Moderator/ica: storm_raider

 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:23 pm

Daleko vam kuca bila od Grbavice. Svima. Niste svjesni svoje gluposti, ni ovi ni oni pa nas je to dovelo do ovog. Nabijem vas na onu stvar sve redom mrzi ste mi od pitara
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:25 pm

Karma je kurva, samo ću toliko reći. Ne treba tražiti krivce u drugima, nije kriv ni Savez, ni radnik, ni rs, ni dodik, isključivo balijska nesposobnost i pokvarenost. Fuj!!!! Nisam se odavno ovoliko nasekirao. Dernjam se po kući na djecu zbog jebenog siljka i amara, ***** im sve...
Zadnja izmjena: Hare79, dana/u pon maj 27, 2019 8:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:25 pm

Siljak sto te ćaća ne otrese u šolju ***** mu sve po spisku
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:26 pm

Pa hoce li se nasi oglasiti po svemu ovome?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:29 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:26 pm
Pa hoce li se nasi oglasiti po svemu ovome?
Ne da se oglase nego da press drze odmah sutra jedno tri sata.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:19 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:02 pm
Al' nas sad svi mrze da to u većoj mjeri nikad nije bilo.
Koliko god mi mrski savezu bili, prije smo imali poštovanje i strah što radi Ivice, što radi rezultata..
A gdje smo sad. Da nam 6.bandita od tog jedan pitar, jedan ustaša i dva ***** kroje sudbinu.
Pored svega ovog, da li namjerne ili nenamjerne greške, i najveće krivice koju snosi ova uprava, bahatost bivših nas iz dana u dan sve više košta.
Želju koliko mi volimo, cijela država ga u tolikoj mjeri i mrzi.
Kako te nije stid, tako ti Allaha?
Nema to stida niti razmišlja. To je ko robot. Naučio ko papagaj bez razmišljanja vrtiti petlju. To će za koju pobjedu počet tvrdit da se prvo Amar rodio, pa tek Željo i ovako vrtit priču da nije bilo Amara ne bi bilo ni Želje.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:31 pm

Zasjeda UO.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:31 pm

sta nam savez radi pa to je nevjerovatno, treba klub ili mi navijaci organizovat masovne mirne proteste, ova kradja titula i para od evrope se ne moze i ne smije oprostiti, moramo nesto uraditi povodom ovoga
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:32 pm

starigrad je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:30 pm
Izlija je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:17 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:12 pm


ja vjerujem da se ti premalo razumijes da bi mi mogao arguemntovano odgovoriti, postavio sam ti vrlo jednsotavno pitanje, pitanje u kojem je navedena situacija identicna kao kod nas, ti kazes eto ja ne bi bio finanskijski kriminalac, a to je vec svrsen cin, Amar je bio finanskijski kriminalac jer je dao pare bez dokumentacije i klub je bio finansijski kriminalac jer je primio pare bez dokumentacije, moje pitanje je vezano za period poslije finansijskog kriminala, ne vidim sta ja to ne razumijem pa mi ti koji se kao razumijes ne mozes objasniti
Javni je forum i ukoliko nastavimo ... samo Želji možemo naštetiti, razumiješ li sada.
trebao si tako, trezveno, razmisljati, prije nego si ovdje, na javnom forumu, napisao da su nas vise kostale amarove kupljene titule, nego nikolicevi promasaji sa igracima.
Baš tako
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:32 pm

Qooler je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:29 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:19 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:02 pm
Al' nas sad svi mrze da to u većoj mjeri nikad nije bilo.
Koliko god mi mrski savezu bili, prije smo imali poštovanje i strah što radi Ivice, što radi rezultata..
A gdje smo sad. Da nam 6.bandita od tog jedan pitar, jedan ustaša i dva ***** kroje sudbinu.
Pored svega ovog, da li namjerne ili nenamjerne greške, i najveće krivice koju snosi ova uprava, bahatost bivših nas iz dana u dan sve više košta.
Želju koliko mi volimo, cijela država ga u tolikoj mjeri i mrzi.
Kako te nije stid, tako ti Allaha?
Nema to stida niti razmišlja. To je ko robot. Naučio ko papagaj bez razmišljanja vrtiti petlju. To će za koju pobjedu počet tvrdit da se prvo Amar rodio, pa tek Željo i ovako vrtit priču da nije bilo Amara ne bi bilo ni Želje.
Maloprije jedan spomenu nesto u smislu da nije Amara Zeljo bi bio u rangu sa Pofalickim. Ma teska indoktrinacija
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
santakuruz
Postovi: 392
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:34 pm

Nekima treba malo pojasniti. Zeljo nije dobio licencu, Zeljo ce pretrpiti ogromne gubitke, kako finansijske tako i sportske. Siljak ce dobiti svoju platu, Amar takodjer, stara uprava svakako vise nije tu i njih ovo profesionalno uopste ne pogadja. Jedini gubitnik ovdje je Zeljo (mada mnogi i ne znaju sta je to Zeljo).

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:34 pm

starigrad je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:30 pm
Izlija je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:17 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:12 pm


ja vjerujem da se ti premalo razumijes da bi mi mogao arguemntovano odgovoriti, postavio sam ti vrlo jednsotavno pitanje, pitanje u kojem je navedena situacija identicna kao kod nas, ti kazes eto ja ne bi bio finanskijski kriminalac, a to je vec svrsen cin, Amar je bio finanskijski kriminalac jer je dao pare bez dokumentacije i klub je bio finansijski kriminalac jer je primio pare bez dokumentacije, moje pitanje je vezano za period poslije finansijskog kriminala, ne vidim sta ja to ne razumijem pa mi ti koji se kao razumijes ne mozes objasniti
Javni je forum i ukoliko nastavimo ... samo Želji možemo naštetiti, razumiješ li sada.

trebao si tako, trezveno, razmisljati, prije nego si ovdje, na javnom forumu, napisao da su nas vise kostale amarove kupljene titule, nego nikolicevi promasaji sa igracima.
ma pusti boga ti, raspravljam se i dokazem im da nisu upravu i eto on kao mozemo nastetiti Želji, a proklinjanje Amara i lajanje na njega i titule koje je osvojio sa Željom je eto normala i to ne moze nastetiti, al haj eto reko suticu da ne budem ja jedina budala, i sto je jos tuznije sve administratori koji pljuju po Amaru
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:36 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:59 pm
AdmirA je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:55 pm
H. bo vas Amar i Miske i Selimovic i ovaj i onaj. Nemate nista od rasprava.
KAKO DALJE? TO JE KLJUČNO OVE NAREDNE DANE...
Vrlo lako ici pred Grbavicu i moliti Badzaka,Vukotica, Misimovica i normalnu raju da se ujedine i jos jednom klub vade iz ruku ubleha. Koliko god to kome odgovaralo ili ne, mi smo bili klub sa respektom i vizijom kada su isti bili na celu a danas smo smijurija u svakom segmentu od marketinga, finansija, sportskog,pravnog i svakog drugog dijela kluba.
Sta bolan ti pricas ici pred Grbavicu, da nije interneta ne bi je ni vidio...ti i slicni tebi koji pozivaju na bojkote, cijepanje godisnjih , iznose lazne informacije ( da te pdosjetim da si prvi napisao da smo dobili licencu) itd itd ste najveci karcinom. Bili za Amara ili Misimovica ne zasluzujete nijednom rjecju da vas se zove navijacima Zeljeznicara. Vase registrovanje ovdje je tempirano, njihovo registrovanje tamo je tempirano. Skupina vas koji Grbavicu ne vide, koji na utakmicu ne idu itd itd nama zakuhava vec duze vrijeme. Bilo to s ove ili one strane. Koja vam je korist ne znam, al ko god vas placa, i jedne i druge, da iz toplih domova iz drugih kantona bacate suplje, spinujete, izmisljate - da Bog da zajedno s vama najgore docekao! Ovo vam iskreno zeli navijac Zelje, koji je bio protiv Misimovica, koji je sad protiv ovih. Koji je direktno na tribini prozivao i jedne i druge. I ja kao takav se ovim putem odjavljujem. Do nekih boljih vremena!
Zeljeznicar za zivot cijeli!!!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:36 pm

Krenem pisati pa izbrisem, ne znam sta bih i napisao.. Valjda bude bolje, nekad.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:42 pm

Realno kad covjek pogleda malo bolje sami smo sebi krivi, kome ba prevare u vezi uplatnice i pogresnog broja. Sto se cekao zadnji dan?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:45 pm

Meni je katastrofa da ovo zvanicno saznajemo iz medija i zvanicne stranice radnika. Objavi vijest majka mu stara na stranici nasoj, zvanicnoj, pa onda pres konferencije organizuj, sjednice i ostalo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:46 pm

phpBB [video]


Slavko mi smo tvoja Goga
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:50 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:42 pm
Realno kad covjek pogleda malo bolje sami smo sebi krivi, kome ba prevare u vezi uplatnice i pogresnog broja. Sto se cekao zadnji dan?
Siljak zaglavio u kafani, proletili mu dani.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:51 pm

nikson je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:36 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:59 pm
AdmirA je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:55 pm
H. bo vas Amar i Miske i Selimovic i ovaj i onaj. Nemate nista od rasprava.
KAKO DALJE? TO JE KLJUČNO OVE NAREDNE DANE...
Vrlo lako ici pred Grbavicu i moliti Badzaka,Vukotica, Misimovica i normalnu raju da se ujedine i jos jednom klub vade iz ruku ubleha. Koliko god to kome odgovaralo ili ne, mi smo bili klub sa respektom i vizijom kada su isti bili na celu a danas smo smijurija u svakom segmentu od marketinga, finansija, sportskog,pravnog i svakog drugog dijela kluba.
Sta bolan ti pricas ici pred Grbavicu, da nije interneta ne bi je ni vidio...ti i slicni tebi koji pozivaju na bojkote, cijepanje godisnjih , iznose lazne informacije ( da te pdosjetim da si prvi napisao da smo dobili licencu) itd itd ste najveci karcinom. Bili za Amara ili Misimovica ne zasluzujete nijednom rjecju da vas se zove navijacima Zeljeznicara. Vase registrovanje ovdje je tempirano, njihovo registrovanje tamo je tempirano. Skupina vas koji Grbavicu ne vide, koji na utakmicu ne idu itd itd nama zakuhava vec duze vrijeme. Bilo to s ove ili one strane. Koja vam je korist ne znam, al ko god vas placa, i jedne i druge, da iz toplih domova iz drugih kantona bacate suplje, spinujete, izmisljate - da Bog da zajedno s vama najgore docekao! Ovo vam iskreno zeli navijac Zelje, koji je bio protiv Misimovica, koji je sad protiv ovih. Koji je direktno na tribini prozivao i jedne i druge. I ja kao takav se ovim putem odjavljujem. Do nekih boljih vremena!
Zeljeznicar za zivot cijeli!!!
+1000 u kost. Prica iz posta u post identicna.
Ovi trebaju da nadoknade stetu, i da se gube u skokovima. To je jedina istina. Reviziju uraditi na poslovanje prije i poslije Vedrana, a nakon sto se zavrsi sve koji su ostetili klub za fening tuziti.
Okrenuti se novoj sezoni i sastaviti ekipu za titulu.
Od psovanja prazne price da cemo otici nema nista. Mjesto da serete angazirajte se. Zovite sviju na utakmice i na taj nacin pomozite klubu. Lobirajte u firmama za sponzorstvo. Produzite clansku, kupujte u fan shopu. Takobse voli klub. A ne nekom silom koja nit je ostvariva nit ce pomoci. Vec ce samo produbiti krizu koja je svakako najveca od 2006.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2019 8:53 pm

nikson je napisao/la:
pon maj 27, 2019 8:36 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:59 pm
AdmirA je napisao/la:
pon maj 27, 2019 7:55 pm
H. bo vas Amar i Miske i Selimovic i ovaj i onaj. Nemate nista od rasprava.
KAKO DALJE? TO JE KLJUČNO OVE NAREDNE DANE...
Vrlo lako ici pred Grbavicu i moliti Badzaka,Vukotica, Misimovica i normalnu raju da se ujedine i jos jednom klub vade iz ruku ubleha. Koliko god to kome odgovaralo ili ne, mi smo bili klub sa respektom i vizijom kada su isti bili na celu a danas smo smijurija u svakom segmentu od marketinga, finansija, sportskog,pravnog i svakog drugog dijela kluba.
Sta bolan ti pricas ici pred Grbavicu, da nije interneta ne bi je ni vidio...ti i slicni tebi koji pozivaju na bojkote, cijepanje godisnjih , iznose lazne informacije ( da te pdosjetim da si prvi napisao da smo dobili licencu) itd itd ste najveci karcinom. Bili za Amara ili Misimovica ne zasluzujete nijednom rjecju da vas se zove navijacima Zeljeznicara. Vase registrovanje ovdje je tempirano, njihovo registrovanje tamo je tempirano. Skupina vas koji Grbavicu ne vide, koji na utakmicu ne idu itd itd nama zakuhava vec duze vrijeme. Bilo to s ove ili one strane. Koja vam je korist ne znam, al ko god vas placa, i jedne i druge, da iz toplih domova iz drugih kantona bacate suplje, spinujete, izmisljate - da Bog da zajedno s vama najgore docekao! Ovo vam iskreno zeli navijac Zelje, koji je bio protiv Misimovica, koji je sad protiv ovih. Koji je direktno na tribini prozivao i jedne i druge. I ja kao takav se ovim putem odjavljujem. Do nekih boljih vremena!
Zeljeznicar za zivot cijeli!!!
Evo ja te pozivam u PP da ti dokazem ko sam imenom i prezimenom i sta sam,da li sam vidio Grbavicu,dolazim li na tekme i sve to sto navodis. Svog Želju sam i ovdje iz Tuzle sa manijacima na tribini ispratio za kraj ove sezone, cak ni u drugom gradu pored fukara se ne bojim biti na tribini koju volim. Kakve suplje,spinovanje ,izmisljotine sam iznio navedi mi slobodno javno ili u privatni nije problem... pita te iskreni navijac Zelje od svoje 5 godine do danas kad mi je 26.

Online

Trenutno korisnika/ca: ghamaz, Google [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija