Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:54 pm

Vala ovo nepruzanje ruke mi je nepotrebno. Slavko jos i zrtva ispada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:56 pm

fcz je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:26 pm
Mi ovakvi smo jedan dinosaurus, klub koji funkcionise po nekakvim zastarjelim principima koji u danasnjem fudbalu vise ne vaze. Nema tu puno izbora, ili ces se pametno adaptirati ili odlazis u historiju.

Mali tracak nade je mogao biti dogovor izmedju Misimovica i Amara (poserem ih obojicu), mogla se eventualno zakotrljati nekakva prica. To se nece nikad desiti kao sto nikada nece proci ni podjele. I upravo to nam je najveci teg, ta razjedinjenost. Da nismo toliko popularni puno bi lakse nekome bilo doci i zavesti red. Ko bi se sad ozbiljan sa strane zajebavao i uplitao u sve ove price kad moze uzeti klub u kojem nema ni priblizno toliko pritiska. Mi smo svoju popularnost i velicinu uspjeli pretvoriti u manu umjesto u prednost. Hiljadu nekakvih previranja, struja koje ce svakog ozbiljnog otjerati.

Jedina realna sansa nam je da se navijaci ujedine, da se izvrsi pritisak kako bi u klub usli ljudi koji ce reformisati organizaciju i pokrenuti kampanju pronalaska ozbiljnog investitora. Prestanite mastati o nekakvim sistemima na kojima pocivaju Barca ili Real, to ovdje ne funkcionise niti ce ikad. Ne funkcionise ni u jednoj Engleskoj ili Italiji a kamoli kod nas. Ne mitomanisimo vise, kanimo se fraza da smo samo ovako "svoji", kanimo se kultova licnosti (jos jednom, POSEREM i jednog i drugog) i prihvatimo cinjenicu da cemo se morati prilagoditi prilikama ili ce nas konkurencija do kraja pojesti. Sat nam otkucava. Mi vec godinama ni u ovakvoj jadnoj i smrdljivoj Premijer ligi nismo ozbiljan igrac, to je samo par stepenica od samog dna.
Potpis apsolutno isto mislimo, pitari su mahalu izbacili, nema vise da im tribina odredjuje ista. A mi nikom te ne damo i slicne kliseje vrtimo
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:56 pm

ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:50 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:18 pm
ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:08 pm

pa jel ti stvarno misliš da to Amar ne vidi? majstore neće niko džaba da igra, a para nema. Kad ih bude onda će dolaziti bolji i kvalitetniji igrači, sad se zadovolji sa ovim što imaš i guraj koliko možeš. Koliko para toliko muzike. Ja sam prezadovoljan s obzirom na to kakva je finansijska situacija u klubu i mislim da ova današnja utakmica nije nikakvo mjerilo već će mjerilo biti naš rezultat na kraju sezone. U prvom dijelu sezone smo napadali, igrali, stvarali šanse i polušanse, šutirali, igrali lijepo za oko i na kraju drugi na tabeli. Radije ću gledati antifudbal i biti prvi nego igrati lijepo i biti drugi.
A prvi smo s antifudbalom? Nisam znao, izvinjavam se.
kraj sezone cemo sacekati pa dati konacnu ocjenu. Nema navijaca Zeljeznicara koji nije svrsavao nakon sto smo dali osam golova komsijama a sad nam odjednom nista ne valja. Polako ljudi, minus tri je, oni u Banjaluci sljedece kolo, mi Zvijezda 09 i to je sansa da dodjemo na prvo mjesto ili da smanjimo zaostatak
Spustite loptu malo.
Priajtelju, razumjes li ti da ja ne gledam ovaj nas klub od kola do kola u takmičenju?
Nisu problem bodovi. Problem je da smo mi rasprodali svu "porodičnu srebreninu". Da nam na terenu trče ljudi koji uz par izuzetaka niko drugi ne bi volio vidiiti u ekipi. Svaki igrač ima i neku vrijednost na terenu, a i finansijsku. To ti je potetnost kluba. Mi nemamo ništa. Ništa...Rasprodali sve što je neko htio. Za iznos nismo pitali.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 8:57 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:56 pm
fcz je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:26 pm
Mi ovakvi smo jedan dinosaurus, klub koji funkcionise po nekakvim zastarjelim principima koji u danasnjem fudbalu vise ne vaze. Nema tu puno izbora, ili ces se pametno adaptirati ili odlazis u historiju.

Mali tracak nade je mogao biti dogovor izmedju Misimovica i Amara (poserem ih obojicu), mogla se eventualno zakotrljati nekakva prica. To se nece nikad desiti kao sto nikada nece proci ni podjele. I upravo to nam je najveci teg, ta razjedinjenost. Da nismo toliko popularni puno bi lakse nekome bilo doci i zavesti red. Ko bi se sad ozbiljan sa strane zajebavao i uplitao u sve ove price kad moze uzeti klub u kojem nema ni priblizno toliko pritiska. Mi smo svoju popularnost i velicinu uspjeli pretvoriti u manu umjesto u prednost. Hiljadu nekakvih previranja, struja koje ce svakog ozbiljnog otjerati.

Jedina realna sansa nam je da se navijaci ujedine, da se izvrsi pritisak kako bi u klub usli ljudi koji ce reformisati organizaciju i pokrenuti kampanju pronalaska ozbiljnog investitora. Prestanite mastati o nekakvim sistemima na kojima pocivaju Barca ili Real, to ovdje ne funkcionise niti ce ikad. Ne funkcionise ni u jednoj Engleskoj ili Italiji a kamoli kod nas. Ne mitomanisimo vise, kanimo se fraza da smo samo ovako "svoji", kanimo se kultova licnosti (jos jednom, POSEREM i jednog i drugog) i prihvatimo cinjenicu da cemo se morati prilagoditi prilikama ili ce nas konkurencija do kraja pojesti. Sat nam otkucava. Mi vec godinama ni u ovakvoj jadnoj i smrdljivoj Premijer ligi nismo ozbiljan igrac, to je samo par stepenica od samog dna.
Potpis apsolutno isto mislimo, pitari su mahalu izbacili, nema vise da im tribina odredjuje ista. A mi nikom te ne damo i slicne kliseje vrtimo
hahahahhahahahaha kako su je izbacili kad su htjeli otjerati ljetos Husrefa i zbog tri grafita ga ostave 😂😂😂
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:01 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:37 pm
Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji nimalo nisu agresivni
Liverpool je prije te JEDNE lose utakmice imao omjer 25-1-0 u svojoj ligi, titulu je vec osvojio, u Ligi Prvaka imao 4-1-1 i aktuelni je evropski i svjetski prvak. Bas onako... Identicna situacija.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:01 pm

Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:56 pm
ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:50 pm
ubaceni element je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:18 pm


A prvi smo s antifudbalom? Nisam znao, izvinjavam se.
kraj sezone cemo sacekati pa dati konacnu ocjenu. Nema navijaca Zeljeznicara koji nije svrsavao nakon sto smo dali osam golova komsijama a sad nam odjednom nista ne valja. Polako ljudi, minus tri je, oni u Banjaluci sljedece kolo, mi Zvijezda 09 i to je sansa da dodjemo na prvo mjesto ili da smanjimo zaostatak
Spustite loptu malo.
Priajtelju, razumjes li ti da ja ne gledam ovaj nas klub od kola do kola u takmičenju?
Nisu problem bodovi. Problem je da smo mi rasprodali svu "porodičnu srebreninu". Da nam na terenu trče ljudi koji uz par izuzetaka niko drugi ne bi volio vidiiti u ekipi. Svaki igrač ima i neku vrijednost na terenu, a i finansijsku. To ti je potetnost kluba. Mi nemamo ništa. Ništa...Rasprodali sve što je neko htio. Za iznos nismo pitali.
u tome i jest poenta, kad je Amar, Misimovic je povukao svoje pare sa racuna i logicno da je morao prodati sto se moze prodati kako bi se uopste i funkcionisalo. Nakon toga se desio neizlazak u Evropu koji nas je dodatno uzdrmao pa si bio prinudjen oformiti ekipu oko starijih i jeftinijih igraca kako bi iole bio konkurentan. Trenutno smo drugi sa takvim igračima sa velikim sansama da budemo prvi na kraju i u četvrtfinalu kupa. U zimskoj pauzi si takodjer bio prinudjen prodati zbog funkcionisanja kluba i onda si morao dovesti opet jeftine zamjene i sada smo tu gjde jesmo. Borimo se, nema nam druge.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:01 pm

Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:44 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:37 pm
Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji niymalo nisu agresivni
Veliš "tamo nekom atletiku" a pišeš po fudbalskom forumu. Doktore moj, prestani ti gledat fudbal, a kamo li pisati o tome. Nije to za tebe. E čuj "tamo neki atletiko"...
Haj ti meni reci kakva je to razlika izmedju nas i radnika. Nazalost u par deka sve. Nikakvo opravdanje ne trazi ovo danas je kriminalno. Neznam cemu toliko kukanje
Cuva Bog Zelju svog!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:01 pm

ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:01 pm
Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:56 pm
ž'21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:50 pm


kraj sezone cemo sacekati pa dati konacnu ocjenu. Nema navijaca Zeljeznicara koji nije svrsavao nakon sto smo dali osam golova komsijama a sad nam odjednom nista ne valja. Polako ljudi, minus tri je, oni u Banjaluci sljedece kolo, mi Zvijezda 09 i to je sansa da dodjemo na prvo mjesto ili da smanjimo zaostatak
Spustite loptu malo.
Priajtelju, razumjes li ti da ja ne gledam ovaj nas klub od kola do kola u takmičenju?
Nisu problem bodovi. Problem je da smo mi rasprodali svu "porodičnu srebreninu". Da nam na terenu trče ljudi koji uz par izuzetaka niko drugi ne bi volio vidiiti u ekipi. Svaki igrač ima i neku vrijednost na terenu, a i finansijsku. To ti je potetnost kluba. Mi nemamo ništa. Ništa...Rasprodali sve što je neko htio. Za iznos nismo pitali.
u tome i jest poenta, kad je Amar dosao u klub, Misimovic je povukao svoje pare sa racuna i logicno da je morao prodati sto se moze prodati kako bi se uopste i funkcionisalo. Nakon toga se desio neizlazak u Evropu koji nas je dodatno uzdrmao pa si bio prinudjen oformiti ekipu oko starijih i jeftinijih igraca kako bi iole bio konkurentan. Trenutno smo drugi sa takvim igračima sa velikim sansama da budemo prvi na kraju i u četvrtfinalu kupa. U zimskoj pauzi si takodjer bio prinudjen prodati zbog funkcionisanja kluba i onda si morao dovesti opet jeftine zamjene i sada smo tu gjde jesmo. Borimo se, nema nam druge.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:05 pm

Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:41 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Tvoje kvalifikacije igrača iz tog perioda su subjektivne i odnose se na igrače o kojima sada sanjamo... Ubiparip, Zakarić, Graovac....

A iznosi plata su činjenice. To su cifre i zna se koja je veća od koje. Bili smo gospodski klub, a od igrača se samo tražilo da igraju, medjutim neki ahbabi su i tada vršljali po svlačionici.
Tad situacija nije bila idealna, ali smo bili na putu da postanemo klub koji ima budućnost. Uzeli smo jednan Kup, a svaki put smo bili u vrhu i "nesretno" gubili titule. Neke i zato jer smo bili pošten klub...penal u Bijeljini i sl...
Sada smo društvo jednog ahbaba.
Nažalost slijedi nam kolaps, mi više nemamo igrača koji na tržištu nešto vrijedi, jer da ga imamo prodali bi ga.
Zanimljivo je id a se na facebooku brišu svi neugodni komentari. Sjeverna Koreja...a gdje li ode ono da smo klub istomišeljenika i neistomišljenika...Željo se ne može prepoznati i to na lošije nažalost. Da nije one istočne tribine i krova koja je osigurana ranije sitiacija bi bila golim okom vidljiva svakome. Ovako se kao nešto dešava a u pozadini raspad sisitema...toliki da ni uplatnicu ne možemo ispunit.
Da malo karaktera imamo ovaj Radnik koji je u Europu otisao umjesto nas, ne bi centra prešao bar deset godina.
Ali ne mi slušamo kako nam je Radnik teška ekipa. Dakle mi pristajemo na Želju koji je u rangu ekipa koje su do juče igrale na njivi.
Ove igrace sto si nabrojao su uz Lendrica i Miru Stevanovica bili jedini dobri transferi. Znaci pogodjeno 5 od 80 i kusur igraca. Za njih 75 i kusur smo bacili milione KM. Bacili Zeljin novac. Srozali ugled kluba. Posvadjali se sa svima. Nema naseg igraca sa kojim nisu usli u sukob itd.

To nije put i klub koji ima buducnost. Nije odlika nekog gospodskog kluba da daje sakom i kapom debilima i da se qrcis jer si Crnovu dao boli glava ugovor a na terenu on bio 0 ili da se qrcis i bahatis da si skautirao mjesecima nekog tamo Pozdera i dao mu platu vrhunsku i tako sa jos 73 igraca. To je nesto sto rade glupi ljudi.
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub feb 22, 2020 9:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ublehas
Postovi: 1010
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:06 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Ok. Postuejem da ne voliš prosli upravu. Mogu i shvatiti da svim silama branis ovu, ali se Boga ti nemoj te price da kao jos uvijek ima posljedica neke kao lose transfer politike bivse uprave. To je stanje, i ti si svjestan toga, ali pokusavas da izmislis opravdanja. Od odlaska stare uprave je kroz Zelju prosao kamion igrača (iako kao i kod su oni bili). Neki su bili dobri neki nisu (isto kao kad su oni bili). Jos uvijek nemamo trofej kako su novi dosli (za mandata proslih smo uzeli kup - naravno radi se o duzem vremenskom periodu). Od kad su novi dosli nije nista konkretno uradjeno na stadionu. (Ne racunam krov za kojeg su prosli obezbijediti sredstva) Kad su bili prosli uradjen je istok, srednjem zapadu, napravljen teren...kako su novi dosli u nekim utakmicama igramo ljepse, dok u drugim igramo kao i za vrijeme starih....sve u svemu za sada je vise negtivnih stvari nego pozitivnih. Nadam se da ce se to promjeniti.

Da se razumijemo, mislim da je 7 boba iz ove tri tekme uz prolazak u kupu sasvim ok.
 
struja
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:54 pm
Vala ovo nepruzanje ruke mi je nepotrebno. Slavko jos i zrtva ispada.
Samprasu je i Radnik ostao dužan pa ih nije tužio
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:09 pm

Tih 5 od 80 (hajmo reci da je 80) nisu pogodjeni nego su zvijeri. Ovo sad je 0 od ne znam ni koliko (mozda neko vodi racunicu, zanimljivo bi bilo vidjeti taj broj sada), ako se izuzme Stila koji nije doveden nego se sam vratio.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:10 pm

struja je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:08 pm
storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:54 pm
Vala ovo nepruzanje ruke mi je nepotrebno. Slavko jos i zrtva ispada.
Samprasu je i Radnik ostao dužan pa ih nije tužio
Nisam to znao. Pa dobro, on tamo ima status legende, u Zelji je i bio samo placenik.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:11 pm

Da je jedna utakmica toliko relevantna da se napise milion negativnih komentara, vjerovatno bi prvenstvo trajalo jednu utakmicu pa ko pobijedi s najvise razlike osvaja i tjt. Da smo uzeli 0-4 to ne bi znacilo titulu, nit ovo 0-0 znaci da cemo ispast iz lige. Pustite ih nek igraju sa Zvijezdom, polako tek je pocelo pa cemo vidjet. Isto da ste cekali 3 mjeseca kiks (bod na ovakvom terenu, s ovako losim danom nam je premija) da se pocne pricat i pljuvat ..
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:16 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:01 pm
Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:44 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:37 pm
Bas se pretjeruje. Tamo neki Liverpul ne pogleda na gol nekom tamo atletiku a najbolji su u svijetu! Borbenosti ima po meni premalo se trci dali je do terena koji je livada ili nezz stvarno. Meni je najvise do motivacije igraca koji niymalo nisu agresivni
Veliš "tamo nekom atletiku" a pišeš po fudbalskom forumu. Doktore moj, prestani ti gledat fudbal, a kamo li pisati o tome. Nije to za tebe. E čuj "tamo neki atletiko"...
Haj ti meni reci kakva je to razlika izmedju nas i radnika. Nazalost u par deka sve. Nikakvo opravdanje ne trazi ovo danas je kriminalno. Neznam cemu toliko kukanje
Pa čuj kakva razlika... Pa valjda smo klub koji je nešto bio i u bivšoj državi. Vidi sada gdje su klubovi sa kojim smo mi bili u rangu u Jugoslaviji.
Dovoljno ti je info da jedino iz BiH i Crne Gore nije niti jedan klub igrao europu nakon Jugoslavije.
Dakle nama umjesto da bude nivo Hajduk, Dinamo, C Zvezda....mi smo se spustili na nivo Radnika. Ako smo na tom nivou... Onda se trebamo pomiriti da je ovo naša realnost.
Da se razumjemo i C Zvezda izgubi od Čukarićkog, a Dinamo izgubi od Zaprešića... Al nikad nisu dopustili da se priča kako je to normalno. Zašto? Zato jer teže nečemu. Mi ničemu. U nas se smjeni najuapjesnija uprava i otjera se, a nova se nakon toga izabere da onaj za govornicom ni imena ne zna. Jedini papir koji je bio je cjeduljica da pročita imena u upravi.
A je li iko pitao, kakav je kratoročan, srednjeročan i dugoročan plan? Jel iko vidio bilo kakav plan?
Rekoše da je Klop kad aje preuzimao Liverpul kao trener podnio plan rada na nekoliko stotina stranica koji se danima analizirao. Kod nas se klub vodi ko u kafani.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3525
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:25 pm

Drama tanko. Al nakon narednog kola cemo vidjeti gdje je ko...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:26 pm

ublehas je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Ok. Postuejem da ne voliš prosli upravu. Mogu i shvatiti da svim silama branis ovu, ali se Boga ti nemoj te price da kao jos uvijek ima posljedica neke kao lose transfer politike bivse uprave. To je stanje, i ti si svjestan toga, ali pokusavas da izmislis opravdanja. Od odlaska stare uprave je kroz Zelju prosao kamion igrača (iako kao i kod su oni bili). Neki su bili dobri neki nisu (isto kao kad su oni bili). Jos uvijek nemamo trofej kako su novi dosli (za mandata proslih smo uzeli kup - naravno radi se o duzem vremenskom periodu). Od kad su novi dosli nije nista konkretno uradjeno na stadionu. (Ne racunam krov za kojeg su prosli obezbijediti sredstva) Kad su bili prosli uradjen je istok, srednjem zapadu, napravljen teren...kako su novi dosli u nekim utakmicama igramo ljepse, dok u drugim igramo kao i za vrijeme starih....sve u svemu za sada je vise negtivnih stvari nego pozitivnih. Nadam se da ce se to promjeniti.

Da se razumijemo, mislim da je 7 boba iz ove tri tekme uz prolazak u kupu sasvim ok.
Nije da ne volim proslu upravu niti da branim ovu. Ono sto ne volim kod prosle uprave je njihov pickast i luzerski karakter koji su prenijeli na sve pore kluba. Njihova bahatost, misljenje da su najbolji, najpametniji, najbolja uprava, ogromna arogancija, prepotencija, ogromna doza narcisoidnost itd. To je ono sto ne volim. Uradili su i neke dobre stvari pogotovo na infrastrukturi. Imali su potencijal da jos mnogo toga naprave ali to nisu uradili zbog ovih stvari koje sam nabrojao gore.

Kako ces imati trofej kad je ovo prva sezona koju je Amar poceo od 0. Dosao je na minus 15 i u situaciji da smo davno ispali iz kupa, atmosfera katastrofalna itd.

Posljedice lose transfer politike iz proslosti se jos uvijek osjecaju. Misimovic i ostali nisu trosili svoje milione, nego Zeljine. Nisu fulili u svojim firmama sa onolikim brojem igraca nego u Zelji. Normalno ima dosta i do one uplatnice i to ne treba zaboraviti, niti treba nekoga amnestirati..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:27 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:05 pm
Qooler je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:41 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Tvoje kvalifikacije igrača iz tog perioda su subjektivne i odnose se na igrače o kojima sada sanjamo... Ubiparip, Zakarić, Graovac....

A iznosi plata su činjenice. To su cifre i zna se koja je veća od koje. Bili smo gospodski klub, a od igrača se samo tražilo da igraju, medjutim neki ahbabi su i tada vršljali po svlačionici.
Tad situacija nije bila idealna, ali smo bili na putu da postanemo klub koji ima budućnost. Uzeli smo jednan Kup, a svaki put smo bili u vrhu i "nesretno" gubili titule. Neke i zato jer smo bili pošten klub...penal u Bijeljini i sl...
Sada smo društvo jednog ahbaba.
Nažalost slijedi nam kolaps, mi više nemamo igrača koji na tržištu nešto vrijedi, jer da ga imamo prodali bi ga.
Zanimljivo je id a se na facebooku brišu svi neugodni komentari. Sjeverna Koreja...a gdje li ode ono da smo klub istomišeljenika i neistomišljenika...Željo se ne može prepoznati i to na lošije nažalost. Da nije one istočne tribine i krova koja je osigurana ranije sitiacija bi bila golim okom vidljiva svakome. Ovako se kao nešto dešava a u pozadini raspad sisitema...toliki da ni uplatnicu ne možemo ispunit.
Da malo karaktera imamo ovaj Radnik koji je u Europu otisao umjesto nas, ne bi centra prešao bar deset godina.
Ali ne mi slušamo kako nam je Radnik teška ekipa. Dakle mi pristajemo na Želju koji je u rangu ekipa koje su do juče igrale na njivi.
Ove igrace sto si nabrojao su uz Lendrica i Miru Stevanovica bili jedini dobri transferi. Znaci pogodjeno 5 od 80 i kusur igraca. Za njih 75 i kusur smo bacili milione KM. Bacili Zeljin novac. Srozali ugled kluba. Posvadjali se sa svima. Nema naseg igraca sa kojim nisu usli u sukob itd.

To nije put i klub koji ima buducnost. Nije odlika nekog gospodskog kluba da daje sakom i kapom debilima i da se qrcis jer si Crnovu dao boli glava ugovor a na terenu on bio 0 ili da se qrcis i bahatis da si skautirao mjesecima nekog tamo Pozdera i dao mu platu vrhunsku i tako sa jos 73 igraca. To je nesto sto rade glupi ljudi.
Zato smo sad skautirali Jamaka, Kosorića... Otimali se skauti Želje i Reala.
Kad imaš godišnji budžet tri miliona (lupam) za plate je jako gospodski u odnosu na ono kad imaš pola miliona(npr).
Znas možes ti i pogriješiti pa dati nekome platu koju ne zaslužuje, ali opet ostaje razlika.

Da slikovito objasnim.: Isto kao ti kad ima 10 000KM u džepu i odeš kupiti auto. Možeš pogriješiti u izboru ali možeš pričati o autima od 10 000KM. Problem je kad imaš 500KM u džepu i odeš kupiti auto od 500KM. Tad već se zna na čemu si...ni na čemu dobrom.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:30 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:26 pm
ublehas je napisao/la:
sub feb 22, 2020 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sub feb 22, 2020 8:22 pm
Cuj namicali pare za jedne od najboljih plata. :klanjase2:
Koliko su titula donijele te plate? 0(nula). Doveli milion ovih mentalnih invalida zbog kojih i dan danas placamo cijenu zbog njihovog (ne)kvaliteta i pickastog karaktera.
Ok. Postuejem da ne voliš prosli upravu. Mogu i shvatiti da svim silama branis ovu, ali se Boga ti nemoj te price da kao jos uvijek ima posljedica neke kao lose transfer politike bivse uprave. To je stanje, i ti si svjestan toga, ali pokusavas da izmislis opravdanja. Od odlaska stare uprave je kroz Zelju prosao kamion igrača (iako kao i kod su oni bili). Neki su bili dobri neki nisu (isto kao kad su oni bili). Jos uvijek nemamo trofej kako su novi dosli (za mandata proslih smo uzeli kup - naravno radi se o duzem vremenskom periodu). Od kad su novi dosli nije nista konkretno uradjeno na stadionu. (Ne racunam krov za kojeg su prosli obezbijediti sredstva) Kad su bili prosli uradjen je istok, srednjem zapadu, napravljen teren...kako su novi dosli u nekim utakmicama igramo ljepse, dok u drugim igramo kao i za vrijeme starih....sve u svemu za sada je vise negtivnih stvari nego pozitivnih. Nadam se da ce se to promjeniti.

Da se razumijemo, mislim da je 7 boba iz ove tri tekme uz prolazak u kupu sasvim ok.
Nije da ne volim proslu upravu niti da branim ovu. Ono sto ne volim kod prosle uprave je njihov pickast i luzerski karakter koji su prenijeli na sve pore kluba. Njihova bahatost, misljenje da su najbolji, najpametniji, najbolja uprava, ogromna arogancija, prepotencija, ogromna doza narcisoidnost itd. To je ono sto ne volim. Uradili su i neke dobre stvari pogotovo na infrastrukturi. Imali su potencijal da jos mnogo toga naprave ali to nisu uradili zbog ovih stvari koje sam nabrojao gore.

Kako ces imati trofej kad je ovo prva sezona koju je Amar poceo od 0. Dosao je na minus 15 i u situaciji da smo davno ispali iz kupa, atmosfera katastrofalna itd.

Posljedice lose transfer politike iz proslosti se jos uvijek osjecaju. Misimovic i ostali nisu trosili svoje milione, nego Zeljine. Nisu fulili u svojim firmama sa onolikim brojem igraca nego u Zelji. Normalno ima dosta i do one uplatnice i to ne treba zaboraviti, niti treba nekoga amnestirati..
Nasmijao bih se, al ti si za plakat. Ako ovaj drugi dio posta sto si napisao, zaista misliš zabrini se za sebe. Ako pak pišeš po potrebi, stidi se.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1703
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 9:36 pm

Pa sta je netacno rekao haj realno. Uglavnom mi moramo nac investitora reformisat klub okaci macku o rep nikom te ne damo osim ako necemo da truhnemo i da gledamo govnare kako uspostavljaju dominaciju

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], kemo i 128 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija