Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 2:41 pm

Je.bo li ga Began u usta brkata... i on njega..


Okupstor, agresor!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 3:21 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:58 am
Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:46 am
Tako je, brate!.

Jedino što je ljudima ostalo: da se proklamuje da je Amar uspio titule osvojiti trgovinom i da je zapravo nikakav trener. Jedino još to nije spomenuto.
Nisam to napisao, vec sam uvijek pisao da je Amar najbolji trener za ovu ligu i titule su njegova zasluga, to niko normalan osporiti ne moze. Moj post se odnosio na logisticku podrsku koju je imao.
I Nijaz Brković, najzaslužniji za svu logističku podršku u tom periodu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 3:28 pm

Grbavica je napisao/la:
ned mar 07, 2021 1:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:05 am

Boze sacuvaj
Po prikazanom sada, ništa on bolju nije od Adžema, Slavka, Ode.

A imao je najviše prelaznih i vremena.

Jbg tako rezultati govore. A jesmo već usaglasili da su rezultati najmjerodavniji?!
Možete se vi ljutiti koliko hoćete.
Možda je valjao u nekim drugim vremenima. Sad je kanta propala.
Ja sam to jos prije godinu dana negdje piso. Amar i njegovi rezultati i igra nisu nista bolji od svih trenera koji su nas vodili od njegovog odlaska. I Petrovic i Adzem su pokazali puno vise. Pa Adzema se pljuvalo i tjeralo nakon osvojenog kupa. Covjek se ismijavo, kup je odjednom posto nebitan.
Nazalost, ovako nesto sam i ocekivao i predvidjao. Prizivali smo Amara, ocekivali od njega velike stvari kao nekada, a ispostavilo se da to vise nije realno. Bolje da se nije mjesao, da nije rovario, ostao bi legenda u ocima navijaca. Mada mozda nam ovo otvori oci da ne zivimo od proslosti, da stvaramo nesto novo, da zivot ide dalje i da od povratnika nema nista. Vrtimo iste ljude ukrug i ocekujemo neki napredak. Slika i prilika drzave. Sjecamo se sa sjetom nekih proslih "sretnijih" vremena a sadasnjost nam prolazi ispred nosa dok mi mastamo i pricamo kako je nekad bilo lijepo.
Ovako je doveo do takvog stanja da ga tjeraju ljudi koji su djeci imena davali po njemu. Od apsolutne legende do grobara kluba. Ni to ne moze svako. Svaka cast Amare ali mislim da je vakat...
+1
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 3:43 pm

 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 3:56 pm

damirfile je napisao/la:
ned mar 07, 2021 10:34 am
Koji navijaci. Te koje prizivas su pod cizmom amara. A ostali su kao i mi na forumu i gledamo unistavanje kluba.
Baš tako kako napisa.
Iz priloženog se može zaključiti da ova situacija ne odgovara samo nama pojedincima, grupici od nekih 50-ak ljudi maksimalno koji svoje nezadovoljstvo iznose na forumima. Dok velikoj većini ovo itekako odgovara i zato nema glasa pobune.
Da je tako, e pa naravno da nije ali slika tako izgleda. Što, kako, zašto ? Yebo me svako ako znam, ali smo svi izdali klub. Neko jer može ali šuti i ništa ne radi, neko jer govori o tome ali ništa ne radi...neko ko se pravi dalabu i čeka da se sve samo riješi. Kako god, Želju su izdali "Željovci".
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:06 pm

blueboy je napisao/la:
ned mar 07, 2021 3:21 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:58 am
Fanzi je napisao/la:
ned mar 07, 2021 9:46 am
Tako je, brate!.

Jedino što je ljudima ostalo: da se proklamuje da je Amar uspio titule osvojiti trgovinom i da je zapravo nikakav trener. Jedino još to nije spomenuto.
Nisam to napisao, vec sam uvijek pisao da je Amar najbolji trener za ovu ligu i titule su njegova zasluga, to niko normalan osporiti ne moze. Moj post se odnosio na logisticku podrsku koju je imao.
I Nijaz Brković, najzaslužniji za svu logističku podršku u tom periodu.
Tako je.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:08 pm

E tako se nacepi neko ko ne odgovara druzini.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:12 pm

storm_raider je napisao/la:
ned mar 07, 2021 4:08 pm
E tako se nacepi neko ko ne odgovara druzini.
Da se ne lažemo, većina nas će se složiti sa ovim tekstom. Ali problem je što je i onaj jutrošnji morao biti ove oštrine, a ne onakav.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:15 pm

blueboy je napisao/la:
ned mar 07, 2021 4:12 pm
storm_raider je napisao/la:
ned mar 07, 2021 4:08 pm
E tako se nacepi neko ko ne odgovara druzini.
Da se ne lažemo, većina nas će se složiti sa ovim tekstom. Ali problem je što je i onaj jutrošnji morao biti ove oštrine, a ne onakav.
Sa tekstom nemam problema, imam problem sa duplim arsinima. A iste i corav vidi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:19 pm

Nekadašnji fudbaler Željezničara Zoran Samardžija za hehe.ba je prokomentarisao aktuelnu krizu na Grbavici.

Zbog finansijskih poteškoća u Željezničaru u posljednje vrijeme ne cvjetaju ruže. Danas su Plavi tek na četvrtom mjestu u bh. šampionatu, a nakon posljednjeg poraza od Tuzla Cityja palo je i nekoliko ostavki. Ne bi bilo iznenađujuće da Grbavicu napusti i Samir Cerić prije nego što je ijednom posjeti.

O Željezničaru, Ceriću i svemu onome što se tiče kluba razgovarali smo sa Zoranom Samardžijom sa kojim nije teško doći do prave priče. Po prirodi je otvoren, ne libi se reći ono što mislim…

– Pravili su se nelogični potezi, ko tačno – ne znam, niti više hoću da se uplićem. Sve se tu promijenilo otkako je otišao Senad Misimović. To je bio jedini čovjek koji je mogao, koji je imao htijenja, želje i volje da od Željezničara napravi evropski klub. Pošto su došli drugi ljudi koji su smatrali da su pametniji, eto, vidite sada u kakvu je Željezničar došao situaciju. Neću ni da kritikujem Amara Osima niti bilo koga drugog. Ne pije to vode. Željezničar treba promjene, ali u pravom smislu te riječi, izjavio je Samardžija za hehe.ba.

“Željezničaru treba neko ozbiljan, finansijski stabilan, a ne da se klub daje tek tako nekome u ruke. Ponovit ću opet, za mene je Misimović bio pravi čovjek po tom pitanju. Kada je on bilo plaćalo se sve, sve je bilo pod konac, jer je on takav čovjek – ili pošteno, ili nikako. Ali, smetao je nekome. Tako je kad si uspješan.”

Gledao je skoro i vječiti derbi. Nije oduševljen onim što je vidio.

“Čim su u klubu finansijski problemi, odmah su i igrači nezadovoljni. To je normalno, profesionalci su, od toga žive. Ono što sam vidio na Grbavici je po meni na vrlo niskom nivou, usudio bih se reći i smiješnom. Pola sata i jednim i drugima treba da pređu s jedne na drugu polovinu.”

Kraj razgovora ostavili smo za priču o predsjedniku Samiru Ceriću.

“Znam sve ljude koji su u fudbalu, uostalom imam u Liverpoolu i kuće, iz Engleske je moja žena… Ipak, za tog Cerića nikada nisam čuo sa sportske strane niti znam ko je. Nije mi jasno kako Željezničar ulazi u te odnose, ja mislim da se nisu dobro ni raspitali o čovjeku. Za njega nikada nisam čuo kao nekog biznismena koji je u sportu. Možda i jeste, možda griješim, ali sve će se na kraju pokazati. Vrijeme najbolje kaže”, poručio je Samardžija.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 4:47 pm

Misketov čovjek 😁
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 5:10 pm

"A kakva je atmosfera danas, najbolje govori podatak da po povratku iz Tuzle ekipa nije imala ni zajedničku večeru."
Na sto godina kluba, samo je ime ostalo...
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 5:32 pm

Ovaj Amar je bolestan lik, gledaj ti njega molim te kako izmice tepih ispod nogu ovoj londonskoj ublehi
:D
sta radi covjek to je nevjerovatno...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 5:45 pm

Ma ja, Cerić kriv za sve. Čovjek došao neki dan na čelo Kluba i sve po njemu. Cera napravio višemilionske dugove, koji će se u Finansijskom izvještaju pisati sa 8 cifara. Cera naplaćuje već naplaćene dugove, haman iz prošlog stoljeća. Cera sklapao ekipu 5 prelaznih rokova. Cera otjerao najbolju poslijeratnu Upravu, koja je bar sredila stadion za evropske utakmice. Cera novi vođa Neformalne grupe - svi se sklonite da ja dođem da se borim i rukama i nogama za svoje više puta naplaćene dugove i zatezne kamate.

Oni fakat misle da je narod glup i ne vidi šta Demagog sa svojim poltronskim medijima radi.

Jah govana i novinara. Jah govana i portala.

P.S. Da se razumijemo o Ceriću nemam nikakvo formirano mišljenje, jer je čovjek tu tek nekih mjesec dana.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:18 pm

slika
Sudija napuši se kurčine. Ovo penal? hahahahaha
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:37 pm

Samo opušteno ...
Sve se odvija prema Amarovom planu ...



Možda pretenciozno zvuči , a možda i ne , ako se kaže da ,kao što narod ima vlast kakvu zaslužuje, tako i navijači imaju klub kakav zaslužuju ...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:54 pm

"Nemam informacije da se vraćam. Od kontakata iz Želje, zvali su me igrači Bekrić i Kosorić, dali maksimalnu podršku meni i mojoj filozofiji. Šta će se desiti u narednim danima zaista ne znam sad odgovore", rekao je Badžak za gg.ba

Joj cirkusa.

Pravi su te zvali moj Jasmine.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 6:54 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 7:29 pm

Ja mislim da bi Bekrić trebao biti novi šef stručnog štaba, iskustva već ima
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 07, 2021 8:24 pm

Sta je bilo, i postovi se brisu. ZA KOLIKO SE JUG PRODAO? Da probam opet

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot], Hole1982 i 158 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija