Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:00 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto dec 25, 2018 2:56 pm
Jedva cekam da cujem: “Liga znao sam da ces me to pitati.”
Nemoj mrve zaboraviti
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:03 pm

CURVA je napisao/la:
uto dec 25, 2018 2:42 pm
kvalitet je napisao/la:
uto dec 25, 2018 2:01 pm
cikazubo je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:54 pm
Amar je najbolji trener za Zelju koji je u domenu realnog za dovesti/platiti, tu nema sumnje, druga strana medalje je problem, nejse..
A zar se ne može sačekati godina da prođe, pa da onda ocjenjujemo rad? Mora li se odmah pljuvati? Rekoh, treba nam jedinstvo, euforija, da punimo stadion, a ne ovo dijeljenje pogano.
e ovoga mi je zao sto ce umjesto euforije sa povratkom Amara sve to ici malo teze jer su raja skepticna gdje ce trebati vremena da opet raja dobiju neko povjerenje a Zeljo ce od toga imati manje koristi
Da se nisu igrale mnoge prljave igre da se smjeni ova Uprava, vjeruj da bi raja sa oduševljenjem i euforijom dočekala Amara...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:04 pm

Ja još čekam prve aktivnosti ovog saziva Uprave. Trener, igrači, plan priprema, plan finansiranja, plan infrastrukture? Al se zato šampanjac otvara, vjerovatno da su sve pokrili ili nam se crno piše...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:07 pm

Remorker je napisao/la:
uto dec 25, 2018 2:42 pm
salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:13 pm
jah eto, jedni skandirali "uprava napolje" a mi drugi kao trebali "uprava ostani" :rofl1:
dovoljan pokazatelj je to koliko je onih koji su to skandirali (20% max.)
Navijači FK Željezničar se zovu Manijaci. Članovi te grupe bi trebali da predstavljaju sve nas. To što smo mi spali na to da je u toj grupi 20% nas, da se u grupi koja predstavlja sve navijače ne nalaze oni najbolji od nas, naprotiv, to je do nas. Nije trebalo skandirati 'uprava ostani', već ti pravi navijači, tih 80% treba preuzeti liderstvo na tribini i voditi te koji su sada na čelu i koji nas, htjeli mi to priznati ili ne, predstavljaju i pišu kojekakva saopštenja. Neće gospodin Misimović ići od sektora do sektora i pitati da li ga tu neko podržava, već će poslušati ono šta misle Manijaci.

O, nisu krivci primitivci što su pokupili mast.
Korov nikne gdi god stigne. Ma, svaka njima čast.
Krivi smo mi. Otkud svi ti paraziti što su nam zagustili?
Nemoj stari moj, krivi smo mi što smo ih pustili.
Nema smisla fakat...90% onih koji dolaze na utakmice se ne osjećaju pripadnicima "Manijaka" što zbog "politike" koju vode što zbog toga što su "prerasli" to ponašanje. Nije jedina podrška klubu navijanje...

EDIT-napisao bih ja da su Manijaci (samo) na Jugu ali ne znam kako će to ko shvatiti...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:12 pm

Remorker je napisao/la:
uto dec 25, 2018 2:42 pm
salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:13 pm
jah eto, jedni skandirali "uprava napolje" a mi drugi kao trebali "uprava ostani" :rofl1:
dovoljan pokazatelj je to koliko je onih koji su to skandirali (20% max.)
Navijači FK Željezničar se zovu Manijaci. Članovi te grupe bi trebali da predstavljaju sve nas. To što smo mi spali na to da je u toj grupi 20% nas, da se u grupi koja predstavlja sve navijače ne nalaze oni najbolji od nas, naprotiv, to je do nas. Nije trebalo skandirati 'uprava ostani', već ti pravi navijači, tih 80% treba preuzeti liderstvo na tribini i voditi te koji su sada na čelu i koji nas, htjeli mi to priznati ili ne, predstavljaju i pišu kojekakva saopštenja. Neće gospodin Misimović ići od sektora do sektora i pitati da li ga tu neko podržava, već će poslušati ono šta misle Manijaci.

O, nisu krivci primitivci što su pokupili mast.
Korov nikne gdi god stigne. Ma, svaka njima čast.
Krivi smo mi. Otkud svi ti paraziti što su nam zagustili?
Nemoj stari moj, krivi smo mi što smo ih pustili.
niko tebi,meni a i svima ostalima ne brani da budeš dio Juga i za mene TM87-Manijaci imaju pravo i legitimitet da kažu da predstavljaju navijače Želje.Nisam dio te ekipe ali znam da je njihova reakcija samo zbog sportskg rezultata i ništa više.Prestanite da uvlačite Manijake u virtualni sukob Amar-Miske jer oni nisu dio toga.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:22 pm

salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:07 pm

Nema smisla fakat...90% onih koji dolaze na utakmice se ne osjećaju pripadnicima "Manijaka" što zbog "politike" koju vode što zbog toga što su "prerasli" to ponašanje. Nije jedina podrška klubu navijanje...

EDIT-napisao bih ja da su Manijaci (samo) na Jugu ali ne znam kako će to ko shvatiti...
To i jeste problem, i sam spadam u tu skupinu ljudi koja jednostavno više nije za juga. Ali mi smo se ušutjeli. Da, prošloj upravi smo davali novce i iskreno im vjerovali da će ih oni na pravi način iskoristiti, ovima sasvim sigurno nećemo davati tako (barem dok ne dokažu da to zaslužuju). I to je okej, jedan vid podrške. Ali šta smo učinili da zadržimo ove ljude koji su otišli? Apsolutno ništa, osim pisanja na forumu. A ne možeš forum smatrati značajnijim od skandiranja na utakmici.

Boli i mene ovaj odlazak, boli me što šutim, što raja koja ispravno razmišlja ne može doći do izražaja, ali to su neke greške koje se vuku godinama, a dubioza postaje sve veća. I ne nazire se napredak, već će nam sudbinu i dalje krojiti koji su nam ju i sada skrojili.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:25 pm

Novi predsjednik Željezničara govorio o mogućem sastanku sa Senadom Misimovićem

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... icu/141710
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:27 pm

LARSSON je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:06 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 25, 2018 1:02 pm
LARSSON je napisao/la:
uto dec 25, 2018 12:54 pm
phpBB [video]
Kakva je igracina ovaj Durakovic. Ja ne vjerujem da momak u kadetima ima ovakve prekide.
Pa smijem odgovorno reci da izvodi i slobodnjake i kornere bolje od ijednog igraca u prvom timu.
Sut takodjer.

Hajmo reci, staromodan momak. Klasik adidas kopacke, frizuru na stranu s jednom obrijanom stranom ne pravi, konstitucija cijelog tijela od nogu pa gore prirodna ( prirodno jak ).
Mene je ovaj momak fascinirao.
Trenutna statistika što imam 15 utakmica 15 golova 3 asistencije, ali nemam bruku snimaka, tako da vjerujem kada budu na City TVu i ostale tekme bice tu jos asistencija.

Tu je recimo i Madžid Šošić, 14 golova kao ofanzivni vezni. I Gasal se čini dobrim, sitan, desno krilo lijeva noga :D
Ja sam pisao da me dosta raston i izgledom podsjeca na Hasanovic koji je otisao konama.

Onako zdepast, nizak a sirok i jake noge ima.
Za Hasanovica sam govorio da kao napadac s tim rastom nece nista uraditi u karijeri, jedino na krilo da se prebaci al nema on tehniku za to, on je samo agresivan i "dosadan", na loptu ide 100%.
Dok Gasal ima i tehniku i fin sut, ubacaj, protiv pitara u derbiju na pocetku dosta problema pravio ulazom na lijevu nogu, nekad bi ubacivao, jednom Pehilju podvali ovaj promasi zicer.

Kako god, mislim da smo mi dobili boljeg igraca.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:29 pm

ž'21 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:25 pm
Novi predsjednik Željezničara govorio o mogućem sastanku sa Senadom Misimovićem

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... icu/141710
Vise ce njemu Zeljo donijeti nego on Zelji.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 3:59 pm

Bivši predsjednik Nadzornog odbora FK Željezničar

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... dom/141713
Željezničar ante portas !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:01 pm

Remorker je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:22 pm
salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:07 pm

Nema smisla fakat...90% onih koji dolaze na utakmice se ne osjećaju pripadnicima "Manijaka" što zbog "politike" koju vode što zbog toga što su "prerasli" to ponašanje. Nije jedina podrška klubu navijanje...

EDIT-napisao bih ja da su Manijaci (samo) na Jugu ali ne znam kako će to ko shvatiti...
To i jeste problem, i sam spadam u tu skupinu ljudi koja jednostavno više nije za juga. Ali mi smo se ušutjeli. Da, prošloj upravi smo davali novce i iskreno im vjerovali da će ih oni na pravi način iskoristiti, ovima sasvim sigurno nećemo davati tako (barem dok ne dokažu da to zaslužuju). I to je okej, jedan vid podrške. Ali šta smo učinili da zadržimo ove ljude koji su otišli? Apsolutno ništa, osim pisanja na forumu. A ne možeš forum smatrati značajnijim od skandiranja na utakmici.

Boli i mene ovaj odlazak, boli me što šutim, što raja koja ispravno razmišlja ne može doći do izražaja, ali to su neke greške koje se vuku godinama, a dubioza postaje sve veća. I ne nazire se napredak, već će nam sudbinu i dalje krojiti koji su nam ju i sada skrojili.
Mene jedino boli, ali najiskrenije, to da je Šiljak iznio jedne informacije a niko ih (ozbiljan) još nije pobio
Ako se pokažu kao istinite, nije dobro. Nije kraj svijeta ali dobro nije. Za Želju, za nas. A Miske, Amar...peti, deseti. nebitni u konačnici, ili bitni koliko i ti, ja...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:05 pm

Eto covjek objasni "losu" financijisku situaciju.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:07 pm

AsharaK je napisao/la:
uto dec 25, 2018 4:05 pm
Eto covjek objasni "losu" financijisku situaciju.
Laže frajko, ima još 5 miliona neotkrivenih dugova
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:25 pm

salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 4:01 pm
Remorker je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:22 pm
salle86 je napisao/la:
uto dec 25, 2018 3:07 pm

Nema smisla fakat...90% onih koji dolaze na utakmice se ne osjećaju pripadnicima "Manijaka" što zbog "politike" koju vode što zbog toga što su "prerasli" to ponašanje. Nije jedina podrška klubu navijanje...

EDIT-napisao bih ja da su Manijaci (samo) na Jugu ali ne znam kako će to ko shvatiti...
To i jeste problem, i sam spadam u tu skupinu ljudi koja jednostavno više nije za juga. Ali mi smo se ušutjeli. Da, prošloj upravi smo davali novce i iskreno im vjerovali da će ih oni na pravi način iskoristiti, ovima sasvim sigurno nećemo davati tako (barem dok ne dokažu da to zaslužuju). I to je okej, jedan vid podrške. Ali šta smo učinili da zadržimo ove ljude koji su otišli? Apsolutno ništa, osim pisanja na forumu. A ne možeš forum smatrati značajnijim od skandiranja na utakmici.

Boli i mene ovaj odlazak, boli me što šutim, što raja koja ispravno razmišlja ne može doći do izražaja, ali to su neke greške koje se vuku godinama, a dubioza postaje sve veća. I ne nazire se napredak, već će nam sudbinu i dalje krojiti koji su nam ju i sada skrojili.
Mene jedino boli, ali najiskrenije, to da je Šiljak iznio jedne informacije a niko ih (ozbiljan) još nije pobio
Ako se pokažu kao istinite, nije dobro. Nije kraj svijeta ali dobro nije. Za Želju, za nas. A Miske, Amar...peti, deseti. nebitni u konačnici, ili bitni koliko i ti, ja...
Evo druže, sve je objašnjeno bez ikakvih zlih namjera i uz podršku novoj strukturi od strane bivšeg predsjednika NO.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:26 pm

AsharaK je napisao/la:
uto dec 25, 2018 4:05 pm
Eto covjek objasni "losu" financijisku situaciju.
U intervju fale stavke za plate za novembar, i doprinosi za oktobar i novembar.
Doprinose za oktobar smo morali platiti do 30.11.
To je razlika Siljka i Marka i još dugovi za teren i hibrid koji trebaju platiti savez i općina.
U suštini prodaja Kjosevskog npr nas vodi u plus ili eventualna prodaja Dzeke da se zatvori ovaj porezni dug.
 
Remorker
Postovi: 24
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 10:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:30 pm

Ove godine su članovi uprave klubu pozajmili gotovo 800 hiljada maraka da bi se osiguralo njegovo nesmetano funkcionisanje, da bi igrači primili plate i sl.
Eto kakve smo ljude otjerali. Očigledno će i ovi novi morati pozajmljivati, jer bez toga trenutno ne ide.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:33 pm

Vrijeme je jedini pokazatelj, a ove cemo vidjeti od prvog januara pa nadalje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:43 pm

OK je ovako objasniti. Naravno da niko nije očekivao da sve moramo odma platiti, iako bi i to mogla biti jedna od opcija ako strane koje potražuju novce budu na tome insistirale.
Ali ODMA se mora "izmisliti" 320 hiljada KM da se uplate plate i doprinosi za oktobar i novembar
ODMA se mora platiti 4 hiljade za LED, i 10 hiljada za ratu poreznoj
50 hiljada petroviću, mehremiću i projiću ne zna se kad je dogovoreno i kako
kao ni ova pozajmica Misimoviću (tako se reklo)
revolvinzi se vjerujem isto isplaćuju u čitavom iznosu (ovaj 300 hiljada je "pokriven" od transfera A.Š. a ovaj od 140 hiljada se još ne zna)
kredit od 200 hiljada vjerujem da ide na rate (logično za kredite :D)
šta je sa dobavljačima (630 hiljada, baš me zanima šta sve spada pod ovu kategoriju jer je suma poprilično velika), izvođačima radova (tribina i teren ukupno 540 hiljada). To je suma 1.170.000 KM

u nekoj bližoj budućnosti, u januaru nam liježe 820 hiljada (300 ide za revolving ZB, preostalo za doprinose i plate oktobar i novembar, led, porezna, kao i neke rate za kredite vjerovatno i dobavljačima)
ali mi i dalje imamo svaki mjesec okvirno 400 hiljada troškova a velikih prihoda nema (nema utakmica, nekih 100 hiljada možda da se namakne tako da se neki transfer stavlja pod moranje da se pokrije ovo, ili to ili opet nove posudbe)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 4:53 pm

Strasne izdatke nas klub ima, morat ce ova uprava bas da se potrudi da to sve bude redovno, nikad dosta novca i sponzora.

A realno nema nista bez para, samo se budale loze na ljubav.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 25, 2018 5:11 pm

Ja neznam cemu vise rasprava. Bivsa uprava je bivsa, zivot i Zeljeznicar idu dalje. Niko nije vijecan pa tako ne i oni. Ja sam medju onima koji ce im uvijek biti zahvalan za sve ono sto su radili od naseg kluba, pogotovo kad je rijec o infrastrukturi. Podici "onakvu" Grbavicu na nivo ljepotice kakva je danas u okruzenju kakvo je BiH je cista fantazija. Sto se mene tice, zlatnim slovima ce biti upisani u moju knjigu historije. Eh sad, tu su novi ljudi. Okej, matematika je lahka, a ljestvica je podignuta na visoki nivo. Na njima je da pokazu koliko su spremni da odgovore zadatcima koje su bivsi ljudi zacrtali. Mogu postati novi ljubimcima sviju nas, a mogu se dovesti u situaciji da vec za nekoliko mjeseci pocnu primati kritike i skandiranja uprava napolje. Sve je u njihovim rukama. Najavite krov na istoku, prostorije ispod, fasadu na sjeveru, JUG, vratite bagere na Grbavicu i imat ce te veliku podrsku. Naravno sportski segment se mora poboljsati i glavni razlog zasto ste tu (nova upravo) je da to uradite, ali nemojte ni sekunde misliti da ce narod zaboraviti na infrastrukturu i da necemo ocekivati dalji rad na stadionu, jer rekonstruktije naseg doma nije sporedna stvar kako rece gospodar familije, ili tako nesto, vec krucialna stvar za opstanak i poboljsanje FK Zeljeznicara. Eh, na vama je da pokazate sta znate, jer u suprotnom bi i vi tako lahko mogli letiti u decembru iduce godine. Sa srecom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija