Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:03 pm

Evo ako neko misli da nasi nisu sposobni mozete sami prijaviti uefi.

https://integrity.uefa.org/index.php?ac ... ype=report

Ako treba pomoc, tu sam. Imam iskustva s google translate
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:04 pm

starigrad je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:00 pm
A.M. Željo je napisao/la:
čet maj 30, 2019 6:55 pm
Istina je da su fizički donijeli uplatnicu u banku na taj dan. Ali uplatnica nije bila valjano popunjena i banka je kontaktirala klub 3 puta u vezi toga. A zašto niko nije otišao do banke i to ispravio,ne znam. Falio je jedan broj na računu primaoca. Kriv je direktor,jer njegov potpis je na kartonu deponovanih. E sad je li tu bilo namjere ili ne,ne bih da nagađam. Jasno će nam biti poslije skupštine. A tako nam je malo falilo.... da prekucamo sve oko sebe.
malo mi nelogicno da fali jedan broj na racunu, bilo isplatioca, bilo primaoca. imaju one kucice za popuniti brojeve, njih 16, i bode oci ako fali broj. isto tako, da li je moguce da sistem banke prihvati takvu transakciju, ako nisu popunjene sve te kucice, odnosno, fali jedan broj? shvatam da moze biti greska u broju, ali da broj fali, bas i ne
Ovo je info interne istrage u banci.
Samo Željezničar!!!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:10 pm

A.M. Željo je napisao/la:
čet maj 30, 2019 6:55 pm
Istina je da su fizički donijeli uplatnicu u banku na taj dan. Ali uplatnica nije bila valjano popunjena i banka je kontaktirala klub 3 puta u vezi toga. A zašto niko nije otišao do banke i to ispravio,ne znam. Falio je jedan broj na računu primaoca. Kriv je direktor,jer njegov potpis je na kartonu deponovanih. E sad je li tu bilo namjere ili ne,ne bih da nagađam. Jasno će nam biti poslije skupštine. A tako nam je malo falilo.... da prekucamo sve oko sebe.
Ne bih da proturječim, al ako odneseš uplatnicu u banku fizički, onda teta ili čiko koji unose u sistem te odma upozore. I milion puta sam doživio da ti vrate na pult i kažu dopiši ovde ovo ili ono, ti dopišeš ona/on nastavi kucat, završi, udari pečat, dobiješ četvrti primjerak i ti kući/u firmu.

Ako imaš elektronsko bankarstvo, ako pogrešno popuniš uplatnicu u roku od 15 minuta kod UniCredit dobijes potvrdu da je provedena ili odbijena. Sad ne znam kako je kod Zirrat.

U svakom slučaju, ako su zaista nosili uplatnicu 28.03 meni lično je lakše podnjeti ovo sve. Dakle znali su sta trebaju i radili su to. Ona misao da su zaboravili me je izbijala iz cipela. Ovo se meni lakše podnosi, još samo kad bi vidili i tu famoznu odbijenu uplatnicu.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:13 pm

Po portalu turnira kadeti trenutno 1-1.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:20 pm

LARSSON je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:13 pm
Po portalu turnira kadeti trenutno 1-1.
Jel se to igra po 40 min brat?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:21 pm

Masinovodja je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:20 pm
LARSSON je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:13 pm
Po portalu turnira kadeti trenutno 1-1.
Jel se to igra po 40 min brat?
Da.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:24 pm

starigrad je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:11 pm
A.M. Željo je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:04 pm
starigrad je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:00 pm


malo mi nelogicno da fali jedan broj na racunu, bilo isplatioca, bilo primaoca. imaju one kucice za popuniti brojeve, njih 16, i bode oci ako fali broj. isto tako, da li je moguce da sistem banke prihvati takvu transakciju, ako nisu popunjene sve te kucice, odnosno, fali jedan broj? shvatam da moze biti greska u broju, ali da broj fali, bas i ne
Ovo je info interne istrage u banci.
ja samo kazem da mi nema logike, ne kazem da ti ili bilo ko drugi izmislja. na uplatnici 16, odvojenih, mjesta za upisivanje broja racuna i jedan fali, i to, kao, ne primjeti niko od nasih, neko ko je popunjavao uplatnicu, potpisao, odnio na realizaciju... sluzbenik u banci, koji je ukucavao podatke za transakciju. da li sistem u banci moze prihvatiti transakciju ako fali jedan broj na racunu? kako i kada su to shvatili, naknadno, u banci? sistem javio da uplata nije prosla? kada su kontaktirali ta 3 puta? isiti dan po pokusaju uplate, sutra, treci dan (ovo je vec subota)?
Moze mozda faliti broj telefona, adresa, broj poreznog obveznika ili sl, ali to teta koja kuca mora odma viditi jer ona ne moze u sisitem unjeti nalog niti tebi ovjeriti uplatnicu. Nema izac iz banke sa pecatom na uplatnici ako nije korektno popunjena. Jedino ako se ne desi ono ko kod mene sa racunima u BBI da lik samo sabere i polupa pecate na racune (pisao sam ranije) , ali ti si opet pokrivem jer imas datum na ovjerenoj uplatnici.

Ovde je nas ocito neko htio dobro zeznut. Mi smo vjerovatno prilozili upaltnicu sa datumom 28.03.2019, a lešinari iz komisije su iz novina čuli ili naručili onog debelog Slavka da priča kako mu nije plaćeno (i ja sam to čitao i dok dok se afera uopste nije aktivirala). Onda su lesinari trazili od Slavka izjavu da potvrdi da mu je placeno. On napisao da je placeno 04.04.
Zato se i sada u zalbi navodi da je jedinstven slucaj da se trazi kada je kome leglo i izjava zakonskog zastupnika umjesto da se gledaju dokumenti aplikanta. Dakle po istom sada bi Radniku trebalo traziti izjave svih subjekata kojima su nesto trebali platiti da napisu kada im je leglo. Prije će biti da je Slavko naručen da priča da mu nije leglo, nego da je ovo sve spontano.
Ja sam sve vise uvjeren da su ovo lešinari iz saveza organizovali, a mi levati čekali zadnji dan u najkomplikovanijoj banci u BiH.
Edit: Vidim sada po novinama da je Slavko u januaru pisao UEFA da mu nisu platili, a u martu NSBiH. Vjerovatno je to razlog što mu je NSBiH tražio izjavu da mu je uplaćeno.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet maj 30, 2019 8:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:32 pm

Tuzla u Evropu? :lol: :lol:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:52 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:32 pm
Tuzla u Evropu? :lol: :lol:
Znas li jesu li se nasi zalili i za ovo danas?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:54 pm

RokElsner44 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:32 pm
Tuzla u Evropu? :lol: :lol:
Bolje i oni nego cetnici koji su sa Savezom radili protiv nas.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 7:59 pm

mamba21 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:52 pm
RokElsner44 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 7:32 pm
Tuzla u Evropu? :lol: :lol:
Znas li jesu li se nasi zalili i za ovo danas?
Ne znam stvarno, nisam upucen. Ovo je presmijesno sve. Da ekipa koja je jedva opstanak izborila igra Evropu.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:01 pm

Dear all,

I, ************* , fan of FK Željezničar along with large number of my colleagues also fans of FK Željezničar witness everyday corruption actions and frauds from football association of BiH at the expense of my club, FK Željezničar. We are club that was established by railway workers and as such we tend to be progressive and hard working honest club. Our football association contains people who shouldn't be close to a football stadiums at all, consisting out of criminal and mafia related people, avoiding law regulations for years. For years my club suffers large scale malversations and frauds and we dont know how to act because they are head institution in our country for this type of problem. We lost two ligue trophies just because the frauds and football association did nothing to prevent this to happen again. Moreover, they continue more aggressively to attack our club, our fans and our identity. Criminal actions are included also in project of roof for our east stand that Your association gave us financial support. So the accumulation of this criminal problematic actions and frauds culminated this week when my club was not allowed to get licence for Europa league competition. Moreover the licence was given to the club that don't have basic standards filled up for that competition. This is my and ours only hope, actions from your association are much needed because we can't do anything here without help of your association.

Pa ko ih jebe, ako se sta desi desi ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:14 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:26 pm

Kadeti izgleda dobili 2-1. Jesmo naopaki :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:26 pm

Prosli u polufinale
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:26 pm

Pokradeni smo u ovom svemu. Ovo je jasan prikaz naseg domaceg fudbala..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:32 pm

mamba21 je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:26 pm
Prosli u polufinale
Ne znam kako kontamo sve ovo stići. Sljedeći meč protiv Rijeke u subotu, a finale/3. mjesto u nedelju kada nam je zakazan meč sa Slobodom. I na sve to 5. maja opet ista ekipa na turnir u Srbiju.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:35 pm

Sad piše da je Albanija dobila 2:1 :rofl:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:35 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:Pokradeni smo u ovom svemu. Ovo je jasan prikaz naseg domaceg fudbala..
Ako smo pokradeni, lijepo uputiti zalbu UEFI i kraj price.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 30, 2019 8:36 pm

LARSSON je napisao/la:
čet maj 30, 2019 8:26 pm
Kadeti izgleda dobili 2-1. Jesmo naopaki :D
a nema mi logike to, imal kakav savez mail za omladince ako već naši ne odgovaraju ne kontam ovo al nikako

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija