Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:01 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:54 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:53 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am


ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Stani.
Kamata jedini nacin + tuzba + ugovor i klauza u ugovoru.
Pa koliko ce to on puta naplatiti?

Bjezi odoh.
o ugovoru pojma nemam i ne zelim da pricam o mahalskim stvarima kojih je ovdje previse, a vecina su lazi, a i ako postoji klauza vjerujem da je to zbog toga da ne bi dosli ljudi tipa Miske i uskratili mu NJEGOVE pare koje je DAO klubu, izace sve na vidjelo, a ti bjezi i placi dok mi budemo titule slavili
Jao kako ti je ovo glupo, ja ne mogu vjerovati.

Nema smisla ici dalje.

Svako dobro. Samo se nadam da ces se nekada ti stidjeti sto opravdavas tamburanje Zeljeznicara zbog tog da se namiri jedan covjek.
Sve samo da Amar dodje do para. Eto sta ti podrzavas.
 
Avatar
amelaga
Postovi: 232
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:02 am

igla je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:48 am
Al me zadeverao, cijelo večer razmišljam je li bolje da smo izašli u evropu ili nije... Vjerovatno Amar zna, pa ću vjerovati da to nije big deal.
Koji konj majko mila.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:03 am

Dobro je , smirite malo, ide skupština, tad će biti stvari mnoge jasnije. Spustite loptu. Hoće li biti snimana skupština?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:03 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:53 am
cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:49 am
Nadam se da je jasno ko nas je preko medijskih satelita, facebook stranica, prodanih navijaca potkopavao kad nam je na terenu najteze bilo.

Napravio je takvu štetu Želji, to se vise ne mjeri novcem, nesaglediva steta i put u propast.

Hvala ti sefe.
a sta cemo sa stetom sto se nije titula uzela godinama ? sa stetom sto je 5-6 miliona, 5-6 MILIONA od transfera koje je ova uprava dobila baceno na polovnjake od igraca i trenera ? sve je to doslo na naplatu, tih 5 poraza je samo dokaz koliko je lose uprava trosila pare na sportskom planu, ljudi si milione izgubili zbog lose hehe politike, to nije steta ?
Seri, seri moj golube bjeli. O ćemu ti bolan. za tih "pet " titula smo dobili. Istok, evropu i reprezentaciju, travnjak i da krov na istoku je djelo prošlih.
Svi bi voljeli da smo jos uz to dobili i par titula ali jbg. malo sreća, malo savez i malo naše neznanje. ali ja im halalim.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:04 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:55 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:46 am
Amare boziji sine, vjerujem ti svaku rijec koju si reko u intervjuu, vi sto izbacujete dokaze, kad ste vec tako transparentni, nadjite dokaze koliko je Amar dao, pa nadjite dokaze koliko je uzeo, zna Amar koliko je dao i sve ce vratiti, drago mi je samo sto to nece jos doci na naplatu jer ide na sud, u sljedecih godinu to nece uticati na klub

Amar je donio Želji milione i milione, vise para nego Miske i svi ostali zajedno, toliko ljudi danas zbog nejga navija za Želju, toliko ljubavi se prema Želji rodilo zahvaljujuci Amaru, tolike godine ponosa slave, Amare ne daj se, treci put dolazis da spasis klub od belaja i ja ti vjerujem maksimalno, svi ce se u rupe povuci kad uzmes titulu, a uzeces je vrlo brzo, bice nas Željo opet sampion i opet ce se Amar pisat svima u drzavi u usta, a Miske nek ga bude stid kako se odnosi prema najvecem Željinom poslijeratnom imenu, ko u klubu i oko kluba treba da zna, vjerujte mi da zna koliko je Amar dao para, covjeku su se konstantno dugovale pare tokom 5 godina, sto tad to niko nije hvalio ? sto Miske tada nije davao pare ? igraci htjeli strajkati, Amar davao pare da bi igrali utakmice, za to dokaz dokumentovani ne postoji i nije moguce da postoji, Amare hvala ti za sve sto si uradio, vrati nas na staze stare slave, vrati nam titulu na Grbavicu

ko misli da je Amar ukrao feninga ikad od kluba neka posjeti malo doktora, covjek gine citav zivot za Želju i treba se stiditi ko god ga psuje, dokazace se dugovanje prema Amaru, osvajace se titula, bice Željo onaj stari, bice Željo opet sampion, samo me zanima gdje cete vi pljuvaci tada biti
Eh sad,kad ovako javno das podrsku(imas na to pravo naravno),hoces li prestati vise da na forumu glumis nekog laznog "objektivca"?
Evo,pokazao si pravo lice,a nije da to nismo znali i ranije.
sto se tice Amara uvijek sam bio na njegovoj strani, sto se tice rada prosle uprave u poredjenu sa ovom , tu sam apsolutno na strani prosle uprave, pozz
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:05 am

Nadjite uvijek neku sredinu, jer tu je tek istina.
Amaru pare vratiti, raspraviti sve fino. Ima skupstina pa i ta pitanja oko transfera, priliva i odliva valjda imaju neki dokumenti iz tog perioda.
Pare koje nisu nase moraju se vratiti svakome, koliko sam shvatio gresku je Siljak napravio jer nije prigovor sudu kome je vec trebao priloziti. Prigovore smo prilagali i protiv Slavke pa smo opet izgubili spor..

Ovi dokumenti su trebali biti dostavljeni na prosloj skupstini. Za mene nista novo. Lijepo se poslovalo, evidentno da je manji plus na kraju godine bio. Znaci, doslo je do slabljenja. Ovo je za mene neki vid "vadjenja", da im se ne moze reci kako su nabili "sedam milion" duga.
Imate skupstinu i jedni i drugi na skupstinu vjecajte sto se mene tice i na Bjelasnici. Ali dogovorite se, rijesite stvari dajte nam plan. Izadite sa jasnim ciljevima, problemima pomoci ce vam navijaci.
Prestanite upirati prstom jedni u druge.

Neke stvari su me razocarale, a to smo mi. Prihod od clanarina, karti, dresova(skupi su) je veoma nizak. Na tome mi moramo raditi.

Proslima sam itekako zamjerao, to trosenje. Ok mogli su isposlovati jak budzet, ali moglo se vise uraditi. Na kraju je sve kuliminiralo sa pet poraza, iako sam stava da igraci nisu krivi za neke stvari. Taj dio ljjdi je morao obezbjediti fer sudjenje, da li pritiskom u savezu, medijima. Morali su naci nacin.
Svake godine su imali fine transfere:Memija, Zakaric, Lendric, Sabanadzovic. Ali smatram da se lutalo.

Sad barem po nekim stvarima vidim pomak. Svi smo ocekivali totalnu cistku. Ona se nije desila i nadam se da nece. Ja bi to uradio na menadzeru, izganjao bi posudbe ali ovo nije menadzer. Ako ne mozes dovesti boljeg, ostavi sto imas.


Amar je dosta stvari koje su tacne rekao. On ocito zna, bar oko tog sportskog dijela. Puno bolje zna od proslih. Nije mi se svidio dio intervjua gdje ne jebe licencu 5%.
Dalje, za taj spor oko duga smo znali. Ne znam koliki je zakonski rok za zastarjevanje slucaja, ali ako je tacno da je cekao. On je morao tuziti klub, njemu izgleda nije problem sud, izgleda itekako siguran da ce na Zeljinu zalost dobiti slucaj.
Nama je predstavljeno kao postupak da se sto vise ocrni bivsa uprava, ali ako je ovo istina barem meni itekako mijenja pogled na to.

Vidjet cemo sve u narednom periodu. Nadam se da ce Zeljo biti bolji na terenu, da cemo izgraditi trg, krov...
Da ce navijaci biti ujedinjeni, a Amar i Senad rijesiti te nesuglasice jer obojca su grijesila.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:06 am

Zaka je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:58 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:46 am
Amare boziji sine, vjerujem ti svaku rijec koju si reko u intervjuu, vi sto izbacujete dokaze, kad ste vec tako transparentni, nadjite dokaze koliko je Amar dao, pa nadjite dokaze koliko je uzeo, zna Amar koliko je dao i sve ce vratiti, drago mi je samo sto to nece jos doci na naplatu jer ide na sud, u sljedecih godinu to nece uticati na klub

Amar je donio Želji milione i milione, vise para nego Miske i svi ostali zajedno, toliko ljudi danas zbog nejga navija za Želju, toliko ljubavi se prema Želji rodilo zahvaljujuci Amaru, tolike godine ponosa slave, Amare ne daj se, treci put dolazis da spasis klub od belaja i ja ti vjerujem maksimalno, svi ce se u rupe povuci kad uzmes titulu, a uzeces je vrlo brzo, bice nas Željo opet sampion i opet ce se Amar pisat svima u drzavi u usta, a Miske nek ga bude stid kako se odnosi prema najvecem Željinom poslijeratnom imenu, ko u klubu i oko kluba treba da zna, vjerujte mi da zna koliko je Amar dao para, covjeku su se konstantno dugovale pare tokom 5 godina, sto tad to niko nije hvalio ? sto Miske tada nije davao pare ? igraci htjeli strajkati, Amar davao pare da bi igrali utakmice, za to dokaz dokumentovani ne postoji i nije moguce da postoji, Amare hvala ti za sve sto si uradio, vrati nas na staze stare slave, vrati nam titulu na Grbavicu

ko misli da je Amar ukrao feninga ikad od kluba neka posjeti malo doktora, covjek gine citav zivot za Želju i treba se stiditi ko god ga psuje, dokazace se dugovanje prema Amaru, osvajace se titula, bice Željo onaj stari, bice Željo opet sampion, samo me zanima gdje cete vi pljuvaci tada biti
Pa što mu nisu ovi sadašnji isplatili dugovanja nego sve ide preko suda i sve se dokazuje na sudu. I sve što se dokaže neka mu se plati, ali treba li se dokazati gdje su otišle pare od Bekrićevog transfera, ko je napravio milionske dugove prema poreznoj upravi?
Misimović je dao svoje pare za rekonstrukciju na pomoćnom terenu prije nego je bio na funkciji u Klubu, a otkad je na funkciji u više navrata je pomagao Klubu.
I Amar je sigurno, svi to znamo nismo ludi, ali je Amar dozvolio da se u njegovo vrijeme naprave milionski dugovi, dok je Misimović vraćao te dugove i nije pravio nove.
Amar je donio titule za to je i zaslužan i to mu je posao, Misimović mu je ponudio da to opet radi, a da on bude iza njega i pravi klub dok Amar pravi tim.
Amar to nije htio, doveo je Selimovića koji nije navijač Želje, doveo par ljudi koji nemaju kapacitet za upravni odbor i ti ljudi su dozvolili da Željo ne dobije licencu..
a Amar je jedini kriv za milionske dugove ? zasto se samo Amaru skida glava za te dugove ? dugovi su nastali ne zbog Amara nego zbog neimastine, nije Amar kriv sto niej para u klubu bilo, da je on doso na par miliona kao Miske pito bi te ja bil nastali dugovi
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:07 am

1950 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:59 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am
Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:48 am


Tesko onome ko zivi od Zeljine kamate! Sramota neka te je, navijas za Amara, a ne za Zeljeznicar.
ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Kakve milione covjece, pa dan danas placamo njegov milionski dug...
a zamislio da niej zaradio milione u kojem bi kur.cu bili, necu ni da razmisljam
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:01 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:54 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:53 am


Stani.
Kamata jedini nacin + tuzba + ugovor i klauza u ugovoru.
Pa koliko ce to on puta naplatiti?

Bjezi odoh.
o ugovoru pojma nemam i ne zelim da pricam o mahalskim stvarima kojih je ovdje previse, a vecina su lazi, a i ako postoji klauza vjerujem da je to zbog toga da ne bi dosli ljudi tipa Miske i uskratili mu NJEGOVE pare koje je DAO klubu, izace sve na vidjelo, a ti bjezi i placi dok mi budemo titule slavili
Jao kako ti je ovo glupo, ja ne mogu vjerovati.

Nema smisla ici dalje.

Svako dobro. Samo se nadam da ces se nekada ti stidjeti sto opravdavas tamburanje Zeljeznicara zbog tog da se namiri jedan covjek.
Sve samo da Amar dodje do para. Eto sta ti podrzavas.
smatram te za pametnog momka/covjeka, molim te, da li ti vjerujes da je Amar ukrao i/ili ce ukrasti pare od Želje ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:09 am

Burke, vozdra bolan.

Ne treba se raspravljat s likovima, kaze "nek je uzo i milion je malo" ?!? Koji k rođak?

Apsurd nad apsurdom, vi ne volite ŽELJEZNIČAR!

Nadam se samo da ce skupstina biti onako kako treba da bude, dostojna nasem klubu sa svim delegatima i otvorenim diskusijama, ko, kome, sta i kako. Bez prekidanja i seljackih povika, nismo Usora nego ŽELJEZNIČAR. Sramotno je kako se izvrcu stvari, mene ovo podsjeca na izvrtanje situacije u ratu, mi sami sebe pucali i ubijali? Pa dokle više?

Molim samo sve ljude, prosle, sadasnje, bivše, buduće da dođu i govore otvoreno, iskreno u svoje ime, šta misle i znaju, da okrive koga treba i stanu na stranu ciju treba.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:10 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:46 am
Amare boziji sine, vjerujem ti svaku rijec koju si reko u intervjuu, vi sto izbacujete dokaze, kad ste vec tako transparentni, nadjite dokaze koliko je Amar dao, pa nadjite dokaze koliko je uzeo, zna Amar koliko je dao i sve ce vratiti, drago mi je samo sto to nece jos doci na naplatu jer ide na sud, u sljedecih godinu to nece uticati na klub

Amar je donio Želji milione i milione, vise para nego Miske i svi ostali zajedno, toliko ljudi danas zbog nejga navija za Želju, toliko ljubavi se prema Želji rodilo zahvaljujuci Amaru, tolike godine ponosa slave, Amare ne daj se, treci put dolazis da spasis klub od belaja i ja ti vjerujem maksimalno, svi ce se u rupe povuci kad uzmes titulu, a uzeces je vrlo brzo, bice nas Željo opet sampion i opet ce se Amar pisat svima u drzavi u usta, a Miske nek ga bude stid kako se odnosi prema najvecem Željinom poslijeratnom imenu, ko u klubu i oko kluba treba da zna, vjerujte mi da zna koliko je Amar dao para, covjeku su se konstantno dugovale pare tokom 5 godina, sto tad to niko nije hvalio ? sto Miske tada nije davao pare ? igraci htjeli strajkati, Amar davao pare da bi igrali utakmice, za to dokaz dokumentovani ne postoji i nije moguce da postoji, Amare hvala ti za sve sto si uradio, vrati nas na staze stare slave, vrati nam titulu na Grbavicu

ko misli da je Amar ukrao feninga ikad od kluba neka posjeti malo doktora, covjek gine citav zivot za Želju i treba se stiditi ko god ga psuje, dokazace se dugovanje prema Amaru, osvajace se titula, bice Željo onaj stari, bice Željo opet sampion, samo me zanima gdje cete vi pljuvaci tada biti
Sine moj... moram ti se tako obratit jer sve vise sticem dojam da si ti jedan tinejdzer! Mijenjas ovde pricu svaki dan, kako vjetar puhne. Prelistaj svoje postove, saberi se, odredi se gdje si i sta si. Svaki naredni post ti pobija prethodni. Bolje suti ako nemas sta pametnije reci. Imas poljubac
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:11 am

Neću uopšte da komentarišem ove događaje jer se moje riječi uvijek stavljaju u pogrešan kontekst iako mi je Željo uvijek na prvom mjestu. Sa svime ovim opet samo klub ispašta i produžava se vrijeme oporavka od boljke koju gotovo svi mi balkanci bolujemo a to je selektivna istina, većina pamti samo ono što njima odgovara a realnost ih ne zanima.
イビチャ・オシム
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:11 am

Amar Osim je nicim izazvan sebi Želju prisvojio kao da mu je babovina. Halo ba on je samo trener i nista vise al to sto u ovoj nasoj nazovi drzavi prolazi i ovo mahalanje zato i jesmo u k.... kakvom jesmo. Znaci da je normalno stanje on se samo pita za teren i ni zasta vise. Al jok on sebi umislio velicinu pa igra managera 2019. Ako budemo pametni sada je do nas mi moramo praviti potezeza dobrobit naseg Zelje i sve uciniti da ne bude tresla se gora rodio se mis- a to je nama bosnjama nekako u karakteru.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:11 am

Zvaka72 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:53 am
cikazubo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:49 am
Nadam se da je jasno ko nas je preko medijskih satelita, facebook stranica, prodanih navijaca potkopavao kad nam je na terenu najteze bilo.

Napravio je takvu štetu Želji, to se vise ne mjeri novcem, nesaglediva steta i put u propast.

Hvala ti sefe.
a sta cemo sa stetom sto se nije titula uzela godinama ? sa stetom sto je 5-6 miliona, 5-6 MILIONA od transfera koje je ova uprava dobila baceno na polovnjake od igraca i trenera ? sve je to doslo na naplatu, tih 5 poraza je samo dokaz koliko je lose uprava trosila pare na sportskom planu, ljudi si milione izgubili zbog lose hehe politike, to nije steta ?
Seri, seri moj golube bjeli. O ćemu ti bolan. za tih "pet " titula smo dobili. Istok, evropu i reprezentaciju, travnjak i da krov na istoku je djelo prošlih.
Svi bi voljeli da smo jos uz to dobili i par titula ali jbg. malo sreća, malo savez i malo naše neznanje. ali ja im halalim.
duze to niej pet titula, to je najtrofejniji klub u drzavi, to je strah i trepet, to je institucija, to su desetine prodanih igraca, milioni doneseni u klub, milioni na osnovu zarade od evrope, milioni od karti, clanarina itd itd, druga stvar je sto je prosla uprava legla na milione pa se moglo baratati nekim drugim stvarima, velika je razlika kad Amar dodje u klub i da svojih 300.000 i kada Miske dodje i doceka ga 2 miliona na racunu, ogromna, drasticna razlika
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:12 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:07 am
1950 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:59 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am


ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Kakve milione covjece, pa dan danas placamo njegov milionski dug...
a zamislio da niej zaradio milione u kojem bi kur.cu bili, necu ni da razmisljam
Covjek je trosio milione koje nismo imali, zato i jesmo u dugu. Zar ti to stvarno nije jasno ili nam samo svima vrijedjas inteligenciju?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:13 am

1950 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:12 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:07 am
1950 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:59 am

Kakve milione covjece, pa dan danas placamo njegov milionski dug...
a zamislio da niej zaradio milione u kojem bi kur.cu bili, necu ni da razmisljam
Covjek je trosio milione koje nismo imali, zato i jesmo u dugu. Zar ti to stvarno nije jasno ili nam samo svima vrijedjas inteligenciju?
zar tebi nije jasno da da nije trosio te pare da bi bili blizu totalnog propadanja ?

edit: gledaj ovako, da nije trosio te pare (citaj da nije uzimao titule), da je i taj period bio susan, a bio bi da nije dosao, kur.ac bi ti moj iko dao pare za istok, kur.ac bi moj Misimovic dosao na 2 miliona, i kur.ac bi moj mi sad imali stadion, nisu titule samo titule, to je mnogo vise od toga
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u pet jun 14, 2019 1:15 am, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:14 am

Treba vam Jehova organizovati par časova ekonomije, vaši postovi kada su u pitanju pare mogu izaći u časopisima, u rubrici "vjerovali ili ne".

Ispade i dan danas živimo od duple krune i tih para, a mi i dan danas vraćamo dugove i trpimo posljedice tih perioda.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:14 am

Da se nesto pitam, Amaru bi dao 400 hiljada bez da ide na sud i utvrdi da li smo duzni ili ne to platiti.
Pa da se time ta prica zavrsi jer ocito ce nas sve ovo dosta vise kostati. Doduse vec nas je kostalo milion maraka ne izlaskom u Evropu. A ko zna koliko ce nas jos kostati ovo grebanje.

Dat mu pare i nek se makne od Zelje, ovako samo stetu donosi Zelji.

@Zeljeznicka. Evo ti odgovor. Iako sam da se prvo pravno i legalno utvrdi istina, ovog puta bi ucinio presedan i bez tog mu platio te pare, jer to nas kosta vise nego tih 400 hiljada.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:15 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:11 am
Zvaka72 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:03 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:53 am


a sta cemo sa stetom sto se nije titula uzela godinama ? sa stetom sto je 5-6 miliona, 5-6 MILIONA od transfera koje je ova uprava dobila baceno na polovnjake od igraca i trenera ? sve je to doslo na naplatu, tih 5 poraza je samo dokaz koliko je lose uprava trosila pare na sportskom planu, ljudi si milione izgubili zbog lose hehe politike, to nije steta ?
Seri, seri moj golube bjeli. O ćemu ti bolan. za tih "pet " titula smo dobili. Istok, evropu i reprezentaciju, travnjak i da krov na istoku je djelo prošlih.
Svi bi voljeli da smo jos uz to dobili i par titula ali jbg. malo sreća, malo savez i malo naše neznanje. ali ja im halalim.
duze to niej pet titula, to je najtrofejniji klub u drzavi, to je strah i trepet, to je institucija, to su desetine prodanih igraca, milioni doneseni u klub, milioni na osnovu zarade od evrope, milioni od karti, clanarina itd itd, druga stvar je sto je prosla uprava legla na milione pa se moglo baratati nekim drugim stvarima, velika je razlika kad Amar dodje u klub i da svojih 300.000 i kada Miske dodje i doceka ga 2 miliona na racunu, ogromna, drasticna razlika
Jel tebe stid to pisati, imas li ti obraza malo? Po tvojoj prici mi imamo tih nekih fiktivnih miliona upakovanih negdje na dnu mora hejbet? Milion za ovo, milion za ono? Cek, pa gdje su i te pare na kraju krajeva, jer ja ne vidjeh u to vrijeme nikakav iskorak ni u kom pravcu? Infrastruktura 0? Ekipa nikad jeftinija? Liga, koliko god neki pricali, bila puno lakša? Znaci dolazili su milioni po tebi, a nisu se prikazivali, E PA GDJE SU ROĐAK?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 1:16 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:13 am
1950 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:12 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:07 am


a zamislio da niej zaradio milione u kojem bi kur.cu bili, necu ni da razmisljam
Covjek je trosio milione koje nismo imali, zato i jesmo u dugu. Zar ti to stvarno nije jasno ili nam samo svima vrijedjas inteligenciju?
zar tebi nije jasno da da nije trosio te pare da bi bili blizu totalnog propadanja ?
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

Nisam mislio da cu ovo reci, ali daj vratite @plavuporodicu. On ne pametuje, napiše dvije fraze i tjt. Od ovog oči bole.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], milanribar, ublehas i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija