Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:38 pm

CARSON-e možel kontrapitanje, odnosno dva,
Zašto je ovima toliko bilo stalo da uđu u klub da prijete ljudima?
Pitam te jer pretpostavljam da znaš.
I, ne viđoh da je ikad igdje napisano, šta ćemo ako Amaru opet dopizdi da mu "psuju sa tribina" i ode na "godišnji"?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:40 pm

željozaživotcijeli je napisao/la:
uto apr 09, 2019 3:23 pm
CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 3:09 pm
Zeljo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 2:44 pm
Ali koliko mržnje prema čovjeku, koji je zasluzan sto smo najtrofejniji. Ja razumijem i kritiku i sve, pogotovo nakon onakvog poraza, ali ovo ismijavanje, pljuvanje je za svaku osudu. Koliko znam banovi su se dijelili kad se Slavko vrijedjao, a pusta se da se sve i svasta pise za Amara.
Utakmica protiv Mladosti, neki covjek na Sjeveru psuje Amaru majku, psuje mu citavu familiju, vjerovatno ne zna da je najveca legenda naseg kluba clan te familije.
kao sto se govnogovno forum ponasao dok je bila prosla uprava tako se ovdje pojedinci ponasaju prema ljudima koji su sada .Kao sto sam postavljao pitanje onima koji su bili protiv bivse tako cu postaviti pitanje ovima koji su sada protiv ovih .Hocu ime i prezime ljudi koji bi bili bolji od ovih ne da bi se samo tjeralo vec dajte imena i prezimena tih boljih od
Amara ,Zubana itd
Pa isti ti koje su oni otjerali... Trebala se dat podrška Misimoviću i njegovim ljudima, ne dopustit uplitanje navijača u posao uprave, trebala se dati podrška treneru ispred igrača... al nad prosutim mlijekom suze ne vrijede.
A, šta ako malo okrenemo ploču i počnemo izvlačiti najgore od Misimovića, čak i da nešto preuveličamo i slažemo, baš kao što vi radite kad je Amar u pitanju? Može se onda ovako pisati:

- Podrška čovjeku koji je uzimao kamatu od kluba (Mreža objavila, ja im vjerujem, šta ću, takav sam)?
- Podrška čovjeku koji se ponašao kao tiranin za vrijeme dok je bio u klubu?
- Podrška čovjeku koji je našao generalnog sponzora kojem smo na ime kamata dali više nego što su oni nama za sponzorstvo?
- Podrška čovjeku koji je klub ostavio u dugovima i koji nije isplatio nekoliko plaća igračima?
- Podrška čovjeku koji je lutao u sportskom segmentu, koji je imenovao trenere početnike kako je želio i za čijeg smo mandata gubili titule kao amateri kakvi?
- Podrška čovjeku koji je obećao jug, čak imao i konferenciju za medije u vezi s tim, pa ništa od toga?
- Podrška čovjeku koji je umislio da je bog, pa nikada nije davao izjave za medije?
- Podrška čovjeku koji nam je priredio onaj cirkus kada ga je intervjuirao naš predsjednik Skupštine?
- Podrška čovjeku koji je, na kraju, bio spreman napraviti rasulo u klubu tako što se nije udostojio pojaviti na sjednici Skupštine, tako što nije podnio izvještaj, tako što je povukao ljude iz administracije i dio sponzora?
...............
Shvataš zašto ovo pišem? Shvataš zašto ove rasprave nemaju smisla? Shvataš da je ovo, uključujući pisanje o Amaru na sličan način, samo šuplja priča od koje nemamo ništa svi mi, a Želji samo šteti? Probudite se ljudi dragi, zbijmo redove, ujedinimo se opet kako bismo sutra imali sve preduslove za napredak... Ako smo mogli Misimoviću, opravdano, dati nekoliko godina podrške, možemo i Amaru najmanje isto toliko, barem nas je toliko zadužio. Ne budite kao oni s gg.ba, pa znate i sami koliko su nam se gadili s onim pisanjem...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:46 pm

Neka nama selimovića, pa kad nas kupe za marku valja vam kukati po forumu.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:48 pm

Brkoo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:37 pm
Sad spinujes o stavu. Nista nisam napisao u vezi tvog stava. Svi imaju pravo na misljenje. Apsolutno je nebitno da li se ja slazem sa tim misljenjem ili ne. Pisao sam o tome da se vrijedja nas najtrofejniji trener i da ti to isto radis. Nema stav nista sa tim, to je vise stvar kucnog vaspitanja.

Kritikovati uvijek treba i Amara i sve ljude u klubu, zdrava kritika je uvijek dobrodosla ali vrijedjati covjeka(u stilu pitara,tuzlaka itd) zbog kojeg smo najtrofejniji klub u ligi je dno dna..
Hajd mi sad nadji kada sam ja to nesto uvredljivo rekao za amara.....
Kada sam rekao da je vakav nakav.....
Nemoj suplju bacati bez veze....
Ja ono sto napisem stojim iza toga ali amara nikada nisam nazivao pogrdnim imenima.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:56 pm

BEZ PROZIVANJA NA LICNOJ OSNOVI!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 4:59 pm

Jednostavno Senad Misimovic je otišao. Evo nek bude da mu se i prijetilo i tjeralo. Znamo i sami da 80% navijača nije. Da je to uradio kop na dvije utakmice i pojedinci sa zapada. Meni ne ide u glavu da onakav čovjek, a gledao sam ga i slušao više puta u raznim obraćanjima, onako pun sebe, siguran u sve što radi, pošten, voli Želju, nije rekao riječi, i nije se pojavio na skupštini. U svoj toj priči mene to buni iskreno i stavlja sumnju na sve.
Za ove nove ljude nemam šta reći, tu su trenutno, ja ih podržavam, jer drugo mi ne preostaje, oni su sada na čelu moga voljenog kluba. Znam za neke da sigurno vole Želju i da su navijači kluba, a sad koliko su sposobni, nemam pojma. Nadam se da su najsposobniji i da će uspjeti napraviti stabilan klub i donijeti nam trofeje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:01 pm

Miske i streberi napravise klub od Zelje, a gledaj ovih sta uradise za dva mjeseca, jos im neko drugi kriv..
Ali ali ali cekajmo ljeto haha, kakvi vapaji i na sta spadamo, opet..

Sreca ostase istok, hibridni teren, nova zapadna tribina, plavi salon, fan shop, reflektori, pomocni teren sa tribinom, trofej kupa i mnoge druge stvari kao dokaz kvalitetnog trogodisnjeg rada, koji nije prosao bez gresaka, ali uspjesi i kvalitet rada apsolutno ne dolaze u pitanje, kazem sreca ostase objekti koji ce nas podsjecati na to da se moze kad se hoce i zna, te da idolopoklonici sa foruma i laznih profila ne mogu vrsiti manipulacije sa drugim navijacima a sve zarad neke persone koja radi sta radi, na stetu kluba.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto apr 09, 2019 5:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:02 pm

cikazubo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:01 pm
a gledaj ovih sta uradise za dva mjeseca, jos im neko drugi kriv..
Ali nisu imali vremena, a ni sredstava. Na ljeto će imati, pogotovo ako ne odemo u europu.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:03 pm

DANAN je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:48 pm
Brkoo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:37 pm
Sad spinujes o stavu. Nista nisam napisao u vezi tvog stava. Svi imaju pravo na misljenje. Apsolutno je nebitno da li se ja slazem sa tim misljenjem ili ne. Pisao sam o tome da se vrijedja nas najtrofejniji trener i da ti to isto radis. Nema stav nista sa tim, to je vise stvar kucnog vaspitanja.

Kritikovati uvijek treba i Amara i sve ljude u klubu, zdrava kritika je uvijek dobrodosla ali vrijedjati covjeka(u stilu pitara,tuzlaka itd) zbog kojeg smo najtrofejniji klub u ligi je dno dna..
Hajd mi sad nadji kada sam ja to nesto uvredljivo rekao za amara.....
Kada sam rekao da je vakav nakav.....
Nemoj suplju bacati bez veze....
Ja ono sto napisem stojim iza toga ali amara nikada nisam nazivao pogrdnim imenima.
Samo jednu stranicu unazad, pises: "da burdus ne trpi da je neko ispred njega" aludirajuci na Amara..

U bivsoj Jugoslaviji je bila jedna serija Muzikanti i jedan od likova je bio romski muzicar Burdus. Mislim da nema potrebe da ti dalje objasnjavam..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:07 pm

Misimović jeste imao ozbiljnih fula u sportskom segmentu , ali je zato vrlo dobro radio na infrastrukturi kluba , što u našim uslovima uopšte nije jednostavno.Naravno da se u takvim uslovima moraš dovijati na razne načine , ali se ipak išlo naprijed nekad korak , nekad dva.
Amar da je, što bi neki rekli , "open-minded" i vizionar u vezi generalnog napretka kluba ,dogovorio bi se sa Misimovićem , pa nek svako radi svoj posao najbolje što zna .Ne bi se dugo čekalo na rezultatski uspjeh.
Međutim , Ja, JA sam futbol, futbol to sam ja.
E pa futbole , hajde sad razvali ligu ...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:21 pm

Ne mijenja se selektor posle plasmana na Mundijal. Samo oni koji se bave trenerskim poslom, ili se makar malo razumiju u fudbal, znaju šta znači i kako je težak posao stvoriti dobru atmosferu u ekipi, uigrati tim, napraviti prepoznatljivu igru. Za to treba vremena čak i godine i kada to sve uradiš, izboriš plasman na Mundijal smjene selektora. Sve to se lako uništi i takve greške se skupo plaćaju.

IVICA OSIM

senad idol mladih koji zele sve i odma :D
MIRZA RASCIC
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:31 pm

LARSSON je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:46 pm
Neka nama selimovića, pa kad nas kupe za marku valja vam kukati po forumu.
Što će kukati, vidiš da se već mjesecima sve više zagovara prodaja Kluba. Pružaju se neki ekonomski neutemeljeni argumenti uz izvrnute činjenice, totalno se zanemaruje ili se nikako i ne shvata filozofija i karakter FK Željezničar Sarajevo 1921,
sve sa ciljem da dođe neko, uzme sve i da uz njegovu pomoć bez kontinuiteta u radu, strpljenja, odricanja svjedočimo instant uspjehu i doživimo taj osjećaj trijumfa, dominacije Kluba koji više neće biti naš.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 5:50 pm

Brkoo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:03 pm
DANAN je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:48 pm
Brkoo je napisao/la:
uto apr 09, 2019 4:37 pm
Sad spinujes o stavu. Nista nisam napisao u vezi tvog stava. Svi imaju pravo na misljenje. Apsolutno je nebitno da li se ja slazem sa tim misljenjem ili ne. Pisao sam o tome da se vrijedja nas najtrofejniji trener i da ti to isto radis. Nema stav nista sa tim, to je vise stvar kucnog vaspitanja.

Kritikovati uvijek treba i Amara i sve ljude u klubu, zdrava kritika je uvijek dobrodosla ali vrijedjati covjeka(u stilu pitara,tuzlaka itd) zbog kojeg smo najtrofejniji klub u ligi je dno dna..
Hajd mi sad nadji kada sam ja to nesto uvredljivo rekao za amara.....
Kada sam rekao da je vakav nakav.....
Nemoj suplju bacati bez veze....
Ja ono sto napisem stojim iza toga ali amara nikada nisam nazivao pogrdnim imenima.
Samo jednu stranicu unazad, pises: "da burdus ne trpi da je neko ispred njega" aludirajuci na Amara..

U bivsoj Jugoslaviji je bila jedna serija Muzikanti i jedan od likova je bio romski muzicar Burdus. Mislim da nema potrebe da ti dalje objasnjavam..
Burdusem ga zovu njegovi jarani I taj nadimak ima jos od 2009 godine zbog brkova koje te godine pustio.
Malo se raspitaj pa onda pametuj.....
I ne kontam sta tu ima biti uvredljivo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:24 pm

kvalitet je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:09 pm
CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 5:38 pm
Pozdrav plavoj braci koja je na ovom forumu ima pravo dobrih likova .Ali odustajem od ovog foruma ,nema smisla vise nista pisati .Najvise ce mi nedostajati pticurina .
Ako ti nećeš više pisati, neću ni ja, života mi. Jedan si od rijetkih realnih Željovaca na ovom forumu koji gleda samo i isključivo Željin interes...
Neka vas. Ko ce kontrirati Misketovcima kad odete? Ostanite bar do ljeta :zeljeznicar1:
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:32 pm

E cuj pozdrav e cuj ako neces ti necu ni ja...hahahhahhahahah
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:34 pm

Isto ste djeca majkemi, ko ima ljepšu loptu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:41 pm

Nisam bio na forumu nekoliko dana, pa dok sam čitao vidio sam da spominjete Radovca, kao moguće pojačanje. Konstatovat ću da je Radovac odigrao od zime svaku utakmicu za Olimpik i da je jedan od najboljih pojedinaca u tom klubu. E sad naravno jedna je stvar igrati na Otoci pred 100-200 ljudi, a druga igrati na Grbavici pred 5 000. Ono što je evidentno, da je on level iznad Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Pisao je neko ovdje da je Velež već jači od pojedinih Premijerligaša, pa ako uzmemo Velež kao mjerilo Radovac je na toj utakmici po mojim kriterijima bio najbolji igrač iste iz obje ekipe. Ja lično bih više volio neko provjereno ime ili nekog mladića, koji će biti željan napretka i da tom mladiću Željo bude odskočna daska, ali niko me ne pita. Iskreno se nadam da neće biti nikakvih povratnika u klub, poput Jamaka, Bekrića, Svrake, Kosorića. Hvala svakom od njih dok je bio u klubu, što je donio radost, koju je donio, ali trebamo prihvatiti da svačije vrijeme prolazi, pa tako i njihovo.

Postavka protiv Zrinjskog bi izgledala: Kjosevski (boljeg nemamo, goreg nećemo naći) - Siniša, Sipović, Rodin, Pavić - Hajdarević, Mujezinović - E. Zec, Ramović, Veselinović - Krpić. Mislim da je ovo naša najbolja postava, koju imamo u klubu. Eventualno bih E. Zeca, ako je spreman naravno prebacio na centrafora, a na desno krilo stavio Asima Zeca, iz istog razloga kao Kjosevskog. Postavka protiv Zrinjskog bi nam po mom mišljenju trebala biti iznošenje lopte, onoliko koliko to teren dozvoljava, 'po zemlji' tj. da se igra razvija u dijametralnim trokutovima pomoću kojih bi iznosili loptu i mjenjali strane. Iz ovog razloga su u sredini Hajdarević i Mujezinović, jer obojica makar mogu trčati i pomagati u tim kretnjama, a kratak pas ne bi trebao biti problem kod njih. Krila su orijentirana tako da probijaju kroz sredinu i traže priliku za udarac, radi omogućavanja centaršuta Paviću i Stevanoviću sa bokova. Ne znam da li je neko primjetio, ali naših centaršuteva na Krpića više i nema. Postoji također mogućnost da igramo Ramović - E. Zec - Veselinović, a da ispred njih bude Krpić u tom slučaju plan se ne bi mjenjao, a mislim da bi se Sinan bolje snašao na krilu, od pojedinaca, kojim je to prirodna pozicija.

Toliko od mene.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:49 pm

Ne brinite od ljeta idu bolji dani.Asocijacija za investitora kloc a za najvece pojacanje rumeni.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 6:53 pm

Pitarski portal stavlja clanak o suspenziji sudije koji je sudio mec mladost- tuzla. Na sliku naravno stavljao kada je sudio portiv nas na Grbavici.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 09, 2019 7:03 pm

CURVA je napisao/la:
uto apr 09, 2019 7:01 pm
kokoška je napisao/la:
uto apr 09, 2019 6:32 pm
E cuj pozdrav e cuj ako neces ti necu ni ja...hahahhahhahahah
Normalan insan od zivotinja vise ne moze ni sportski forum da prati :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Ubi nas ova perad po forumu, previse se razmahali krilima :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija