Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:11 pm

vopla je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:50 pm
raja nisam nikakav insajder, nit sam priklonjen kakvim strujama al eto dobih nedavno jednu informaciju od covjeka koji je dugogodisnji prijatelj sa Brkovicem iz saveza ciji je sin sad sekretar Zelje..
da mu je Brkovic direktno u razgovoru rekao, da je nedavno bio sastanak uprave i Osima i da je dogovor bio da se samo kaze koja cifra treba da se iduce sezone napadne dupla da ce uprava obezbjediti pare koliko god da je potrebno ..

ako on laze mene, lazem ja vas..
al eto mozda ima neko kome ce ova informaciha nesto znaciti..

meni daje tracak nade poslije razocarenja..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
aBd.
Bila je prica i da ce Badzak uletiti i da je tako nesto rekao.
Zbog toga nam i Evropa treba jer bez para nema tima.
Samo nek ne prave dugove i da sve podrede toj duploj pa da opet kisemo titule ako ih bude.

Moze se i posteno i s placanjem svega. Dva puta vrlo blizu bili toga, sjebalo nas svasta nesto da ne ulazim u to poznato je.
Sad po svemu imamo dobrog trenera koji bi s onom ekipom vjerovatno uzeo titulu. Pa eto, nek guraju.
Valjda i Amar opravda povjerenje i dokaze da vrijeme nije uticalo na njegove trenerske moci.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:14 pm

Haklapuc je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:06 pm

Za sve je bila dogovorena dinamika isplate, pisao je o tome bivši predsjednik NO Dmitrović. Ali eto važnije je bilo njih popljuvati da bi sebe uzdigli. Jedna po jedna laž izlazi na vidjelo.
Bilo kako bilo sad nam je neophodna licenca, neka je stvore kako znaju i umiju, jer oni rezervni plan ako ostanemo bez licence nemaju. Ne da nemaju rezervni, i ovo što su sad nabacali je smiješno. Jug do 2021.? Plaču zbog isplaćenih 150.000 za teren, a da nađu 5 miliona..
Izvini što te citiram, ali lakše ovako, nego će bar pročitati :rofl:

Malo guglah, ako sam dobro skontao, kreditni okvir i revolving je isto ili slično. Dobiješ određenu cifru, i imaš određen period do kada vraćaš, možeš koliko hoćeš, samo je najbitnije kamatu vraćati. Ako ne iskoristiš sav novac, nikome ništa, vratiš što si uzeo ?

Ako je tako, mi smo toga prema izjavi Šiljka na skupštini imali oko milion i 200 hiljada, što ne znači da smo sve iskoristili i da se toliko mora vratiti. Plus za sve je bila dogovoren dinamika isplate, što dolazimo do toga da je jedino realno dugovanje bilo ti doprinosi za oktobar, i hajde reći ćemo doprinosi i plate za novembar, ali nisu ih mogli isplatiti jer su sredinom mjeseca otjerani, pardon podnijeli ostavke.

Ovo je sve bazirano na tome ako sam dobro skontao po guglu :D Znači situacija je drastično drugačija nego je to Šiljak prestavio.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:15 pm

fcz je napisao/la:
pon maj 13, 2019 4:58 pm
Odavno nama vec pitarska gamad iz fotelja saveza baca kosku a mi ko budale grizemo i ne pustamo. Je li vise vakat da se ujedinimo i objavimo im totalni rat.
Ako nam uskrate evropu svi pred savez!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:20 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:14 pm
Haklapuc je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:06 pm

Za sve je bila dogovorena dinamika isplate, pisao je o tome bivši predsjednik NO Dmitrović. Ali eto važnije je bilo njih popljuvati da bi sebe uzdigli. Jedna po jedna laž izlazi na vidjelo.
Bilo kako bilo sad nam je neophodna licenca, neka je stvore kako znaju i umiju, jer oni rezervni plan ako ostanemo bez licence nemaju. Ne da nemaju rezervni, i ovo što su sad nabacali je smiješno. Jug do 2021.? Plaču zbog isplaćenih 150.000 za teren, a da nađu 5 miliona..
Izvini što te citiram, ali lakše ovako, nego će bar pročitati :rofl:

Malo guglah, ako sam dobro skontao, kreditni okvir i revolving je isto ili slično. Dobiješ određenu cifru, i imaš određen period do kada vraćaš, možeš koliko hoćeš, samo je najbitnije kamatu vraćati. Ako ne iskoristiš sav novac, nikome ništa, vratiš što si uzeo ?

Ako je tako, mi smo toga prema izjavi Šiljka na skupštini imali oko milion i 200 hiljada, što ne znači da smo sve iskoristili i da se toliko mora vratiti. Plus za sve je bila dogovoren dinamika isplate, što dolazimo do toga da je jedino realno dugovanje bilo ti doprinosi za oktobar, i hajde reći ćemo doprinosi i plate za novembar, ali nisu ih mogli isplatiti jer su sredinom mjeseca otjerani, pardon podnijeli ostavke.

Ovo je sve bazirano na tome ako sam dobro skontao po guglu :D Znači situacija je drastično drugačija nego je to Šiljak prestavio.
I ja mislim isto.
I ova dinamika prema dobavljacima, rata za teren tj. ovo sto su platili sto danas rekose.

Takodjer, dug za hibrid nije nas dug vec savezov, tako da smo mi teren skoro isplatili ako se ne varam.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:25 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:20 pm

I ja mislim isto.
I ova dinamika prema dobavljacima, rata za teren tj. ovo sto su platili sto danas rekose.

Takodjer, dug za hibrid nije nas dug vec savezov, tako da smo mi teren skoro isplatili ako se ne varam.

Nekih 100 hiljada duga, gore dole, za teren.

Sada je teren odjednom dobar, dok je prije par mjeseci bilo ugrađivanje Misimovića, radio preko svoje firme, ovi drugi nudili jeftinije a imali referene Mančester Sitija, Reala, Barcelone.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:31 pm

Ako nam ne izdaju licencu mi smo dotakli dno, znaci nema dalje. Tad ne trebamo brinuti ni sta ce savez reci ni koji su lobiji. Fino se spremimo i bojkot pred savezom, na utakmicama, gdje god mozemo jer nama nema nazad.

Ali prije toga, uhvatiti Siljka i demolirat njega... znaci to prvo
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:32 pm

Preslušah i konačno da neko muda iznese i yebe majke onim što nam kroje sudbinu godinama i pored svih naših loših odluka donešenih vezano na onaj najvažniji dio.
Od šutnje nema ništa, a Bog dragi zna gdje bi i sad bili da nije bilo ovakvo suđenje..
Možda bi na polusezoni bili u malom zaostatku, pa se ne bi srezavali troškovi, već dovela prava pojačanja koja bi sa Amarom na čelu i prestigla fufice sa lavora..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:33 pm

Puno spominjete tu dinamiku, a i prošla uprava da bi ispratili "dinamiku" kredit dizali, ne znači to da su oni osigurali sredstva za kredite/ugovorne obaveze/revolvinge, već da su ugovorili kojom dinamikom se isplaćuje
 
Avatar
flux
Postovi: 657
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:34 pm

Jedno je sigurno, prosle strukture su takve pick.etine da sute na ovo i treba im ovako kad sute.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:36 pm

blueDBR je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:33 pm
Puno spominjete tu dinamiku, a i prošla uprava da bi ispratili "dinamiku" kredit dizali, ne znači to da su oni osigurali sredstva za kredite/ugovorne obaveze/revolvinge, već da su ugovorili kojom dinamikom se isplaćuje
To i pišem. Nije isto kada ti imaš ugovorene mjesečne rate, pa imaš više vremena da nađeš novac, nego kada ovi dođu kažu imamo 10 miliona duga, blokirane račune, ne znamo kako ćemo, a u realnosti je drugačije. A krediti su se mogli dizati za plate ili doprinose.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:36 pm

flux je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:34 pm
Jedno je sigurno, prosle strukture su takve pick.etine da sute na ovo i treba im ovako kad sute.
na koje?
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:37 pm

Radiosarajevo.ba: Gospodine Selimović, krenut ćemo odmah u "glavu" s pitanjima - Imamo informaciju da je Amar Osim ponovo tužio Fudbalski klub Željezničar za 400.000 KM. Možete li nam potvrditi?

SELIMOVIĆ: Da, istina je... Imate tačnu informaciju. Klub je nedavno dobio zahtjev za isplatu od 400.000 KM od gospodina Amara Osima na ime tužbe.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:38 pm

Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:39 pm

Al mi je bezveze ova izjava " necemo ulaziti u megalomanske projekte"
Pa jarane da smo tako razmisljali nikada ne bi imali tribinu i teren.
Jug se samo spomenu i to poslije stogodisnjice znaci nista od toga
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:43 pm

A pa ovo je ono potrazivanje Amara za koje mu je receno da jedino tuzbom moze dobiti.
Nek tuzi pa ako dobije nek mu i isplate.

Samo valjda mu ne vracaju to kroz platu pa da dobije dva puta. Ne bi mu bilo prvi put.

Ali ovo je pravo zanimljivo:
Radiosarajevo.ba: Da li je moguć onda povratak bivšeg predsjednika kluba Senada Misimovića u FK Željezničar?

SELIMOVIĆ: Da vam budem iskren, ja sam odmah pozvao gospodina Misimovića u FK Željezničar da nastavi raditi sa ovom upravom, ali pozitivnog odgovora nisam dobio. Pokušavao sam i preko klub, ali i privatnim putem doći do njega, ali nisam uspio. Uvjeren sam da bi ova uprava, ako bi joj se gospodin Misimović priključio, bila za 300 posto jača. Željezničar je inače najbolji klub u BiH, a sa Misimovićem u našem timu bismo bili daleko kvalitetniji i još bolji", kazao je Selimović u ekskluzivnom razgovoru za Radiosarajevo.ba.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:46 pm

Uvjeren sam da bi ova uprava, ako bi joj se gospodin Misimović priključio, bila za 300 posto jača. Željezničar je inače najbolji klub u BiH, a sa Misimovićem u našem timu bismo bili daleko kvalitetniji i još bolji", kazao je Selimović u ekskluzivnom razgovoru za Radiosarajevo.ba.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:49 pm

Yebeš ti to sve kad grobar Želje se otvoreno poziva da dođe u klub i da bi bili jači za 300%.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:51 pm

ed087 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:46 pm
Uvjeren sam da bi ova uprava, ako bi joj se gospodin Misimović priključio, bila za 300 posto jača. Željezničar je inače najbolji klub u BiH, a sa Misimovićem u našem timu bismo bili daleko kvalitetniji i još bolji", kazao je Selimović u ekskluzivnom razgovoru za Radiosarajevo.ba.
Živi bili pa vidjeli, Miske, Amar i pojedinci iz ove Uprave će od ljeta biti jedno, ako Bog da i navijači će se opredijeliti za Želju, i idemo da im hebe.o majke svima.
Molim vas da budemo zajedno svi, molim vas.

Ako je istina da od licence nema ništa, ma svi pred savez, lihvarskog im oca.
 
ed087
Postovi: 41
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 1:26 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:52 pm

LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:49 pm
Yebeš ti to sve kad grobar Želje se otvoreno poziva da dođe u klub i da bi bili jači za 300%.
Grobarom je prozvan zato sto je stavio svoj ego ispred Zelje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 13, 2019 5:54 pm

ed087 je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:52 pm
LARSSON je napisao/la:
pon maj 13, 2019 5:49 pm
Yebeš ti to sve kad grobar Želje se otvoreno poziva da dođe u klub i da bi bili jači za 300%.
Grobarom je prozvan zato sto je stavio svoj ego ispred Zelje.
Zavisi kako gledaš.

Da li je lakše bilo da se dogovore sa prošlom upravom, nego da ih otjeraju, da oni preuzmu vlast, pa da ih opet zovu ?

Al što jednostavno kad može komplikovano.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija