Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:20 pm

Kupi im ulaznice - da se Amar namiri. Odi u fan shop i ostavi pare - da Amar ima.
Uplati svaki put da gledaš kako ti se Amar sa svojim pulenima posere po faci po ko zna koji put.

E neće više moći.
Dok god najveći grobar u historiji ovog Kluba ne napusti svoju poziciju, dok god ne bude otjeran k'o zadnji ker, ja ni pola marke dati neću, a pogotovo neću gledati football koji nam je on pripremio.
Neće ni pet mojih feninga završiti u njegovom džepu!

Čovjek je od legende i ponosa došao u situaciju da ga ljudi mrze. Ja ga mrzim iz dna duše!

ODLAZI SMRADU ***** TI USTA ŽVALJAVA! Uništio si sve pičko brkata!

Pozdrav za Amarove havere sa južne tribine. :guz:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:24 pm

Cemu nervoza decki, zamijenili smo tri boda za kup. Nije valjda da vas cude takve radnje od vodje.

Govorilo se, pisalo, ali manjina je bila “glasnija”. Nismo bolje ni zasluzili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:26 pm

Nije me bilo dugo, ali pratio sam dakako sve ovo. Prije svega zelio bih da pozdravim pojedine forumase odgovorne zbog ovoga svega, one iste koji su me napadali jer sam prije godinu dana upozoravao da ce ovako biti. Vi ste agitovali da gospodin Amar Osim dodje u klub i na sve nacine, lazima tjerali bivse sazive UO i NO. Vi, gospodo, ste direktno ubili Zeljeznicar i zasluzujete da idete na stub srama. Nista vas nece oprati i odgovaracete za ovo, licno cu se pobrinuti da se to desi. Mnogo ste neprijatelja napravili. Dakle:

- shzna ili wolfie
- CURVA ili KANA

Takodjer, gospodin Amar Osim je posljednjih mjeseci posudjivao svoj novac za plate, za to ima validne dokaze ovaj put. U buducim godinama isti ce da tuzi klub. Nemojte misliti da ce dati ostavku, jer bi se u tom slucaju morao odreci znatne svote novca. Kada je ovo uradio sve zbog mnogo manje svote, zamislite sta ce uraditi zbog te svote.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:29 pm

Jedan čovjek i šačica huligana nesmetano vodi stogodišnji klub u propast, a vojska navijača kucka po forumima i misli da će time nešto promijeniti. Zbog toga ništa bolje i ne zaslužujemo.
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:30 pm

mamaSmurf je napisao/la:
sub mar 06, 2021 4:29 pm
Jedan čovjek i šačica huligana nesmetano vodi stogodišnji klub u propast, a vojska navijača kucka po forumima i misli da će time nešto promijeniti. Zbog toga ništa bolje i ne zaslužujemo.
Sve rečeno.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:37 pm

mamaSmurf je napisao/la:
sub mar 06, 2021 4:29 pm
Jedan čovjek i šačica huligana nesmetano vodi stogodišnji klub u propast, a vojska navijača kucka po forumima i misli da će time nešto promijeniti. Zbog toga ništa bolje i ne zaslužujemo.
I ne zasluzujemo.Zasluzujemo reset i da se pravi klub iz temelja, kad vec nismo reagovali kad smo trebali reagovati.Ovaj Zeljo je samo ime.Nista vise on nema sa Zeljom za koji mi navijamo.

Svako daljnje pokusavanje spasavanja ovog "davljenika" je produzenje njegove agonije.Nista drugo.

Ja sam se davno pomirio s tim.Mnogi tek na to nadolaze, a ogromna vecina i dalje misli da cemo se spasiti, da ce doci neko sa "vrecom novca" ( u vremenu korone ni manje ni vise), kupiti nas i urediti klub.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:39 pm

SEFE, koji ti je vrag?!

vratite nam ZELJEZNICAR!!!

uglavnom sam davno poravnio sa svime... ali najteze mi pada od svega nas sveti JUG u koji smo se zaklinjali!
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:39 pm

Kada podmladimo ekipu i zamjenimo ove "majstore veterane" mi mozemo ocekivat neki napredak. Proslo je vrijeme "kamenih" stopera, velemajstora sredine terena i "glavatih" spiceva ( kao sto je bio Musemic jer je najvise golova dao iz 16-ca glavom).
Proslo je vrijeme sablonske formacije i postavke igre.
Nama trebaju mladi i poletni mladici, poput Gasala, Durakovica, Ramovica i slicni, igraci koji ce u par koraka prenijeti loptu i kreirati napad. Igraci koji ce TRCATI BEZ LOPTE, igraci koji se ne boje krenuti 1 na 1, nama trebaju i igraci sa mudima, dosta je vise Zeceva, Veselinovica, Kosorica, Stilica, Alispahica vase vrijeme je proslo nekad prije 10-15 godina.
Nama treba MODERAN TRENER, a ne sablonac i demagog koji vec dvije godine nema istu ekipu i koji ne zna postaviti igru protiv "seljackih i malih ekipa" kao ni protiv konkurenata za trofej.
NAMA TREBA RESTART U SVAKOM SMISLU.

Vratite Adžema i Mulalica neka rade u tandemu i dajte im ugovor na 2 godine, ispast necemo a da cemo gledati bolji i agresivniji fudbal sigurno hocemo
Alea iacta est!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:44 pm

Ne zeli podnijeti ostavku,auu a Badzak podnese

Potrosio je i zadnju kartu u špilu,nema više ljudi..brod tone,gotovo je Amare!
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sub mar 06, 2021 4:50 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:44 pm

Badžak podnio ostavku...

“Volio bih da mi Amar (Osim, op. a.) i igrači objasne zašto da ostanem u klubu, ostali su druga tema. Privrednicima nemam razloga reći da ulazu u iskreni sport”, kratko je kazao Badžak.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:47 pm

cipiripi je napisao/la:
sub mar 06, 2021 4:39 pm
Kada podmladimo ekipu i zamjenimo ove "majstore veterane" mi mozemo ocekivat neki napredak. Proslo je vrijeme "kamenih" stopera, velemajstora sredine terena i "glavatih" spiceva ( kao sto je bio Musemic jer je najvise golova dao iz 16-ca glavom).
Proslo je vrijeme sablonske formacije i postavke igre.
Nama trebaju mladi i poletni mladici, poput Gasala, Durakovica, Ramovica i slicni, igraci koji ce u par koraka prenijeti loptu i kreirati napad. Igraci koji ce TRCATI BEZ LOPTE, igraci koji se ne boje krenuti 1 na 1, nama trebaju i igraci sa mudima, dosta je vise Zeceva, Veselinovica, Kosorica, Stilica, Alispahica vase vrijeme je proslo nekad prije 10-15 godina.
Nama treba MODERAN TRENER, a ne sablonac i demagog koji vec dvije godine nema istu ekipu i koji ne zna postaviti igru protiv "seljackih i malih ekipa" kao ni protiv konkurenata za trofej.
NAMA TREBA RESTART U SVAKOM SMISLU.

Vratite Adžema i Mulalica neka rade u tandemu i dajte im ugovor na 2 godine, ispast necemo a da cemo gledati bolji i agresivniji fudbal sigurno hocemo
Sve to fino zvuci u teoriji ali od toga nema nista jer nije nama najveci problem na terenu.

Nas daleko najveci problem je brkato zlo, dusmanin koji je naumio je da uzme velike pare. Da bi to ostvario potpuno je preuzeo klub, placa zastitu i spreman je da se bori bukvalno svim sredstvima. Dok on uzme pare klub ce nestati, ugasiti se.

Da imamo dovoljno navijaca s mudima da ga silom otjeraju Zeljo bi opstao. Posto nemamo, ovo je kraj.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:53 pm

JASKO HVALA ZA SVE!
Definicija pravog Željovca! Čovjek koji ostaje zapamćen samo po najboljem...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:55 pm

AMARE ***** TI SVE!!! Jos jedan insan i dobri Zeljovac potrosen zbog tebe
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 4:58 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub mar 06, 2021 4:44 pm
Badžak podnio ostavku...

“Volio bih da mi Amar (Osim, op. a.) i igrači objasne zašto da ostanem u klubu, ostali su druga tema. Privrednicima nemam razloga reći da ulazu u iskreni sport”, kratko je kazao Badžak.
hvala gospodinu... treba ostati covjek prije svega... zelim mu svu srecu svijeta
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:03 pm

Obice ti se ovo o glavu kad tad, zapamti pichko debela!!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:14 pm

"Zbog nezalaganja igrača, odnosa i svega, kao veliki Željovac, ne mogu više biti dio ovoga", rekao je Badžak u razgovoru za gg.ba, pa još dodao:

"Ne mogu prihvatiti ovo. Igrači nisu radili kako smo se dogovorili. Ovo nije moja vizija. Ne mogu biti dio kluba koji ne želi da osvoji titulu u godini kada slavimo 100. rođendan. Jednostavno ne mogu to podnijeti".

Iako napušta funkciju u klubu, kaže da će biti dio Juga.

"Navijači me podržavaju, pa ću u budućnosti s njima sjediti na tribini i navijati za Željezničar koji mi je u srcu. Nadam se da ćemo dočekati još bolje dane", dodao je Badžak.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:17 pm

IZJAVA ZA KLIX.BA

Potpredsjednik Želje podnio ostavku: Nemam više života, smatram se ekstremno krivim

Potpredsjednik FK Željezničar Jasmin Badžak podnio je ostavku na ovu funkciju nakon poraza od Tuzla Cityja u meču 21. kola nogometne Premijer lige BiH rekavši kako ne može podnijeti da se Plavi ne bore za titulu prvaka.

Željezničar je danas u drugom meču proljetnog dijela Premijer lige BiH poražen od Tuzla Cityja rezultatom 2:0, a nakon što su u prvom kolu remizirali protiv Sarajeva na svojoj Grbavici potpredsjednik kluba Jasmin Badžak odlučio je podnijeti ostavku.

On je u razgovoru za Klikx.ba potvrdio tu informaciju rekavši kako će uvijek biti na usluzi Željezničaru, ali da više ne može biti na ovoj funkciji.

"Ne mogu da se pomirim s tim, puno sam radio na igračima i na svemu. Igru iz posljednja dva kola ne mogu podržati i da je to borba za 100. rođendan kluba, ne mogu jednostavno... Rekao sam Amaru Osimu i igračim da mi objasne zašto da ostanem dio kluba, a oni znaju šta pričam", rekao je Badžak, a na pitanje o tome da li je svjestan da klub napušta u ionako teškoj situaciji dodao je:

"Nemam više života, posebno nakon posljednjih mjesec dana. Ovu igru ja ne podržavam, Željo nije tamo neki klub i ovo nije igra za 100 godina kluba. Ja bi sa 50 godina za 100. rođendan kluba igrao bolje nego oni. Ja pričam sada kao navijač, a ne kao potpredsjednik. Željo zaslužuje bolje, od mene pa do igrača."

Nakon toga je rekao da je odluka konačna i da klubu trebaju neka dobra, ekstremna promjena.

"Smatram se krivim, ostat ću u klubu i pomoći koliko mogu. Smatram se ekstremno krivim, svi znaju koliko sam dao, kući posebno, uopšte se ne pokušavam braniti i sebe stavljam kao prvog krivca. Ne mora značiti da će moj odlazak biti veliki udar za Želju, a s igrom iz prva dva kola se jednostavno ne mogu pomiriti. Ne idemo ka osvajanju titule, a s tim u vezi preuzimam odgovornost. Ova odluka je konačna, 100 posto. Smatram da je najbolja za Želju", dodaje Badžak.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:17 pm

samo_plavo je napisao/la:
sub mar 06, 2021 4:44 pm
Badžak podnio ostavku...

“Volio bih da mi Amar (Osim, op. a.) i igrači objasne zašto da ostanem u klubu, ostali su druga tema. Privrednicima nemam razloga reći da ulazu u iskreni sport”, kratko je kazao Badžak.
Jasmine, trebas ti otjerati debrlog brkatog strucnajaka, nije on veci od kluba a ti si predsjednik kluba.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:19 pm

slika
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 06, 2021 5:20 pm

Ostavka Badzaka je samo pokazatelj da je nemocan i da je Amar iznad kluba!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija