Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:05 am

Borac došao sa idejom, da ne pređe centar. U tome skoro i uspio. Protiv MDK će biti znatno bolje i lakše.

Raja pere Pavića i Sinišu, a jedinu pravu šansu iz AKCIJE smo napravili nakon Pavićevog centaršuta, kada je glavom šutao Krpić - početak tekme. Danas su bili svi ispod svog nivoa. Komentarisati odbranu, nema potrebe, jer se Borac tako postavio da naša odbrana nije trpjela bilo kakav pritisak, da bi se mogla ocijeniti.

Svi zaboravili, da je Siniša bio naš najbolji asistent (liga) u prošloj sezoni, a i Pavić mu je bio blizu. Niko nam nije kriv što su bolji od konkurencije (Stanić).

Dadu klupirati ili na tribine poslati.

Hajdar mora igrati, bar 90% utakmica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:09 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:37 am
mamba21 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:34 am
@racional vam je onaj sto je rekao da ce cjepati clansku svoju i godisnju. Ne treba ga replicirati i nemojte obracati paznju na njega.

Procitati post od @minjore i nastaviti sa normalnom forumskom komunikacijom.
To je tek sad kao doslo iz guzice u glavu.
Dosta raje je danima pisalo od skoro godinu dana pisalo kako se treba staviti cenzura na te stvari.
Sreca pa se Minjore vratio, njegova rijec moze doprijeti do administracije, za nas ostale kad smo slicno pisali pravdano je sa "slobodom govora" jer je Amar u sustini naplatio neku kamatu.
Minjore je uvijek bio tu i on i svako od vas moze na isti nacin "doprijeti do administracije", a ista ce opet djelovati nezavisno. Vise u PP, slobodno.

Razocaran sam rezultatom, igra onako, bilo je tu dobrih ideja, falio je zavrsni udarac. Mislim da Mladost dobijamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:19 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:05 am
Sve dok "navijaci" budu stavljali svoj interes ispred kluba i budu pljuvali jer nemaju korist od trenutne uprave ili bivse nikad necemo na zelenu granu..

Da igramo ko Barça reci ce se "ma eto slab protivnik bio"
Ovo je sinoć dobro izgledalo, razocaranje stoji jer je prva tekma, a nije pobjedom otvorena sezona. Posjeta iznad svih ocekivanja, mislim da je bilo 6 - 8 hiljada!
Ma ja.....
:rofl:
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:21 am

DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 5:31 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:31 am
Oprase na ruke Misketovce i Amarovci. Ohladite malo sa prepucavanjem.
Ohladite vi malo sa tim prvljenem tabora.
Iskreno j*** mi se za tabore. Neke stvari sto su se desavale nisu OK. A nikad necemo saznati cijelu pricu. Trosimo se previse, krivce trazimo u drugima. Stranice i stranice foruma ispisane, pogrdna imena za Zeljovce, vrijedjanje igraca, opet se ponavljam svijet nije crno-bijeli. Bacimo se na Zelju, tu smo valjda svi iz tog razloga, osjecaju pripadnosti, ljubavi prema voljenom klubu. Ziv ti meni bio.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:23 am

Ovom borcu ce konkurenti nasi za vrh utrpati tricu u prvom poluvremenu. To je problem... al neka tjesimo se, dobro je. Bazu pravimo hahshaha
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:24 am

DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:58 am
Kasapin je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:42 am
Ljudi pričaju o nekoj bezidejnosti i lošoj igri, pa sjetite se igara u slavkinom, mulalićevom i adžemovom mandatu sve se igralo samo se fudbal nije igrao, izađem sa stadiona opran na ruke hoću da pucam sebi u glavu, dva pasa se nisu mogla sastaviti i smislene akcije odraditi, patnja živa. Ovo sinoć meni nije bilo loše, imalo se tu šta vidjeti, dosta kombinatorike lagano smo dolazili do šesnaesterca ali fali nam dobro desno krilo i dobar i ofanzivan bek. Asim nije za mladosti kamo li za Želje i jedva čekam da mu vidim leđa. Biće ovo dobro aBd.
Nisi dolazio lagano do 16....zato sto.si nesto ekstra jak.Dolazio si zato sto je onaj borac od sinoc jedan rastimovani orkestar koji se oslanjao na pojedinacne kvalitete pojedinca prije svega veanjesa.Onaj boracod sinoc nema.5 treninga odradjenih u onom sastavu .....
Takvog borca nismo dobili.Sem Krpicevog suta glavom u 10.minuti i suta Boje nismo napravili niti jednu izglednu priliku.
Istina vidi se mali pomak u pristupu ali to je to i nista vise.
Bojo jako dobro odradio utakmicu.Dobar igrac.Eric isto tako dobar golman i po meni jedan od boljih koje smo imali u zadnje vrijeme.Dosta dobro prati igru i reaguje na vrijeme.
Stveanovic standardno borben i jedan od zapazenijih na utakmici.
Ostali po mom misljenju me.zasluzuju prolaznu ocjenu.
Ozbiljnije ekipe ce nam.praviti ozbiljne probleme ako se sta ne.promjeni.
Sinoc su nam falila trojica i imali smo problem,cim nismo dobili utakmicu,jer realno.onakvog Borca smo trebali.dobiti.
To je to oko tekme ukratko. Samo mi je zao sto bojo dobi dva glupa zuta. Mozda si zaboravio Veselog, najbolji kod nas po meni. Bas mu se igralo sinoc. Steta crvenog, mislio sam da cemo ga zabiti poslije pritiska cijelog stadiona.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:25 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:58 am
Mene najvise boli što smo slijepi pored ociju, zašto? Zato sto ce isti ovaj borac na lavoru i u mostaru dobiti tricu u prvom i mrs kuci...
:palacgore:

Da su još sat vremena igrali ne bi nam gola dali.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:27 am

mamba21 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:24 am
DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:58 am
Kasapin je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:42 am
Ljudi pričaju o nekoj bezidejnosti i lošoj igri, pa sjetite se igara u slavkinom, mulalićevom i adžemovom mandatu sve se igralo samo se fudbal nije igrao, izađem sa stadiona opran na ruke hoću da pucam sebi u glavu, dva pasa se nisu mogla sastaviti i smislene akcije odraditi, patnja živa. Ovo sinoć meni nije bilo loše, imalo se tu šta vidjeti, dosta kombinatorike lagano smo dolazili do šesnaesterca ali fali nam dobro desno krilo i dobar i ofanzivan bek. Asim nije za mladosti kamo li za Želje i jedva čekam da mu vidim leđa. Biće ovo dobro aBd.
Nisi dolazio lagano do 16....zato sto.si nesto ekstra jak.Dolazio si zato sto je onaj borac od sinoc jedan rastimovani orkestar koji se oslanjao na pojedinacne kvalitete pojedinca prije svega veanjesa.Onaj boracod sinoc nema.5 treninga odradjenih u onom sastavu .....
Takvog borca nismo dobili.Sem Krpicevog suta glavom u 10.minuti i suta Boje nismo napravili niti jednu izglednu priliku.
Istina vidi se mali pomak u pristupu ali to je to i nista vise.
Bojo jako dobro odradio utakmicu.Dobar igrac.Eric isto tako dobar golman i po meni jedan od boljih koje smo imali u zadnje vrijeme.Dosta dobro prati igru i reaguje na vrijeme.
Stveanovic standardno borben i jedan od zapazenijih na utakmici.
Ostali po mom misljenju me.zasluzuju prolaznu ocjenu.
Ozbiljnije ekipe ce nam.praviti ozbiljne probleme ako se sta ne.promjeni.
Sinoc su nam falila trojica i imali smo problem,cim nismo dobili utakmicu,jer realno.onakvog Borca smo trebali.dobiti.
To je to oko tekme ukratko. Samo mi je zao sto bojo dobi dva glupa zuta. Mozda si zaboravio Veselog, najbolji kod nas po meni. Bas mu se igralo sinoc. Steta crvenog, mislio sam da cemo ga zabiti poslije pritiska cijelog stadiona.
Da Veseli ali onaj Veseli iz drugog poluvremena.....
U prvom mi je bio onako...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:27 am

DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:19 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:05 am
Sve dok "navijaci" budu stavljali svoj interes ispred kluba i budu pljuvali jer nemaju korist od trenutne uprave ili bivse nikad necemo na zelenu granu..

Da igramo ko Barça reci ce se "ma eto slab protivnik bio"
Ovo je sinoć dobro izgledalo, razocaranje stoji jer je prva tekma, a nije pobjedom otvorena sezona. Posjeta iznad svih ocekivanja, mislim da je bilo 6 - 8 hiljada!
Ma ja.....
:rofl:
Ali stvarno Danane, pozivas na neko ujedinjenje, a vidi ovo. Tvoj komentar kao ti pametan je stvarno suvisan, i ako ti je to sva pamet svaka cast.
Njegovo misljenje, i ostavi momka na miru.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:33 am

Sve dok Danan bude "pametan", a svi ostali glupi i sve dok se njegovi glupi komentari budu tolerisani protiv trenutne uprave, a svi znamo sto Danan pljuje trentnu upravu.. lp :cigara:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:36 am

Lijep pozdrav od forum strucnjaka.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:38 am

Otkud tapkarošima onoliko karti sinoć ispred Grbavice?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:46 am

/
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:27 am
DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:19 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:05 am
Sve dok "navijaci" budu stavljali svoj interes ispred kluba i budu pljuvali jer nemaju korist od trenutne uprave ili bivse nikad necemo na zelenu granu..

Da igramo ko Barça reci ce se "ma eto slab protivnik bio"
Ovo je sinoć dobro izgledalo, razocaranje stoji jer je prva tekma, a nije pobjedom otvorena sezona. Posjeta iznad svih ocekivanja, mislim da je bilo 6 - 8 hiljada!
Ma ja.....
:rofl:
Ali stvarno Danane, pozivas na neko ujedinjenje, a vidi ovo. Tvoj komentar kao ti pametan je stvarno suvisan, i ako ti je to sva pamet svaka cast.
Njegovo misljenje, i ostavi momka na miru.
Kad sam ja pozivao na ujedinjenje......pomijesao si me sa nekim.
Kako ja mogu pozivati na.ujedinjenje kada i dan danas primam petobanku i paket od megamixa....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:48 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:33 am
Sve dok Danan bude "pametan", a svi ostali glupi i sve dok se njegovi glupi komentari budu tolerisani protiv trenutne uprave, a svi znamo sto Danan pljuje trentnu upravu.. lp :cigara:
Reci nam neka svi znaju......
Ja nemam problem sa tim....
Slobodno.
Ako je upucivanje kritike pljuvanje onda pljujem,ali te molim da izneses razloge zbog cega ja to radim slobodno neka.znaju ljudi.
Molim te.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:54 am

igla je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:38 am
Otkud tapkarošima onoliko karti sinoć ispred Grbavice?
Pa i proslu polusezonu su bili aktivni. Ocito i jasno da ovim trenutnim strukturama kluba odgovara ta 'politika' i neko hajruje s njima i tjt.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:55 am

U Kaknju osvajamo 3 boda aBd
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:59 am

Budite zadovoljni i remijem..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:01 am

bogi je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:36 am
Lijep pozdrav od forum strucnjaka.
Svaka cast na analizi. Doslovno si sve napisao kako je trebalo...

Pratite malo sa decko pise: viewtopic.php?f=51&t=802&start=40
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:12 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:05 am
Sve dok "navijaci" budu stavljali svoj interes ispred kluba i budu pljuvali jer nemaju korist od trenutne uprave ili bivse nikad necemo na zelenu granu..

Da igramo ko Barça reci ce se "ma eto slab protivnik bio"
Ovo je sinoć dobro izgledalo, razocaranje stoji jer je prva tekma, a nije pobjedom otvorena sezona. Posjeta iznad svih ocekivanja, mislim da je bilo 6 - 8 hiljada!
Jašta je nego dobro, italijanski katanaćo i igra na ništa:ništa je atomski fudbal za naš.
Istina ima neke igre ali sve dok ne dođemo do 30 metara od gola protivnika. Tu sve ideje, ako ih uopšte ima padaju u vodu. Godinama na utakmice dolazimo do vidimo nogomet, mijenjamo uprave, trenere a sve isto. Nema igre za gol...ako i zabijemo bude čajnoslu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:14 am

DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:46 am
/
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:27 am
DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 10:19 am


Ma ja.....
:rofl:
Ali stvarno Danane, pozivas na neko ujedinjenje, a vidi ovo. Tvoj komentar kao ti pametan je stvarno suvisan, i ako ti je to sva pamet svaka cast.
Njegovo misljenje, i ostavi momka na miru.
Kad sam ja pozivao na ujedinjenje......pomijesao si me sa nekim.
Kako ja mogu pozivati na.ujedinjenje kada i dan danas primam petobanku i paket od megamixa....
Ima jedno sedam, osam dana. Kad sam prozvao onog sto je govorio kako je uprava vec sredila tri boda u Bijeljini da bi imali 8 milja na Grbavici.
Doduse mozda si samo druga branio, ali si pisao u sirem znacenju kao "sta vam je, sto sukate jedan drugom" i sl.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija