Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:50 am

Ma Ramovic kakav god da je makar je lijep, onog Arezinu nije lijepo sresto bez abdesta...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:51 am

CURVA je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:40 am
cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
Buraz sve si upravu ali niko jos nije nista rekao protiv ove upravu znaci nije da raja nisu svjesna nema odustajanja idemo zajedno dalje
Druze moj nisu jos nista direktno rekli, ali indirekto palamude vec neko vrijeme. Sve se to vidi kroz komentare sto je otjeran ovaj sto nije onaj i slicno, a nas u nedjelju na utakmici 1911 bolesnika.

Svjestan sam ja da ovdje na forumu dosta mladje (barem za mene) raje koja zivi u novom virtualnom svijetu, kada ti je sve dostupno iz udobnosti kucne fotelje, ali shvatite da mi ako zelimo napredovati moramo i sebe malo uloziti i dati i dici g.uzicu iz udobnosti kucnih fotelja.

Ako zelite nesto da promjenite, da predlozite, da unesete svjez kapital znate koja je adresa Kluba, a sve do tada ste obicni navijaci ili simpatizeri i nemate legitimitet da nesto mijenjate ili predlazete.

Igraci su prolazni, na hiljade ih je prodefilovalo kroz nas Klub, neki su mrtvi, neki su ostvarili svjetske karijere, neki igraju po livadama a neki konobarisu, a gdje je moj Željo, on je jos uvijek tu vec 97 godina postoji i prkosi raznoraznim strujama i rezimima. Zelje ce biti a igraca tipa Bogicevica, Zeca, Blagojevica i ostalih nece.

Razmislite dobro prije nego nesto napisete
Alea iacta est!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:52 am

A goni se, umalo popljuva monitor :placeodsmijeha:
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:52 am

cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
Slažem se da smo napredovali u ove dvije godine kao u proteklih 40 ukupno što se tiče infratstrukture i uređenosti kluba. Ali jebiga, navijači dolaze na tekme i gledaju klub zbog rezultata i igre, sada da pitaš navijače vjerujem da bi ih jedno 80% radije htjelo da Željo osvoji ligu nego da se nadkrije Istok i Jug naprimjer da mogu birati. Opet kažem hvala upravi na svemu digli su nas na novi nivo za naše uslove i ligu u kojoj igramo.

Sada, fokusirati se na rezultate i tu uložiti sav novac, imat ćemo dobru finansijsku injekciju u vidu prodaje Šabana, minimum 200,300 hiljada KM će odma biti uplaćeno u januaru ukoliko dođe do realizacije transfera, dajte to rasporedite na plate 2,3 vrhunska igrača koji će biti prevaga na terenu, ne fali nam puno.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:53 am

azbaha je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:50 am

Ali evo sada kada krilo budes dovodio na zimu, koji ce ti ku*ac Ermin Zec, kad je frajer debil i neprofesionalan. Nece nam nista donijeti, mozda bljesne na prvu i onda nakon polusezone pusa ko dusa.
Slobodan Milanovic, nije star, samo dva mjeseca stariji od Ramovica, a ponajbolji u ligi. Jedino taj ugovor yebe :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:56 am

cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
Dok se projekti ne zavrse niko nece ici. To nije ni opcija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:56 am

LARSSON je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:53 am
azbaha je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:50 am

Ali evo sada kada krilo budes dovodio na zimu, koji ce ti ku*ac Ermin Zec, kad je frajer debil i neprofesionalan. Nece nam nista donijeti, mozda bljesne na prvu i onda nakon polusezone pusa ko dusa.
Slobodan Milanovic, nije star, samo dva mjeseca stariji od Ramovica, a ponajbolji u ligi. Jedino taj ugovor yebe :D
Vidim spominje ga raja ovdje, moram pogledati koju tekmu sa njim. Jbg ja imam problem, volim igrace koji puno trce i koji su brzi vise nego driblere.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 10:59 am

Paranoja je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:52 am
cipiripi je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:30 am
Plakat cemo mi za ovim ljudima ako odu na zimu, kao sto vec godinama placemo za Amarom.

Svi bi nesto uradili, predlagali mijenjali i ulagali, a adresa kluba je Zvornicka i uvijek je otvoren za nove i konstruktivne ideje i prijedloge, al jok lakse je bosnji sjediti i s.rati nego li doci na neku utakmicu.

Brzo ste zaboravili vremena, Landze, Behmena, Džumhura i Žuje. Brzo ste zaboravili Litekse, Makabije kada su nas kantali, brzo ste zaboravili sumu iznad juga i korov na bivsem istoku, brzo ste zaboravili srusen zapad i blagodet kao i kaljuzu na kojoj smo igrali.

Ljudi moji poslije j.ebanja nema kajanaja, a mi smo vec j.ebali ove ljude ako odu, ostaje samo jos da se pocnemo kajati

Ako je nekome preca neka kanta u vidu trofeja nego uredjen i stabilan i profesionalno organizovan Klub, neka onda gleda i navija za Real, Juventus, Čelzi i ostale VELIKE klube. Ljudi ovo je Željo, ovo je Bosna i bez dobre organizacije nema ni stabilnosti, pa vi razmislite

Neka nam je sa srecom.
Slažem se da smo napredovali u ove dvije godine kao u proteklih 40 ukupno što se tiče infratstrukture i uređenosti kluba. Ali jebiga, navijači dolaze na tekme i gledaju klub zbog rezultata i igre, sada da pitaš navijače vjerujem da bi ih jedno 80% radije htjelo da Željo osvoji ligu nego da se nadkrije Istok i Jug naprimjer da mogu birati. Opet kažem hvala upravi na svemu digli su nas na novi nivo za naše uslove i ligu u kojoj igramo.

Sada, fokusirati se na rezultate i tu uložiti sav novac, imat ćemo dobru finansijsku injekciju u vidu prodaje Šabana, minimum 200,300 hiljada KM će odma biti uplaćeno u januaru ukoliko dođe do realizacije transfera, dajte to rasporedite na plate 2,3 vrhunska igrača koji će biti prevaga na terenu, ne fali nam puno.
Iskren da budem, ne znam ko sa bilo kakvim poslovnim i zivotnim iskustvom moze birati titulu ispred Istoka i Juga. Naravno da se fudbal igra zbog trofeja, ali onda se i podrazumjevaju elementarne stvari. Mi smo nazalost na elementarnim stvarima, dakle temeljima, kaskali, a titule osvajali prvenstveno visprenoscu jednog covjeka. To je kuca bez temelja. Tribine ostaju generacijama koje ce koristiti, a titule ce doci. Ne brinem za to ni najmanje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:04 am

Ma dajte ljudi šta vam je...ko god prati našu premijer ligu više od toga da pogleda u nedjelju uveče rezultate na dnevniku BHT
upoznat je sa činjenicom da Arežina ima "kontra navoj", samo naši stručnjaci za dovođenje igrača ne znaju.
Ili kontaju prevaspitavati i u pamet "ućerati" čo'eka od 25 godina?
Bilo je još dovođenja takvih ili sličnih... od kockara do...ovi koji mogu da se sjete bolje od mene naka ih navode.
Ko' da je Bosna (i Srbija) ko' Kina pa ne možeš saznati ništa ni o kome...
Pa jbt ozbiljni ljudi kad kupuju cuku traže....ko ga je rodio, ko pravio, hoće li ujest'...ma sve živo...
Kad nešto ne znaš, pitaš ili pročitaš kako to rade najbolji.
Npr:
Mislim da je N. Vidić o tome govorio u jednom intervjuu...
- Ferguson je za svakog igrača kojeg namjerava dovesti u MU znao u detalje kakva je ličnost - čitaj insan.
Ako mu se i potkrade ponekad greška - tog igrača se kutarisava na prvu imalo ozbiljnu ponudu.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:05 am

Niste vi svijesni koliko budala zeli odlazak ove uprave, a kada ih pitas da ti jedno ime navedu ko to treba da ih zamjeni - ne znaju. Samo pogledajte druge forume, ja pratim klixov i gg.ba cisto da vidim sta se pise, druga razmisljanja. Likovi koji ne znaju jedno jednio ime da naspisu ko to treba da zamjeni ove ljude, samo znaju da su to neki ljudi i da Amar 1000% dolazi sa njima. Ima jedan lik na klixu jedno vrijeme pisao kako bi do sada imali i jug i zapad da su tu ljudi koji su ranije bili u klubu, kao vremena su se promjenila, oni su tad imali rezultate a sta bi tek radili. Samo upalite oficjelni facebook i citajte sta pisu pojedini nakon svake utakmice. Misimovicu i ostalima u upravi jedino da pukne film, da shvate "sta ovo njima treba" jer realno ljudi daju dio sebe za klub a sta se sve događa pa da odu. Mada je jedne prilike rekao da i kada bude trebao ici da nece tek tako ostaviti klub bilo kome.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:07 am

Sta ima na treningu braco
Željezničar ante portas !
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:08 am

DANAN je napisao/la:
uto okt 30, 2018 9:38 am
azbaha je napisao/la:
uto okt 30, 2018 9:28 am
A odgovor na pitanje kako sprijeciti da se ovo desava u buduce je jednostavan i to je @nezalaganje najbolje rekao:
"STOP POLOVNJACIMA"
Ne dovodis Arezine i picke materine. Dovedes igrace kao sto su Ramovic, Graovac, na kraju krajeva i Zakaric, za koje znas da imaju kvalitet.
Pa bolan ne bio Arezina je u svakoj ekipi u kojoj je igrao bio jedan od najboljih igraca.
Za Ramovica niko nije cuo dok nije dosao kod nas..
Graovca isto tako dok se nije pocelo pricati da ce kod nas....
Bas vljate gluposti....
Ja sam za Sinana znao dok je bio u MDK jos, Bazdarevic ga je snimio prvi i pricao kako ima potencijal za repku. Tako da to nije istina.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:14 am

Premier je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:49 am
Leon_Professional je napisao/la:
uto okt 30, 2018 10:33 am
Bravo @ChWilla. Da je icim pokazao pa hajd.
A @Premiera molim ako nije problem da mi pokaze utakmicu u kojoj nas je Arezina sam pobjedio i nadigrao, kad vec kaze da je u svakoj pravio budale od nas.

Slozio bih se da ga nije trebalo skloniti skroz i skroz otpisati. Mozda bi valjao nekad s klupe, ali da se ne lazemo on nikad nece biti igrac za prvi tim ekipa kao sto su Zrinjski, Zeljo, Sarajevo. U Mladosti moze, ali i oni jedva cekali da ga se rijese. To valjda dovoljno o njemu govori.
Nisam rekao da nas je sam pobjedio i nadigrao vec.jbavao tj pravio je probleme sto znaci da je djelio lopte dobre, laznjake i slicno.Najsvjezija je tekma za mladost kad je igrao protiv nas na Grb, sjever mu je sve psovao zbog dobrih poteza a i raja na forumu poslije te tekme je pisala dosta o njemu.Ma slazem se ja da nije toliki kalibar ali kad vec imas nekog i placas ga, sto ga onda ne iskoristis, ne razumijem logiku a nije da imamo milion igraca pa da nema mjesta nikako.
Znam da jest, imao je finu asistenciju u Doboju protiv nas, ali to nam ne treba biti reper prilikom dovodjenja.
Protiv nas je dosta igraca bilo dobro. Livaja izgledao odlicno, gdje ces dalje :D

Dosta faktora mora biti ukljuceno. Veliki treneri koji su prepoznatljivi po zdravom i jakom kolektivu su govorili da su prije svega gledali ko je kakav covjek, od Fergusona, do Vujosevica u kosarci. Nije lagan posao, lako se potkrade greska, pogotovo kad si primoran dovoditi slobodne igrace. Razumijem ih da nije nimalo lagano, ali moraju biti pametniji bar na ovim ocitim primjerima kad svako zna kakav je igrac a ti ga dovodis.

Ove odluke od jucer se moraju potvrditi dobrim prelaznim rokom na zimu. Djaba tjeranje ako cemo opet napraviti greske prilikom dovodjenja.
Zato nek zasucu rukave i vec sada krenu traziti moguca pojacanja, dugo do pauze, a duga i pauza, imaju vremena.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:15 am

Jedina istina je da nas je Arezina samo jednom ubio i to je to...Za Ramovica se culo itekako jer je frajer koliko se sjecam haman imao double double u sezoni sto je kod nas bas rijetkost...
A o Graovcu ne treba ni pricati.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:16 am

MATORI je napisao/la:
uto okt 30, 2018 11:04 am
Ma dajte ljudi šta vam je...ko god prati našu premijer ligu više od toga da pogleda u nedjelju uveče rezultate na dnevniku BHT
upoznat je sa činjenicom da Arežina ima "kontra navoj", samo naši stručnjaci za dovođenje igrača ne znaju.
Ili kontaju prevaspitavati i u pamet "ućerati" čo'eka od 25 godina?
Bilo je još dovođenja takvih ili sličnih... od kockara do...ovi koji mogu da se sjete bolje od mene naka ih navode.
Ko' da je Bosna (i Srbija) ko' Kina pa ne možeš saznati ništa ni o kome...
Pa jbt ozbiljni ljudi kad kupuju cuku traže....ko ga je rodio, ko pravio, hoće li ujest'...ma sve živo...
Kad nešto ne znaš, pitaš ili pročitaš kako to rade najbolji.
Npr:
Mislim da je N. Vidić o tome govorio u jednom intervjuu...
- Ferguson je za svakog igrača kojeg namjerava dovesti u MU znao u detalje kakva je ličnost - čitaj insan.
Ako mu se i potkrade ponekad greška - tog igrača se kutarisava na prvu imalo ozbiljnu ponudu.
Krpić ima još gori navoj od Arežine, pa ispade dobar igrač. Nije ni njega trebalo dovesti.

I što više čitam, više sam ubijeđan da dosta ovih postova i nije protiv uprave, nego jednostavno raja vole da palamude. Misle da znaju sve, a pojma nemaju. Baš me zanima koliko se ljudi ovdje na forumu bavi skautingom (ne na nekoj igrici, nego da od toga zarađuju), koliko je profesionalnih trenera, koliko je marketing stručnjaka, koliko je investitora (pod ovim ne misim "investiranje" 2 KM u kladionicu)...Za nas je karateristično da svi bolje znamo i više volimo tuđi posao nego svoj.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:16 am

U toku je razgovor sa navijacima.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:19 am

ellaxaz je napisao/la:
uto okt 30, 2018 11:16 am
U toku je razgovor sa navijacima.
Gdje? Na treningu?
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:19 am

Ma jah, 'ta će Ferguson, k.arina
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:20 am

Da. Na treningu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 30, 2018 11:21 am

Kakav razgovor, treba ih sve mokrim peškirom istući.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija