Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 5:51 pm

Nemojte molim vas da branite ne odbranivo, svi mi volimo klub i zelimo upjehe ali realno Amar u ce trebati cudo u nastavku sezone, a na ljeto klubu trebaju pare za neku novu ekipu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 5:51 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:49 pm
dres_na_pruge je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:47 pm
zamisli da se sjetio Petrovic reci Amaru da je i on tuzio klub jos i kamate trazio pa nema razloga da ne pruza ruku to bi bio vrh na presici.
Nije isto. Amar je nekad posudio pare klubu, mnogi to namjerno zabkravljaju. I nisu u pitanju male pare.
Pare su amaru vracene za sta ima i dokaz na njegov licni rcun. I pored toga on naplacuju istu stvar po drugi put + kamate na to.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 5:54 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:50 pm
@PratimsamoPlave, slazem se.. meni je nekako ukupan utisak da nije imao ko da trci za Stilica. Nazalost, ni Subasic nije taj "trkacki" tip, jedino tu imamo Boju, koji je eto rovit. Hajde Ajayi majstore!
Subasic meni dobar bio, radio je nesto sto Ramovic nije. Bojo je morao prije Jamaka biti u timu. Ali hajde, ne moze ne znam ja puno o fudbalu. Moje misljenje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 5:55 pm

Zasto se odustaje od kupa,kakvo slanje drugog tima i juniora kadeta u Banja Luku?

Mi smo Zeljo,hocemo duplu titulu!

Bezveze pojedini danas pljuju po Lendricu (od njega se vidilo zalaganje na terenju i izvlacio se na sve strane ali upotrebljive lopte kao napadac nine dobio), a ne vidim ni povod da se pljuje po Ramovicu sto nije prosao pripreme a danas odigrao bolje od svih onih koji su prosli pripreme a uz to znamo svi ko je odlucio da Rama ne ide na pripreme.

Pavic je bio odlican danas, Štila standardno dobar ali nije mogao sam ništa, teren je pretvrd nenormalno isao na ruku domacinu.

ZaJim aga, ti si legenda, boli te qurac ti se sprdas na zvanicnim tekmama...ni LORD BENDTNER ti nije ravan hahaha
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 5:59 pm

dell21 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:51 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:49 pm
dres_na_pruge je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:47 pm
zamisli da se sjetio Petrovic reci Amaru da je i on tuzio klub jos i kamate trazio pa nema razloga da ne pruza ruku to bi bio vrh na presici.
Nije isto. Amar je nekad posudio pare klubu, mnogi to namjerno zabkravljaju. I nisu u pitanju male pare.
Pare su amaru vracene za sta ima i dokaz na njegov licni rcun. I pored toga on naplacuju istu stvar po drugi put + kamate na to.
I dalje su te pare isle za poslovanje kluba. Ali hajde, tako se nekad radilo ne ponovilo se. Ne mogu tih rasprava. Znam da su ih pokretali ljudi koji su virili iz supka Amaru, a sad su kao protiv..
U sustini boli nekog za Zelju, na kraju ostajemo mi navijaci.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:00 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:55 pm
Zasto se odustaje od kupa,kakvo slanje drugog tima i juniora kadeta u Banja Luku?

Mi smo Zeljo,hocemo duplu titulu!

Bezveze pojedini danas pljuju po Lendricu (od njega se vidilo zalaganje na terenju i izvlacio se na sve strane ali upotrebljive lopte kao napadac nine dobio), a ne vidim ni povod da se pljuje po Ramovicu sto nije prosao pripreme a danas odigrao bolje od svih onih koji su prosli pripreme a uz to znamo svi ko je odlucio da Rama ne ide na pripreme.

Pavic je bio odlican danas, Štila standardno dobar ali nije mogao sam ništa, teren je pretvrd nenormalno isao na ruku domacinu.

ZaJim aga, ti si legenda, boli te qurac ti se sprdas na zvanicnim tekmama...ni LORD BENDTNER ti nije ravan hahaha
Ne znam sta se plasimo Borca. Odigrati neku tvrdu tekmu pa makar na penale.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:05 pm

Kad vidim pitare malo mi lakse. Vec je Tuzla mogla zavrsiti utakmicu ccc
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:07 pm

Tuzla odlicna za sada, samo sreca spasava pitare da nis jos koji gol primili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:08 pm

Joj vidi pite gube. Nekako očekivano. Rekoh neće oni više uzimati na rutinu. I umjesto da mi to iskpristimo mi glumimo s ovakvim prelaznim i kiksovima.
Mnogo mi je krivo. Za oboljeti.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:08 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:00 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub feb 22, 2020 5:55 pm
Zasto se odustaje od kupa,kakvo slanje drugog tima i juniora kadeta u Banja Luku?

Mi smo Zeljo,hocemo duplu titulu!

Bezveze pojedini danas pljuju po Lendricu (od njega se vidilo zalaganje na terenju i izvlacio se na sve strane ali upotrebljive lopte kao napadac nine dobio), a ne vidim ni povod da se pljuje po Ramovicu sto nije prosao pripreme a danas odigrao bolje od svih onih koji su prosli pripreme a uz to znamo svi ko je odlucio da Rama ne ide na pripreme.

Pavic je bio odlican danas, Štila standardno dobar ali nije mogao sam ništa, teren je pretvrd nenormalno isao na ruku domacinu.

ZaJim aga, ti si legenda, boli te qurac ti se sprdas na zvanicnim tekmama...ni LORD BENDTNER ti nije ravan hahaha
Ne znam sta se plasimo Borca. Odigrati neku tvrdu tekmu pa makar na penale.
Pa ne znam ni ja, citam sta se pokusava provuci kao u Banja Luku poslati drugu ekipu sa juniorima...van svake pameti i kukavicki, posebno jer nema ni umora ni potrebe za tim. A Bgm hocemo i titulu kupa, hocemo sve jer su srusili isto ovo sto sad imamo na terenu da bi imali bolje, a bolje je titula prvaka i titula kupa.

A danasnjom igrom ne bi osvojili ni memorijalni turnir(bez uplata) u Olovu.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:09 pm

Forza Željo!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:08 pm
Joj vidi pite gube. Nekako očekivano. Rekoh neće oni više uzimati na rutinu. I umjesto da mi to iskpristimo mi glumimo s ovakvim prelaznim i kiksovima.
Mnogo mi je krivo. Za oboljeti.
Oni će ovu temu završiti lagano, pogotovo nakon našeg kiksa.

EDIT: Badji crveni, a Dupovac pretrčao cijeli teren da ga hvata za glavu. Drugi gol Rahmanović lakat u glavu za crveni karton, ništa se ne svira i u nastavku akcije gol.
Svaka im čast.
Zadnja izmjena: blueboy, dana/u sub feb 22, 2020 6:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:13 pm

Cime su ovi zohari zasluzili ovoliko srece da se svaku boziju tekmu izvlace,cimeeeeee?
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:14 pm

Al ih sudija gura cccc pa ovo je mogo crveni biti on pusta i gol.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:15 pm

I onda mi mislimo da imamo šanse pored ovakve mafijaške mašinerije
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:16 pm

Ma dajte im titulu mater im jeb.em šugavu u usta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:17 pm

blueboy je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:12 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 22, 2020 6:08 pm
Joj vidi pite gube. Nekako očekivano. Rekoh neće oni više uzimati na rutinu. I umjesto da mi to iskpristimo mi glumimo s ovakvim prelaznim i kiksovima.
Mnogo mi je krivo. Za oboljeti.
Oni će ovu temu završiti lagano, pogotovo nakon našeg kiksa.

EDIT: Badji crveni, a Dupovac pretrčao cijeli teren da ga hvata za glavu. Drugi gol Rahmanović lakat u glavu za crveni karton, ništa se ne svira i u nastavku akcije gol.
Svaka im čast.
Fuj.
Ne gledam uopće, nemam volje.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:17 pm

Vala da budemo posteni, ovo je moralo bolje, tanka predstava.
Meni nije jasno sta su radili ovi igraci na pauzi? Kakva je ovo fizicka (ne)sprema?
Sinan pokretniji od ovih koji su ocigledno gladili muda u Turskoj. Kako jedan Radnik moze biti agresivniji od nas? Je li moguce da je ovoliki amaterizam zavladao. Pa ako ste vec parmaci sa niskim IQ bar trci majka mu stara, bar trci...
Teren katasrofa, nista novo za nasu ligu, izbij nabij.
Subasic mi se svidio danas i Pavic, za njih sam i glasao. Stila odudara od ekipe, al nema s kim.
Jamak nam ne moze pomoci ni u kojem smislu, ne znam sto je i dolazio, prije bih Dzenu gledao nego njega.

Covjek kojem je cijeli Jug skandirao, pa i komplet stadion, Slavko Petrovic, kakav god bio, mi moramo biti iznad toga, a ne spustati se jos nize. Amar na pressu rece nema sta zamjerati , ne smatra ih duznicima zbog licence, bla bla bla, i danas ova po meni bruka. Mozemo se slagati ili ne, ali sramota.
Nije on kriv sto nisi dobio licenzu, kriv je nas javasluk sto smo se doveli u tu situaciju. Sta je tesko priznati.

Uvijek moze gore, pa eto treba se zadovoljiti s bodom, i tako u nedogled, tapkaj u mjestu.
Nadam se da ce i konkurenti biti rastimani prvih par kola, jer u suprotnom bit ce bas tesko do vrha.
I Amare, skresi platu na 900KM plus bonusi za pobjedu i zalaganje, ovi sastro fudbaleri ne pokazuju apsolutno nista da bi imali vise od prosjecne mjesecne plate.





Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sub feb 22, 2020 6:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:18 pm

Sad ce biti komentari da dok se mi raspravljamo i koljemo,pitari sredjuju sudije...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 22, 2020 6:19 pm

Ma sramota kako god.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija