Moderator/ica: storm_raider

 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 6:07 pm

Legenda bez obzira na sve.
GOSPODAR FAMILIJE I KRAJ PRIČE.
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 6:19 pm

30 KM :D Besplatna dostava u Tuzli i Sarajevu, te blizim gradovima. Pisite poruku ako zelite. :) Danke

slika
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u sub jul 18, 2020 12:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 7:12 pm

Legenda je samo ako izvede ovaj sastav barem u jednoj utakmici.
Nikada niko ništa slično nije uradio, nit' će uraditi dok je svijeta...
...a nije daleko ni od najjačeg sastava kojim raspolažemo, uz par mlađih, nedokazanih.

Fejzić (34)
Stevanović (31)
Stanić (31)
Jovanović (31)
Kosorić (33)
Alispahić (33)
Jamak (33)
Bekrić (35)
Štilić (32)
Zec (32)
Lendrić (29)

Prosjek 32,18

Ako ništa drugo, iskustvo je na našoj strani...
Legenda!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 7:53 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pet jul 17, 2020 7:12 pm
Legenda je samo ako izvede ovaj sastav barem u jednoj utakmici.
Nikada niko ništa slično nije uradio, nit' će uraditi dok je svijeta...
...a nije daleko ni od najjačeg sastava kojim raspolažemo, uz par mlađih, nedokazanih.

Fejzić (34)
Stevanović (31)
Stanić (31)
Jovanović (31)
Kosorić (33)
Alispahić (33)
Jamak (33)
Bekrić (35)
Štilić (32)
Zec (32)
Lendrić (29)

Prosjek 32,18

Ako ništa drugo, iskustvo je na našoj strani...
Legenda!
Mazohizam, zajedljivost i cinizam prema samim sebi smo doveli do perfekcije. Znamo dobro da ovakav sastav nije ni u jednom planu ali hajmo mi malo sebi sukati.

Ono sto je realno je:

Erić (25)
Stevanović (31)
Milićević (21) / Šehić (20)
Jovanović (31)
Kosorić (33)
Alispahić (33)
Bojo (22)
Štilić (32)
Veselinović (27)
Juričić (23)
Lendrić (29)

Prosjek 27,90 / 27,81.
Sanse da ce Blazevic zamijeniti Sinisu su barem 50:50 - u tom slucaju prosjek pada na 27,18.
Isto tako je ocito u planu mladje krilo od Veselinovica sto bi jos oborilo prosjek.
Da ne spominjem Miletica, Ikica..



A ovo je recimo sastav Juventusa u finalu Lige Prvaka protiv Barcelone 2015.:

Gianluigi Buffon (37)
Stephan Lichtsteiner (31)
Andrea Barzagli (34)
Leonardo Bonucci (28)
Patrice Evra (34)
Andrea Pirlo (36)
Claudio Marchisio (29)
Paul Pogba (22)
Arturo Vidal (28)
Carlos Tevez (31)
Álvaro Morata (23)

Prosjek 30,27
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 8:41 pm

fcz je napisao/la:
pet jul 17, 2020 7:53 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pet jul 17, 2020 7:12 pm
Legenda je samo ako izvede ovaj sastav barem u jednoj utakmici.
Nikada niko ništa slično nije uradio, nit' će uraditi dok je svijeta...
...a nije daleko ni od najjačeg sastava kojim raspolažemo, uz par mlađih, nedokazanih.

Fejzić (34)
Stevanović (31)
Stanić (31)
Jovanović (31)
Kosorić (33)
Alispahić (33)
Jamak (33)
Bekrić (35)
Štilić (32)
Zec (32)
Lendrić (29)

Prosjek 32,18

Ako ništa drugo, iskustvo je na našoj strani...
Legenda!
Mazohizam, zajedljivost i cinizam prema samim sebi smo doveli do perfekcije. Znamo dobro da ovakav sastav nije ni u jednom planu ali hajmo mi malo sebi sukati.

Ono sto je realno je:

Erić (25)
Stevanović (31)
Milićević (21) / Šehić (20)
Jovanović (31)
Kosorić (33)
Alispahić (33)
Bojo (22)
Štilić (32)
Veselinović (27)
Juričić (23)
Lendrić (29)

Prosjek 27,90 / 27,81.
Sanse da ce Blazevic zamijeniti Sinisu su barem 50:50 - u tom slucaju prosjek pada na 27,18.
Isto tako je ocito u planu mladje krilo od Veselinovica sto bi jos oborilo prosjek.
Da ne spominjem Miletica, Ikica..



A ovo je recimo sastav Juventusa u finalu Lige Prvaka protiv Barcelone 2015.:

Gianluigi Buffon (37)
Stephan Lichtsteiner (31)
Andrea Barzagli (34)
Leonardo Bonucci (28)
Patrice Evra (34)
Andrea Pirlo (36)
Claudio Marchisio (29)
Paul Pogba (22)
Arturo Vidal (28)
Carlos Tevez (31)
Álvaro Morata (23)

Prosjek 30,27
Napisao sam post više u šali, čisto da ukažem na žalosnu činjenicu ali da je teoretski i moguće izvesti ekipu sa prosjekom 32+.
Malo ko to može i teoretski.

Ako ćemo analizirati tvojih top 11, ne slažem se da je Erić išta bolji od Fejzića, iako će u startu vjerovatno biti u prednosti, da će Šehić i Miličević biti u prednosti nad Stanićem (nažalost), a mislim da će prije Boje sigurno igrati ili Dado ili Bekrić, da Juričić i Lendrić vjerovatno neće igrati zajedno ako Ermin bude mogao meda, tako da će taj prosjek tokom cijele sezone biti tu negdje sa Juventusom, iako nemamo Buffona, Evru, Pirla, da nam vade prosjek...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 9:10 pm

Najbolji igraci, strijelci i asistenti lige sve sami juniori.
Stilic,Ahmetovic,Vranjes,Vojo,Djuric,Karic,Jakovljevic, Bilbija...

Igrace koje smo doveli u ovom roku, sve samk panezioneri. Ikic (94) produzio, Blazevic(96), Juricic (96), Hajric (96), Milicevic (98) i Junior Bekric (30+)


@neodgovorni nadam se da ce babuka ispostovati sa tom postavom barem u prijateljskoj utakmici i uci u legende kluba i po tom pitanju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 9:20 pm

Daće Bog i babuka, bio bi red.
Da ga osim trofeja i duplih kamata od voljenog kluba pamtimo još po nečemu.

Ja se izvinjavam ako je pojedincima zasmetao spisak igrača iz rostera 30+, meni to bode oči i van pameti mi je da ih imamo 10!
3, 4, pa i 5, čak je i poželjno, ali 10, na kojima 99% nećemo zaraditi ni jednu KM, to mi je mimo svake filozofije i tradicije koju gajimo godinama.
Ako je nekome od vas to ok, zavidim vam.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 9:27 pm

Jedini koji je pokazao talenat od mlađih igrača bi trebao igrati (Subašić).
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 9:36 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pet jul 17, 2020 9:20 pm
Daće Bog i babuka, bio bi red.
Da ga osim trofeja i duplih kamata od voljenog kluba pamtimo još po nečemu.

Ja se izvinjavam ako je pojedincima zasmetao spisak igrača iz rostera 30+, meni to bode oči i van pameti mi je da ih imamo 10!
3, 4, pa i 5, čak je i poželjno, ali 10, na kojima 99% nećemo zaraditi ni jednu KM, to mi je mimo svake filozofije i tradicije koju gajimo godinama.
Ako je nekome od vas to ok, zavidim vam.
Sad je do filozofije i tradicije😂
Ove godine smo zaradili pare na samo dva juniora Sipovic i Krpic. U sljedecoj godini se nadam da cemo i nekog starijeg prodati npr Bojo ili Subasic, vrijeme im je da uzmu pare dok jos mogu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 9:47 pm

Strašan humor, vanserijski...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 10:04 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jul 17, 2020 9:36 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
pet jul 17, 2020 9:20 pm
Daće Bog i babuka, bio bi red.
Da ga osim trofeja i duplih kamata od voljenog kluba pamtimo još po nečemu.

Ja se izvinjavam ako je pojedincima zasmetao spisak igrača iz rostera 30+, meni to bode oči i van pameti mi je da ih imamo 10!
3, 4, pa i 5, čak je i poželjno, ali 10, na kojima 99% nećemo zaraditi ni jednu KM, to mi je mimo svake filozofije i tradicije koju gajimo godinama.
Ako je nekome od vas to ok, zavidim vam.
Sad je do filozofije i tradicije😂
Ove godine smo zaradili pare na samo dva juniora Sipovic i Krpic. U sljedecoj godini se nadam da cemo i nekog starijeg prodati npr Bojo ili Subasic, vrijeme im je da uzmu pare dok jos mogu.
Ne znam šta pokušavaš reći, ako je prodaja za 150-200 k vrijedna pomena, onda ćemo profitirati i ove godine.
Mnogo će nam značiti još dvije prodaje poput Sipovića i Krpića (za kojeg ti je bolje da ne znaš na koji način je otišao i pod kojim uslovima), naročito kada smo u minusu samo nekoliko miliona.
I kada već spominješ Boju i Subašića, upravo takvi nam i trebaju, od njih može biti koristi i igračke i finansijske, od onih 10 pobrojanih veterana, možda od maksimalno trojice možemo imati igračku korist, finansijsku od jednog, ali mu se ne ide...
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 10:48 pm

22 miliona, ŠTAAAA
 
Avatar
kemo
Postovi: 196
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 10:58 pm

joj vice hahahahahahahaha
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 11:03 pm

Da ima novca mozda bi se doveo Zakaric, Bagaric, Radovic, Crnkic i jos mnogi... ne znam sta tu nije jasno. Doveo si Bekrica da imas dobar backup a jeftin kao i Jamaka. Nisi doveo nekog Srbina ili Hrvata i dao mu osam milja platu. Ili kocķara Bakraca ili seljacica Curjurica, dati im cifru, a ne rqspitati se jesu li dobri s glavom. Ni ovi gore nabrojani ne garantuju titulu. Sta su to odigrali Ibanez i Sovsic, a pogotovo ovaj guzonja Zaka u Borcu?
Hajmouporediti Zlomislica, Gavrica i Alispahica. Njihov doprinos prosle sezone i primanja. A ismijavao se Mesa i etiketirao dedom. Ili ucinak stopera Zrinjskog i Osmankovica koji se ismijavao pred pocetak prosle sezone. Podsjecam, Osmankovic je imao platu 1200 KM. A bas me zanima Sofranac ili Gojkovic sta su uzeli...
Transferi Sipovica i Krpica su odlicni jer smo dva relativno stara igraca prodali za oko 350 hiljada eura. Sad smo doveli Hajrica, ovog iz Sibenika, vratili Hajdarevica, doveli Milicevica. Znaci, dosli su i mladji ne samo Bekric i Fejzic. Ide se rezonski u granicama mogucnosti.
Jedina sansa da se klub stabilizuje su titule barem iz ove perspektive ili da dodje investitor kao Pitarima i ulozi 5 miliona, da sve sanira i da se pojacamo. Mi takvog nemamo, niti smo kad imali. DaBogda doveli jos trojicu po 50 godina, ali da budemo sampioni. Da je neki drugi trener bio prosle sezone mi bi bili u rasponu od cetvrtog do sedmog mjesta kao i ove sezone. Neki Odovic, Kostic ili Krcma bi nas gurnuli u ambis do oktobra.
Covid pravilo u nasoj ligi je dobra vijest. Fudbal ce se igrati prema svemu sudeci.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 11:07 pm

dosta je vala bilo patnje sa web tvom. cuj 14-15 miliona razlike u ponudi...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 17, 2020 11:10 pm

Nek su one smetljare iz BH telecoma sklonili. Nema ruznije lige za gledati. Nisu kameru u stanju bili kupiti. Nadam se da sad sportski pregledi idu na Areni.
Covid pravilo i mtel, odlicne stvari ovih varalica.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 12:21 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
pet jul 17, 2020 4:48 pm
Ova liga nije kanta, nego jos ispod toga, jad i bijeda u svakom smislu. Profesionalizma nema ali ni u tragovima, mahalska liga, puna kriminala, korupcije, krkana, i sta svega ne.
Od rata na ovamo, sve je na amaterskom nivou, u sustini jako neozbiljno. Pocevsi od saveza, infrastrukture, medija, pa nadalje.
I mi smo nazalost dio toga sivila, zabokrecine, i nikad se iznad toga nismo izdigli niti ce mo za 100 narednih godina. Bilo je nekakvih trzaja, pokusaja, trofeja, ali djaba, i dalje stojimo kako stojimo, mozda i gore nego onomad kad smo igrali sa velikim Newcastlom.
Doduse sada imamo najbolju infrastrukturu, ali je i dalje sve opsti amaterizam u svakom smislu na svim funkcijama osim one trenerske, Amar je covjek od struke na svom mjestu. Uz to treba da ide i sve ostalo i to podjednakog kvaliteta kao sto je Amar u trenerskom smislu. Nikad to nismo imali od rata na ovamo, nikad u kompletu. Zato i jesmo gdje jesmo.
Liga nije teska za osvojiti, ako gledamo samo fudbal kao fudbal. Nikakav se ovde poseban fudbal ne igra, nit se kuju neke aman takticke zamisli. Ovde se ne igra na zelenom terenu, ovde se igra uvijek i za stolom i u svlacionici i u kafani. Zato je i ne osvojismo u zadnje tri godine. A evo i ove godine kojekakvi krkani koji se sreli s fudbalom nisu odlucise o fudbalu. Poklonise kome je sta trebalo, rastalise se kako kome odgovara, a sport ko jebe.
Zbog toga bezveze trosimo energiju prepiruci se uzalud. U ovoj ligi nema nikakvog napretka dok za vodje krovne kuce fudbala imamo karikature kakve imamo.
Ovoj drzavi fali sistem, zakon o sportu, infrastruktura, i jednostavno zakon i pravna drzava. U takvom okruzenju mozda neko nekad i napravi neki iskorak. Djaba milioni i milioni investicija i donacija kad ih bacas u govna, vazda smrdi i nikad iz njih izaci.
Ne vidim da su nam komsije sa investitorom aman napravile nekakvog uspjeha, cak sta vise historijski se obrukase a kobajagi jak i stabilan klub.
U ligi gdje imamo realno dva tri konkurenta, dva tri iole uslovna terena, nema napretka da sad Zidane preuzme klub i povede pola igraca reala u Želju.
Trosimo ljude i energiju bez ikakvog smisla, godinama, sve se radi s brda s dola. Daj odmah, daj na guzove, daj kako god moze, daj samo daj pehar. Ljudi od tog pehara nema nista. Eto skupismo ih, najtrofejniji, bla bla bla, a u nikad goroj krizi nismo bili. Pehar skuplja prasinu, a minusi sve deblji.
Dok mi skontamo kako treba, sta treba, koji je pravi sistem, ko je koga zajebao, ko je kolko dao, ko je kome duzan, ko je kome sta rekao, vrijeme prolazi, evropski klubovi se odmicu sve vise i vise u svakom smislu. Covjece tuci ce nas i san marino za koju godinu, ne samo nas, nego bilo koga iz lige.
Vec je sad za nas to sve nedostizno, a kako ce tek biti dok se mi dozovemo pameti, ako se ikad dozovemo...?

Kada u interesu bude samo jedna jedina stvar, a to je Željo, tada mozemo da se nadamo bilo cemu.
Dok god se ispred tog imena stavljaju bilo kakva druga imena, mozemo zaboraviti na bilo kakav uspjeh.
Željo je bio Željo zbog mentaliteta, zbog zdravih i razumnih glava ljudi koji su bili uz njega, to nas je uvijek krasilo i uvijek smo furali prave vrijednosti.
Da se ne lazemo, takvih glava je danas jako jako malo...



Sent from my HD1903 using Tapatalk
Sve receno od A do Z...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 12:26 am

Pa Vico će uradit tri puta više za klubove nego Begić
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 1:13 am

Fakat.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 18, 2020 8:48 am

Nista se nece promjeniti, sve je to isto. U fokusu tri kluba, i nova tacka reprezentacija RS.
Raditi na tome da se "nasi" ubace u savez, bolji potez od bilo kakvog kapitalca.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 153 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija