Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 09, 2019 11:02 pm

Brkoo je napisao/la:
pon sep 09, 2019 7:39 pm
@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Otprilike je to cijela poenta. Kako mi mozemo naci investitora koji ce uspjeti vratiti svoje pare. Kojem ce se isplatiti skrhati 2 3 4 miliona u Zelju, a da nam se ne desi da se imovina rasproda i da budemo pitari vol 2.

Da bi se uopce uslo u takav projekat moras imati koliko toliko stabilan izvor prihoda, recimo od poslovnih prostora i od 3 godine 3. Pretkolo lige evrope.

Treba zapoceti izgradnju kampa i poceti traziti edukovane i iskusne radnike u omladinskom pogonu koji ce pokrenuti fabriku igraca i takav projekat predstaviti potencijalnom ulagacu. Tada bi se mogli necem nadati.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:14 am

Primjer pitara i investitora je potpuno različit od našeg mogučeg investitora. Prosto mi žao "amidže" Tana. Uložio fine pare u par veš mašina (a slagali ga da je kupio FK) i normalno popušio, daj šta daš uvalio ovom vijetnamcu.
Da u nas neko uloži tu lovu bili bi prvaci, imali kamp, stadion već imo i Jug i Zapad, igrali kojekava predkola (a možda i uletili u EL). Čoek bi vratio uloženo i poprilično zaradio.
E sad što se mi kur.imo pa nedamo za sitnu lovu potpuno smo u pravu. Kolko košta pitarsko ništa ili naša GRBAVICA
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 7:17 am

Pa mi smo se koliko znam već izjasnili oko ljudi koji bi ulagali novac u Želju tako da je to bespotrebna priča. Srećom pa je ova liga takva kakva jeste pa za sad još možemo biti konkurentni i ovakvi. Što se tiče nekog uspjeha u Evropi to treba zaboraviti. Play off Evropa lige bi bio maksimum ako se posloži hiljadu stvari.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 7:36 am

Do jučer su nas ubjedjivali da se ništa ne može bez "investitora", a eno niče istočna tribina, najbolji travnjak, moderne klupe za rezervne, LED paneli.... možda cirka i 4 miliona KM "investicija"

Danas bi nas ubjedjivali da smo to sanjali, a za koju godinu kada budemo u finsijskim gov... da je jedino riješenje da nas neko kupi sa dugovima za 1KM.

Onda ćemo ganjat pozitivnu na forumu.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 9:30 am

Qooler je napisao/la:
uto sep 10, 2019 7:36 am
Do jučer su nas ubjedjivali da se ništa ne može bez "investitora", a eno niče istočna tribina, najbolji travnjak, moderne klupe za rezervne, LED paneli.... možda cirka i 4 miliona KM "investicija"

Danas bi nas ubjedjivali da smo to sanjali, a za koju godinu kada budemo u finsijskim gov... da je jedino riješenje da nas neko kupi sa dugovima za 1KM.

Onda ćemo ganjat pozitivnu na forumu.
Ponavlja se priča opet, a ti svjesno ideš predaleko. Hvala na stadionu, odličan posao napravljen, ali naredni projekt košta kao svi dosadašnji zajedno. To je jug. Zapad duplo. Koliko nam je trebalo vremena za ovo što sad imamo? Gledajmo realno.

Prioritet je kamp, bez obzira na to što košta puno. Od ostalih projekata, neka završe krov na istoku, skockaju tu tribinu, skockaju sjevernu i dosta. To su i najavili. Barem dok ne nađemo načina da isfinansiramo jug i zapad.

Prodati za marku se nećemo i ne možemo. Ne prosipaj tu priču. Sama imovina vrijedi desetine miliona.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 9:59 am

Sta ce Amar u repci, pa da mu kazu moras ubaciti i Loncara malo. Nek je Ciro prozvao mafijasa.

Kao nasljednika Prosinečkog vidim Begića. Predsjednika, Dinu Begića. Dino Begić neka preuzme ekipu, jer je puno grešaka napravio pa neka sada napravi još jednu, kazao je Blažević misleći kako se reprezentacija nije dobro vodila u vitalnom dijelu.

- Ja da sam dao njima da se petljaju nikad ne bih ništa napravio. Onda kad su se počeli petljati sa strane, Portugal me zaj*ebao na jedan način nešportski.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 10:02 am

Valja se Štili napatiti da udje u prvih 11. :kafa:

Erić
Stevanović-Kemo-Sipović-Stanić
Alispahić-Sadiković
Bojo-------------Veselinović
Krpić-Zec
1987
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 10:26 am

Ne treba pricati, ni razmisljati o buducnosti, kako bi sta moglo izgledati. To je smrtni grijeh jer bi im se mozda moglo staviti na teret vise od popunjavanja uplatnice.
Posteno i fer je reci "ovi ne mogu" jer toga smo svi svjesni a ne traziti im alibija zasto ne mogu
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 10:43 am

avlami97 je napisao/la:
pon sep 09, 2019 11:00 pm
Brkoo je napisao/la:
pon sep 09, 2019 7:39 pm
@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Novac je bitan, ali nam invenstitor ne treba. Želji treba neko ili više njih koji znaju "napraviti" novac i na ispravan način ga koristiti. Kroz historiju je malo onih koji su lovu "pravili", za razliku od onih koji su od Želje, uglavnom, samo uzimali.

Stručan, transparentan i pošten pristup problemu, je pola obavljenog posla.

Zamisli oko novca za stadion sam već iznio u jednom od svojih postova i 100% sam siguran da bi dao pozitivan rezultat. Da li to ovi ljudi žele, hoće...imaju li volje i poštenja za takvu vrstu organizacije rada je veliko pitanje.
Bilo ih je sto su pravili ogroman novac, ali i tada smo se zaduzivali i to je poenta. Neko rece, sreca pa nam je liga kari.na pa i sa zaduzivanjima ostajemo konkurentni, a evropa je samo san...

Ali eto za dvije godine pocinje ta europa liga 2 pa mozda tu kakvih para bude i mozda negdje i doguramo jer ce biti slabije dosta takmicenje.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 10:43 am

Planira li neko ici nezavisno od grupe u Mostar i sta mislite gdje da se iskupimo jer vjerujem da ce biti dosta nase raje sa strane, natkrivena tribina prema gostujucim ili gdje smo prosli put bili preko puta gostujuce ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:10 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 10:43 am
avlami97 je napisao/la:
pon sep 09, 2019 11:00 pm
Brkoo je napisao/la:
pon sep 09, 2019 7:39 pm
@fcz, Sta se to moze bez novca uraditi? Novac= stabilan klub= bolji igraci(ovdje mislim i na strucni stab)=trofeji=vise navijaca na stadionu=vise novca od sponzora itd. Sve povezano, ali kljucna stvar je novac. Uz ovo se podrazumjeva bolja infrastruktura, tu mislim na moderan stadion, trening kamp, uredjen omladinski pogon itd. Koji klub je to bez novca napravio nesto?

U fudbalu se desavaju cuda, cak i kad imas sve ovo gore ne mora znaciti da ces napraviti neki uspjeh u sportskom dijelu. Desilo se npr. da mi izbacimo super bogati Seriff iz Moldavije ali to je cudo, cuda se rijetko desavaju.

Da bi se izdigli iznad ove lige nama je potreban novac. Kako i na koji nacin naci i ubijediti nekog "pravog investitora" da ulozi svoj novac u Zelju kako bi pokusali napraviti neki iskorak, a da on vidi svoj interes u tome(da se u konacnici poklapa sa interesom kluba).O tome treba razmisljati i u tom pravcu ici.

Sve dok se ovo ne desi, svrsavat cemo na drzavne projekte iz susjednih zemalja i ono kao cuditi se kako oni prave neke uspjehe sa budzetima minimalno 5 puta vecim od naseg i uz svu mogucu i nemogucu podrsku koju imaju od svojih gradova i drzava..
Novac je bitan, ali nam invenstitor ne treba. Želji treba neko ili više njih koji znaju "napraviti" novac i na ispravan način ga koristiti. Kroz historiju je malo onih koji su lovu "pravili", za razliku od onih koji su od Želje, uglavnom, samo uzimali.

Stručan, transparentan i pošten pristup problemu, je pola obavljenog posla.

Zamisli oko novca za stadion sam već iznio u jednom od svojih postova i 100% sam siguran da bi dao pozitivan rezultat. Da li to ovi ljudi žele, hoće...imaju li volje i poštenja za takvu vrstu organizacije rada je veliko pitanje.
Bilo ih je sto su pravili ogroman novac, ali i tada smo se zaduzivali i to je poenta. Neko rece, sreca pa nam je liga kari.na pa i sa zaduzivanjima ostajemo konkurentni, a evropa je samo san...

Ali eto za dvije godine pocinje ta europa liga 2 pa mozda tu kakvih para bude i mozda negdje i doguramo jer ce biti slabije dosta takmicenje.
Spinujes druze......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:22 pm

Napraviti novac nije samo prodati igrača-dva za 0,5 mil EUR ili istu cifru uzeti za koje pretkolo u Evropi, pa taj isti novac između sebe podijeliti. Nema akumulacije kapitala, nema sredstava za amortizaciju, nema sredstava za ljudske resurse... Samo vrtnja u krug. Začarani krug. Šta si dobio?

Napraviti novac je i uzeti ono što UEFA i FIFA nude na pladnju, a primjer nam je 1 milion EUR od UEFA za stadion. Samo jedan od primjera.

Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:38 pm

avlami97 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:22 pm
Napraviti novac nije samo prodati igrača-dva za 0,5 mil EUR ili istu cifru uzeti za koje pretkolo u Evropi, pa taj isti novac između sebe podijeliti. Nema akumulacije kapitala, nema sredstava za amortizaciju, nema sredstava za ljudske resurse... Samo vrtnja u krug. Začarani krug. Šta si dobio?

Napraviti novac je i uzeti ono što UEFA i FIFA nude na pladnju, a primjer nam je 1 milion EUR od UEFA za stadion. Samo jedan od primjera.

Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Slazem se u aposlutno svemu ali nisi shvatio moju poentu, Miske i kompanija su napravili nevjerivatne stvari i imali najveci budzet i prihode i sve, ali i dalje smo posudjivali pare, bez omalovazavamja njihovog rada jer nije problem u njima nego u nacinu funkvionisanja kluba, ne znam ni ja sta je rjesenje, samo konstatujem
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:38 pm

avlami97 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:22 pm
Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Ideja je bila kroz infrastrukturu naseg doma koja sama od sebe pravi novac i transparentar rad krenuti u buducnost, ali se nekima vise svijdela ideja da je jedan iznad kluba.

Sve je ovo super sad dok imamo rezultate, kako vidim po pricama kasa kluba je tanka, a kada se pomjesaju dvije vrijednosti "losi rezultati" i "tanka kasa" tada nastaje belaj. A svi znamo ciji je posao da kasa ne bude tanka a ciji da ne bude losih rezultta, ali opet kazem mi smo klub pojedninca ne klub kao kolektiv.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:48 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:38 pm
avlami97 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:22 pm
Napraviti novac nije samo prodati igrača-dva za 0,5 mil EUR ili istu cifru uzeti za koje pretkolo u Evropi, pa taj isti novac između sebe podijeliti. Nema akumulacije kapitala, nema sredstava za amortizaciju, nema sredstava za ljudske resurse... Samo vrtnja u krug. Začarani krug. Šta si dobio?

Napraviti novac je i uzeti ono što UEFA i FIFA nude na pladnju, a primjer nam je 1 milion EUR od UEFA za stadion. Samo jedan od primjera.

Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Slazem se u aposlutno svemu ali nisi shvatio moju poentu, Miske i kompanija su napravili nevjerivatne stvari i imali najveci budzet i prihode i sve, ali i dalje smo posudjivali pare, bez omalovazavamja njihovog rada jer nije problem u njima nego u nacinu funkvionisanja kluba, ne znam ni ja sta je rjesenje, samo konstatujem
Kako su dosli do tog budzeta?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:51 pm

gdje ce ovo ?slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:53 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:38 pm
avlami97 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:22 pm
Napraviti novac nije samo prodati igrača-dva za 0,5 mil EUR ili istu cifru uzeti za koje pretkolo u Evropi, pa taj isti novac između sebe podijeliti. Nema akumulacije kapitala, nema sredstava za amortizaciju, nema sredstava za ljudske resurse... Samo vrtnja u krug. Začarani krug. Šta si dobio?

Napraviti novac je i uzeti ono što UEFA i FIFA nude na pladnju, a primjer nam je 1 milion EUR od UEFA za stadion. Samo jedan od primjera.

Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Slazem se u aposlutno svemu ali nisi shvatio moju poentu, Miske i kompanija su napravili nevjerivatne stvari i imali najveci budzet i prihode i sve, ali i dalje smo posudjivali pare, bez omalovazavamja njihovog rada jer nije problem u njima nego u nacinu funkvionisanja kluba, ne znam ni ja sta je rjesenje, samo konstatujem
Ne spominjem bivše.

Nije problem ni posuditi, ako ćeš taj novac oploditi ili pretvoriti u nešto opipljivo, vidljivo i na kraju ostati u plusu. Problem je zaraditi, pa između sebe podijeliti i još uz to zavaliti Klub nelegalnim poslovanjem, a da o akumalaciji kapitala i ne govorim.

Za sve treba imati ideju i plan. Jedan od primjera je i reprezentacija Belgije koja je pronašla način da stvori respektabilnu ekipu. Krenulo se od praćenja najmlađih kategorija, a plan je bio da za 10-15 godina ostvaruješ znatno bolji rezultat. Na kraju su i ostvarili svoje zamisli.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 12:58 pm

Zar fakat ima ljudi koji vjeruju da bi zbog poslovnih prostora od kojih bi ukupno imali cca 600- 800 hiljada KM na godisnjem nivou, mogli da se izdignemo i napravimo iskorak? Normalno da ce nam to olaksati rad kluba jer cemo imati svoje prihode i malo komforniju situaciju ali malo se vratite u realnost.

Klub je organizovan kao udruzenje gradjana. Mi jos uvijek vracamo dug poreznoj. Neko napisa da nam ne treba investitor, da nam trebaju ljudi koji ce praviti novac, ko su ti ljudi? Jeste li svjesni da smo potrosili bas mnogo ljudi? Mene je strah kako ce proci izborna skupstina, hocemo li imati dovoljno ljudi.

Jeste li svjesni da je privreda u BiH bukvalno na koljenima, da sponzori daju mrvice(hvala im i na tome), da grad ne daje skoro nista, opcina onako, mada dosta otezavaju i kanton ko nesto i daje.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 1:01 pm

vopla je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:51 pm
gdje ce ovo ?slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Norveska 2 liga
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 10, 2019 1:05 pm

DANAN je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:48 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:38 pm
avlami97 je napisao/la:
uto sep 10, 2019 12:22 pm
Napraviti novac nije samo prodati igrača-dva za 0,5 mil EUR ili istu cifru uzeti za koje pretkolo u Evropi, pa taj isti novac između sebe podijeliti. Nema akumulacije kapitala, nema sredstava za amortizaciju, nema sredstava za ljudske resurse... Samo vrtnja u krug. Začarani krug. Šta si dobio?

Napraviti novac je i uzeti ono što UEFA i FIFA nude na pladnju, a primjer nam je 1 milion EUR od UEFA za stadion. Samo jedan od primjera.

Sve kreće od ideje. Za ideju treba vizija, a za realizaciju stručnjaci.
Slazem se u aposlutno svemu ali nisi shvatio moju poentu, Miske i kompanija su napravili nevjerivatne stvari i imali najveci budzet i prihode i sve, ali i dalje smo posudjivali pare, bez omalovazavamja njihovog rada jer nije problem u njima nego u nacinu funkvionisanja kluba, ne znam ni ja sta je rjesenje, samo konstatujem
Kako su dosli do tog budzeta?
Trudom i radom, biznismeni ljudi, znaju kako zgrnut lovu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot], Norsborg, samo_da_repliciram, SIMA_SIMAU, Sky1, South i 294 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija