Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 2:25 am

A jesu navalili na Amara boze sacuvaj,prije njega promjenili 5 trenera nijedan nije mogao nista uraditi..Vitez nas bio ponizavao na Grbavici,pa Gosk... brukali smo se a najvise sto smo mijenjali trenere ko carape i nista nam nije dobro donijelo ...itd ovde ljudi zaboravljaju neke stvari.Sve i da Amar ode sta bi dalje ko bi vodio ekipu,valjalo bi naci trenera u ovome vaktu. Sa Amarom smo u vrhu tabele i ima jos da se igra.
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 2:56 am

Navalio je sam na sebe. I valjda je dosao zbog toga da nas Vitez i GOSK ne ponizavaju vise? Ah da, ovo su ipak ozbiljne ekipe iz predgradja Kaknja i BL. Nije ovdje problem Amar - trener ili Amar - Bozidarov kucni prijatelj, problem je Amar - sve i svako. Doveo je trenutnu upravu i poltrone nesposobne da obezbjede sredstva za (polu)igrace koje je takodje doveo licno on, Amar-manager. Guzicom je vrata poceo zatvarati jos na samom pocetku vijeka kada je zakuhao sa Bosnalijekom koji je tada davao najvise love, a zavrsilo se sa Megamixom i slicnim. Ja i danas mislim da za Zelju boljeg trenera nema, ali trenera i nista vise! Ili nek bude to ili nek se nosi u qrac krasni, a ovi sto ih je doveo nek nose odmah u tri lijepe svi.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 6:31 am

Ja bih se samo prisjetio postova od MODEL1964, cinilo se da pretjeruje, ali sad nekako dodje da je bio u pravu.
Sta sad? Kako dalje? Ko da nas preuzme kad je dubioza do zla boga. Naravno ima nekih kvazi biznismena koji bi uzeli klub da peru pare i prodaju sto se prodat moze, jos ako se to desi onda smo ugasili za sva vremena.
Da li je moguce da jos postoji ljudi koji bi stavili svoj vrat i reputaciju da klub izvuku iz ove situacije. Tesko, ali nam preostaje da se nadamo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:15 am

ZeljinManijak je napisao/la:
ned sep 20, 2020 2:25 am
A jesu navalili na Amara boze sacuvaj,prije njega promjenili 5 trenera nijedan nije mogao nista uraditi..Vitez nas bio ponizavao na Grbavici,pa Gosk... brukali smo se a najvise sto smo mijenjali trenere ko carape i nista nam nije dobro donijelo ...itd ovde ljudi zaboravljaju neke stvari.Sve i da Amar ode sta bi dalje ko bi vodio ekipu,valjalo bi naci trenera u ovome vaktu. Sa Amarom smo u vrhu tabele i ima jos da se igra.
Mi smo na ivici bankrota i to sam i iskljucivo njegovom zaslugom.Iskreno bi volio da grijesim al nemamo se mi cemu dobrom nadati i kad je rezultat u pitanju sto je Amarov najveci argument bio.Jeste gubilo se od GOSK-a Viteza al ni Krupa niti MDK nisu Roma i Everton kako ih strucnjak zeli predstaviti.U poredjenju tog i danasnjeg vremena imali smo stabilan klub sto se danas ne moze reci.Ljudi igraju bez plate,drzava nam visi nad glavom sa neizmirenim obavezama a sta i koliko smo duzni prema dobavljacima Bog ce ga znati.Jel bilo prije gresaka jeste al te greske nisu dovele do toga da nam je opstojnost kluba bila dovedena u pitanje.Mahalski pristup u svim segmentima zivota od politike pa do sporta nas je dovela do situacije gdje nam se drustvo i sport nalazi.Kao narod patimo od autoriteta i Mesija koji ce jednim caronim potezom rijesit sve probleme.To ne vodi nigdje i nicemo.Samo suhi profesionalizam i rad je jedino sto nam moze pomoci naravno uz to da svak posteno i predano radi svoj posao.Reci ce igraci ovaki onaki.Pa njima je to posao kao i onom za strugom,presom ili zenom za kasom.Pa kako raditi igrati bez plate.Koji je motiv ljubav.Drug moj toga vise nema u vremenu i prostoru gdje zivimo.To su neka prosla vremena.Samo jedna ljubav u sportu postoji a to je od navijaca koji dolaze na stadion i navijaju.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:31 am

Ne zelim vjerovati da Amar svjesno radi na stetu Zelje.
Siguran sam da Zelji zeli samo najbolje.
Ali, siguran sam I da mu nije drago sto ima 30 nezdravih kilograma viska.
Ali, i jedno i drugo je tu: steta po Zelju i nezdravi kilogrami.
Trazih jutros slike Ivice iz zadnjih pet decenija. Nikada se nije ovako zapustio. Nikada nije bio ovako neuredan.
Postoje sinovi oceva i sinovi majki...
Nejse, njegova privatna stvar.

Ako ode brzo, moze ostati pozitivna licnost u stoljetnoj istoriji FK Željezničar.
Ako ode brzo, i ako raspusti ove dilajle i poltrone prije nego sto rasprodaju imovinu, u mojim ce ocima imati zaslugu u rangu deset tih nekakvih titula.
Ako ode brzo i zauvijek, sa potvrdom da mu je sve placeno sto mu je palo na pamet, sadasnja situacija ce se brzo sanirati.
Ako ne ode, bice najveci katil u stoljetnoj istoriji FKZ.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 7:56 am

Futbol klab
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 8:04 am

Budim se i otvaram razne stranice u nadi da cu vidjeti naslov "Amar Osim vise nije trener FK Zeljeznicara" ali izgleda taj nema sekunde obraza...ove dvije tekme im necu halaliti ne znam sta da urade. Dok je ova garnitura u klubu od mene vise ni marka.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 8:18 am

Fudbal - rijec je nekog anglosaksonskog porijekla...
Da imate i malo obraza, kao sto nemate, jos sinoc bi svi ostavke dali, od Uprave do strucnog staba... Sram vas bilo, bruke jedne!!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 8:33 am

Kada kazete da treba uprava da ode, na koga tacno mislite, imenom i prezimenom?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 8:35 am

Bosanski lonac je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:59 am
Amar više nikoga ne treba da zove. On treba da ide.
Ja nisam za to da ide pod svaku cijenu, ali ako ce klub nastaviti kretati u ovakom obliku i kapacitetu, onda je bolje da ide jer ovako napretka nema
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 8:41 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
ned sep 20, 2020 8:33 am
Kada kazete da treba uprava da ode, na koga tacno mislite, imenom i prezimenom?
Ne samo uprava i strucni stab i pojedini igraci koliko god to kostalo jer njihov ostanak ce nas jos vise kostati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 9:03 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
ned sep 20, 2020 8:33 am
Kada kazete da treba uprava da ode, na koga tacno mislite, imenom i prezimenom?
Na Amarove havere naravno...Na one koji nisu u stanju marke u klub donijeti...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 9:06 am

teteac8684 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 9:03 am
samo_da_repliciram je napisao/la:
ned sep 20, 2020 8:33 am
Kada kazete da treba uprava da ode, na koga tacno mislite, imenom i prezimenom?
Na Amarove havere naravno...Na one koji nisu u stanju marke u klub donijeti...
Najjaca mi je sada prica kao ova uprava nije ispostovala Amara vezano za finansije itd..pa ko ih je doveo?
Kad god je Amar bio u klubu mi smo bili bez dinara, lik hoce apsolutno da se pita za sve.
Nadam se da ce transfer Dzeke propasti i da ce konacno navijaci doci pameti i odustati od bilo koje vrste akcije dok su ovi u klubu.

Ko da gledam ove sedmice ide najava dresova, neka pozitivna prica ali u pozadini mi se gasimo sa ovim ublehasima.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 9:13 am

On ih je doveo, mijenjao, instalirao i najodgovorniji je za ovaj kokuzluk u klubu...I dosta vise umotavanja nekoga, najodgovorniji je on i za teren i van terena...
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 9:19 am

Kriva je Fata, ona dodje na treninge i ometa...
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:01 am

teteac8684 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 9:13 am
On ih je doveo, mijenjao, instalirao i najodgovorniji je za ovaj kokuzluk u klubu...I dosta vise umotavanja nekoga, najodgovorniji je on i za teren i van terena...
Nije on njih doveo da donose pare nego da sute I aminuju njegove zamisli.
 
Avatar
Gola
Postovi: 473
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:05 am

igla je napisao/la:
ned sep 20, 2020 9:19 am
Kriva je Fata, ona dodje na treninge i ometa...
Nemoj za Fatu
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:06 am

Toplo preporucujem video u trajanju od 32 minute i tj Amarov press dana 14.01.2019 godine.Razlog dolaska,kakvu je finansijsku situaciju zatekao,ko je i cija je ova uprava,sta planira u nekom narednom periodu,o Zeljinom DNK u vidu Bogicevica i Stanica,omladinski pogon,o kampu i tako dalje i tako blize.Znaci haman vakat je da se podvuce crta i vidi se gdje smo sada.Moj utisak nakon vremena koje je proteklo od tada do danas da smo u svim segmentima vidljivo stagnirali i to katastrofalno.Ako neko to drugcije vidi onda vjerovatno imamo razlicite poglede al ovo po meni treba resetovati pod hitno dok jos ima nade.Naravno video je na yt.
Zadnja izmjena: black64, dana/u ned sep 20, 2020 10:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:06 am

Ide tekst na gg koji nema veze sa zivotom...sto sada niko ne pita kakav je sistem nametnuo Amar, da svi sute a on da donosi odluke vezano za sve...od cistacica do stadiona.

Amare vrijeme je da povedes svoje pudlice i da napustite klub i pustite da klub prodise.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 10:09 am

Kazu jutro je pametnije od noci, ja bih rekao da je bolnije, a ne pametnije.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija