Moderator/ica: storm_raider

 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:47 pm

U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:49 pm

Odović ne zna da napada, ne zna da se postavi u ulogu favorita, vjeciti insajder. Ali eto ako ostane valjda će nešto uraditi.
Žao mi Krčmarevića imao je lijepu viziju
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:52 pm

Protiv krupe malo izmjeniti sastav

slika
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:53 pm

a ček malo, jesu li to onda 50 ljudi u skupštini, 2 u nadzornom i 9 u upravnom odboru samo klimači glavom a samo jedan čovjek radi za dobrobit kluba ?
jeb-em ga nemojmo srati sad, eto samo to molim
ne sporim veliku, ogromnu ulogu u svemu dobrom ali niko nije sam sve uradio, već tim, grupa tih ljudi
upravni odbor se sastoji od 10 ljudi, ko je za šta konkretno zadužen, ili su svi za sve
zar se ne bi moglo podijeliti sve na 5 grana i da po dva člana upravnog odgovaraju samo za taj svoj dio ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:53 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:16 pm
Posto vidim vec po fb vec srceparajuce komentare, kao raja vas ne podrzava.
Normalna raja vas ne podrzava jer:
1.Svaku utakmicu bespotrebno palite i nabijate kazne nasem klubu.Ako je to ljubav prestanite da volite.
2.Izvinite na trudu ali navijanje nam je obican *****, zbog onog koji vodi navijanje.
3.Svaka grupa nas "nadglasa", jer vodja se sjeti drzati govor.
4.Ostali ljudi na tribinama su Zeljovci i Manijaci, vole plavo a ne crno, ultra furka ih ne zanima
5.Ne zalijecite se na svoju "bracu" veceras je sektor A napadnut, ponekad po neko dijete ili deda sto snima atmosferu
6.Ne pratite utakmice, a kao sto znamo mi svi dolazimo prvenstveno jer zelimo dobro Zeljeznicaru, a ne sebi koncert da pravimo
7.Shvatite niko se normalan ne slaze sa vama. Do prije tri godine pljuvali ste po titulama jer su kao namjestene, i sad od jednom zelite to namjestanje.
8.Vasa utrka sa Pitarima oko tjeranja uprava nas ne zanima. Iskljucivo nas zanima napredak FK ZELJEZNICARA
9.Kad ostatak vidi da je uprava losa, ne brinite se raja ce vas podrzati kao sto je i u proslosti.
10.To da niste placenici, cast izuzetcima znamo mi svi kako se lako manipulise grupama po svim stadionima na Balkanu, tako da cisto sumnjam da i vi niste pod necijim utjecajem.
11.Shvatite vasi odlasci na gostovanja, na utakmice su vasa licna stvar. Nas to ne zanima, ljubav je kad nesto dajes a ne ocekujes nista za uzvrat. Vi zelitr da nesto krojite, to vam ne daje zapravo.
objektivan i realan post bez ikakve uvrede, ovo treba kopirati na svakoj sljedecoj stranici
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:54 pm

AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
Šta da prodaju? Stadion? I novi da grade negdje drugo?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:54 pm

AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
???
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:54 pm

AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
Ko su ti ljudi ime i prezime.

Zeljo posjeduje imovinu koja je 1/1 u vlasnistvu Kluba.
O svemu u Klubu odlucuje Uprava i Skupstina.
Ova tvoja prica pada u vodu jer tesko je ubjediti 50 i vise ljudi na tu ideju a koji su clanovi iste.
Alea iacta est!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 11:57 pm

AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
Jel stvarno mislis da je to izvodivo? Pa da neko to pokusa da uradi, pa to bi mu bila zadnja stvar u zivotu. Mislis da bi mi navijaci dopustili nesto tako, NIKAD!
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:02 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:16 pm
Posto vidim vec po fb vec srceparajuce komentare, kao raja vas ne podrzava.
Normalna raja vas ne podrzava jer:
1.Svaku utakmicu bespotrebno palite i nabijate kazne nasem klubu.Ako je to ljubav prestanite da volite.
2.Izvinite na trudu ali navijanje nam je obican *****, zbog onog koji vodi navijanje.
3.Svaka grupa nas "nadglasa", jer vodja se sjeti drzati govor.
4.Ostali ljudi na tribinama su Zeljovci i Manijaci, vole plavo a ne crno, ultra furka ih ne zanima
5.Ne zalijecite se na svoju "bracu" veceras je sektor A napadnut, ponekad po neko dijete ili deda sto snima atmosferu
6.Ne pratite utakmice, a kao sto znamo mi svi dolazimo prvenstveno jer zelimo dobro Zeljeznicaru, a ne sebi koncert da pravimo
7.Shvatite niko se normalan ne slaze sa vama. Do prije tri godine pljuvali ste po titulama jer su kao namjestene, i sad od jednom zelite to namjestanje.
8.Vasa utrka sa Pitarima oko tjeranja uprava nas ne zanima. Iskljucivo nas zanima napredak FK ZELJEZNICARA
9.Kad ostatak vidi da je uprava losa, ne brinite se raja ce vas podrzati kao sto je i u proslosti.
10.To da niste placenici, cast izuzetcima znamo mi svi kako se lako manipulise grupama po svim stadionima na Balkanu, tako da cisto sumnjam da i vi niste pod necijim utjecajem.
11.Shvatite vasi odlasci na gostovanja, na utakmice su vasa licna stvar. Nas to ne zanima, ljubav je kad nesto dajes a ne ocekujes nista za uzvrat. Vi zelitr da nesto krojite, to vam ne daje zapravo.
:palacgore:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:04 am

Sve neki strucnjaci imaju planove svi znaju bolje, cak i ove bise garniture i upave kojima je klub bio bankomat sada znaju bolje, a kada su bili tu srozali nas na dno. Sad kao izucili zanat i eto ih nazad da rade ili im je zafalilo para.

Puna podrska ovoj upravi u svim daljnim aktivnostima.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:06 am

Zeljo je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:57 pm
AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
Jel stvarno mislis da je to izvodivo? Pa da neko to pokusa da uradi, pa to bi mu bila zadnja stvar u zivotu. Mislis da bi mi navijaci dopustili nesto tako, NIKAD!
Mi smo jednom bili pred bankrotom pa nikom nista nije bilo.
Drzava se raspada, pa desnicari i dalje osvajaju velike brojeve glasova.
Nije to bas tako, nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:07 am

cipiripi je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:54 pm
AmH79 je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:47 pm
U gradu postoji grupa od 5 ljudi koji imaju plan da udju u Upravu, prodaju imovinu i Zelju presele na lokaciju u Novom gradu.
Oko njih trckara 20-ak poltrona I “gura” kako umije i zna.
Prodaja imovine, ako ce prihod ici Klubu, nije smak svijeta. Ako 80% tog prihoda zavrsi u privatnim dzepovima, Zeljo je mrtav.

Ostanak ove garniture mozda znaci igranje u Federalnoj. Ali i sigurno znaci opstanak FK Željezničar.
Ko su ti ljudi ime i prezime.

Zeljo posjeduje imovinu koja je 1/1 u vlasnistvu Kluba.
O svemu u Klubu odlucuje Uprava i Skupstina.
Ova tvoja prica pada u vodu jer tesko je ubjediti 50 i vise ljudi na tu ideju a koji su clanovi iste.
ma sva priča realno pada u vodu, i ova i ona da će ključ u bravu kad odu neki ljudi
nije željo 2-3 čovjeka pa da se bez njih ne može
a ako i jeste onda jeb-aji nas
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:11 am

Sve dok neko ne izadje od opozicije u medije i kaze: ne valja to, to i to, ja bih to ovako ovako i ovako, doveo bih njega, njega i njega na te i te funkcije, obavezujem se pravno ako treba da klub neće napraviti dug, ja sve te "opozicionare" nabijem na vršnjaka. Svi koji i kažu nešto u medijima, u svakoj rečenici im se vidi da im je glavni cilj srozati Misimovića i da je sve na ličnoj osnovi.

Sve dok ovim iza zavjese forama pokušavaju doći tu, to dovoljno govori o njima i kome Željo može doći u ruke, tačnije kakvim osobama. Dakle, prvi koji predlože i daju obećanja kako će raditi, a da nisu oni koji su nas i uvalili u govna i da im je povod isključivo boljitak Želje, imaju moju podršku.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:12 am

U ovoj fazi gdje se klub trenutno nalazi je dosta bitno da ovi ljudi koji vode klub ostanu na svojim pozicijama i zavrse zacrtane projekte. Ako mogu poboljsati sportski dio je velik plus. Ocigledno je da neko zeli da iskoristi situaciju, dodje na pozicije i iskoristi nezavrsene projekte / imovinu u svoju korist.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:15 am

Puna podrska k.... mom vise niko nema podrsku od mene ni ovi sto su tu ni oni sto bi dosli umjesto njih, nabijem ih sve, kakva sramota da u jednoj sezoni kuci gubis od ovih ekipa pa jel ih stid samih sebe. Taman kad pomislim ne moze gore ono vidim da moze, kontam ovi sinoc odigrase x hajde reko pridjemo im na 6 pa mi smo Zeljo trznut cemo se, kad ono maljem u glavu. Pu picka im materina svima
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:16 am

Sta bi sa Arezinom danas? Zar se nije trebao vratiti za danasnju tekmu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:17 am

Vortex je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:08 pm
Ma imamo mi kao klub nažalost puno većih problema od stanja na jugu, realno.
Potpuno si u pravu. Svi koji smo ikad bili dio Jug-a znamo kako Jug funkcioniše.
Danas je na jugu bilo max. 300 momaka, većina dolazi samo da navija a max. 10 je vođa koji odlučuju o transparentima,korografiji, navijanju i skandiranju.
Tih 10 momaka je odlučilo i pokrenulo skandiranje. E sad iz kojih razloga:
- potpuno su u pravu- dere nas na Grbavici svako selo - uprava definitivno kriva- oni dovode trenere i SŠ a zadnjih godina i većinu igrača
- ljuti zbog "plavih koverti"
- neko ih nahajco, tj. platio
"Prolem Juga" uprava je najlakše riješiti - rješiš se Vranješa a lovu preusmjeriš na "Jug". Ima milion i jedan način kako to odraditi.
Ali ako smiriš Jug nas i dalje deru etno sela, simini hanovi, granični prelazi i ostali - znači problem osto.
Rješenje je odmah večeras postaviti privremenog trenera do skupštine (koga god stave nemože biti gore) - Oda pemzija
Time dobiju na vremenu a ko fol nešto rade. Imaju mjesec da probaju neku kombinaciju sa AO ili ako nemože nešto drugo izmisliti ali ozbiljno.
Uprava se i previše petlja i petljala u "sportski segment" potpuno nestručno, pogrešno i nepotrebno.
Pa zar ima iko ovdje da misli da Bešlija (a i svi njegovi predhodnici) može dovesti bilo koga (taman da je đaba) da se uprava ne pita. Pa i Oda je rekao da nezna na koje igrače može računati dok mu "uprava" ne kaže.
Jug se za.ebo, samo da je sačeko kraj tekme, tad bi Sjever kreno "Oda odlazi" a vjerovatno bi se i upravi pomenula famelija.
Uprava treba ostati ali ako si postavio SŠ ne petljaj im se u poso - to je ko da sam ja vozač a direktor mi govori kad ću skrenuti,zakočiti, dati gas i to iz kancelarije.
 
SanMan
Postovi: 1222
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:17 am

Vortex je napisao/la:
ned nov 11, 2018 11:08 pm
Ma imamo mi kao klub nažalost puno većih problema od stanja na jugu, realno.
Potpuno si u pravu. Svi koji smo ikad bili dio Jug-a znamo kako Jug funkcioniše.
Danas je na jugu bilo max. 300 momaka, većina dolazi samo da navija a max. 10 je vođa koji odlučuju o transparentima,korografiji, navijanju i skandiranju.
Tih 10 momaka je odlučilo i pokrenulo skandiranje. E sad iz kojih razloga:
- potpuno su u pravu- dere nas na Grbavici svako selo - uprava definitivno kriva- oni dovode trenere i SŠ a zadnjih godina i većinu igrača
- ljuti zbog "plavih koverti"
- neko ih nahajco, tj. platio
"Prolem Juga" uprava je najlakše riješiti - rješiš se Vranješa a lovu preusmjeriš na "Jug". Ima milion i jedan način kako to odraditi.
Ali ako smiriš Jug nas i dalje deru etno sela, simini hanovi, granični prelazi i ostali - znači problem osto.
Rješenje je odmah večeras postaviti privremenog trenera do skupštine (koga god stave nemože biti gore) - Oda pemzija
Time dobiju na vremenu a ko fol nešto rade. Imaju mjesec da probaju neku kombinaciju sa AO ili ako nemože nešto drugo izmisliti ali ozbiljno.
Uprava se i previše petlja i petljala u "sportski segment" potpuno nestručno, pogrešno i nepotrebno.
Pa zar ima iko ovdje da misli da Bešlija (a i svi njegovi predhodnici) može dovesti bilo koga (taman da je đaba) da se uprava ne pita. Pa i Oda je rekao da nezna na koje igrače može računati dok mu "uprava" ne kaže.
Jug se za.ebo, samo da je sačeko kraj tekme, tad bi Sjever kreno "Oda odlazi" a vjerovatno bi se i upravi pomenula famelija.
Uprava treba ostati ali ako si postavio SŠ ne petljaj im se u poso - to je ko da sam ja vozač a direktor mi govori kad ću skrenuti,zakočiti, dati gas i to iz kancelarije.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 12, 2018 12:18 am

Podrska Upravi
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija