Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 9:52 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned apr 18, 2021 9:30 pm
storm_raider je napisao/la:
ned apr 18, 2021 7:22 pm
BrUDA je napisao/la:
ned apr 18, 2021 7:21 pm

on dodje kao slag na tortu poslije svake tekme :D
Omar je nas Serbo. :D
Predlažem da uvedemo anketu za najgoreg igrača utakmice. Ovo za najboljeg je dugutantno skroz...
Tu bi bio pretežak izbor, barem trojica bi se morala birati.

Helem, danas se kao nešto i trčalo, bilo je neke želje, ali kvaliteta malo ili nimalo.

Erić odron teški, koštao nas je mnogo bodova otkad je član kluba. Bekovi tanki, Miličević loš u defanzivi, u ofanzivi bi se i moglo nešto od njega napraviti, Blaževića ne treba ni komentarisati. Stoperi solidni, ali nijedan nisu za Želje koji hoće borbu za titulu. Čeliković vraća loptu samo unazad, s loptom beskoristan, Štilić bezvoljan, na momente bljesne, Subašić nesiguran, krije se. Veselinović, ovaj čovjek je toliko propao za godinu dana da je to nevjerovatno, nikad nije imao završnicu to svi znamo ali je jedan a jedan uvijek lagano prolazio, sad ne smije ni krenuti u dribling. Ramović pretanak, nije to to, bez ikakvog učinka. Zec je klasa, ako ga povrede zaobiđu na njega možemo računati, jer mu motiva ne nedostaje. Lendrić nije ni sjena igrača od prije, Juričiću je realni domet 2. HNL, Mujezinović s glavom nestabilan, Bojo blijed, Bekrić se trudi ali od biološkog sata pobjeći ne može. Od ovih što nisu igrali danas, zahvalio bih se i Stevanoviću i Alispahiću.

Sve u svemu, mi moramo uraditi totalni remont, od samog terena i ekipe do upravljačkih struktura i članova Skupštine, a vremena je sve manje, ako već nije iscurilo.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u ned apr 18, 2021 9:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 9:53 pm

Da je ikako moguće totalni remont napraviti, jedino bi mi Ikic ostao da moze,al kakve smo srece svi ce ostati Ikic ce otici
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 9:53 pm

E moj dobri Zeljo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 9:54 pm

pestabudimpesta je napisao/la:
ned apr 18, 2021 9:53 pm
Da je ikako moguće totalni remont napraviti, jedino bi mi Ikic ostao da moze,al kakve smo srece svi ce ostati Ikic ce otici
I on je prosjek, barem za onog Želju koji hoće titule. Za ovog nije, štaviše, jedan je od boljih igrača.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 9:58 pm

Velika je greška što je Amar smjenjen, ovaj današnji rezultat i sve naredno svakako je njegovo djelo i trebalo je da bude dio njegove statistike. Mi koji smo uvijek bili kratkog pamćenja brzo ćemo zaboraviti njegov zadnji mandat i naći će se botovi koji će vješto stvari razvodnjiti i on će biti najmanje kriv. Puno mi je žao kako smo glup i naivan narod i u političkom i u svakom drugom pogledu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 10:16 pm

Počnem da pišem bilo šta pa izbrišem... kome više... Žalosno je ovo sve gledati, a pogotovo preživljavati. Fakat više nema smisla.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 10:43 pm

Remont ekipe na ljeto obavezno.Bruka kakve je Amar igrace nagomilao.Razumijem nema se para ali ako ne mozes dovesti kvalitetnog igraca bolje onda gurni juniora a ne da mu krampe uzimaju mjesto.Eric zadnje dvije utakmice 4 boda nam uze.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 10:48 pm

Kao i obicno pricamo o posljedicama. Ovakvi igraci su posljedica. Cega? Nemanja para. A zasto se nema para?

Znaci nema se para, smjenis trenera koji je doveo svoje ljude zbog kojih se i nema para. Pa kao nagradu ga promaknes ga na do sada nedefinisanu poziciju u klubu. Zato sto je posudio nesto novca, jer se nije imalo para, zbog toga sto je on doveo Zelju u takvu situaciju da se nema para. Zmija koja sama sebi jede rep. Autokanibalizam. Beskonacna petlja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned apr 18, 2021 11:09 pm

storm_raider je napisao/la:
ned apr 18, 2021 10:48 pm
Kao i obicno pricamo o posljedicama. Ovakvi igraci su posljedica. Cega? Nemanja para. A zasto se nema para?

Znaci nema se para, smjenis trenera koji je doveo svoje ljude zbog kojih se i nema para. Pa kao nagradu ga promaknes ga na do sada nedefinisanu poziciju u klubu. Zato sto je posudio nesto novca, jer se nije imalo para, zbog toga sto je on doveo Zelju u takvu situaciju da se nema para. Zmija koja sama sebi jede rep. Autokanibalizam. Beskonacna petlja.
Vrzino kolo
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 12:17 am

Mislim da nikad skuplju ekipu nismo imali kad se uporedi koliko koštaju a kakve rezultate imaju.
Jedan prijedlog od mene, na onom zidu kod pomoćnog polijepiti im slike i napisati veliki naslov LEVATINE da svako ko se vozi trolom prema Dobrinji vidi i zapamti ove velemajstore...dno dna ko se sve zove nogometašem
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 12:38 am

storm_raider je napisao/la:
ned apr 18, 2021 10:48 pm
Kao i obicno pricamo o posljedicama. Ovakvi igraci su posljedica. Cega? Nemanja para. A zasto se nema para?

Znaci nema se para, smjenis trenera koji je doveo svoje ljude zbog kojih se i nema para. Pa kao nagradu ga promaknes ga na do sada nedefinisanu poziciju u klubu. Zato sto je posudio nesto novca, jer se nije imalo para, zbog toga sto je on doveo Zelju u takvu situaciju da se nema para. Zmija koja sama sebi jede rep. Autokanibalizam. Beskonacna petlja.
Nece to, prijatelju, biti beskonacna petlja.To je jasno definisan put u bankrot/stecaj i kantonalnu ligu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 1:35 am

E čuj braće, remont... S čime, kojim novcem, s kojom vizijom, pod čijim vođstvom???
Bolan, kantonalna nam je samo pitanje vremena.
Bolje vam je idite otvorite šampanjac.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 2:49 am

Koliko je bitna samoodrživost i vizija kluba najbolje nam govore ova večerašnja tektonska pomjeranja u svijetu fudbala, koja će neminovno u dogledno vrijeme donijeti gašenje mnoštva manjih evropskih klubova, iskreno se nadam i gajim iluzije da nećemo biti jedan od njih, ali slijedi nam efekat leptira, živi bili pa vidjeli
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 3:40 am

salle86 je napisao/la:
pon apr 19, 2021 12:17 am
Mislim da nikad skuplju ekipu nismo imali kad se uporedi koliko koštaju a kakve rezultate imaju.
Jedan prijedlog od mene, na onom zidu kod pomoćnog polijepiti im slike i napisati veliki naslov LEVATINE da svako ko se vozi trolom prema Dobrinji vidi i zapamti ove velemajstore...dno dna ko se sve zove nogometašem
Ne treba zaboraviti mnogobrojni stručni štab.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 3:47 am

Valter je napisao/la:
ned apr 18, 2021 9:58 pm
Velika je greška što je Amar smjenjen, ovaj današnji rezultat i sve naredno svakako je njegovo djelo i trebalo je da bude dio njegove statistike. Mi koji smo uvijek bili kratkog pamćenja brzo ćemo zaboraviti njegov zadnji mandat i naći će se botovi koji će vješto stvari razvodnjiti i on će biti najmanje kriv. Puno mi je žao kako smo glup i naivan narod i u političkom i u svakom drugom pogledu.
Ako je SD onda svakako i pravno ostaje odgovoran za ovo. Eno pitari smjeniše sportskog direktora a trenera ostaviše. :D
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 6:16 am

U ovoj polusezoni pogledao derbi i Mladost, danas zaboravio i da se igra. Eto koliko mi se sve ogadilo. Nekad se čitavu sedmicu čekala samo Željina utakmica. Hvala Bogu dragom da se ne može prisustvovati utakmicama, bio bih prisiljen na taj mazohizam. Ovako ne upališ televiziju i miran, na kraju samo vidiš je li remi ili poraz i ko je od igrača sranje napravio.

Koga nećemo gledati sljedeće sezone od ovih antitalenata?

Eh kad se sjetim djece, Ludogoreca i Atletica i onog osjećaja ponosa kakav mi ovi hadalji nikad nisu priuštili. Gdje li je sad onaj da ga ne imenujem da nas handri s pitanjima gdje su Željina djeca i što ne igraju?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 7:23 am

Šta je s ovom Superligom, hoće mi li je mi igrati, zna li se šta? :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 7:37 am

blueboy je napisao/la:
pon apr 19, 2021 7:23 am
Šta je s ovom Superligom, hoće mi li je mi igrati, zna li se šta? :D
Cerić je pričao s Perezom, ako Bayern ne bude htio onda mi upadamo. Al ne treba širiti da nas savez ne bude opstruirao u našoj ligi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 7:50 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon apr 19, 2021 12:38 am
storm_raider je napisao/la:
ned apr 18, 2021 10:48 pm
Kao i obicno pricamo o posljedicama. Ovakvi igraci su posljedica. Cega? Nemanja para. A zasto se nema para?

Znaci nema se para, smjenis trenera koji je doveo svoje ljude zbog kojih se i nema para. Pa kao nagradu ga promaknes ga na do sada nedefinisanu poziciju u klubu. Zato sto je posudio nesto novca, jer se nije imalo para, zbog toga sto je on doveo Zelju u takvu situaciju da se nema para. Zmija koja sama sebi jede rep. Autokanibalizam. Beskonacna petlja.
Nece to, prijatelju, biti beskonacna petlja.To je jasno definisan put u bankrot/stecaj i kantonalnu ligu.
Znam, karikiram..., ne mogu drugacije objasniti ono sto smo objasnjavali prije 3 godine.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 19, 2021 7:52 am

ja se bojim da u narednim utakmicama ne dodje do rasorodaje bodova, jer igramo sa ekipama koje se bore za nesto pa ce bodovi protiv nas svima trebati, a mi smo miljama od europe bez para sto ce oni i koristiti.... pu
Država Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 172 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija