Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:27 pm

Kompleks niže vrijednosti. Ljudi mrze bolje, uspiješnije pod sebe. Mrze i bahate. A kad obje te osobine se nađu kod jednog čovjeka šta onda dugo očekivati.
Ne volim ni ja lično Amara. I to baš zbog te bahatosti. Istina, ima i materijala i za nju, ali nekad (u dosta slučajeva) i pretjeruje. Ipak ma kakav da je on trenerski mag, on je to samo u ovoj ligi, državi. Koja je zadnja rupa na svirali. Da malo "spusti loptu", da je normalniji bolje bi bilo. Ali neko se takav rodi i to niko ne može promjeniti. Pa ga onda ili voliš ili ne voliš (glupo mi reći mrziš, jer se zbog takvih stvari ne smije mrziti ako si normalna osoba).
Zbog njegovog mentaliteta, i one stvari koje kaže samo on jer niko drugi ne smije, jer kaže direktno u brk dok drugi iza leđa pričaju itd itd, i to se dočeka na nož. I to se ospori. Primjer gostovanje na TV-u neki dan i priča i prenosima ili tako nešto. Svi mi tako mislimo, svi mi koji pratimo ovaj hrkljuš (pardon nogomet) otprilike mislimo slično, i treneri, igrači, navijači. Ali svi nekako to uljepšano pričamo, ušminkano. A ono teško sranje. Pa onda ljudima smeta kad to nekao tako direktno kaže. Kako za taj primjer tako i za ostalo. Toliko o mentalitetu.
Stručnost. Tu fakat ne bih puno palamudio. Kakav god da je, nema toga na forumu ko zna bolje. Možda bi neko u datoj situaciji i bio bolji, ali općenito ima to što ima, dok mi to nemamo, da pametujemo. Možemo ko navijači se slagati sa tim ili ne, podržavati ili ne. Ono općenito što jeste "posao" navijača, ali treba vjerovati da u ovom trenutku kad je taj sportski dio, nema boljeg čovjeka za nas. 100%
Meni smeta što opet mislim da će kao i uvijek, jedan dio funkcionisati a drugi štekati. Nekad sportski, nekad administracijski. Nikad skupa sve. To me nekako drži hladnim na sve ovo...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:34 pm

1:1

ma ja, samo c/p svake utakmice
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:37 pm

1:2
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:37 pm

1:2, to je to :zid:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:45 pm

2:2

hajde ućerajte još jedan
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:46 pm

Nuhanovic glavom
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:49 pm

Joj al nas idu ovi preokreti, pogotovo protiv pitara u svim selekcijama.
Koji im je kako tako padnu odjednom.

Hajde pobjedite to !!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 3:55 pm

Kraj 2:2, kako je počelo loš rezultat, ali kako se završavalo odličan :D

-1 u odnosu na Zrinjski a sljedeći meč protiv njih u Mostaru. Tu moraju edisovski izginuti da dobiju
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:11 pm

Stvarno dobra utakmica juniora. Cini se da oni imaju vise snage a da smo mi kvalitetniji. Ima li smo vise sansi i brzopletost ili bolje reci dekoncentracija u zavrsnici je rezultirala da ne pobjedimo.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:13 pm

@larsson-e
Mozes li postaviti tabelu juniora,kadeta,pionira..
Bas me zanima a ove godine nisam toliko pratio :)
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:17 pm

salle86 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 3:27 pm
Kompleks niže vrijednosti. Ljudi mrze bolje, uspiješnije pod sebe. Mrze i bahate. A kad obje te osobine se nađu kod jednog čovjeka šta onda dugo očekivati.
Ne volim ni ja lično Amara. I to baš zbog te bahatosti. Istina, ima i materijala i za nju, ali nekad (u dosta slučajeva) i pretjeruje. Ipak ma kakav da je on trenerski mag, on je to samo u ovoj ligi, državi. Koja je zadnja rupa na svirali. Da malo "spusti loptu", da je normalniji bolje bi bilo. Ali neko se takav rodi i to niko ne može promjeniti. Pa ga onda ili voliš ili ne voliš (glupo mi reći mrziš, jer se zbog takvih stvari ne smije mrziti ako si normalna osoba).
Zbog njegovog mentaliteta, i one stvari koje kaže samo on jer niko drugi ne smije, jer kaže direktno u brk dok drugi iza leđa pričaju itd itd, i to se dočeka na nož. I to se ospori. Primjer gostovanje na TV-u neki dan i priča i prenosima ili tako nešto. Svi mi tako mislimo, svi mi koji pratimo ovaj hrkljuš (pardon nogomet) otprilike mislimo slično, i treneri, igrači, navijači. Ali svi nekako to uljepšano pričamo, ušminkano. A ono teško sranje. Pa onda ljudima smeta kad to nekao tako direktno kaže. Kako za taj primjer tako i za ostalo. Toliko o mentalitetu.
Stručnost. Tu fakat ne bih puno palamudio. Kakav god da je, nema toga na forumu ko zna bolje. Možda bi neko u datoj situaciji i bio bolji, ali općenito ima to što ima, dok mi to nemamo, da pametujemo. Možemo ko navijači se slagati sa tim ili ne, podržavati ili ne. Ono općenito što jeste "posao" navijača, ali treba vjerovati da u ovom trenutku kad je taj sportski dio, nema boljeg čovjeka za nas. 100%
Meni smeta što opet mislim da će kao i uvijek, jedan dio funkcionisati a drugi štekati. Nekad sportski, nekad administracijski. Nikad skupa sve. To me nekako drži hladnim na sve ovo...
Svaka čast na postu. Sa ovim se slaže barem 90% ljudi.
Međutim, sve te osobine i nisu loše, ali ima jedna koja jeste, a ona se zove LOVA.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:17 pm

Ja samo mogu zamjeriti što se veznjak nije doveo.
Anel i Hare nikad ali nikad zajedno neće moći igrati. Nek' su naši još hiljadu puta al' džabe. Svaka sljedeća će biti patnja i svaku sljedeću će nam sve zavisiti od Rame kad nema ko drugi povući. Protiv MDK dok Mujezinović nije neki svoj pritisak i zujanje napravio izgledali smo ko raštimani orkestar.
I šta da se jučer očekuje kad ti ni Rama ne igra?
Kažu dobro odigrao vezni red.. Jeste, ali ako smo i ako ćemo biti zadovoljni bodom u svim utakmicama. Defanzivno svaka čast, obojici, pogotovo Anelu ali kreativnost i muda nemaju. Hare je jučer svaki put pri prijemu lopte dodavao Anelu koji je na par metara od njega. Isto ono što je Anel radio dok je igrao sa Blagojevićem. A Anel nema kuveta poslati kvalitetan pas da probije zadnju liniju. Jedini takav je bio kad je golman istrčao ispred Pavića za dlaku u drugom poluvremenu. I to je jedino odigrano smisleno u čitavih 90. minuta utakmice.
E to je poražavajuće.
A svakako da defanzivno malo ozbiljnije izgledamo nego śto smo bili prije par mjeseci. Ali isto tako izgubili smo igrače koji osim Ramovića mogu valjati u ovakvoj utakmici u kreativnosti i prodornosti.
Na šta će sve ovo izaći ne znam.. Ali apsolutno vjerujem Amaru da će makar na guzove izboriti Europu i da ćemo na ljeto polahko krenuti i u bolje građenje tima što bi na kraju donijelo željenu igru i rezultat.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:20 pm

Bio sam prvo poluvrijeme na utakmici juniora, drugo nisam mogao. Ono što sam vidio u prvih 45 min je da su naši momci nekako prelagano ulazili u duele. Za razliku od kona koju su često bili na ivici faula i puno oštrije su ulijetaili u duele. Naši juiniori imaju tehnike i znanja ali trebalo bi malo poraditi i na fizičkoj snazi. Ne mislim na trčanje i kondiciju, nego baš snagu.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:21 pm

19tm87 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:11 pm
Stvarno dobra utakmica juniora. Cini se da oni imaju vise snage a da smo mi kvalitetniji. Ima li smo vise sansi i brzopletost ili bolje reci dekoncentracija u zavrsnici je rezultirala da ne pobjedimo.
Sta kazem necu se nervirati
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:24 pm

Southboy je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:13 pm
@larsson-e
Mozes li postaviti tabelu juniora,kadeta,pionira..
Bas me zanima a ove godine nisam toliko pratio :)
Metnut ću kad se završe ove preostale utakmice sutra, ali uglavnom

Pioniri drugi, kadeti prvi, juniori drugi.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:25 pm

Minjore je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:21 pm
19tm87 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:11 pm
Stvarno dobra utakmica juniora. Cini se da oni imaju vise snage a da smo mi kvalitetniji. Ima li smo vise sansi i brzopletost ili bolje reci dekoncentracija u zavrsnici je rezultirala da ne pobjedimo.
Sta kazem necu se nervirati
Kaze ma opusten sam normala sve...pojeo plasticnu flasu :placeodsmijeha:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:32 pm

Po meni, možda opet subjektivno, ali i pitari su go qrac. A kad pogledaš tabelu ne znam koliko je pametno braniti tu tezu.
I onda opet, eto haj da nisu samo oni, nek uzmemo i Zrinjski, Široki...ma 8/12 timova iz lige, ovi naši prvotimci ni kod tih ne bi bili prevaga. Neki bi, ali velika većina ne bi, možda ni igrala u prvih 11. Tako imamo "tanku" ekipu. Imenima inekako nije loša, ali po trenutnoj formi i svemu što ide uz nju, ovi igrači su go prosjek lige i debelo ispod prosjeka tima i imena Željo.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:33 pm

Vortex je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:20 pm
Bio sam prvo poluvrijeme na utakmici juniora, drugo nisam mogao. Ono što sam vidio u prvih 45 min je da su naši momci nekako prelagano ulazili u duele. Za razliku od kona koju su često bili na ivici faula i puno oštrije su ulijetaili u duele. Naši juiniori imaju tehnike i znanja ali trebalo bi malo poraditi i na fizičkoj snazi. Ne mislim na trčanje i kondiciju, nego baš snagu.
Mi 1 žuti karton oni 6 :shock:

br. 27 Hasanović Ahmed (1016149) u 59. min (Nesportsko ponašanje, Simuliranje prekšaja u kaznenom prostoru) :ganja:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:37 pm

Hasanovic je go ***** od igraca. Zilic i drugi stoper su ga pojeli, a on je bar jos dva puta pao bezveze u 16.
Meni se svidio nas veznjak, broj 4, zna lopte, razmislja, fino se postavlja u odbrani. Imali smo nekog malog Salema, Joldic ga citavu utakmicu zove ko onda Oda Zajima :D
Zuban i Zilic top igraci, grihota ce biti ako ih ne iskoristimo kako treba
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:38 pm

salle86 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:32 pm
Po meni, možda opet subjektivno, ali i pitari su go qrac. A kad pogledaš tabelu ne znam koliko je pametno braniti tu tezu.
I onda opet, eto haj da nisu samo oni, nek uzmemo i Zrinjski, Široki...ma 8/12 timova iz lige, ovi naši prvotimci ni kod tih ne bi bili prevaga. Neki bi, ali velika većina ne bi, možda ni igrala u prvih 11. Tako imamo "tanku" ekipu. Imenima inekako nije loša, ali po trenutnoj formi i svemu što ide uz nju, ovi igrači su go prosjek lige i debelo ispod prosjeka tima i imena Željo.
dugo losiji prvak nije bio
najbolja su od svih losih ekipa
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: PlavaDobrinja1921 i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija