Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:28 pm

Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 4:11 pm
Elegant je napisao/la:
sub dec 22, 2018 3:33 pm
Neka bas mi je drago, on zna, uzivajte.

Nije on svijestan pod kakvom je sada lopom od strane javnosti, ogromna lupa je sada nad njime pa cemo vidjeti.
Upravi se prijetilo da na skupstini ne pricaju puno i da samo predaju funkcije, strasno.
Teska srca ali poslije svih ovih desavanja volio bih da u klub prvo ovo sve se rascisiti, policiju zvati ako treba, samo da se rijesi i da nema prozivanja, prebacivanja na ove i one.
Pa da krenemo aBd normalno funkionisati kao klub a rezultati ce doci
Vidjet cemo sutra ja mislim da ce biti svega, a treba pod razno sve iznjeti, nekima nabiti na nos, pusti te pretnje Misimovicu i upravi, sutra govor da drzi dva sata ako treba, bukvicu svima. Sutra pod razno treba pokrenuti diskusiju oko ovog duga sto Amar trazi, pa ljepo sve iznjti da se zna koliko on klubu duguje, a ne da mu se dva puta iste pare vracaju. Senad ce im se krvi napiti na slamku u martu kada porezna objavi podatke, on ce SIPU u klub dovesti ja vam kazem, a i treba to da se desi.

Smo pogledaj kako neki negoduju radi ovih dokmenata, papira, gdje pise sve crno na biijelo sta su radili, uradili, sta preosaje, koliko para gdje, sta, kako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:38 pm

Jao jao hahahaha pa fakat ovaj Amar je lud covjek majke mi. Mislio sam ih podrzati zbog Zelje i buducnosti ali ovo je prevrsilo svaku mjeru, frajer je zlo...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:47 pm

Samo djelo na vidjelo i nista se ne smije gurnuti pod tepih.Pa ljudi Boziji ovako se ne moze ni fast food preuzeti a kamo li institucija kao sto je Zeljeznicar.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1268
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:47 pm

Pa kako su krenuli ovi "novi " ce imati jako mnogo ljudi medju rajom protiv sebe, pa cak i AO na zalost.Nece to moci funkcinisati bas dugo. Odrazit ce se i na tribinama , prvi poraz ili losa igra i bit ce docekani na noz. I u svemu tome nas Zeljo ce samo biti na gubitku
Država Željo
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:50 pm

blueheart je napisao/la:
sub dec 22, 2018 8:47 pm
Pa kako su krenuli ovi "novi " ce imati jako mnogo ljudi medju rajom protiv sebe, pa cak i AO na zalost.Nece to moci funkcinisati bas dugo. Odrazit ce se i na tribinama , prvi poraz ili losa igra i bit ce docekani na noz. I u svemu tome nas Zeljo ce samo biti na gubitku
Samo se bojim da sutra po zadatku ne dodju ljudi sa tribina i naprave haos na skupstini.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:00 pm

Ovo za prvi senijorski tim sto su naveli je ono sto sam i ja a i mnogi drugi govorili...zivot bi smio staviti na kocku da to nije odraz naseg kvaliteta ili ti ga nekvaliteta ekipe
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:02 pm

Spusta frajer skupstinsko zasjedanje u seljascko mahalski teferic kako bi mogao manipulisati ishodom.

Dragi nasi skupstinski zastupnici, vi ste zadnji bedem odbrane Zelje. Ako dopustimo da na ovaj nacin neko udje u klub, sutra komotno mozemo otvoriti vrata svakom kriminalcu

Nije vise vrijeme da covjek bude iznenadjen i zaprepasten onim sto vidi, nego da reaguje

Ako je taj Badzak tolika ljudina ne znam zasto ide na ovaj nacin sa ovom bagrom

Mila majko sta rade
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:05 pm

Ja se potajno nadam da ima zdravog razuma u skupstini i da ce sutra Amar svasta da kazu jer ne moze ovo ici kako je zamislio.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:06 pm

S T R A S N O
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:07 pm

SENAD MISIMOVIC svjetlo u tamo bjedne carsije
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:12 pm

alombardo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:07 pm
SENAD MISIMOVIC svjetlo u tamo bjedne carsije
Ama bolan yebo njega nema ovo veze sa bilo kojim covjekom, ovo ima veze sa institucijom FK Zeljeznicar i nacinom na koji se pokusava doci na vlast.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:16 pm

A Adisa ste popljuvali a zamislite prijetnje prema covjek, i od koga. Nije to samo kriminalni milje vec i politički, senadu mogu popusiti ali nažalost ostali nemaju taj status da idu u takvu avanturu.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:17 pm

Kospa je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:12 pm
alombardo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:07 pm
SENAD MISIMOVIC svjetlo u tamo bjedne carsije
Ama bolan yebo njega nema ovo veze sa bilo kojim covjekom, ovo ima veze sa institucijom FK Zeljeznicar i nacinom na koji se pokusava doci na vlast.
Seoska zadruga se na ovakav nacin ne moze preuzeti a kamo li gigant kakav je Zeljeznicar.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:18 pm

Pricao sam sa jednim covjekom iz uprave, kaze da mu se ogadilo sve i jedva je docekao da podnese ostavku i da ga boli briga sta ce bit na skupistini, kaze ode sa djecom na planinu.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:20 pm

Kospa je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:12 pm
alombardo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:07 pm
SENAD MISIMOVIC svjetlo u tamo bjedne carsije
Ama bolan yebo njega nema ovo veze sa bilo kojim covjekom, ovo ima veze sa institucijom FK Zeljeznicar i nacinom na koji se pokusava doci na vlast.
Nije bitan Misimovic u ovoj prici, niti bilo ko drugi iz odlazecih struktura.
Sad zvanicno znamo da je Amar lider grupe ljudi koja godinama radi na stetu FK Željezničar s ciljem da udju u klub, bosnjo style matrica.
Zaobilaze sve legalne puteve za ulazak u klub, prijete preko nekakvih klosara, prave prtisak na clanove uorave i skupstine, saradjuju sve ove godine sa najvecim dusmanima kluba, uvlace se u tribinu i igracki kadar.
Reketiraju klub, pljackaju ga, i treci put ce ga odvesti u kanal.

Mars iz svetinje govno jedno.
 
workingclass
Postovi: 14
Pridružen/a: čet dec 06, 2018 10:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:24 pm

cikazubo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:20 pm
Kospa je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:12 pm
alombardo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:07 pm
SENAD MISIMOVIC svjetlo u tamo bjedne carsije
Ama bolan yebo njega nema ovo veze sa bilo kojim covjekom, ovo ima veze sa institucijom FK Zeljeznicar i nacinom na koji se pokusava doci na vlast.
Nije bitan Misimovic u ovoj prici, niti bilo ko drugi iz odlazecih struktura.
Sad zvanicno znamo da je Amar lider grupe ljudi koja godinama radi na stetu FK Željezničar s ciljem da udju u klub, bosnjo style matrica.
Zaobilaze sve legalne puteve za ulazak u klub, prijete preko nekakvih klosara, prave prtisak na clanove uorave i skupstine, saradjuju sve ove godine sa najvecim dusmanima kluba, uvlace se u tribinu i igracki kadar.
Reketiraju klub, pljackaju ga, i treci put ce ga odvesti u kanal.

Mars iz svetinje govno jedno.
:rofl: :rofl:
jadno
previše svoj, a premalo državni ili partijski.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:30 pm

Bio si legenda... Za mene si obično ništa odsad. Vrati pare kamataru!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:34 pm

Amarovci, Misketovci imate PP pa se tamo prepucavajte, spamate ovdje. Hajde da vidimo kakve diskusije konačno.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:38 pm

AdmirA je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:34 pm
Amarovci, Misketovci imate PP pa se tamo prepucavajte, spamate ovdje. Hajde da vidimo kakve diskusije konačno.
Kolega, uzmi dres Amarovaca ili Misketovaca, zaduzi sjekiru i juris.. Ili ne idi van teme. Pretjerujes...
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:44 pm

Ta prica Amarovci i Misketovci najvise steti Zelji. Tako se njih 2 izjednacavaju po svemu a nisu ni blizu... ovdje je bitno ko je bolji po Zelju a to je ljudina Senad Misimovic. Ko sto rece neko, rijetko pozitivna i postena osoba u gradu. Amar mu nije do noznih clanaka. Pisam se na titule njegove. Opomene su se djelile prije nisi smio pisnuti na legendu Zelje Amara. Pokopa nas frajer da valja..

NI MILIMETRA SENADE !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 79 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija