Moderator/ica: storm_raider

 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:05 pm

sajo10 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:03 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:34 am
damirfile je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:55 am
Ova uprava neće dočekati ljeta živi bili pa vidjeli. Nit imaju plan kakav, niti ciljeve ma ništa. Cilj je bio skinuti prošlu upravu što se iz slavlja i vidi. Pa će se sve ostalo u hodu raditi kao što su prije radili.Ali sada se to neće moći. Predsjednik pitar , trener došao da izvuče svoje pare, okruženi sumnjivim ljudima... Ja nemam nikakva očekivanja nažalost.
Ooo itekako ce ostati.Ne brini.Mi smo narod koji brzo zaboravlja.4 pobjede u nizu i sve je oprosteno i zavrseno i to je upravo i taktika koja ce upaliti.I dok su bili trofeji,mi smo se radovali tome(s pravom),a niko se nije pitao sta se radi "iza kulisa",dok rezultati nisu stali.Samo sto ovaj put nece biti niko da nas vadi,jer kompletna drzava tone dublje i dublje.I iskreno,svi su doprinijeli da i sam "poravnim" sve.Mozda ce ruzno zvucati,ali tacno me boli neka stvar sta ce se desiti u buducnosti!?Imali smo priliku da se izdignemo,sami smo je srusili i sad cemo uzivati u "plodovima" nasih odluka i ponasanja.Uzivajmo.
Mogu oni imati deset pobjeda za redom, ali ako rekonstrukcija Grbavice stane, mogu se se nositi zna se gdje. Jug se iduce godine mora poceti praviti. Fasada sjevera takodjer bi se mogla i trebala zavrsiti, a tu su i poslovni prostori ispod istoka.
Prvo krov na Istoku pa onda tek ostalo.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:17 pm

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:35 pm
Omar500 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:18 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
:D

U tom slucaju Fedja Dudic se ne cini kao losa opcija :kafa: :ganja:
I meni je bolja opcija Dudić, mada realno u ligi i nema trenera da bi ga volio vidjeti na našoj klupi. Jedino Marinković, ali on je u mladoj ili Ibro Rahimić, ali nema teorije da ga pusti Velež. Od ovih ostalih, sve je u pet deka. U toj situaciji najradije bi palicu dao nekom od naših mlađih trenera. Zašto ne Čiča.
Kakav Dudić jeste li realni? Frajer samo prica i kuka, dobro se sjecam na pripremnoj protiv nas "hajde što nas kradete u ligi, a sto u ovim utakmicama?" Daleko mu kuca od Grbavice bila
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:26 pm

Ma **** Dudića, ali evo koga bi ti doveo za trenera?
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:29 pm

@Igla ne poznajem te lično ali drag si mi jer se oslanjaš na ispravan sistem vrijednosti i to primjenjuješ kao navijač Želje. A ja mislim da bi to trebalo krasiti svakog od nas jer je to taj željin duh. Međutim, taj duh je sad potučen, možda se nekad opet vrati, ne znam. Meni će biti žao ako prestaneš ovdje pisati jer si ti jedan od onih zbog kojih vjerujem da taj željin duh još živi. Ali ako misliš da je bolje za tebe da odmoriš od foruma, šta da ti kažem...sretno buraz! ;)
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:34 pm

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:26 pm
Ma **** Dudića, ali evo koga bi ti doveo za trenera?
Trener Slobode Nalić puno bolja opcija od Dudica
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:35 pm

sahmat je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:34 pm
ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:26 pm
Ma **** Dudića, ali evo koga bi ti doveo za trenera?
Trener Slobode Nalić puno bolja opcija od Dudica
Ma isti k.... Sve je to u pet deka.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:37 pm

Ne znam što se raspravljate o treneru. Svima je želja bila Amar, eto dobit ćemo Amara.
Da se ne lažemo naš najveći problem je lova, nemamo para za prava pojačanja za dobre igrače. Nismo u stanju zadržati ono što valja i uvijek se krpimo sa nekim rješenjima koja su slobodna i čistih papira u određenom trenutku.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:38 pm

Samo je jedan i kamate vrijedan.
Hajde gospodaru :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:39 pm

Ovaj @iglin post moze se okarakterisat i kao osipanje "kriticne mase".Nadam se da ce se covjek vratiti,kad se malo odmori.
Jeste da ova kriticna masa nemoze puno toga uraditi.Buduci da se navijaci i ne pitaju toliko,osim onih 10% sa juga.Upravljackim strukturama je bitnije biti dobar s njima,nego sa ostalim...jer ostali se ne pitaju.Ostali mogu samo kupiti kartu,clansku,nesto iz fan shopa,mogu pogurat neku akciju i t.j.Eventualno dobaciti nesto sa tribine na treningu/utakmici.
Jedino zajednicko svih nas je to sto volimo Zelju,zelimo mu boljitak.Zbog mira u kuci,moramo "dici rucnu",pa da probamo.I Miske je to uradio samo zbog mira u kuci
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:38 pm
Samo je jedan i kamate vrijedan.
Hajde gospodaru :kafa:
a mi cemo se skupljati za stolice, karte, donacije, farbanja, godisnje, dresove....

nemoj ko Boga te molim!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:00 pm

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:24 pm
Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Halali drug. Ništa lično ali mora ići replika.
Replika koja dosta toga objašnjava i koja daje odgovor na Uzrok-Posljedica.
Samo jedna riječ ...trener...
Trener si Amare. Ne, počasni član u Skupštini.
Trener si Amare. Ne, predsjednik Skupštine.
Trener Amare. Ne, Predsjednik ili član Upravnog odbora. Ne Predsjednik ili član Nadzornog odbora.
Trener si Amare a sve si ovo ti izrežirao. Pa je li te stid?

A samo smo htjeli trenera na klupi, moj Amare.

Bio je taj sistem do jučer koji je čudo napravio u Dolini. Prijatelji i kolege Pitari su mi se obraćali i tvrdili da ako iko išta napravi od iskoraka u ovoj Ligi to je Željo. Svi su to vidjeli.
Avaj..
Ivica Osim. Da ustanem pa da ga spomenemo.
Sturm. Kad ono? 1994.
Do kada? 2002.
Šta je osvojio i nakon koliko vremena? Tri titule/kup.
Šta je rekao na početku angažmana ljudima u Gradzu?
"-Prvo treba lijepo igrati a rezultati će doći"

Pa bolan Amare budi trener i čekaćemo te do sudnjeg dana s titulama.
Budi trener Amare.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:13 pm

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:35 pm
Omar500 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:18 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
:D

U tom slucaju Fedja Dudic se ne cini kao losa opcija :kafa: :ganja:
I meni je bolja opcija Dudić, mada realno u ligi i nema trenera da bi ga volio vidjeti na našoj klupi. Jedino Marinković, ali on je u mladoj ili Ibro Rahimić, ali nema teorije da ga pusti Velež. Od ovih ostalih, sve je u pet deka. U toj situaciji najradije bi palicu dao nekom od naših mlađih trenera. Zašto ne Čiča.
Ako mora biti neko domaci, a Amar ide na neku drugu poziciju, onda bi stvarno cica bio solidna opcija. Mada sam to i nedavno pisao, bilo bi bolje da bude prvo pomocnik nekome pa tek kasnije da preuzme, bilo bi ga steta potrositi kao neke druge. Drugo poluvrijeme protiv Sirokog smo fino stajali, Šaban na stoperu, zanimlja odluka, cini se kao pristojna i dobra osoba. Definitivno neko za buducnost.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:39 pm

Braco najmanje sto nam sad treba je da unosimo dodatni nemir u sve ovo. Ionako je ovo sve previse, otisli su ljudi koji su napravili lavovski posao. Amar se vratio na najgori moguci nacin,ali mozda je to bio u ovom trenutku jedini. On je fakticki ucjenio klub blokiranjem racuna, vratice ga i sad ce biti odmah odblokiran racun??
Bilo kako bilo, ono sto mi ulijeva bar malo optimizma su ovi Zeljovci koji su usli u strukture.
I nek vas ne zacudi ako odjednom proigramo i budemo imali europsko suđenje, a ne ovo u najmanju ruku seosko.
:zid:
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:43 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:32 am

Koga nas? Željovce ili neke druge, pitare jel?
Ni jedne ni druge nego obožavatelje lika i djela...
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:27 pm
Durgo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:52 pm
E Amare **** te tvoj ego i sujeta.
I tebe i onog o kojem pricas.

Dodjes na pozornicu i sepuris se.
Pa hajde da vidimo hoce li kod tebe biti "Football" i " klub ".
Vjeruj da ce ti se ova izjava u crijevca pregledat kad ti budes trener a rekao si da ces se vratiti.
Tacno si mi najdrazi na forumu :)
:rofl:

Sad mi tvoj kolega pise da me tracate. :D
Moramo malo :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:50 pm

Je li iko razmisljao gledajuci kako se pljuje stara uprava o tome da je koliko sam cuo Misimovic jedno veliko zlopamtilo i da bi on mogao uraditi isto Amaru sto je ovaj njemu uradio, a to je da iduce sezone(posto je ova vec izgubljena) nadje i plati nekoliko igraca i ljudi u klubu da se pravi razor, i automacki eto i 5 poraza u nizu. Ja se toga pribojavam jer se zna da ima pare a igraci su jednom izdali tako da ce izdati opet.. Zato ljudima se treba zahvaliti na svemu i ne cackat mecku kad su vec otisli...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:51 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:05 pm
sajo10 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:03 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:34 am


Ooo itekako ce ostati.Ne brini.Mi smo narod koji brzo zaboravlja.4 pobjede u nizu i sve je oprosteno i zavrseno i to je upravo i taktika koja ce upaliti.I dok su bili trofeji,mi smo se radovali tome(s pravom),a niko se nije pitao sta se radi "iza kulisa",dok rezultati nisu stali.Samo sto ovaj put nece biti niko da nas vadi,jer kompletna drzava tone dublje i dublje.I iskreno,svi su doprinijeli da i sam "poravnim" sve.Mozda ce ruzno zvucati,ali tacno me boli neka stvar sta ce se desiti u buducnosti!?Imali smo priliku da se izdignemo,sami smo je srusili i sad cemo uzivati u "plodovima" nasih odluka i ponasanja.Uzivajmo.
Mogu oni imati deset pobjeda za redom, ali ako rekonstrukcija Grbavice stane, mogu se se nositi zna se gdje. Jug se iduce godine mora poceti praviti. Fasada sjevera takodjer bi se mogla i trebala zavrsiti, a tu su i poslovni prostori ispod istoka.
Prvo krov na Istoku pa onda tek ostalo.
Naravno.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:56 pm

Bivsa uprava je duzna preko nekog medija obavijestiti javnost vezano za juce izreceno, a tice se budzeta, potrosenih para, buducih obaveza, itd. Hinjski se presutila prodaja Anela i cifra duplo manja za koju se sirila info.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:57 pm

BlueMagic je napisao/la:
pon dec 24, 2018 4:50 pm
Je li iko razmisljao gledajuci kako se pljuje stara uprava o tome da je koliko sam cuo Misimovic jedno veliko zlopamtilo i da bi on mogao uraditi isto Amaru sto je ovaj njemu uradio, a to je da iduce sezone(posto je ova vec izgubljena) nadje i plati nekoliko igraca i ljudi u klubu da se pravi razor, i automacki eto i 5 poraza u nizu. Ja se toga pribojavam jer se zna da ima pare a igraci su jednom izdali tako da ce izdati opet.. Zato ljudima se treba zahvaliti na svemu i ne cackat mecku kad su vec otisli...
Ma jasta uzeo i kamatu sebi, obogatio se na raskidima ugovora. Kako je Henkel izgubio, poceli su masovni raskidi...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 4:57 pm

Jel moze moderacija da reaguje malo, za sve ove koji iznose ove gluposti tipa viber grupa, Misimovic ce placati igrace..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 252 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija