Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 12:25 am

Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 12:28 am

Ako ovo prođe kod navijaca ovi dalje mogu da rade sta hoce.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 12:35 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:25 am
Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
Ja se samo pitam kome predložiti, toga me strah da mi više nemamo nikog normalnog ni desetine kilometara blizu adrese kluba. Ova kancer ekipa je otjerala svaki postotak postojanja zdravog tkiva koje bi pokrenulo procese.

Imovinu nam prodaje Amarova ekipa koja je zamislite za ovaj mjesec septembar hladno i pompezno najavila gradnju juga, a danas nam hladno najavljuju gradnju kamp terena i sanaciju dugova koje su oni pri tome napravili dizanjem hipotekarnih kredita.

Pa dajte ljudi nismo svi baš mentalno zaostali u razvoju.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 12:40 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:25 am
Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
Juniori nek igraju nećemo ispasti sigurno. Igračima dati slobodne papire za otpis potraživanja ili nek čekaju za platu kao ostali.
Da daju svi ostavke, i sazvati skupštinu . Ima sig ljudi koji bi se prijavili i došli pomoći klubu u normalnim uslovima. Napraviti novi statut može prepisati od pitara investitor bi došao sigurno. Dio da kupe navijači koji bi imali predstavnike u skupsiti dio investitor. I krenuti ispočetka. Ima milion načina samo ako budemo reagovali na vrijeme.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 1:27 am

Može, ako će Amar projektovati raspored stanova i biti predsjednik kućnog savjeta te zgrade. I domar. I vrtlar. I lift održavati.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 6:35 am

Sta ce biti sa licencom za evropu ove godine s obzirom na dugovanja?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 6:49 am

Dok je Miske bio imali smo jedan problem a to je hocemol biti prvi ili drugi a ostalo nas nije interesovalo jer je covjek imao sistem. On je licno vukao sponzore u klub, svoje poslovne partnere je na neki nacin uslovljavao da kupe stolice/karte, svi radnici kluba su radili a ne lezali.


A danas nemamo nista ali imamo Amara koji daje kes na ruke u svlacionici po principu tebi treba, tebi ne treba a hoce titulu.

Svi smo bili za da je najbolja opcija da rade zajedno, Miske ga je zvao par puta ali veliki Amar dovede svoje ublehe i uspio sj... Sve sto je covjek u par godina napravio i sad nema za kifle.

Bez obzira ko je u klubu nama treba sistem samodrzivosti kluba a ova uprava to nema.

Prica se o kampu a ni ovo nisu u stanju odrzavati!

Igraci mogu trenirati na pomocnom ne treba im kamp, njima trebaju plate i kvalitetnije okruzenje da mogu razmisljati o futbolu i fokusirati se na naredne tekme, analiIrati kvalitetno protivnika.

Gospodo u upravo na ovaj nacin bi moje dijete od 5 godina moglo voditi klub!



Mosa ljoZe!!!


 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 6:56 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:25 am
Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
Svakako zaustaviti prodaju.
Evo ne očekujemo nikakve rezultate na terenu. Ne trebaju nam titule. Smanjiti troškove na svaki način.
Ove otjerati što dalje od kluba. Gdje nam je ono da smo jači od sisitema i partija? Šta nam to sada partije rade u klubu onda?
Oni su ovu priču smišljali i samo se trudili da upakuju kvalitetno. To im ne smije proći. Od afere "uplatnica" je planirano ovo, baciti u dugive i onda servirati rješenje prodaja, kao jedino rješenje. Svi smo mi sumljali da nisu čista posla popunit uplatnicu. Ja mjenjam mišeljenje, ovi su jako sposobni samo što rade ono što se ne poklapa sa intereaom kluba.
Sutra nam ovo čeka možda i sam stadion.
Dakle nikako sada nije trenutak, ni za kakve kampove. Treba dovesti upravu kojoj navijači vjeruju i pozvati navijače da pomognu.
Amar ako ikako može da ode. Neka dodje ko god, može komplet juniori da dodju sa trenerom. Nisu nam bitni u ovom trenutku ni rezultati ni titula, ni jug ni kamp. Sad moramo stabilizirati klub.
Ako su pite mogle promjeniti statut da udje investitor, možemo i mi da nam investitor budu naši članovi koji bi ujedno bili i djelom skupština.
Ako navijači zakažu, onda su sami krivi. Onda je pisanje po forumu stvarno samo lupanje tastaure a ovi nekanrade šta hoće.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 7:23 am

Meni je nestvarno kako se prodaja pomocnog kod dobrog dijela pucanstva narocito na gg relativizira tako lako, eto dobicemo kamp za taj pomocni i slicne price.
Kamp ok, treba svakom iole ozbiljnom klubu, ali ne znam koji klub prodaje imovinu, zemlju, grunt u sklopu stadiona da bi dosao do tog kao kampa, ionako nam je sve skuceno oko nase Grbavice, s jedne strane tranzit i kuca, s druge plavi zamak, s trece cesta, jedino iza zapada stadion ima prostora, umjesto da to cuvamo kao oci u glavi, jer sa svim komsijama na ostale tri strane smo imali prije ili kasnije probleme, tranzit i kliziste, kucu htjeli kupiti bila nam skupa, plavi zamak i sd problemi, nova longitudinala nam uze 5m duzine platoa jer te nacelnik uslovljavao itd..
Stadion smo bez normalnog prilaza tribinama, bez ikakvog parkinga, trga, a zelimo sada da prodamo taj slobodni prostor da nam neko digne zgradu iza zapada i jos vise zatvori stadion i onemoguci za sva vremena dalje infrastrukturno napredovanje u vidu gore pomenutih stvari (garaza, trg, prilaz novim tribinama).
Kakvo im je to razmisljanje, kakve su to vizije, zalosno da ne moze zalosnije biti, da zbog svoje nesposobnosti prodajes Željinu imovinu.
Sto oni iz Lukavice, Pala i Sokoca ne dovrsise onda, mi cemo sami..
 
Avatar
black64
Postovi: 813
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 7:40 am

Udruzeni zlocinacki poduhvat.Pa da su Dino i Ibrakovic bili na celu kluba u zadnje dvije godine nebi klub doveli u ovu situaciju.Volite Zelju do zednjeg kvadrata klupske imovine.Bagroooooooooo !!!!!!!!!!!
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 7:53 am

Ako ne prodje ovo otice sami jer bi to znacilo da je plan propao. Pitanje je ima li snage da se ovo stopira. Po meni je ovo gotovo i ostale su formalnosti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:10 am

Amare i upravo vrijeme je!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:28 am

Idu izbori pamet u glavu, jasno je ko zelji krade komad po komad imovine koje su ljudi poput zdenke jelica ostavili u amanet, jasno je zbog koga djecu sa 18 god moramo slati u svijet, hasno je ko je unistio sve sto vrijedi u ovij drzavi.

Klepe dio zemlje ispod sjevera radi puta,
Sa violinama klepe oarcelu za sportsko drustvo na kojoj se oravu zgrada,
Nedaju prilaz prema jugu da nebi istok dobio na vrijednkati,
Nedaju dozvole za poslovne radi ucjene za potpis svega ovoga,
Kradu sada i pomocni.

Montiraju emisije o senadu,
blate mu poridicu,
Zaustave ptijave za kradu,
Ne popune zplatnicu,
Okrecu janjad na aerodromima,
Lazu za dresove,
Placaju portale za lazi,
Naplacuju kamate na kamatu....

Rade sve ono sto radi vlast ovom jadnom i izbezumljenom narodu.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:36 am

alombardo je napisao/la:
sri sep 23, 2020 8:28 am
Idu izbori pamet u glavu, jasno je ko zelji krade komad po komad imovine koje su ljudi poput zdenke jelica ostavili u amanet, jasno je zbog koga djecu sa 18 god moramo slati u svijet, hasno je ko je unistio sve sto vrijedi u ovij drzavi.

Klepe dio zemlje ispod sjevera radi puta,
Sa violinama klepe oarcelu za sportsko drustvo na kojoj se oravu zgrada,
Nedaju prilaz prema jugu da nebi istok dobio na vrijednkati,
Nedaju dozvole za poslovne radi ucjene za potpis svega ovoga,
Kradu sada i pomocni.

Montiraju emisije o senadu,
blate mu poridicu,
Zaustave ptijave za kradu,
Ne popune zplatnicu,
Okrecu janjad na aerodromima,
Lazu za dresove,
Placaju portale za lazi,
Naplacuju kamate na kamatu....

Rade sve ono sto radi vlast ovom jadnom i izbezumljenom narodu.
Svi smo mi ovo znali, ali je fino što si sve stavio u jedan post. Mislim da je dotični došao do info da mu se ne piše dobro na izborima, pa je odlučio do tada da sprovede višegodišnje planove. Sada znamo koliko je Senad bio pod pritiskom i od kakvih moćnih ljudi. Njega su sklonili na jednini mogući način, preko Amara, a onda ovog ili ubacili u kolo ili ga koriste. Iskren da budem, prije mislim da ga dovode pred svršen čin. Sam je kriv što je sa takvima tikve sadio. Početak rješenja je da se Amar vrati Želji, i da prestane tikve saditi sa ovom ekipom.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:51 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:25 am
Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
prvi korak je da ovi svi odu bez izuzetaka jer su pokazali da im se ne može vjerovati, nakon toga se trebaju dovesti ljudi od povjerenja koji mogu pokrenuti ovu ili slične priče.
to su prvi koraci...
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:57 am

Pa dobro, imaju li neki dignitet i moral zastupnici u skupštini, ili su karine koji dižu ruke na svaku?

Mene bi bilo stid da moje ime i moj glas učestvuje u raspadu nečeg. Ali Jehova i klijentela nema obraza.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:08 am

Zna li se iznos koji se duguje igračima i zaposlenim za plate? Definitivno rješenje postoji za sve. Nisam ni je za prodaju terena, pogotovo jer će vrijednost zemljišta rasti. Rješenje je po mom skromnom mišljenju naći osob koje su spremne uložiti svoj novac, a za uzvrat im nešto ponuditi, dio upravljkačkih prava, dio od transfera određenog igrača ili nešto tako. Ja sigurno znam par osoba koje su jake u finansijskom smislu i koji su spremni ulužiti svoj dio novca, ali samo im treba određen plan za to i da su osobe koje pregovaraju iskrene u svojim namjerama. Ovakve osobe odmah prepoznaju muljatore i prevarante, te iz tog razloga se mora napraviti ekipa koja je spremna na da izloži naš koncept...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:09 am

igla je napisao/la:
sri sep 23, 2020 8:57 am
Pa dobro, imaju li neki dignitet i moral zastupnici u skupštini, ili su karine koji dižu ruke na svaku?

Mene bi bilo stid da moje ime i moj glas učestvuje u raspadu nečeg. Ali Jehova i klijentela nema obraza.
Ima momaka cista obraza.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:15 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:08 am
Zna li se iznos koji se duguje igračima i zaposlenim za plate? Definitivno rješenje postoji za sve. Nisam ni je za prodaju terena, pogotovo jer će vrijednost zemljišta rasti. Rješenje je po mom skromnom mišljenju naći osob koje su spremne uložiti svoj novac, a za uzvrat im nešto ponuditi, dio upravljkačkih prava, dio od transfera određenog igrača ili nešto tako. Ja sigurno znam par osoba koje su jake u finansijskom smislu i koji su spremni ulužiti svoj dio novca, ali samo im treba određen plan za to i da su osobe koje pregovaraju iskrene u svojim namjerama. Ovakve osobe odmah prepoznaju muljatore i prevarante, te iz tog razloga se mora napraviti ekipa koja je spremna na da izloži naš koncept...
Slažem se, i evo ja ti druže tvrdim da znam ljude koji neće radi Amara da marke daju. Ne pričam o navijačima već privrednicima. U biznis svijetu ne prolazi hoštapler.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23606
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:33 am

drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:41 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:40 pm
drenchy69 je napisao/la:
pon maj 27, 2019 5:39 pm
Ima li iko da organizuje raju da se ide pred stadion . . . meni je 50, loseg sam zdravlja, ali cu ici prvi. NE DAM ŽELJU LOPOVIMA !
Druze lezi i odmaraj...pusti se toga.
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .

Jako se cesto sjetim naseg prijatelja koji je ovo napisao... @drenchy69, nadam se da si ziv i zdrav i da si nam dobro....
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kemo i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija