Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:26 pm

Mislim da Slavku nije isplaćeno odmah sve, jer iako je izborio Evropu, ispustio je titulu iz ruku i smanjeno je to potraživanje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:32 pm

sejo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:05 am
Sad se na sve nacine pokusava ocrniti prosla uprava cak i u stvarima za koje im se rijec ne smije reci, pokusava se na sve nacine opravdati ova uprava zbog toga sto ih je Amar doveo, stvarno sramota.
To je to, ovi pokusaji blacenja su presmjesni. Lice mi na pokusaje onog delegata sa FB sto je Senadu yebao sve sto je covjek otisao u Focu da trazi sponzora???

Medju najboljim upravama koje je Zeljo ikad imao, savjesni, posteni, nisu sveci i bilo je gresaka ali se radilo 200 na sat.
Ovi Amarovi kultisti mogu samo raju vise isprovocirati i da mu yebu sve po spisku
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:33 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:25 pm
Jer se islo na sud i dug se smanjio? Zato se odma nije isplatilo. Nemoj spinovat vise.
Jednom kada napišeš i potrudimo se da mu objasnimo je spinovanje, a ovo što on radi je namjerno provociranje i vrtimo se u krug.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:37 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:25 pm
Jer se islo na sud i dug se smanjio? Zato se odma nije isplatilo. Nemoj spinovat vise.
Šta ćeš uraditi - mislim kako staviti - "uglaviti" sliku rumenog pored egzistencije na tvom profilu?
A šta ako se još takvih pojavi, mislim onih koji trebaju da objasne u svlačionici šta je Željo?
Malo, malo, pa se neki od smradova pojavi u i oko kluba, lafo kao slučajno?
Trebat će ti bilbord umjesto slike?
Egzistencija, Violina, Rumeni...nastavi niz...
Znaš za onu teoriju "kuhane žabe"?
Branioci "tatinog" lika i djela jedva čekaju utakmice.
Meni osjećaj ko '93-'94, kad te kod kuće nađu pa ti narede: "Trči HITNO u jedinicu - uzbuna svima, pada ta i ta linija"!
J.ebem ti ovakav sport i užitak.
:shock:
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:39 pm

Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:32 pm
sejo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:05 am
Sad se na sve nacine pokusava ocrniti prosla uprava cak i u stvarima za koje im se rijec ne smije reci, pokusava se na sve nacine opravdati ova uprava zbog toga sto ih je Amar doveo, stvarno sramota.
To je to, ovi pokusaji blacenja su presmjesni. Lice mi na pokusaje onog delegata sa FB sto je Senadu yebao sve sto je covjek otisao u Focu da trazi sponzora???

Medju najboljim upravama koje je Zeljo ikad imao, savjesni, posteni, nisu sveci i bilo je gresaka ali se radilo 200 na sat.
Ovi Amarovi kultisti mogu samo raju vise isprovocirati i da mu yebu sve po spisku
Pa ja se sve više osjećam kako si opisao. Bezveze provociraju sve oko sebe i samo još više otežavaju Amaru.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:40 pm

Nece Rumeni potpisat
Željezničar ante portas !
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:44 pm

kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:23 pm
Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:59 pm
teteac8684 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:46 pm

Bravo, to je to!
Ovde imamo dvojicu ljudi koji namjerno provociraju i stalno forum vraćaju na istu temu pokušavajući zadnjih 6 mjeseci predstaviti kao sasvim normalno i poistovjetiti da su najnesposobniji jednaki najsposobnijim.
Koliko vidim samo dvojica su takva i nema tu stida. To je đon obraz i tvrdit će da je bijelo ustvari crno i stalno vraćaju forum na to.
Kad im je punjenje uplatnice problem, šta očekivati od tih da znaju za šta se korisiti i za šta je bitan idejni projekat.
To ti je ko kad balavac ne zna čitat i pisat, a diskutuje o NASA raketama.
Kako očekivati od onog ko uplatnicu ne zna popuniti, da shvati za šta je bitan idejni projekat?
Koliko se para dalo na idejni projekt? Zašto se nije odmah isplatio Slavko, onako kako je predviđeno ugovorom?

Ja poštujem sve što je urađeno, ali na greške se treba ukazati. Uvijek. A imali su puno, puno grešaka... Nažalost. To ne znači da je Selimović bolji, jer realno nije. Licenca je sramota nad sramotama.
Koliko je Amar ostetio blagajnu u svim svojim mandatima? Za koliko je sjebao Zelju za licencu? Budi realan, sve fol puna usta Zelje a samo jedna prica se fura pod krinkom lazne zabrinutosti za Zelju.

I fol na greske se treba ukazivati... Najuspjesnijoj upravi Zelje mozda ikad, se gleda dlaka u jajetu a Amaru se halali jebanje u zdrav mozak.
Dok je ovakvih i sa jedne i sa druge strane nikad mi necemo na zelenu granu izaci... Nikad
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:54 pm

I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:55 pm

Bajic u Doboju, tako da nama Bojo. Hvala.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:56 pm

@kvalitet:
Idejni projekat ne služi za izgradnju. Dakle kada naručiš i platiš idejni projekat ne radi se zbog izgradnje nego dugoročnog planiranja.
Idejni projekat ti služi kao početni korak na dugom putu, krenuvši od regulacionog plana, urbanističkoga plana, urbanističkog projekta....dakle ako nemaš idejni projekat nemaš ništa. Ne možeš ni na jedna vrata pokucat i tražiti bilo kakvu dozvolu, saglasnost donaciju...
Projekat je plaćen valjda koliko je trebalo da se plati i to samo govori koliko su ljudi mislili unaprijed za razliku od ovih zbog kojih provociraš koji nisu ni uplatnicu znali ispunit.
Da bar znate šutiti, jer jedno je ne znati koji je početni korak, a drugo je ne shvatiti ni kada ga neko napravi.
Dakle ovaj što je bio 6 mjeseci, ne može ni da shvati šta su oni radili, pa da bar zna šutiti da vas papagaje ne navlači da pričate o čemu pojma nemate niti ste sposobni naučiti.
Velika je razlika izmedju vizionara tj koji pokreće stvari, zatim onog koji bar zna pratiti vizionara i onog koji ne razumje ni kada mu se sve nacrta.
Ovde smo imali ljude koji su vizionari i planirali i sada imamo ljude koji čak ni ne razumiju planove. Toliko smo pali.
Taj idejni projekat je bogastvo i nadat se je da će nekada doći ljudi koji će ga znati korisiti, a ne ko sada ublehaši koji se pitaju što li će nam.
Nije ni čudo što je uplatnica bila problem. Više me ne bi iznenadilo i da pitaju, što je trebala uplatnica.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:59 pm

Btw, gdje Zilic zavrsi? Povratak u Celik mi nekako logicno zvuci.

I sta bi sa ugovorima Fejzica i Stevanovica? Hocel se produziti?
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u sri jun 19, 2019 2:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:00 pm

Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:03 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:40 pm
Nece Rumeni potpisat
Nadat se.
Jer bezveze se ložimo da ćemo bit konkurentni a pojačanja Alispahić i rumeni.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:04 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:00 pm
Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
Nije tacno. 99% nas koji podrzavamo bivsu upravu ne podrzavamo je zbog Misimovica, on je samo bio glavna faca. Vec sto je klub napokon na nesto licio i isao ka tome da postane zdrav i kvalitetan fudabalski kolektiv u kojem ce "svako" iz BIH pa i sire htjeti da igra. Ali ako ti je lakse tijese se tim. To sto ti spominjes je spinovanje koje se koristi na onom forumu, odnosno njih nekoliko ljudi.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:07 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:04 pm
Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:00 pm
Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
Nije tacno. 99% nas koji podrzavamo bivsu upravu ne podrzavamo je zbog Misimovica, on je samo bio glavna faca. Vec sto je klub napokon na nesto licio i isao ka tome da postane zdrav i kvalitetan fudabalski kolektiv u kojem ce "svako" iz BIH pa i sire htjeti da igra. Ali ako ti je lakse tijese se tim. To sto ti spominjes je spinovanje koje se koristi na onom forumu, odnosno njih nekoliko ljudi.
Procitaj prvo sta sam napisao, odnosi se na forumase koje je covjek nabrojao, a ne na citav forum. Nije spinovanje nego je istina.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:11 pm

Ljudi dragi.
Za 10 dana zasjeda komisija za potvrdu licence.za premier ligu.Kako sada stvari stoje,sa blokiranim racunom i dugom od 340 000 mi smo u federalnoj ligi.
Jeste li svjesni toga.
Halo ba....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:14 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:00 pm
Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
Ja nisam vidio neke argumente za kritiku ranije uprave. Većinom se radi o iznošenju neistina, pa se možda zato reaguje kako ti kažeš.

Ja recimo Senadu zamjeram da to je bio previše strog prema trenerima i igračima. Što nije dao reći da neko ima pritisak.
Mislim da je to greška bila.

E sad možda zvuči kao pravdanje njega, ali tako se ponašaju ljudi koji su sebe 100% dali u nešto i onda očekuju i od drugih.
Medjutim po meni je greška to. Ne znači da ako neko zna šutnit loptu da će je uvjek šutniti dobro, kao onaj što zna dobro sabirat on će uvjek dobro sabrati. Fudbal i jeste takav jer ima nepredviđenih stvari i greška je tražiti da uvjek imaš uspjeh.
Kada bi to moglo Real, Barca i ostali velikani bi uvjek bili prvaci i uvjek pobjeđivali. Kladionice ne bi trebale. To je po meni neka mana prošlih. Nije ni mana nego po meni greška što se tako odnosilo prema sporstskom dijelu, a sve jer se tražio perfekcionizam.

Ako imaš ti neke greške iznesi ih. Treba argumente korisiti a ne provocirati i tvrditi da je crno ustvari bijelo.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:16 pm

Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:00 pm
Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
A rekoh ja i sa jedne i sa druge strane al evo ovaj me izbi iz cipela sa ovom pricom. Sta god ja mislio o Amaru licno on je nas najbolji i najtrofejniji trener i najkompetentnija osoba za to mjesto.
Evo pitaj @qvalitet i ove manje perfidne kultiste reci ce ti svi da nisu da Senad bude u upravi sad, sto? zato sto Amaru ne odgovara da bude tu, ne zato sto je los po Zelju.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:17 pm

DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:11 pm
Ljudi dragi.
Za 10 dana zasjeda komisija za potvrdu licence.za premier ligu.Kako sada stvari stoje,sa blokiranim racunom i dugom od 340 000 mi smo u federalnoj ligi.
Jeste li svjesni toga.
Halo ba....
Zar te pare za teren ne treba uplatiti savez?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:22 pm

DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:11 pm
Ljudi dragi.
Za 10 dana zasjeda komisija za potvrdu licence.za premier ligu.Kako sada stvari stoje,sa blokiranim racunom i dugom od 340 000 mi smo u federalnoj ligi.
Jeste li svjesni toga.
Halo ba....
Lazes danane. Objasnit ces redom svima sta je dug, potrazivanje, dinamika isplate i sve ostale gluposti koje ste objasnjavali i crtali. Zar ovo sad nije nesto sto treba doci na naplatu od saveza, a ne “dug bivse uprave” ? Ko ce biti kriv ako zavrdimo u federalnoj ? Ovi ili oni ?
Palis vatru bespotrebno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], TheBlue i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija