Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 12:30 am

E moj Zeljo na sta si spao da imas bekove koji jednostavno nemaju potencijal za kantona a Jamak ti vodi igru....hahahahaha sve ce to Amar posloziti ima da budemo najbolji na svijetu,
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:30 am

AsharaK je napisao/la:
sub feb 22, 2020 11:07 pm
I nadam se da je stream radio kako treba i da je pomoglo. Sljedeci put cu dobro razmislit. Objasnio sam u postu da se javite u petak, a mnogi su se opet danas javljali. Meni je zao odbiti nekog da gleda Zelju, ja to napravim opet, al fakat uzima dosta vremena. Ako ja mogu ispostovat vas, ispostujte i vi mene.
Sve top brate bgm, nije stopalo sekunde, u par sekundi s realnim vremenom. Hvala jos jednom i svaka čast👏🏻👏🏻👏🏻
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:39 am

I nemojte vise, hljeba vam, o Amaru kao o "onom koji pravi pitu od govana". Evo, godinu i kusur barata s govnima pa sta je uradio? Nikakav on madjionicar nije. Obican, prosjecan trener s nadprosjecnim vokabularom i ekstremno velikim egom, stavom koji je nekad palio ali ocito vise ne.

Pricale se ovdje bajke o tome kako njemu igraci ne smiju ovo ili ono, kako se kod njega mora trcati... Jest, gledasmo to i danas, i protiv Veleza i protiv Borca i protiv Sirokog - proslu sezonu da ni ne spominjem.

Okanimo se ljudi mitova, ujedinimo se svi koji volimo Zeljeznicar i izvrsimo snazan pritisak kako bi se desile korjenite promjene, bez njih nas nema vise. To je nas "carobni stapic" a ne Amar.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 1:42 am

fcz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 1:39 am
I nemojte vise, hljeba vam, o Amaru kao o "onom koji pravi pitu od govana". Evo, godinu i kusur barata s govnima pa sta je uradio? Nikakav on madjionicar nije. Obican, prosjecan trener s nadprosjecnim vokabularom i ekstremno velikim egom, stavom koji je nekad palio ali ocito vise ne.

Pricale se ovdje bajke o tome kako njemu igraci ne smiju ovo ili ono, kako se kod njega mora trcati... Jest, gledasmo to i danas, i protiv Veleza i protiv Borca i protiv Sirokog - proslu sezonu da ni ne spominjem.

Okanimo se ljudi mitova, ujedinimo se svi koji volimo Zeljeznicar i izvrsimo snazan pritisak kako bi se desile korjenite promjene, bez njih nas nema vise. To je nas "carobni stapic" a ne Amar.
Cuj prosjecan trener kako to izgleda iznadprosjecan trener onda. Samo iz krajnosti u krajnost kad pobjedimo najbolji smo kad izgubimo nismo ni za druge lige.
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:19 am

Ovako, da se razumijemo, nisam od onih koji bi mu ga glabali bio ni kad nam je donosio titule, ali Amar je daleko od prosjecnog trenera, covjek ima harizmu i znanje. Ima ono nesto. Medjutim, isto tako je daleko od carobnjaka kakvim ga neki predstavljaju, a narocito me nervira sto je pojedincima i poraz dobar i govno mirise samo da se slucajno ne kaze a protiv Amara
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:32 am

Gdje je sad "to nesto"? Gdje je "to nesto" vec godinu i kusur? Lako je imati "nesto" kad imas iza sebe pare i kad stvari u drustvu funkcionisu onako kako su nekad funkcionisale. "Nesto" je nekad moglo donositi rezultate a sad uz to "nesto" treba i jos nesto. Jebiga, htjeli smo svoju drzavu, htjeli smo naciju, uzivajmo sad u kapitalizmu. To su skontali mnogi a mi, nazalost, jos nismo. I zato cemo jos dugo tavoriti i daj Boze da se ikad izvucemo.

A sad se vratimo mastanju da ce Kosoric i Sinisa do maja zaustaviti 90% protivnickih napada, da ce Zajmovic oploditi vecinu bekova u nasoj ligi a Lendric izmisliti sebi 86 sansi od kojih ce 84 zabiti. I onda ce doci maj pa cemo se probuditi. A mozda i necemo, volimo mi sanjati.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:40 am

To nesto je cinjenica da smo ipak u vrhu uprkos gomili igraca koji nisu dorasli plavom dresu. Da igramo bolje nego godinu-dvije ranije kad smo imali, po meni, dosta kvalitetnije igrace. Siguran sam da bismo osvojili barem jednu titulu da je prethodnih par godina na klupi sjedio Amar.

Eh sad, drugi par cipela je zasto uopste imamo siromasan kadar kakav danas imamo, za sto njega i krivim najvecim djelom, i to je ova druga strana medalje iz prethodnog posta.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:51 am

Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:51 pm
Amar927 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:43 pm
Mozda nije sad za tu temu ali imam potrebu da vam kazem ono sto cujem od ljudi koji su pouzdani..sinoc sretnem sina od jednog naseg clana bivse uprave i govori mi da hoce njegov otac i Misimovic ponovo da budu u upravi i bitan faktor za Zelju..ovo nije nikakvo potezanje neke price Amar ,Misimovic ja sam samo napisao sto mi je rekao momak
Ja sam kritikovao Misimovića, jer Želju volim iznad svega. Kritikovao sam igrače koji tada su igrali. Njega sam smatrao pomalo i krivcem za to. Smatrao sam da je Željo napravio prvi korak da bude profesionalan, a da će nakon Misimovića doći neko jos bolji. Medjutim sada što imamo... Potpisao bih da nikad ništa ne kažem protiv nejga samo da se isčupamo iz ovoga. Taj čovjek nije uzeo ništa od Želje, a još desetinama godina će se Željo ponositi onim iz njegovog doba. To su realnosti. Volio bih neke stvari mjenjati u njegovom dobu, ali bi se ujeo par puta za jezik prije nego nešto kažem ubuduće.
Ja debelo sumnjam u dobru namjeru ovog sto si ti pod nikom @Amar927 napisao, ovo ne treba da bude na forumu jer sami izaziva debele podjele među navijačima i potpaljuje vatru...skupstina je bila, izabrani novi ljudi i vecina 90% ih je oko Amara i nema se tu nacina da se Misimovic ili bilo ko drugi vrati u klub. To je svakome jasno ko ima imalo razuma u glavi. Amar ce otici onda kada on bude htio a ne kada ga neko bude otjerao, niti ce mu ova Uprava ni Skupstina kluba ikada dati otkaz niti izglasati nepovjerenje. Ne nadajte se dzaba i ne unosite pometnju i lazne nade. Ta dva covjeka se nisu prije godinu i po mogli dogovoriti kad je jos sve bilo iole moguce, danas je nemoguce da njih dvojica budu pod svim ovim okolnostima zajedno. Da dođe taj što ga najavljujes, po logici stvari trenera bi izgubili jer trener ni prije godinu i po nije prihvatio ruku i saradnju po boljitak Zelje.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:59 am

Zato Kemal najnormalnije u Walteru proslavlja danasnji X
Svaka cast nasoj omladini ;)
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 2:59 am

ubaceni element je napisao/la:
ned feb 23, 2020 2:40 am
To nesto je cinjenica da smo ipak u vrhu uprkos gomili igraca koji nisu dorasli plavom dresu. Da igramo bolje nego godinu-dvije ranije kad smo imali, po meni, dosta kvalitetnije igrace. Siguran sam da bismo osvojili barem jednu titulu da je prethodnih par godina na klupi sjedio Amar.

Eh sad, drugi par cipela je zasto uopste imamo siromasan kadar kakav danas imamo, za sto njega i krivim najvecim djelom, i to je ova druga strana medalje iz prethodnog posta.
To sto smo u vrhu na polovini takmicenja ne govori nista. Iskustvo nam valjda ne bi trebalo dati da mislimo drukcije jer smo se vise puta opekli nego sto nismo.

To "siguran sam da bismo" zvuci jednako legitimno kao da ja kazem "mene su danas Marsovci pokupili satlom ispred kuce, odveli me na Jupiter na pivu i moram reci da je pravo dobra, bolja od Paulanera a marka".

To da smo prije godinu-dvije imali kvalitetnije igrace mozda ima smisla na papiru ali njihovi rezultati govore da su bili isti ***** kao i ovi sad - nedostojni velikog imena koje im stoji na lijevoj strani grudi.

A to sto imamo siromasan kadar je jednostavno zato sto imamo siromasnu i praznu kasu koju niko ne zna da napuni. A nije da se ne moze, drugi nam pokazuju da se itekako moze.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
black64
Postovi: 813
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 5:49 am

Sta je to sto mi kao navijaci u ovom trenutku postavljamo kao cilj pred upravu i pred trenera.Zasto je u ovom trenutku ova uprava tu i zasto je na kraju krajeva Amar tu to je kljucno pitanje.Mislim da uprava treba da obezbjedi uslove za normalno i zakonito poslovanje a Amar da sa timom donese titule.Koliko je vremena dovoljno da se da ili da oni sami kazu a mi cemo ko navijaci da to ispostujemo bez djeljenja i klanova.Prosla godina nidje veze ova haman bez titule kako stvari stoje al ako sledece ne bude da si 100 puta Amar to ti se ne moze oprostiti kolike god zasluge bile u proslosti.Evo podrska u ovom trenutku eto nek ni ova godina ne bude titula cilj recimo evropa al sledeca gospodo draga il titula il se sami nogom nabite il cemo vas mi nabiti.Usput nema prodaje pomocnog nema prodaje poslovnih prostora te zaduzivanja kluba poruka je za upravu.A da ako se kojim slucajem desi i ova godina bez evrope zar treba pisati sta vam je cinit gospodo u klubu i na klupi.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 7:33 am

Ako ove godine ne budemo prvaci, ne znam kako cemo biti sljedece jer bez love mozemo dovoditi samo igrace Celika i drugoligase sa Malte i Rumunije.Niko nece doci u klub koji nema feninga, a dobrih bez igraca ne mozemo nista.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
ublehas
Postovi: 1008
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 7:57 am

ubaceni element je napisao/la:
ned feb 23, 2020 2:40 am
To nesto je cinjenica da smo ipak u vrhu uprkos gomili igraca koji nisu dorasli plavom dresu. Da igramo bolje nego godinu-dvije ranije kad smo imali, po meni, dosta kvalitetnije igrace. Siguran sam da bismo osvojili barem jednu titulu da je prethodnih par godina na klupi sjedio Amar.

Eh sad, drugi par cipela je zasto uopste imamo siromasan kadar kakav danas imamo, za sto njega i krivim najvecim djelom, i to je ova druga strana medalje iz prethodnog posta.
👍
 
Avatar
black64
Postovi: 813
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 8:24 am

Niko sretniji od mene kad bi titulu osvojili al ne treba previse biti pametan a ni pronicljiv i reci da je to vise nego tesko.Nije ni tajna da para se nema da se igracima daje po pola plate da nam se isti zajebavaju pricom da je sledeca u aprilu.Al eto ja sam da se da prilika i da se pokusaju dozvati.Nek pokazu sta znaju a onda il uzdignutog cela il pognute glave.Imam svoje misljenje i nimalo nisam fasciniran al eto vjerovacu kad kazu moze se i ovako.Eto pokusajte al nadam se da vas necemo morati prozivati sa tribina vec cete otici kad napokon shvatite da niste sposobni ili cemo mi aplaudirati ako osvojite titulu unaprijedite nas klub stadion i ostalo.Vrijeme treba za odgovore i kako bi sve se iskristalisalo.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 8:30 am

Vezano za ovu utakmicu a i inace za nase tekme, meni nije jasno kako mi ne znamo da se krecemo bez lopte. Nevjerovatno je da igrac s krila nikad ne pokusa uci u sredinu, vec stoji i ceka loptu kraj linije. Prilikom ubacaja iz kornera, kad njihovi izbiju loptu nikad nikog nema da ceka to loptu na 25 ili 30m. Svaki put lopta dodje do njih.Zar je tesko pokusati predvidjeti gdje ce se lopta odbiti.Al jok, kod nas samo cekaju da im lopta dodje direkt u noge. Sto se tice tekme odbrana je dobro djelovala gdje nas njihova krila nisu nijednom probila, a Aco 1 i 2 su djelovali dosta dobro.Sto se tice napada, vise je pokazao Subasic za 15min, nego svi ostali zajedno.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:15 am

fcz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 2:32 am
Gdje je sad "to nesto"? Gdje je "to nesto" vec godinu i kusur? Lako je imati "nesto" kad imas iza sebe pare i kad stvari u drustvu funkcionisu onako kako su nekad funkcionisale. "Nesto" je nekad moglo donositi rezultate a sad uz to "nesto" treba i jos nesto. Jebiga, htjeli smo svoju drzavu, htjeli smo naciju, uzivajmo sad u kapitalizmu. To su skontali mnogi a mi, nazalost, jos nismo. I zato cemo jos dugo tavoriti i daj Boze da se ikad izvucemo.

A sad se vratimo mastanju da ce Kosoric i Sinisa do maja zaustaviti 90% protivnickih napada, da ce Zajmovic oploditi vecinu bekova u nasoj ligi a Lendric izmisliti sebi 86 sansi od kojih ce 84 zabiti. I onda ce doci maj pa cemo se probuditi. A mozda i necemo, volimo mi sanjati.
Drug nisi dobro Boga mi.
Tri boda smo iza prvog trenutno. Igramo kup, nismo jucer pokazali neku igru. Ali ko jeste u Bijeljini?
Sarajevo je izvuklo X jer je lopta Bilobrku ispodnnoge prosla.
Cuj prosjecan trener.. Eto 90% trofeja koje je nas klub osvojio, plod nekog prosjecnog trenera...
Ili je mozda sve to namjesteno?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:20 am

Schwarz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 8:30 am
Vezano za ovu utakmicu a i inace za nase tekme, meni nije jasno kako mi ne znamo da se krecemo bez lopte. Nevjerovatno je da igrac s krila nikad ne pokusa uci u sredinu, vec stoji i ceka loptu kraj linije. Prilikom ubacaja iz kornera, kad njihovi izbiju loptu nikad nikog nema da ceka to loptu na 25 ili 30m. Svaki put lopta dodje do njih.Zar je tesko pokusati predvidjeti gdje ce se lopta odbiti.Al jok, kod nas samo cekaju da im lopta dodje direkt u noge. Sto se tice tekme odbrana je dobro djelovala gdje nas njihova krila nisu nijednom probila, a Aco 1 i 2 su djelovali dosta dobro.Sto se tice napada, vise je pokazao Subasic za 15min, nego svi ostali zajedno.
Mi sve nešta pričamo o našoj odbrani, pa šta reći za odbranu Radnika, mi njihov gol nismo vidjeli ni na zagrijavanju.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:23 am

I da se ne lazemo, Slavko nije trener za nas nikada ni bio mozda, ali nije on nimalo los trener u smislu te odbrane i kondicije igraca.

Meni je Subasic zanimljiv, ali mora mu se dati sloboda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:31 am

zfc je napisao/la:
ned feb 23, 2020 12:12 am
Nije ti usporedba dobra......mi smo najtrofejniji i najveci klub u BiH.
Valja li usporedba sa ManUtd koji su jedini uspijeli otkinuti bod Liverpulu a ovamo patnja da te Bog sačuva
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 23, 2020 9:37 am

Schwarz je napisao/la:
ned feb 23, 2020 8:30 am
Vezano za ovu utakmicu a i inace za nase tekme, meni nije jasno kako mi ne znamo da se krecemo bez lopte. Nevjerovatno je da igrac s krila nikad ne pokusa uci u sredinu, vec stoji i ceka loptu kraj linije. Prilikom ubacaja iz kornera, kad njihovi izbiju loptu nikad nikog nema da ceka to loptu na 25 ili 30m. Svaki put lopta dodje do njih.Zar je tesko pokusati predvidjeti gdje ce se lopta odbiti.Al jok, kod nas samo cekaju da im lopta dodje direkt u noge. Sto se tice tekme odbrana je dobro djelovala gdje nas njihova krila nisu nijednom probila, a Aco 1 i 2 su djelovali dosta dobro.Sto se tice napada, vise je pokazao Subasic za 15min, nego svi ostali zajedno.
Tako je vec godinama, uzasni smo bez lopte, linije se slabo krecu a ovi krilini katastrofa. Ako cemo realno gledati, ne navijacki.
Jucer se vidjelo da Jamak ne moze igrati ozbiljan fudbal, on sto igra je moglo proci prije 30 godina.
Onaj plavsic i mekic su pojeli sredinu, nema gdje ih nije bilo. Jamak stane na loptu bukvalno i gleda sta bi s njom ???
Po meni ovo je jucer izgledalo bas lose i amaterski, da moze bolje kada smo kompletni moze ali je opet nedovoljno za nesto vise od samog izlaska u eveopu, eto da se budzet dopuni.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija