Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:11 pm

FREMAD KØBER EFTERTRAGTET BOSNISK ANGRIBER
Znaci da smo dobili neku vrstu novca.. Daj sta das..
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:15 pm

Jučer napisah da je dobro za Zubana da ode gore pa neko reče jest ali nije za Želju. Dijelom se slažem, ali ne mora to značiti ništa. Mislim da je bolje da je gore nego ovjde u Federalci sa mesarima i sl. jer on nije još formiran kao DAca npr. Nisu još ojačale kosti. Ono što kaže Amar novi Džeko slažem se. Za Džeku je pitanje šta bi iblo da je ostao ovdje, a otišao je prvo u drugu Češku ligu. Šta hoću reći. MOžda više zaradimo na Zubanu preko Danske nego da je ovdje. Nikad nećemo saznati šta je bolje ali za Džeku teškop da bi zaradili više da je ostao ovdje. JEdnosotavno mi nemamo taj luksuz da istrpimo ovakvog dječaka. KOd nas mogu tipovi ko Baja i Amir koji su jaki i čvrsti ko odrasli ljudi sa 17 bili. Džeko i Zuban nisu. Zuiban će tek za dvije godine ojačati za ove lige da se bije a vani se igra fudbal drugačiji gdje je trka i lopta glavni. Dueli su tu, ali nema seljačkih startova koje sudija pušta. U Želji na Grbavici bi mogao dobijati šansu ali mi nemamo kulturu da istrpimo igrača jer hoćemo sve i odmah. Šaban je najbolji primjer toga. Igrom slučaja nijedobio veće pljuvanje a bilo ga je od pojedinaca. Da smo imali drugačiju sezonu jebali bi mu znanje. Zbog toga je jako bitno kako komuniciraš i šta želiš od ekipe. DA je MIske rekao prije tri godine pravimo infrastrukturu nije nam primarno titiula nikakvog belaja ne bi bilo. Nije u Želji pritisak nego pritisak pravimo mi navijači shodno očekivanjima, a Amar nema sad tu mogućnost i atmosferu da gurne Zubana bez da mu neko ne jebe sve. Za dvije godine može biti kasno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:18 pm

Treba Gecu iz penzije
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:19 pm

Al sta kaze brat na zvanicnoj, jebes klub ako ih nikad nisam pao na kladionici :D
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:22 pm

VIDEO/ FOTO: NK Široki Brijeg – FK Željezničar 1:1

https://www.youtube.com/watch?v=z-Ae0ogZ2NY
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:27 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Treba Gecu iz penzije
ne moze, ima ugovor sa Preventom

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:27 pm

Svaki igrac koji ne dodje zbog nekih navijackih prijetnji , ja se sjetim Albina Pelaka i onda znam da kad neko hoce i zeli da on i dodje... tako da Halilovic moze macku o rep okaciti te nekakve prijetnje kao razlog ne dolaska....
Država Željo
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:30 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:09 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:05 pm
Ma kakav ba Zolotic vise. Kvalitet nema za Zelju, da je po hiljadu puta nas. Toliko je spor i trom da se to rijecima ne moze opisati.
Ta ce Zolotic.. pa ko valja grob ga **** kad nece kod nas ni losi a ne dobri, nemamo 10 milja nemamo ni manje od toga, dobri ne igraju za 2 milje...daj sta bilo, koga bilo samo nek se dovede u pm, prvenstvo pocinje za par dana ba
Valjao bi neko ko je kvalitetan a ne neko ko je spor ko puz. Kvalitet se mora platiti. Ako nemamo novac, onda je bolje nikoga ne dovoditi, nego dovesti nekoga ko nema kvalitet, da bi mogli reci da smo eto nekoga doveli..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:32 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:30 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:09 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:05 pm
Ma kakav ba Zolotic vise. Kvalitet nema za Zelju, da je po hiljadu puta nas. Toliko je spor i trom da se to rijecima ne moze opisati.
Ta ce Zolotic.. pa ko valja grob ga **** kad nece kod nas ni losi a ne dobri, nemamo 10 milja nemamo ni manje od toga, dobri ne igraju za 2 milje...daj sta bilo, koga bilo samo nek se dovede u pm, prvenstvo pocinje za par dana ba
Valjao bi neko ko je kvalitetan a ne neko ko je spor ko puz. Kvalitet se mora platiti. Ako nemamo novac, onda je bolje nikoga ne dovoditi, nego dovesti nekoga ko nema kvalitet, da bi mogli reci da smo eto nekoga doveli..
A znaci bolje ne dovoditi nikoga, imamo kvalitetnu zadnju liniju... pa jarane koga god da dovedes bice kvalitetniji od trenutnih realno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:40 pm

Ne znaci da ce biti kvalitetniji. Vidjeli smo u blizoj proslosti sta se desi kad mislis da ne moze gore pa onda pocnes dovoditi razne Toskase, Husice, Bevabe, Jahice itd i onda vidis da postoji i gore od goreg. Sezona traje 33 kola plus kup, zbog toga je kvalitet pojacanja vazan..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet jul 05, 2019 5:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:41 pm

Joj Vece i reakcije kod gola. :zid:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:42 pm

barbarez je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:41 pm
Joj Vece i reakcije kod gola. :zid:
bas to i ja gledam. Nikad od njeg golmana
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:45 pm

Sreca pa Eric prvi golman iduce sezone. Ova ubleha nije ni za Zvijezde 09.

Inace Siroki trebao dati barem dva gola vise sinoc.. Bice ovo dugaaaa sezona...
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:48 pm

Brkoo je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:30 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:09 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:05 pm
Ma kakav ba Zolotic vise. Kvalitet nema za Zelju, da je po hiljadu puta nas. Toliko je spor i trom da se to rijecima ne moze opisati.
Ta ce Zolotic.. pa ko valja grob ga **** kad nece kod nas ni losi a ne dobri, nemamo 10 milja nemamo ni manje od toga, dobri ne igraju za 2 milje...daj sta bilo, koga bilo samo nek se dovede u pm, prvenstvo pocinje za par dana ba
Valjao bi neko ko je kvalitetan a ne neko ko je spor ko puz. Kvalitet se mora platiti. Ako nemamo novac, onda je bolje nikoga ne dovoditi, nego dovesti nekoga ko nema kvalitet, da bi mogli reci da smo eto nekoga doveli..
To ako je igrac spor ne moze bit kvalitet
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:48 pm

Neko piso da je Sarajevo nositelj u trećem pretkolu EL. Mislim da nije tačno i da je greška na UEFINOJ stranici. Ekipe koje ispadnu iz drugog pretkola LŠ su nositelji tamo.
Željezničar ante portas !
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:52 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:48 pm
Neko piso da je Sarajevo nositelj u trećem pretkolu EL. Mislim da nije tačno i da je greška na UEFINOJ stranici. Ekipe koje ispadnu iz drugog pretkola LŠ su nositelji tamo.
Pa zar se oni ne križaju s ovim što ispadnu?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:52 pm

AsharaK je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:48 pm
Neko piso da je Sarajevo nositelj u trećem pretkolu EL. Mislim da nije tačno i da je greška na UEFINOJ stranici. Ekipe koje ispadnu iz drugog pretkola LŠ su nositelji tamo.
I jesu, 9 ekipa i oni su 10, a 10 nenosioca iz drugog pretkola europa lige koji prođu dalje. Posrećilo im se sve..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:54 pm

Isilovao nas Široki. Imamo stopere kakve niko u ligi nema, Kemo i Sipa dva invalida, drugi još traži kralježnicu po terenu. Treći invalid nije bio tu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:55 pm

El_Nino je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:52 pm
AsharaK je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:48 pm
Neko piso da je Sarajevo nositelj u trećem pretkolu EL. Mislim da nije tačno i da je greška na UEFINOJ stranici. Ekipe koje ispadnu iz drugog pretkola LŠ su nositelji tamo.
Pa zar se oni ne križaju s ovim što ispadnu?
Križaju. Igra se 10 utakmica u drugom pretkolu LŠ. 9 utakmica se igra u 2 pretkolu EL (ovi što su ispali). Učesnici koji ispadnu u drugom pretkolu LŠ su nositelji u trećem pretkolu EL. A mogu dobiti ekipe koje su prošle u drugom kolu EL. (Naravno one ekipe koje su isto ispali iz LŠ).

Eto pokušao sam nekako objasnit, i mislim da je ono greška UEFE. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 5:58 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jul 05, 2019 5:54 pm
Isilovao nas Široki. Imamo stopere kakve niko u ligi nema, Kemo i Sipa dva invalida, drugi još traži kralježnicu po terenu. Treći invalid nije bio tu.
E cuj Bogi invalid. Covjek najbolji stoper lige, sa njim cemo biti dosta bolji. Vidis da ga Amar cuva za ligu, da se ne umara u ovim pripremnim
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija