Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1318
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:06 am

Deja vu.

Bojim se Amare da te je vrijeme polako pregazilo u ovom fudbalskom svijetu. Želim ti sve najbolje, ali bilo bi ti bolje sa mnom na sjeveru pa da seremo po nekom drugom.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:07 am

zahebo se Amar pravo sto je ovo uradio najgore za njega sto vise nema povratka. Samo ce da tone dublje i dublje ccc sam pao sam se ubio
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:08 am

I dalje čekam ove što dijele epitete "pljuvač" za konstruktivnu raspravu. Bez rovova.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:08 am

CURVA je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:02 am
kvalitet je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:55 pm
Jesmo li bili bolji od njih? Itekako.
Jesmo li bili dovoljno dobri? Ne.

Nisam se odavno više iznervirao. Pavić meni ne bi više utakmice odigrao. Ne zbog posljednjeg centaršuta, hebo ono... Nego je takav igrač da od njega ne možeš očekivati ništa više od centaršuta. Nema da odigra dupli, da prođe 1 na 1, da gurne loptu u prostor ili da je vrati igraču na 16 metara... I onda na sve to, ti centaršutevi su grozni, odvratni. Smrdan je za njega IGRAČ. Ništa bolji nije ni Siniša, ali o tom posebno.

Igramo utakmicu bez desnog krila jer invalid Asim sve naopako uradi. Sredina je bila čak i ok, sasvim zadovoljavajuća naspram bekova, stopera i krila.

Izgubljena dva boda. Amare, TITULU hoćemo!
Brate kakvu Titulu jesi li ti realan ?prosle godine smo se u septembru oprostili ove godine cemo u avgustu
Onda nek se kupe svi jos veceras,ako ne vjeruju u titulu i ako je ne osvoje.Prosle smo otjerali,jer nisu znali donijeti titulu,a ovi su rekli da to znaju i da ce to uraditi.Prema tome,imaju sansu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:11 am

Svi smo ba svjesni da su šanse za titulu sa Dadom, Bogijem, Kemom i Asimom kurčeve, samo neki pokušavaju umotati to u celofan.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:13 am

Amaru je tek neki dan bio rođendan , a klub ne bio talac Amara O. da mu članovi skupštine kluba jednog lijepog dana nisu poklonili igračku zvanu FK Željezničar ... možemo se samo nadati da se Amar previše ne zaigra ...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:14 am

Jug :klanjase2:
slika
Podrška sjevera i istoka u drugom :klanjase:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:15 am

Jadno, odvratno, gadno, užasno.
Moj Željo...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:16 am

igla je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:08 am
I dalje čekam ove što dijele epitete "pljuvač" za konstruktivnu raspravu. Bez rovova.
Da je konstruktivna nebi bila "fuj ovo, fuj ono" nego "ocajno ovdje, moze bolje tu, atmosfera super" itd. itd (jer ako nista, atmosferia je bila super, mozda nije pred TV-a). Umorio se od navijanja pa cu sutra pisati. I meni je krivo sto nismo pobjedili ali ovo sto se pise na forume je van pameti.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:17 am

AdmirA je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:14 am
Jug :klanjase2:
slika
Podrška sjevera i istoka u drugom :klanjase:
Stvarno je bilo fantasticno :palacgore:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:17 am

igla je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:59 pm
Čemu onda nazivanje pljuvačima kad se kritikuje?

I da, 2 transfer rok prošla. "Megamix" igrači više ne postoje. Svaku poziciju je mogao dovest 2 puta. Pavić ne zna? Dva transfer roka Amar nije mislio tako.
Ko te bolan nazuva pljuvacem? Mozda ovi isti koje ste bi nazivali pljuvacima u novembru i decembru. Ja te bogami ne zovem a evo prvi sam bio za odlazak prosle uprave. Da li je sada bolje nego sto je sa njima bilo, nije.
Amarova je greska sto nije odbranu promijenio, ali to njemu na dusu, on za sve odgovara kao i drugi prije njeg. Drago mi je sto je tu, jer je nas najtrofejniji trener, ali ako ne vidi da sa ovim igracima ne mozemo biti konkurenti onda ne znam. To sto ste svi vi navikli zvati pljuvacem sve one koji bilo sta napisu, protiv amara ili misimovica, to je vasa stvar. Hvala Bogu imam svoje misljenje i nisam zaljubljen u jednog od ta dva lika pa da na osnovu toga pisem sta njima odgovara.
Ovdje su pljuvaci saml oni koji su jedva docekali nesto pa da oni ispadnu pametni, a zna se koji su to, isti su kao oni od prosle godine koji su jedva cekali da prosla uprava napravi gresku pa da se pni nasladjuju. Al nebitno je sve to, ono sto je najbitnije a to je teren, tu smo pravo tanki.

Dva najbolja igrača su napravljena od stakla, onda bekovi su katastrofa, odbranu ne treba ni spominjat, vezna linija je mozda danas i najbolja bila, Bojo i Eric su jedina dva prava pojacanja, ostalo sve tanko.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:18 am

igla je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:11 am
Svi smo ba svjesni da su šanse za titulu sa Dadom, Bogijem, Kemom i Asimom kurčeve, samo neki pokušavaju umotati to u celofan.
Ma pravio je on i od gorih pitu od govana.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:20 am

Znaci u Kakanj bez Boje najboljeg igraca ,
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:20 am

Štoper i desno krilo je nešto što nam je apsolutno neophodno...
A Ramović ako nastavi s ovim igram-ne igram, nek se nosi isto kao i Ermin. Nemoj da bude svaku treću tekmu eh da je Ermin ili Sinan igrao...
Ili se spremite ili idite.
A ako prva stvar na polusezoni ne bude, da je raskinut ugovor sa Asimom Zecom onda je jasno da ne napredujemo nimalo. A za njim Pavić, Zajim....
Mada, da je večeras Zajim bio umjesto Krpića mislim da bi uspjeli zabiti gol.

A najtužnije od svega dođe nekih 6,7 hiljada ljudi i mi ne dobijemo. I uvijek tako u zadnje vrijeme čim se raja nafura, lijepa atmosfera, mi X ili poraz...
Također, onaj pomoćni ispred istoka samo služio kao ukras, nijednu ruku nije vidio, nikave komunikacije sa glavnim...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:21 am

Ja sam prezadovoljan. Dobili smo ono što nam je najviše falilo a to je vezni red. Bojo je odličan igrač,nas onakav kakav nam je falio. Alispahić isto dobar zna stati na loptu,okrenuti razmisliti takav jedan igrač nam je neophodan bez obzira što nama snage za 90min
Zajimovic mi izgleda interesantno na novoj poziciji volio bih ga češće gledati. Krpic nije odigrao kako sam očekivao od njega, spreman je ali nažalost samo to. Kriv je što je momak dobio drugi zuti.
Sve u svemu zadovoljan sam igrom ova ekipa Borca je teška za igrati došli su samo sa jednim ciljem da ne prima gol, jer su znali ako prima jedan promiče još tri. Jbg nismo bili dovoljno dobri da zabijemo na početku kasnije nas je umor stigao, pad koncentracije, crveni karton kao i nedovoljan kvalitet klupe koji bi mogao unijeti dodatnu svježinu. Bilo kako bilo ja sam zadovoljan u odnosu na stanje od prošle godine,
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:22 am

Zeljo je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:49 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:40 pm
Zeljo je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:35 pm


Mislis 20 godina? Da je bogdo 4 godine, al lik se citav zivot bavi fudbalom i ne zna centrirat :rofl1:
Joj Bozee
Tražili ste, gledajte!

Ti se pati ti si tražio ovo i Aminovo.
Sad ti nekom držiš predavanja i uhvatio se dva igrača. Gdje su babukini drugovi, pojačanja babukina, ne znam kome bi dao veću ocjenu, Mehi, Mustafi, Dadi il Amaru.

Prso si izgleda pravo.
Ko je bolan trazio? Sta pises gluposti?
Jel to prije bilo bolje, jel to prosle sezone bilo bolje?
De bolan poklopi se ziv bio
Poklopila me ekipa, nije mi ni do čega. Gubimo bodove i dalje na Grbavici, igramo isto, sezone otpisana nije ni počela. Ovo mi je zadnji šamar.

Samo ne znam šta se mora desiti da se i vi poklopite, imate li obraza poslije svega.
Vrijeđanje forumaša da bi se opravdao babuka, pa onda kad ne bude ništa od vaših opravdanja, vi i dalje tu glasni i gordi kao da ste pokupili svu pamet svijeta i kao da ste upravu.
Da imate obraza vi se ne bi javljali i poklopili biste se nakon svega ovoga.

Ma bježi eto uživajte, do pljuvača je.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:23 am

Amarovo proljeće, početak sezone, pa dalje: Kostić, Sablja, Slavko, Krčmarevic, donekle Oda...kad se sve sabere i oduzme što smo vidjeli u zadnje vrijeme...svi oni na jednu stranu, Admir Adžem na drugu..
Period od novembra i trenutka kad se Dujakovic okliznuo u Banja Luci i decembra kada Graovac u ekstazi udara po snjegu, sanjam svako malo..to je naš Željo, ovo je travestija u kostimima iz kineske prodavnice
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:24 am

Najjaci komentar mi je da je Bogičević odigrao dobro sa obzirom sta smo očekivali :placeodsmijeha: .... Zar to treba biti mjerilo, očekujem od Asima da promaši sve na svijetu, i on promaši 10 mrtvih šansi, da jedan go znači da je dobro odigrao, jer je odigrao više od očekivanog???
Veseli dobar u drugom poluvremenu, Erić, Bojo, Kemo i Krpić(sa obzirom da mu niko ne zna ubaciti) solidni... Nedovoljno za više od 0:0
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1196
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:25 am

Uhhhh...Zivota ce me kostati....Za vas mladje jos i nekako, ali, ja cisto sumnjam da cu
vise ikada gledati Zelju na kojeg sam navikao...A, opet ga volim, ovakvog, kakav je....
Jos uvijek zaspim sa Zeljom u mislima, budim se i Zeljo mi je prva stvar na koju pomislim...
Bice tako i sutra i uvijek, sve do jednog dana dok ne predjem na nebeske tribine.....Ma,,
hajmo mi malo navijati, pustite teske diskusije.... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:25 am

Mi smo igrali. Steta zbog dva boda ali vidi se napredak. Zamolio bih administraciju da brise statuse forumasa koji igrace Zelje nazivaju pogrdnim imenima i lijepe kojekakve epitete. Moze ovo jos bolje. Posjeta cista 10.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Bing [Bot], Google [Bot] i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija