa dresovima ?
Ima li šanse za neko pojačanje na krilima do kraja prelaznog roka makar ?
Malo ironije:

To za pojačanje na krilima... nema nikog adekvatnog iznad 35 god i da bi se talio ili da ima dugova od ranije po pitanju talova.
To za dresove: Pa nismo mi tekstina firma, mi smo footbal klab!

Sad ozbiljno:
Šta očekivati od ovih preveranata? Dobro smo iz kataloga dobili nešto da ne igramo u majcama. Davne 1921 godine smo imali izvezene ambleme na majcama, danas više improviziramo.

Kad se sjetim samo ublehaša, šta su za nepune dvije godine nalagali, obećali i neispunili. Sad se usude i kamp obećavati. Ja njima ne bi vjerovao, da iz njihovih usta čujem, ni da će sutra svanuti novi dan, a ne nešto drugo.
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 2:46 pm

Uvijek sam podrzavao zdrav dijalog i kritike ili pohvale potkrijepljene argumentima jer je to po meni jedini put da se klub usmjerava u pravom smjeru i ukaze na prednosti i mene koje u datom momentu imamo ali nažalost ponekad ma koliko bili svi ovdje željovci stavljaju sebe i svoju taštinu ispred kluba i ne tako rijetko mozemo u komentarima osjetiti naslađivanje jer ONI nisu uspjeli i klub propada MI smo to znali i onda stranice i stranice ironičnih naslađivanja i crnih prognoza ako Mi nebudemo preuzeli klub i stavili ga pod kontrolu a onda poveli u zlatnu budućnost a u biti citajući i jedne i druge dođete do zaključka da su svi ti i Oni i Ovi imali nekad priliku ili u proslosti ili sada ali niti jedni nisu dugo opstali jer je uvijek nesto kaskalo i bio neko ko je znao bolje ......
Nezz kuda nas sve ovo vodi mogu samo kao navijač ovog kluba svom svojm dusom nadati se da će ipak željezničar u nama svima pobijediti i ono sto nas čini navijačima ovog kluba a onda ni rezultat niti oporavak kluba nemoze izostati .....
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 2:50 pm

Niko se ne naslađuje, meni je muka od svega.

Ali nekim ljudima ne možeš na drugačiji način objasniti da su oni direktni krivci za ono što se trenutno dešava. Ne možemo zajedno dijeliti krivicu, tačno se zna ko je kriv.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 3:18 pm

igla je napisao/la:
pon sep 28, 2020 2:50 pm
Niko se ne naslađuje, meni je muka od svega.

Ali nekim ljudima ne možeš na drugačiji način objasniti da su oni direktni krivci za ono što se trenutno dešava. Ne možemo zajedno dijeliti krivicu, tačno se zna ko je kriv.
https://youtu.be/aRDw9UzUbfw
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 3:18 pm

Uprava nam se ušutarila za Jug, nijedno saopstenje a ni bagera na stadionu. Badzak mi ne šutimo,odlazite ublehe!

Davno izgubljen osjećaj zvani sramota!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 3:22 pm

Da li su nasi pokusali naci zainteresovane firme koje bi uradile fasadu sjevera i pokrile je LED panelima. Ljudi vi niste svjesni koje se pare obrcu na reklamiranju na LED displejima po gradu. Ovo je investicija koja bi se isplatila za godinu dana.
Uvjeren sam da se moze naci firma koja bi uradila fasadu i onda da se uz Ugovor o najmu 70% isplacuje investitoru a 30 % nama sve dok se ne otplate displeji. Nakon sto se isplate displeji iste ponuditi oglasivacima i uz lokaciju gdje se nalaze bili bi u rangu top 5 lokacija u gradu.
Dacu Vam primjer gdje jedna firma najam LED displeja oko 200 emitovanja dnevno na Skenderiji placa cca oko 1400-1500 maraka, neka imamo 50 zainteresovanih firmi za oglasavanje na mjesecnom nivou to je 70 000 svaki mjesec samo od tih reklama.
Ne moze me niko ubjedit da se ne moze naci investitor za zatvaranje fasade i da nakon godinu dana imamo ekstra dobit od reklama
Alea iacta est!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 3:36 pm

To nije ime, nego prezime, a prema tom prezimenu se moramo odnositi sa mnogo
vise postovanja..Razmisli malo !
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 3:40 pm

"Meni ništa ne treba.", "Meni nitko ne treba." - odgovori su koji mogu upućivati na traume koje u sebi nosite.

- crtica iz prakse psihoterapeuta

Amare, Amare...
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 4:00 pm

@amerigo, buraz, puno bi mi lakše bilo da je u pitanju naslađivanje ali, na moju žalost, iz mene govore samo bijes i ogorčenje. Bukvalno sam molio da se gleda malo šira slika.
Rado bih ja sad predložio nešto konstruktivno ali ne znam šta. Stvarno ne znam kako možemo izaći iz ovoga u šta nas je AMAR LIČNO doveo svojim ultimatumima. Ja nemam ideje.
Kao da nam sudbina poručuje: "Hoćete titulu??? Hoćete k.urac!"
I ja iskreno mislim da ništa bolje nismo ni zaslužili.
Pa bolan, glavni argumenti su bili: obećali ste titulu (lično nikad nisam ni vidio ni pročitao to "obećanje"), u ratu smo sa svima i Senad autokrata. Evo sad nemamo tih problema.
 
tribina21
Postovi: 46
Pridružen/a: sub dec 08, 2018 3:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 4:31 pm

piša po nama ko stigne

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 4:33 pm

tribina21 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 4:31 pm
piša po nama ko stigne

slika

"...nisu dovoljne slicne aktivnosti...", a za 1 KM dobiju stadion, ne pretjerujte. Situacija nije bajna, ali niti ce oni postati "dinamo", niti ce ovaj trenutni uspjeh od njih napraviti ozbiljan klub.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 4:34 pm

tribina21 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 4:31 pm
piša po nama ko stigne

slika
Ti oni što dobiše stadion za marku? neka..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 4:38 pm

20min Krupa - Zrinjskoi 0:2 :zid: od koga smo mi izgubili kuci. Jednostavno ne mogu da vjerujem u ova dva zadnja rezultata.
Jeste da mi imamo dvije utakmice manje ali protiv koga? Sarajevo i Zrinjski. Mi ako se ne dozovemo brzo imat cemo veliki belaj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 28, 2020 5:00 pm

tribina21 je napisao/la:
pon sep 28, 2020 4:31 pm
piša po nama ko stigne

slika
sami smo pali, sada se i krupa i mladost sprdaju s nama... upravo danas gledam neke strucne analize dva njemacka velikana (lautern i hamburg). ako se uzme van konteksta finansiska moc tih klubova, razvoj zelje mi lici uveliko na ovaj dvojac. i tamo su se sprdali s njima cijelo vrijeme, lautern je trenutno u trecoj ligi, i u nicijoj zemlji... o hamburgu sve znamo... cijela fudbalska njemacke se i dalje smije tom klubu i zbog toga ne mogu da se vrate u bundesligu... tuzno je vidjeti identican razvoj kod nas :(
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija