Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:06 pm

Danas ce odigrati lose Veseli, sutra Lendra, prekosutra neko treci.. ali ova ekipa djeluje kao jedan tim i to je najbitnije, i stvarno tako djeluju na terenu.

Sve do kraja Željo nema predaje!!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
patacoboy
Postovi: 85
Pridružen/a: pet mar 11, 2016 10:50 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:19 pm

Jug je bio na visini zadatka ;)
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:22 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:24 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:20 pm
Ja ne znam šta ste vi gledali, Pavić je odigrao odličnu utakmicu, defanzivno ga niko nije prošao, a dosta je pomagao i u ofanzivi. Iako Veselinovićeva realizacija kvari dojam, lijeva strana napada nam je bila puno opasnija od desne.
To za Pavica je vic godine.
To što si se ti natovario Paviću na kosti pa ga ne možeš objektivno gledati, ne znači da momak ne može odigrati dobru utakmicu. I generalno igra dosta dobro u zadnje vrijeme i duplo je bolji od Siniše koji je blago rečeno u katastrofalnoj formi.

Pavić koji svaku utakmicu odigra po 90 minuta glavni krivac za sve što se dešava, a braniš Uvijek Spremnog Krhkog. Zanimljivo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:33 pm

patacoboy je napisao/la:
ned mar 08, 2020 11:19 pm
Jug je bio na visini zadatka ;)
Ja ga iskreno nisam ni čuo od istoka :D
Zijanio sam se istokom, mislim krovom i raja bukvalno nije sjedila nikako, vjerovatno malo i zbog zime :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:34 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned mar 08, 2020 11:22 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:24 pm
Haklapuc je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:20 pm
Ja ne znam šta ste vi gledali, Pavić je odigrao odličnu utakmicu, defanzivno ga niko nije prošao, a dosta je pomagao i u ofanzivi. Iako Veselinovićeva realizacija kvari dojam, lijeva strana napada nam je bila puno opasnija od desne.
To za Pavica je vic godine.
To što si se ti natovario Paviću na kosti pa ga ne možeš objektivno gledati, ne znači da momak ne može odigrati dobru utakmicu. I generalno igra dosta dobro u zadnje vrijeme i duplo je bolji od Siniše koji je blago rečeno u katastrofalnoj formi.

Pavić koji svaku utakmicu odigra po 90 minuta glavni krivac za sve što se dešava, a braniš Uvijek Spremnog Krhkog. Zanimljivo.
Iskreno onaj mali njihov desno, šminkerčić neki. Nije Pavi bio težak zadatak.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:41 pm

Nosalantnost nas je mogla u konacnici kostati..morali smo zabiti minimalno jos dva gola..Stilic doktor ove igre..najbolji igrac koji je igrao u nasoj ligi..u ekipi pored njega su Ramovic i Alispahic...Amar je onaj pravi tek sada..ljutnja,drskost,autoritet,karakter to je nas Brko..nadam se da ce se brzo rijesii papirologija za Blazevica i Ajayia i Zec da ce se oporaviti..uz ovaj sastav misim da bi mogli do titule aBd:

Veca
Blazevic Ikic Jovanovic Pavic

Dado Alispahic

Ramovic Stilic Ajayi

Zec

Kako sam cuo kazu da je Ajajyi top igrac za nasu ligu,igraci ga bas hvale ..cak sam negdje i.procitao od raje da ga Graovac nahvalio da ce biti za nas pojacanje..nadam se da ce sto prije rijestiti tu dokumentaciju koja je potrebna..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:52 pm

Meni je Pavic dobar generalno. Konstantno dobar.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:53 pm

Tryg je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:00 pm
Ako ovog sudiju vidimo ove sezone da sudi, ja cu ga svima popusit na forumu. Al eto, hvala mu slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
O čemu ti bolan, kad su nas prošlih sezona klali i nastavili suditi.
Siniša je večeras bio najlošiji na terenu, bezveze je dobio prvi žuti karton a crveni je mogao dobiti odmah po ulasku onog pitarskog smrada sa bojem 7.
Pritisak sa tribina na sudije pali 100% kod jednog auta Sinisa izbija loptu i dok pomoćni sudija diže zastavicu, istok je zagalamio da je frajer automatski pokazao da je lopta naša, to nam treba.
Start Siniše nisam vidio zbog duplog stuba i za mene nije bio penal.🤣🤣🤣🤣🤣.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:54 pm

Mozda je i sudiji dupli stub opstruirao pogled. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:00 am

Šta čujete kad Rahmanović jednom ili dvaput po utakmici spuca protivnika laktom, ne dobije karton ili se ni faul ne svira pa se iz jedne takve akcije zabije i gol, ili najnovije kad udari laktom pa bude faul za njega? Šta čujete? Čujete li pitare kako kude sudiju što mu nije dao crveni karton ili ih čujete kako govore da je najbolji igrač lige?

Kad Zrinjski najvećom krađom u historiji PL BiH nama ukrade titulu, priznaju li to ili pjevaju biće Željo ***** šampion?

Kad s najskupljom ekipom u historiji ukradu našoj djeci titulu, šta se tad čuje? Neka realnost i objektivnost ili plavo oko plakalo je?

Kad nam savez povlači nekakve dijagonale da nas ubijedi da je bio ofsajd, pročitate li tad 8000 komentara objektivnih pitara kao večeras?

Kaže li ijedan pitar da je titula njegovog kluba kupljena?

Šta vam ovo sve govori?
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:03 am

Ma svaku ovako do kraja i titulu napokon uzeti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:05 am

Mislim da se mi sa njima ne trebamo poroditi moj dobri @Haklapuc, ali shvatam tvoju poentu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:10 am

Haklapuc je napisao/la:
pon mar 09, 2020 12:00 am
Šta čujete kad Rahmanović jednom ili dvaput po utakmici spuca protivnika laktom, ne dobije karton ili se ni faul ne svira pa se iz jedne takve akcije zabije i gol, ili najnovije kad udari laktom pa bude faul za njega? Šta čujete? Čujete li pitare kako kude sudiju što mu nije dao crveni karton ili ih čujete kako govore da je najbolji igrač lige?

Kad Zrinjski najvećom krađom u historiji PL BiH nama ukrade titulu, priznaju li to ili pjevaju biće Željo ***** šampion?

Kad s najskupljom ekipom u historiji ukradu našoj djeci titulu, šta se tad čuje? Neka realnost i objektivnost ili plavo oko plakalo je?

Kad nam savez povlači nekakve dijagonale da nas ubijedi da je bio ofsajd, pročitate li tad 8000 komentara objektivnih pitara kao večeras?

Kaže li ijedan pitar da je titula njegovog kluba kupljena?

Šta vam ovo sve govori?
:palacgore:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:11 am

Repriza na BHT
イビチャ・オシム
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:12 am

Nego dokle nam je taj Ayayi? Pa prije ovi sto prodaju maramice dobiju papire :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:15 am

Eh ovako malo hladne glave da koju napisem. Igra zaista odlicna, povezana i smislena, na momente jako atraktivna, cvrst i dosta odlucan pristup... Osim u zavrsnici napada. Tu smo izgledali bas usrano i smuseno, nakon vrhunskih akcija i snaznog pritiska kao da nam se noge odsjeku. Zajmovic sindrom. Znam ja da je ovo bila teska utakmica jer se morala dobiti, ali mi kao da smo imali jos veci teret kad smo zabili gol, tek tad je krenuo festival promasaja. Na tome se mora intenzivno i ozbiljno raditi. Neces uvijek stvoriti ovoliko sansi, mora se hladnokrvnije i ostrije reagovati u mat pozicijama.

Veca - ono malo posla presigurno odradio.
Sinisa - vrlo dobar defanzivno.
Pavic - jos bolji od Sinise, za razliku od njega vise se ukljucivao u napad.
Ikic - strasna partija.
Kosoric - isto kao Ikic, bez greske. Eh jos da zabi onaj zicer...
Sadikovic - konacno jedna sjajna utakmica, perfektno i trkacki i tehnicki.
Alispahic - ponovicu, uz Stilu nas najbolji igrac. Kicma.
Stilic - maestralni potezi, maestralan gol ali i par momenata neozbiljnosti. Moze mu se ali neka ih svodi na minimum.
Veselinovic - decko ima kredita kao da je Miso Smajlovic a realno je personifikacija svih mana nase ekipe. Kakvi su ono prenosi, kakva je ono nesigurnost kad treba da krunises sve dobro sto si uradio? Strasno. Brze noge, vrhunska tehnika ali neke zice u glavi su mu krivo spojene, negdje je vlagu povukao.
Ramovic - po mom misljenju, nakon dugo vremena jedna odlicna partija. Nadolazi lagano, bio je puno "zivlji" nego u prethodnim tekmama a to je ono sto mu u ovom momentu jedino zaista fali.
Lendric - igrac vrele krvi, nikad nece imati mirnocu i pragmaticnost jednog Krpica. Kod njega je jedino trud konstantan, nikad ga neces vidjeti da seta i mrljavi ali ima periode u kojima ne moze pogoditi nista. Kad udje u momentum trpace ih kao na traci. Nadam se da Amar zna kako s njim.

Bojo - sjajno nadomjestio Sadikovica.
Mujezinovic - uveden s jednim zadatkom i ispunio ga je OK.
Jamak - usao da uzme minut.

Posjeta jako dobra, iskreno mozda malo iznad mojih ocekivanja, sigurno blizu 7500. Ponovimo ovo sljedeci vikend protiv Turaka.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:27 am

slika



slika



slika



:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon mar 09, 2020 1:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:36 am

Predobro izgleda istok na ovim slikama. Još kad raja stoji i kad je ovako pun. Stvarno lijepo.

Samo mi nije jasno kako samo 5,5 hiljada. Ko je objavio taj podatak, naši ili savez?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:37 am

Istok je bas cakum pakum, strasno fakat.
Tekma jednosmjerna, mi samo napadamo, stvaramo sanse, al konstanto strepimo da njihova prva prilika ne bude i go. I onda se potrefi go+crveni i umjesto da do kraja bude bar 3:0 pocnu se sramotit pred golom i na kraju se prica o Sabriji.. Ako izvuku pouke neke, onda je ovo dobar scenario, ali konstantno nam se desava da ne znamo tekmu zatvorit i privest kraju i bojim se je s ovim igracima to nemoguce popravit, nego cekaj i strepi, pa sta bude.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 12:39 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon mar 09, 2020 12:36 am
Predobro izgleda istok na ovim slikama. Još kad raja stoji i kad je ovako pun. Stvarno lijepo.

Samo mi nije jasno kako samo 5,5 hiljada. Ko je objavio taj podatak, naši ili savez?
Dodaj na to da je svaki treći vodio ženu/ljubavnicu/komšinicu...a neko i sve tri 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 188 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija