Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:16 pm

Nema ovdje više strana.Sve ovo mora otići, i moraju se pojaviti(doći) neki ljudi sa novim idejama, planovima, ciljevima, strategijama. Apsolutno se slažem da se crta podvuče, i tek kada se vidi kolika je dubioza mogu se kreirati ciljevi, i neki timing. Ko misli drukčije dušman je Želje, i nije tu zbog njegovog interesa nego svojih vlastitih. Zataškavanje prijava, poslovni prostori, hoteli iza istoka, prodaja pomoćnog i nake zgrade na njemu..ili možda i nešto što koš nije isplivalo...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:24 pm

Ma mislim na to dali podržavaš ili ne. Po meni je onaj ko šuti, taj koji i podržava.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:27 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:24 pm
Ma mislim na to dali podržavaš ili ne. Po meni je onaj ko šuti, taj koji i podržava.
Vala ako je iko pricao sve ove godine, ja sam i svi to znate. Upozoravao, molio, pozivao na nadogradnju i na razum. Sada ne vidim svrhu da ista pisem obzirom da smatram da je kasno sta god da se napise. Propustili smo ogromnu priliku, reprize nema i nece je biti. Bice vjerovatno nova prilika, ali u nekom privatnom obliku. Ne odnosi se ovo na tebe, nego mi je zgodno bilo citirati te. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:31 pm

Po meni kada je Vedran prvi put zagovarao koncept ulaska investitora i privatnog kapitala, mi smo morali krenuti tim putem. Nismo. Greška. A slažem se da kada se desi da će ovo biti neka nova prilika, pitanje je koliko imamo vremena i na šta će sve na kraju ispasti.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:35 pm

Drago mi je da je moje pisanje prepoznato kao jako štetno po klub. Još dvojicu ovakvih kao ja prepoznati i idu bolji dani.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:55 pm

Sve priče su ispričane. Vrijeme je pokazalo, a i pokazat će ko je upravu ko nije.

Što se mene tiče, da Bog da bili šampioni i stabilan klub, ko god da bude u klubu. Moj stav znate, od njegovog iznošenja ponovo - niko nema ništa.

Što se mene tiče, ja ću odmoriti. Što se tiče mog pisanja, bilo je čisto navijački, ako sam ikad imao bilo kakvu korist od bilo čega, trebalo mi za lijeka, što se kaže. Utiče mi na zdravlje, na sve, optužen često da sam nečiji, a ustvari ničiji, samo svoj. Imam i nekih životnih stvari završavati, ovdje potrošim vrijeme često.

Srčan sam, ako sam koga uvrijedio pisanjem, izvinjavam se. Bilo je iz huje, nervoze, nikako iz nekih ličnih interesa.

Proći će ovo sve, bit će Željo opet šampion!

Sretno svima.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 6:13 pm

igla je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:55 pm
Sve priče su ispričane. Vrijeme je pokazalo, a i pokazat će ko je upravu ko nije.

Što se mene tiče, da Bog da bili šampioni i stabilan klub, ko god da bude u klubu. Moj stav znate, od njegovog iznošenja ponovo - niko nema ništa.

Što se mene tiče, ja ću odmoriti. Što se tiče mog pisanja, bilo je čisto navijački, ako sam ikad imao bilo kakvu korist od bilo čega, trebalo mi za lijeka, što se kaže. Utiče mi na zdravlje, na sve, optužen često da sam nečiji, a ustvari ničiji, samo svoj. Imam i nekih životnih stvari završavati, ovdje potrošim vrijeme često.

Srčan sam, ako sam koga uvrijedio pisanjem, izvinjavam se. Bilo je iz huje, nervoze, nikako iz nekih ličnih interesa.

Proći će ovo sve, bit će Željo opet šampion!

Sretno svima.
Vrati nam se brzo 🙂
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 6:51 pm

Ima li se igdje pogledati taj Izvještaj NO? Hvala!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 7:17 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:31 pm
Po meni kada je Vedran prvi put zagovarao koncept ulaska investitora i privatnog kapitala, mi smo morali krenuti tim putem. Nismo. Greška. A slažem se da kada se desi da će ovo biti neka nova prilika, pitanje je koliko imamo vremena i na šta će sve na kraju ispasti.
Nece nista ispasti na kraju jer nece doci investitoru u klub koji nema sistem i hijerarhiju kluba.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 7:59 pm

Doci ce i taj dan - otice ubleha.
Ubleha, kamatar i los covjek.

Stvari se moraju nazivati pravim imenom, u protivnom 'tkivo' propada.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:01 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:31 pm
Po meni kada je Vedran prvi put zagovarao koncept ulaska investitora i privatnog kapitala, mi smo morali krenuti tim putem. Nismo. Greška. A slažem se da kada se desi da će ovo biti neka nova prilika, pitanje je koliko imamo vremena i na šta će sve na kraju ispasti.
Nije ni to po meni ispravan koncept, prije svega za naše podneblje nerealan a za klub u određenim situacijama pogubniji i od ovog u kojem se nalazimo. Vedran je veliki Željovac i ne bih da me neko shvati pogrešno ali “nije zlato sve što sija” pa tako i taj “strašni koncept ulaska investitora”.
イビチャ・オシム
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:10 pm

Mi tj. ovi na skupštini trenutno imaju samo dvije opcije
- nastaviti ovo sadašnje sa AO, prodati pomoćni i obećati kamp i titule, potrošiti pare i za godinu dvije svi razguliti
- omogućiti ulazak investitora sa lovom u klub, koji bi prvo otjero AO pa onda 90% njih
Pogodite šta će biti
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:21 pm

Ikic stigao, dobro je😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:30 pm

SanMan je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:10 pm
Mi tj. ovi na skupštini trenutno imaju samo dvije opcije
- nastaviti ovo sadašnje sa AO, prodati pomoćni i obećati kamp i titule, potrošiti pare i za godinu dvije svi razguliti
- omogućiti ulazak investitora sa lovom u klub, koji bi prvo otjero AO pa onda 90% njih
Pogodite šta će biti
Dobit ce amar nogu prije toga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:31 pm

Izlija je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:01 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:31 pm
Po meni kada je Vedran prvi put zagovarao koncept ulaska investitora i privatnog kapitala, mi smo morali krenuti tim putem. Nismo. Greška. A slažem se da kada se desi da će ovo biti neka nova prilika, pitanje je koliko imamo vremena i na šta će sve na kraju ispasti.
Nije ni to po meni ispravan koncept, prije svega za naše podneblje nerealan a za klub u određenim situacijama pogubniji i od ovog u kojem se nalazimo. Vedran je veliki Željovac i ne bih da me neko shvati pogrešno ali “nije zlato sve što sija” pa tako i taj “strašni koncept ulaska investitora”.
Slazem se, po meni bajka.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 8:43 pm

Fk Željezničar -Konjic
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 9:14 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:27 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:24 pm
Ma mislim na to dali podržavaš ili ne. Po meni je onaj ko šuti, taj koji i podržava.
Vala ako je iko pricao sve ove godine, ja sam i svi to znate. Upozoravao, molio, pozivao na nadogradnju i na razum. Sada ne vidim svrhu da ista pisem obzirom da smatram da je kasno sta god da se napise. Propustili smo ogromnu priliku, reprize nema i nece je biti. Bice vjerovatno nova prilika, ali u nekom privatnom obliku. Ne odnosi se ovo na tebe, nego mi je zgodno bilo citirati te. :)
Ma nisam na tebe ciljano mislio, govorim općenito.
Jbg nema ništa od guranja pod tepih. To je koštalo i one bivše.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:05 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:31 pm
Izlija je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:01 pm
Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 5:31 pm
Po meni kada je Vedran prvi put zagovarao koncept ulaska investitora i privatnog kapitala, mi smo morali krenuti tim putem. Nismo. Greška. A slažem se da kada se desi da će ovo biti neka nova prilika, pitanje je koliko imamo vremena i na šta će sve na kraju ispasti.
Nije ni to po meni ispravan koncept, prije svega za naše podneblje nerealan a za klub u određenim situacijama pogubniji i od ovog u kojem se nalazimo. Vedran je veliki Željovac i ne bih da me neko shvati pogrešno ali “nije zlato sve što sija” pa tako i taj “strašni koncept ulaska investitora”.
Slazem se, po meni bajka.
E nisu ni pozajmice koncept da ga yebeš. Jedno je sigurno, a to je da ovako ne može. U klub mora ući novac koji sa sobom nosi interes. Ne sponzori, jer oni nikakvog interesa nemaju, ne pozajmice, ne donatori, nego investitori koji očekuju povrat svoga kapitala na neki način. Kroz omladinsku školu, transfere, ili gradnju na našoj zemlji. To su opcije koje su na raspolaganju. Ja iskreno nešto drugo ne vidim.
Kakav je trenutni presjek klubova u PL? Na našem konceptu radi Sloboda, Radnik, do juče Čelik. Ko još? Niko. Pola lige je našlo model, i klubovi su privatni gdje se jedan čovjek pita. To je budućnost. Donesi pare, preuzmi dugove i izvoli.
Mi kao klub(skupština) moramo zaštititi klub, vlasništvo 1/1, grb, boju, ime, a operativno poslovanje prepustiti onome ko (ako) nekada donese pare. Nije to tako komplikovano kako mi predstavljamo. Prije će biti da mi pojma nemamo šta hoćemo.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 18, 2021 8:20 am

Njemacki model 50 + 1, idealan za zelju.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 18, 2021 9:11 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 10:05 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:31 pm
Izlija je napisao/la:
ned jan 17, 2021 8:01 pm


Nije ni to po meni ispravan koncept, prije svega za naše podneblje nerealan a za klub u određenim situacijama pogubniji i od ovog u kojem se nalazimo. Vedran je veliki Željovac i ne bih da me neko shvati pogrešno ali “nije zlato sve što sija” pa tako i taj “strašni koncept ulaska investitora”.
Slazem se, po meni bajka.
E nisu ni pozajmice koncept da ga yebeš. Jedno je sigurno, a to je da ovako ne može. U klub mora ući novac koji sa sobom nosi interes. Ne sponzori, jer oni nikakvog interesa nemaju, ne pozajmice, ne donatori, nego investitori koji očekuju povrat svoga kapitala na neki način. Kroz omladinsku školu, transfere, ili gradnju na našoj zemlji. To su opcije koje su na raspolaganju. Ja iskreno nešto drugo ne vidim.
Kakav je trenutni presjek klubova u PL? Na našem konceptu radi Sloboda, Radnik, do juče Čelik. Ko još? Niko. Pola lige je našlo model, i klubovi su privatni gdje se jedan čovjek pita. To je budućnost. Donesi pare, preuzmi dugove i izvoli.
Mi kao klub(skupština) moramo zaštititi klub, vlasništvo 1/1, grb, boju, ime, a operativno poslovanje prepustiti onome ko (ako) nekada donese pare. Nije to tako komplikovano kako mi predstavljamo. Prije će biti da mi pojma nemamo šta hoćemo.
Slažem se u većini, može modalitet da investitor napravi kamp i ima procenat od prodaje igrača ali ne da klub prodaje svoju imovinu kako bi napravio kamp investitoru koji bi uzimao procenat od transfera.
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija