Moderator/ica: storm_raider

 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:10 am

Sinan: Tibra pacific zainteresovana za pomocni stadion
Evo Evo titulleeeeeeeeeeeeeee
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:16 am

Sinan po običaju, u nedostatku informacija, lupa.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:22 am

Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 10:07 am
Hajde ba dobro ti je čovjek rekao, a odgovor ti je u rangu 6 osnovne. Velika većina bila bi presretna da ode zauvjek, ali fakat ovakvi epiteti nemaju smisla. I ja sam molio moderaciju da se ovo ne radi, međutim valjda je inn. Kada sami sebi ovo radimo, šta onda očekivati od dušmana?
Obrisani su postovi cim je primjeceno. Ja vas molim da prijavite post, onda moderacija mora vidjeti i nema izgovora.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:33 am

mavi je napisao/la:
ned jan 17, 2021 10:16 am
Sinan po običaju, u nedostatku informacija, lupa.
Ovo se mahalalo odavno.Čak i cijena.Sinanu zafalilo klikova pa sad ligurnuo.Kao onda za investitore iz Kuvajta
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 10:52 am

Isti nivo palamuđenja i tih nekih tolerancija svih vrsta smo imali kada je UZP na čelu sa šefom stručnog štaba NA SVE NAČINE rušio klub u koji se zaklinjemo.

"Nije Amar, ljudi se kriju iza njega..."
"Amar voli Želju, ne bi on to..."
"Volio bih da se ogradi od ovih da vam dokaže da nije on..."

BUM - šampanjac, sve što je rovarilo protiv kluba na istom mjestu, uz glavnu riječ našeg šefa stručnog štaba.

Dakle, dok vi gledate da budete maksimalno korektni, duše drage, ovi gledaju kome će šta pripasti, ko što su i tad gledali kako da uđu u klub, pa to i uradili na način na koji svi znamo.

Prođe od tad, raspadamo se po šavovima, smiju nam se ljudi. Nema futbola, nema ni para, nema ništa. Ima samo jedan poglavica koji se pita za dan i noć i tjera svakog ko misli pedalj drugačije.

Isti taj Amar, prema kojem vi imate ustručavanja, ljude naziva Misketovcima. Dakle, sve one koji ne misle ko on.

Sklonite mene sa foruma, nije problem, nije ni patetika, samo mi je pun racku tih tolerancija prema liku koji nas može ugasiti za stoti rođendan. Najtrofejniji jeste, ali se od historije ne živi. Od tih trofeja su nam ostajali dugovi, a evo sad ostaju samo dugovi.

Kretenu treba reći da je kreten. Sve što je uradio do sada od dolaska u klub je loše. Ogadio je ljudima klub. Pretvorio od najtrofejnijeg kluba premijerligašku Vrbanjušu.

A vi kako hoćete, aplaudirajte, bavite se tolerancijama, korektnostima i poštovanjem, dok se isti taj kojeg štitite bavi pišanjem po klubu i prozivanjem svakog ko ne misli ono što on kaže.

Nije patetika, sklonite me odavde, jer ja ne mogu filozofirati o nekim statutima i glupostima dok je Amar tu. Nema smisla. Prvi korak ka ozdravljenju se osloboditi trenutnih okova.

Sretno vam.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:02 am

igla je napisao/la:
ned jan 17, 2021 10:52 am
Isti nivo palamuđenja i tih nekih tolerancija svih vrsta smo imali kada je UZP na čelu sa šefom stručnog štaba NA SVE NAČINE rušio klub u koji se zaklinjemo.

"Nije Amar, ljudi se kriju iza njega..."
"Amar voli Želju, ne bi on to..."
"Volio bih da se ogradi od ovih da vam dokaže da nije on..."

BUM - šampanjac, sve što je rovarilo protiv kluba na istom mjestu, uz glavnu riječ našeg šefa stručnog štaba.

Dakle, dok vi gledate da budete maksimalno korektni, duše drage, ovi gledaju kome će šta pripasti, ko što su i tad gledali kako da uđu u klub, pa to i uradili na način na koji svi znamo.

Prođe od tad, raspadamo se po šavovima, smiju nam se ljudi. Nema futbola, nema ni para, nema ništa. Ima samo jedan poglavica koji se pita za dan i noć i tjera svakog ko misli pedalj drugačije.

Isti taj Amar, prema kojem vi imate ustručavanja, ljude naziva Misketovcima. Dakle, sve one koji ne misle ko on.

Sklonite mene sa foruma, nije problem, nije ni patetika, samo mi je pun racku tih tolerancija prema liku koji nas može ugasiti za stoti rođendan. Najtrofejniji jeste, ali se od historije ne živi. Od tih trofeja su nam ostajali dugovi, a evo sad ostaju samo dugovi.

Kretenu treba reći da je kreten. Sve što je uradio do sada od dolaska u klub je loše. Ogadio je ljudima klub. Pretvorio od najtrofejnijeg kluba premijerligašku Vrbanjušu.

A vi kako hoćete, aplaudirajte, bavite se tolerancijama, korektnostima i poštovanjem, dok se isti taj kojeg štitite bavi pišanjem po klubu i prozivanjem svakog ko ne misli ono što on kaže.

Nije patetika, sklonite me odavde, jer ja ne mogu filozofirati o nekim statutima i glupostima dok je Amar tu. Nema smisla. Prvi korak ka ozdravljenju se osloboditi trenutnih okova.

Sretno vam.
Milijardu % si u pravu. Zato ja i govorim neka nama Amara još, neka ispliva sve, neka izađe sva prljavština, samo tada će svima biti jasno i neće ostati ni jedan navijač Želje koji će ga braniti ni po kojem osnovu.
イビチャ・オシム
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:23 am

Da smo ovdje načisto ja ga ne branim ni u kom smislu, osim što nije primjereno niti za njega, iti za bilo koga drugog izlaziti sa ovakvim uvredama, i to je sve. A što se dešavanja u i oko Želje tiče, uglavnom sve se zna. Osim što je upitno šta od toga može proći a šta ne.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:28 am

Posudba Amera Gojaka je placena 1mil eura, sa obavezom otkupa na kraju sezone. Tu bi trebali dobiti neki novac. Takodjer Kasimpasa ima pravo otkupa za Armina Hodzica na kraju sezone, pa mozda i tu nesto kapne. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:33 am

A ako propadne Amar će se baš naljutiti i imat oprqvdanje.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:36 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 17, 2021 11:33 am
A ako propadne Amar će se baš naljutiti i imat oprqvdanje.
A Gojak propasti ne moze :D
A ne vjerujem ni da ce Armin nazad u Madjarsku, dobre pare u Turskoj ...
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:50 am

AsharaK je napisao/la:
ned jan 17, 2021 11:36 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 17, 2021 11:33 am
A ako propadne Amar će se baš naljutiti i imat oprqvdanje.
A Gojak propasti ne moze :D
A ne vjerujem ni da ce Armin nazad u Madjarsku, dobre pare u Turskoj ...
A i dobro mu ide. Ne urekli ga😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:56 am

Samo nek se prodaju. Valjda i Džeko ode.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 11:59 am

Sehica ocrnise u komentarima,nek kupi stvari i nek dodje 🤣🤣
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 12:07 pm

Izlija je napisao/la:
ned jan 17, 2021 11:02 am
igla je napisao/la:
ned jan 17, 2021 10:52 am
Isti nivo palamuđenja i tih nekih tolerancija svih vrsta smo imali kada je UZP na čelu sa šefom stručnog štaba NA SVE NAČINE rušio klub u koji se zaklinjemo.

"Nije Amar, ljudi se kriju iza njega..."
"Amar voli Želju, ne bi on to..."
"Volio bih da se ogradi od ovih da vam dokaže da nije on..."

BUM - šampanjac, sve što je rovarilo protiv kluba na istom mjestu, uz glavnu riječ našeg šefa stručnog štaba.

Dakle, dok vi gledate da budete maksimalno korektni, duše drage, ovi gledaju kome će šta pripasti, ko što su i tad gledali kako da uđu u klub, pa to i uradili na način na koji svi znamo.

Prođe od tad, raspadamo se po šavovima, smiju nam se ljudi. Nema futbola, nema ni para, nema ništa. Ima samo jedan poglavica koji se pita za dan i noć i tjera svakog ko misli pedalj drugačije.

Isti taj Amar, prema kojem vi imate ustručavanja, ljude naziva Misketovcima. Dakle, sve one koji ne misle ko on.

Sklonite mene sa foruma, nije problem, nije ni patetika, samo mi je pun racku tih tolerancija prema liku koji nas može ugasiti za stoti rođendan. Najtrofejniji jeste, ali se od historije ne živi. Od tih trofeja su nam ostajali dugovi, a evo sad ostaju samo dugovi.

Kretenu treba reći da je kreten. Sve što je uradio do sada od dolaska u klub je loše. Ogadio je ljudima klub. Pretvorio od najtrofejnijeg kluba premijerligašku Vrbanjušu.

A vi kako hoćete, aplaudirajte, bavite se tolerancijama, korektnostima i poštovanjem, dok se isti taj kojeg štitite bavi pišanjem po klubu i prozivanjem svakog ko ne misli ono što on kaže.

Nije patetika, sklonite me odavde, jer ja ne mogu filozofirati o nekim statutima i glupostima dok je Amar tu. Nema smisla. Prvi korak ka ozdravljenju se osloboditi trenutnih okova.

Sretno vam.
Milijardu % si u pravu. Zato ja i govorim neka nama Amara još, neka ispliva sve, neka izađe sva prljavština, samo tada će svima biti jasno i neće ostati ni jedan navijač Želje koji će ga braniti ni po kojem osnovu.
Nikad prljavstina nece izaci dok sud ne odradi svoje.

A sve su napravili zvog zaustavljanja sudskih procesa. To znaju ptice na grani. Ima tu potraznje para, ali primarno je bilo da se zaustave procesi. To su uspjeli, a sada ce i pare naplatiti i to sa kamatama, kada dodje neko drugi i nadje pare.

Amar treba napisati knjigu "od zvijezda do ponora"...

Evo ima izvjestaj NO za 2020 godinu, da te Bog dragi sacuva... novi reprogram potpisan sa 2020. Godinu gdje NE stoji koji iznos, a zna se da je milionski. Kubitak koji je prikazan je smijesan u odnosu na pravo stanje, al eto kazu da je "detaljne analize, nezahvalno praviti"...

Ja predlazem da otvore sampanjac, usta ih je.bem...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 12:22 pm

U izvještaju NO niti jednog finasijskog iznosa, cifre. Klasični socijal-komunistički tekst bez informacija, odgovornosti, prijedloga aktivnosti, apsolutno ništa. Baš na tragu trenutnog funkcionisanja kluba. Neodrživo i nedopustivo. NIko odgovoran ni za šta...strašno
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 12:51 pm

Samo ostavke amara i njegovih pudlica , nista drugo me ne zanima. Jer svaka prodaja , bilo sta sto rade i sto su uradili je samo u njihovu korist a ne koriat kluba. Ako proda teren isti dan ce pobjeci , to je jasno ko dan.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 1:17 pm

Niti jedan član UO i NO ne smije ostati, a i skupština se baš mora dobro "pročistiti" mi ovako nemamo šanse ni za šta, osim da na dugi rok fakat budemo mali lokalni mahalski klub. Definitivno naše trenutne upravljačke strukture nemaju kapaciteta, Niti volje, želje, ideje, angažovanja, ama ničega. letargija neviđena. Kada pogledaš izvještaj, vidiš da je preko neke stvari napravljen, samo da se zadovolji forma. I što je najgore, skupština će dići ruku za to, onako laganini bez frke, teških pitanja, rasprave...kao i do sada. Zbog takvog funkcionisanja i jesmo tu gdje jesmo.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 1:21 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned jan 17, 2021 12:22 pm
U izvještaju NO niti jednog finasijskog iznosa, cifre. Klasični socijal-komunistički tekst bez informacija, odgovornosti, prijedloga aktivnosti, apsolutno ništa. Baš na tragu trenutnog funkcionisanja kluba. Neodrživo i nedopustivo. NIko odgovoran ni za šta...strašno
Realan dug bolje da ne spominjem. Bez komentara.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 4:06 pm

Vala Storme spomeni, nećeš Želji pomoći što šutiš, samo odmoći.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 17, 2021 5:09 pm

I ja se slažem s Izlijom.
Šutnja sigurno neće pomoći. Neće nešto posebno ni ako se kaže jer ove je teško otjerati, ali eto bar da se zna ko je na kojoj strani.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija