Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 7:39 pm

Neka Edisa dobar je, ko bi pravio pitu od govana, Edise ostani hehehehe
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 7:39 pm

igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:23 pm
Sheldon je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:17 pm
igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:14 pm
Izgubi li se evropa radi ovog "heroja", što se mene tiče može mu i imenjak s njim zajedno nakon sezone, obzirom da gledaš ovo, a ne reaguješ znači da si odgovoran ko i ovaj utegnuti.
To ni u kojem slucaju.
Haj ti meni reci ko ti je u klubu prijatelj, rođak, nešto ti dođe? Da bar se nađe neka logika u tvom pisanju?
Sa Kovom sam jako blizak, a Amira mi je kucni prijatelj. Sa Tucetom sam cao za cao, nadam se da cu i sa njim odnos podici na jedan visi nivo.

Ova uprava dok sam ziv ce imati respekt od mene sto su spasili klub. Procitaj saopstenje ili pogledaj video Edisov, pa mozda vidis sto ih branim. Dakle kluba odavno ne bi bilo bez ovih ljudi, bezgresni nisu da se razumijemo, ali skok sa jeseni 2021. na ovo sto smo danas je puno veci nego sto sam se nadao u najludjim snovima. I ti bi ih sada raspustio sve?

I kako to, ako se ne izbori Europa, uprava da ide, a kad se 2016. nije izborila, a imali smo bruku para vise nego danas, tad je, pretpostavljam, bilo sve ok?
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 7:47 pm

Sheldon je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:39 pm
igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:23 pm
Sheldon je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:17 pm


To ni u kojem slucaju.
Haj ti meni reci ko ti je u klubu prijatelj, rođak, nešto ti dođe? Da bar se nađe neka logika u tvom pisanju?
Sa Kovom sam jako blizak, a Amira mi je kucni prijatelj. Sa Tucetom sam cao za cao, nadam se da cu i sa njim odnos podici na jedan visi nivo.

Ova uprava dok sam ziv ce imati respekt od mene sto su spasili klub. Procitaj saopstenje ili pogledaj video Edisov, pa mozda vidis sto ih branim. Dakle kluba odavno ne bi bilo bez ovih ljudi, bezgresni nisu da se razumijemo, ali skok sa jeseni 2021. na ovo sto smo danas je puno veci nego sto sam se nadao u najludjim snovima. I ti bi ih sada raspustio sve?

I kako to, ako se ne izbori Europa, uprava da ide, a kad se 2016. nije izborila, a imali smo bruku para vise nego danas, tad je, pretpostavljam, bilo sve ok?
Puno je sad jasnije sve što se tiče tvog stava. Tebi je vrlo teško biti objektivan, što je razumljivo iz boldiranog.

Uprava ima i od mene respekt za ovo održavanje kluba u životu, jer i ja imam informacije s čim se sve susreću.

Ipak, odgovornost za evropu je i na njima jer im to mora biti jedan od primarnih ciljeva da ne bi opet morali povlačiti pomoziba broj, jer koliko vidim niko od njih nije baš finansijski moćan niti ima neke veze da dovede investitore. Ništa protiv njih lično, ali je tako.

Pozdrav.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 7:55 pm

igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:47 pm
Sheldon je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:39 pm
igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:23 pm


Haj ti meni reci ko ti je u klubu prijatelj, rođak, nešto ti dođe? Da bar se nađe neka logika u tvom pisanju?
Sa Kovom sam jako blizak, a Amira mi je kucni prijatelj. Sa Tucetom sam cao za cao, nadam se da cu i sa njim odnos podici na jedan visi nivo.

Ova uprava dok sam ziv ce imati respekt od mene sto su spasili klub. Procitaj saopstenje ili pogledaj video Edisov, pa mozda vidis sto ih branim. Dakle kluba odavno ne bi bilo bez ovih ljudi, bezgresni nisu da se razumijemo, ali skok sa jeseni 2021. na ovo sto smo danas je puno veci nego sto sam se nadao u najludjim snovima. I ti bi ih sada raspustio sve?

I kako to, ako se ne izbori Europa, uprava da ide, a kad se 2016. nije izborila, a imali smo bruku para vise nego danas, tad je, pretpostavljam, bilo sve ok?
Puno je sad jasnije sve što se tiče tvog stava. Tebi je vrlo teško biti objektivan, što je razumljivo iz boldiranog.

Uprava ima i od mene respekt za ovo održavanje kluba u životu, jer i ja imam informacije s čim se sve susreću.

Ipak, odgovornost za evropu je i na njima jer im to mora biti jedan od primarnih ciljeva da ne bi opet morali povlačiti pomoziba broj, jer koliko vidim niko od njih nije baš finansijski moćan niti ima neke veze da dovede investitore. Ništa protiv njih lično, ali je tako.

Pozdrav.
Pa nijedan navijac normalnog i humanog razmisljanja nece reci da mulalic ostane, ako ne izbori Evropu.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 7:59 pm

storm_raider je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:08 pm
salle86 je napisao/la:
sub apr 01, 2023 6:21 pm
De ba Storm nije vrijeme za prvoaprilske zajebancije
Nego za sta je vrijeme?
Vrijeme je da se ako ništa mahne koji put bijelim maramicama. Da se jasno pokaže da je 6 do 12
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:06 pm

igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:14 pm
Izgubi li se evropa radi ovog "heroja", što se mene tiče može mu i imenjak s njim zajedno nakon sezone, obzirom da gledaš ovo, a ne reaguješ znači da si odgovoran ko i ovaj utegnuti.
Prvo teren da obnove. Svakako su se ušutili.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:08 pm

salle86 je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:59 pm
storm_raider je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:08 pm
salle86 je napisao/la:
sub apr 01, 2023 6:21 pm
De ba Storm nije vrijeme za prvoaprilske zajebancije
Nego za sta je vrijeme?
Vrijeme je da se ako ništa mahne koji put bijelim maramicama. Da se jasno pokaže da je 6 do 12
To je trebalo prije prvog aprila. Sada je zajebancija. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:08 pm

igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:14 pm
Izgubi li se evropa radi ovog "heroja", što se mene tiče može mu i imenjak s njim zajedno nakon sezone, obzirom da gledaš ovo, a ne reaguješ znači da si odgovoran ko i ovaj utegnuti.
U jednu ruku smo svi odgovorni, isto kao za "ono ranije" kad smo šutili i gledali kako manjina odlučuje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:10 pm

storm_raider je napisao/la:
sub apr 01, 2023 8:08 pm
salle86 je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:59 pm
storm_raider je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:08 pm

Nego za sta je vrijeme?
Vrijeme je da se ako ništa mahne koji put bijelim maramicama. Da se jasno pokaže da je 6 do 12
To je trebalo prije prvog aprila. Sada je zajebancija. :D
Nakon 90 minuta naše utakmice, mene ne bi mogao oraspoližiti milion da mi neko uplati na račun. Vjerovatno sam zbog toga budala i to teška jer toliko ozbiljno shvatam sve ovo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:13 pm

Dzezvar je napisao/la:
igla je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:14 pm
Izgubi li se evropa radi ovog "heroja", što se mene tiče može mu i imenjak s njim zajedno nakon sezone, obzirom da gledaš ovo, a ne reaguješ znači da si odgovoran ko i ovaj utegnuti.
A koji cemo qrac u europi sa njim i sa ovom ekipom....
Da budemo vreca za nabijanje..
Ma zbog finansija. Nije bas da nasi klubovi imaju neki uspjeh u evropi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:20 pm

Žao mi je samo što moramo gledati ovu patnju s golmanima, od ere Kjosevskog mi ne mozemo ili ne želimo dovesti kvalitetnu opciju za prvog golmana. A nije da nismo imali dobrih prilika, šteta ...
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:18 pm
Ma vala ne treba se nervirati jer ocito nije bitno sta navijaci zele i sta misle. Ako se evropa ne izbori onda svi moraju iz uprave dati ostavke. Ovo sto rade je samoubistvo.
Ali su navijaci bitni onda kad treba davat pare. Help us pliiz
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:45 pm

Ako se ne izbori evropa mi smo u govnima opasnim, tad ce biti mnogo toga kasno.
Problem je sto klub ne radi nista na jacanju uprave, reorganizacije omladinskog pogona, strategije plana za naredne godinu...
Krivina Jug
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:48 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub apr 01, 2023 8:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 01, 2023 7:18 pm
Ma vala ne treba se nervirati jer ocito nije bitno sta navijaci zele i sta misle. Ako se evropa ne izbori onda svi moraju iz uprave dati ostavke. Ovo sto rade je samoubistvo.
Ali su navijaci bitni onda kad treba davat pare. Help us pliiz


Navijaci su i doveli Edisa za trenera, zato je ovako i tiho. Bas kao sto su pogrijesili sa Amarom tako i sa Edisom, ali vjerovatno to tako treba (po njima)...
Krivina Jug
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 8:55 pm

Ma kasno ga je tjerati kad se popusi evropa, onda mu daj petogodisnji ugovor.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 9:02 pm

Baš me zanima šta je Bekrić pričao s navijačima poslije utakmice, zadnji je tamo ostao. Ako je neko bio ili zna, neka nas prosvijetli.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 9:08 pm

I preporuka za Mulalića da pogleda treći gol Igmana, čisto da vidi šta znači rukopis trenera na "burek od tri marke".
 
SamoNapad
Postovi: 402
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 9:15 pm

Katastrofa ponasanje prema mladim igračima, danas se dere na Drlju momak je mlad i definitivno nije loš bio da ga izbaci odmah na poluvremenu. Konstantno to radi mladim igračima i sta je danas postigao sa izmjenama? Ova situacija u klubu odgovara ovim amaterima od trenera. Pa u Zrinjskom se dolazi 2 sata prije treninga, igrač dođe radi lagano u teretani pripreme pred trening, rade se analize. Ljudi nemaju izgovore za sve kao Edis. Nek mu neko objasni da se rezultat ne mora ganjat sa 5 špiceve. Gubimo od Igmana i Leotara, patimo se sa Zvijezdom. Nismo imali ozbiljnog protivnika i imas dva poraza.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 9:19 pm

Pa Edis voli da gubi od ekipa koje kasnije ispadnu, ili se bore za opstanak. To mu je fetis, to i helanke
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 01, 2023 9:23 pm

Konstantno osporavamo mlade igrače. Beći ljudi familiju na stadionu počnu psovati od prve sekunde i govore mu da upiše fakultet, sad vidim i Drina se po komentarima tjera. Otjerali smo i Malića tako, čovjek je bolji od Jašarevića 10 puta. Hajde što navijači to rade nego i šsš... To je katastrofa za klub koji živi od prodaja igrača, mladi se igrač MORA istrpiti, mora mu se dati šansa. Ovi stariji neće ništa mnogo bolji biti, za mlade postoji nada. Da ne govorim da se ne sjećam kad smo imali više od 2 u21 igrača na terenu a da nismo bili primorani. Edis uopšte nije smio ući u ovu sezonu kao šsš, a na polusezonu pogotovo. Sad i da dobije otkaz, a neće, nema nekog efekta jer bi novom treneru trebalo da se uhoda dosta, a nama je Evropa potrebna zbog finansija, pa makar ispali odmah u prvom pretkolu od nekih ribara.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 159 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija