Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:46 am

sidro je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:23 am
Amar nece bez Durakovica i Imsirevica da udje u klub . Jebes tu ljubav prema klubu kada uslovljava nekim mutnim likovima svoj ulazak u Zelju . I nece da bude trener . Ludi ste ako otjerate Misimovica a Amar je jos ludji sto radi sa ovom dvojicom .

Da mi nismo otjerali Hamu Granova nikada ne bismo dosli u situaciju da prodamo klub Tanu . Otjerali smo covjeka i onda su uhljupi dosli i pokrali sve sto se moglo pokrati , a osvojili jednu titulu. Mene treba boliti neka stvar , ali ne mogu da gledam kako se pljuje jedan covjek kao Misimovic koji je pomogao donacijama vise od pola Vratnika , a da ne spominjem koliko je dobroga generalno ucinio u zivotu . Nemojte sebi dozvoliti da za 5 godina a vjerovatno i krace budete morali prodati klub nekom kralju banana . A Misimovic vam je to stopirao ovaj put .
Najokrutnije receno, bit ce kako mora da bude u ovoj banana drzavi. Kad lesinari namirisu pare, ne cekaju da krava crkne, nego je poguraju niz liticu. U ovom slucaju lesinara ima mnogo, a narod ko narod se ponasa kao da svak ima svoju kravu i kao da je nacin na koji je oni tretiraju najbolji od ostalih. Okrutna istina je da je krava samo jedna i da ako je jedan covjek izgubi, drugi je nece imati.
To se desilo sa Sarajevom, Celikom i postoji jedna velika vjerovatnoca da ce se isto desiti sa Zeljom.
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:50 am

Amidza je napisao/la:
uto dec 04, 2018 11:29 pm
igla je napisao/la:
uto dec 04, 2018 11:23 pm
Ja bih najradije da svi odjebu u 3 pm, da dođu novi (ali ne ovi "stranputica" žohari) i dovedu trenera koji nije Amar. Sad bih to potpisao.
I ko prizove ovu dvojicu nazad, odmah ga nabit na onu stvar.
Zamisli Amar osnuje svoj klub, Miske svoj i povuku sve svoje navijace za sobom. 😍😍😍😍
To bi bilo najbolje pa da nas milja u rahatluku prati i navija za Želju.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:56 am

Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
1921-1987-2007
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 9:58 am

Evo i ja sam cuo jutros da Amar dolazi 99%,al eto,uzet cu sa rezervom,mada mi lik koji mi je rekao,tvrdi da je provjereno.
Nije u pitanju nikakav petljanac,stariji lik,ozbiljan,ludo voli Zelju
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:01 am

bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Ako se ne uspiju dogovoriti, neka se pokupe. Amar im je jedina nada, da mogu sacuvati pozicije.
1987
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:01 am

bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
A realno ko spinuje zivota ti?
To sto se ljudi nadaju nekom dogovoru ne mora znaciti da uprava spinuje.....
Bas te paranoje pucaju u zadnje vrijeme....
Opusteno bit ce sta ce biti...Previse je ovo daleko otislo,previse....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:06 am

A kako vo znate da oni ne mogu skupa?

Amar i Miske su u dobrim odnosima, sporan je dug i ne sirite dezinformacije.

Amar inicijator da Miske udje u klub.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:14 am

Cane je napisao/la: A kako vo znate da oni ne mogu skupa?

Amar i Miske su u dobrim odnosima, sporan je dug i ne sirite dezinformacije.

Amar inicijator da Miske udje u klub.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
plavi brat je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:58 am
Evo i ja sam cuo jutros da Amar dolazi 99%,al eto,uzet cu sa rezervom,mada mi lik koji mi je rekao,tvrdi da je provjereno.
Nije u pitanju nikakav petljanac,stariji lik,ozbiljan,ludo voli Zelju
Dosta informacija dolazi do nas, no jedno je sigurno, i jedan i drugi žele da se dogovore, da tako nije ne bi odma napravili sastanak i ne bi ovo bilo u medijima ovoliko eksponirano, jer ,napominjem, sjedili su oni još par puta ali nije se niti znalo a kamo li ovako medijski propratilo.Stoga, želje i volje ima da se dogovori, hajde da pustimo da se stvari poslože, hajde da budemo mi zajedno i da budemo mi ti koji će se okrenuti ujedinjavanju, i davanju podrške ŽELJI a ne pojedincima.A što se tiće dogovora, ja sam mišljenja ali i imam informacije da je 50-50 za sada,i ohrabruje me ponovni susret njih dvojice.Kako god, mi se kao Klub moramo izvući iz ove krize i pojačati, te zbiti SVE redove koje imamo u jedan bedem i krenuti naprijed, jer imamo dosta dosta neprijatelja kojima ovo godi, a bili bi na aparatima kad bi se svi ujedinili i krenuli ZAJEDNO od nove godine.Hajmo ovo uraditi za Želju i za svoje zdravlje.

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:15 am

shzna je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:01 am
bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Ako se ne uspiju dogovoriti, neka se pokupe. Amar im je jedina nada, da mogu sacuvati pozicije.
Cist primjer jednog nepismenog navijaca, koji samo zna reci UPRAVA KRIVA. Obavljeni razgovori, radi se na tome da se strane dogovore i sve u dobrobit kluba i ono dodje i pise ovdje Uprava spinuje,uprava se pere i kao vec zna ali to rade da smire navijace.. Ja te kao navijac pitam jesi ti svjestan sta pricas,jesi ti svjestan da su ovakva misljenja i dovela do podjele na svim poljima. Ako sve tako znas,ocekujem te da Upravi predlozis rjesenje i udjes u strukture kluba jer vidim da si pun nekih planova i rjesenja. A realnost je da si samo jos jedan u nizu ublehasa na forumu kojem treba dati ban jer ovo vise nije stav niti misljenje vec ste botovi instalirani da pisete Uprava ovo ,Uprava ono..dosta vas je!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:16 am

shzna je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:01 am
bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Ako se ne uspiju dogovoriti, neka se pokupe. Amar im je jedina nada, da mogu sacuvati pozicije.
Cist primjer jednog nepismenog navijaca, koji samo zna reci UPRAVA KRIVA. Obavljeni razgovori, radi se na tome da se strane dogovore i sve u dobrobit kluba i ono dodje i pise ovdje Uprava spinuje,uprava se pere i kao vec zna ali to rade da smire navijace.. Ja te kao navijac pitam jesi ti svjestan sta pricas,jesi ti svjestan da su ovakva misljenja i dovela do podjele na svim poljima. Ako sve tako znas,ocekujem te da Upravi predlozis rjesenje i udjes u strukture kluba jer vidim da si pun nekih planova i rjesenja. A realnost je da si samo jos jedan u nizu ublehasa na forumu kojem treba dati ban jer ovo vise nije stav niti misljenje vec ste botovi instalirani da pisete Uprava ovo ,Uprava ono..dosta vas je!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:18 am

Bosanac1993 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:15 am
shzna je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:01 am
bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Ako se ne uspiju dogovoriti, neka se pokupe. Amar im je jedina nada, da mogu sacuvati pozicije.
Cist primjer jednog nepismenog navijaca, koji samo zna reci UPRAVA KRIVA. Obavljeni razgovori, radi se na tome da se strane dogovore i sve u dobrobit kluba i ono dodje i pise ovdje Uprava spinuje,uprava se pere i kao vec zna ali to rade da smire navijace.. Ja te kao navijac pitam jesi ti svjestan sta pricas,jesi ti svjestan da su ovakva misljenja i dovela do podjele na svim poljima. Ako sve tako znas,ocekujem te da Upravi predlozis rjesenje i udjes u strukture kluba jer vidim da si pun nekih planova i rjesenja. A realnost je da si samo jos jedan u nizu ublehasa na forumu kojem treba dati ban jer ovo vise nije stav niti misljenje vec ste botovi instalirani da pisete Uprava ovo ,Uprava ono..dosta vas je!
:palacgore:
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:32 am

Čim se ovako nesto dešava odma kreću informacije sa raznih strana. Ne treba letiti pred rudu, treba sačekati, ako su već rekli da će se opet sastati. Ono sto je info od ljudi koji su tu bili da je sve daleko od dogovora, ali opet i da je veliki napredak sto su uopšte ovako sjeli pa pokušali i još rekli da će pokušati opet. Ne treba nam niti euforija, niti kakvo crnjačenje. Treba sačekati. Skupština je svakako uskoro, do tad bi se sve trebalo znati. U oba slučaja, dogovorili li se ili ne dogovorili, slijedi nam spektakl...sa Željom nikad dosadno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1144
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:35 am

mirsad94 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:07 am
Ako ne dogovore Amara bojim se da vise nemaju sta ponuditi ovi ljudi trenutno...Nisam vjerovao da ce do toga doci ali tako je kako je, bar sto se terena tice oni nista vise ponudti nemogu a da ima napredka, a to je za nas ipak najvaznije i na prvom mjestu. A do dogovora, po meni kao nekome koji nema nikakve unutrasnje info, ce doci samo ako se spusti gard prvenstveno od Senada i prepuste "ovlasti" jos jednom covjeku pored njega. I ne samo to nego bruku drugih pitanja kao sto je dug," poslovne odluke kluba" o dovodjenju igraca, pregovori sa igracima, dogovori, odlasci- dolasci, ugovori i mali milion pitanja da se prepusti u ruke drugom covjeku. Naravno da on kao predsjednik treba i mora da ima uvid u sve procese u klubu ali sto se terena tice i igraca konkretno da Amar daje zadnju rijec, a to je ogromna promjena u odnosu na dosadasnji nacin poslovanja. Iz te cinjenice proizilazi da Senad treba da ucini mnoge ustupke i promjene, jer Amar nije bezveze i za tri koplja ispred svakog naseg trenera u novijem periodu , da se ne uvrijede dosadasnji treneri.

Iako svako od nas koji srcem voli ovaj klub zeli ovu dvojcu ljudi da udruze svoja znanja, taj spoj nije nimalo lako sprovesti u djelo odnosno mnogo je kompleksno to sve uklopiti da funkcionise bez zatezanja i petljanja jedan drugom u dio posla koji obavljaju. Neki pominju ako vole zelju dogovorit ce se , niko ne sumnja u njihovu ljubav, ali tesko je Senadu s jedne strane a jos teze Amaru iako smatram da je dug mozda i najmanji problem , problem su vjerovatno ovlasti i okviri djelovanja.

Nadamo se da ce se okoncati u Zeljinu korist , ali isto tako veoma je bitno da se mnoge stvari u tom dogovoru razgranice na pravican nacin kako bi i jedan i drugi davali svoj maximum bez zatezanja , iskreno i u povjerenju jedan prema drugome.
A sta ako Amar trazi vece ovlasti od samog terena i igraca? Je li to ok?
Ja licno mislim da nije, smatram da zato nije strucan i da se treba drzati terena. Kao i druga strana sto treba da prepusti teren i igra e njemu.
Kao i u svemu pa tako i u nasem klubu treba praviti TIM, EKIPU ( zato nam trebaju obojica pa ako ima voljnih i novih ljudi ) od individualaca nema hajra velikog.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:44 am

Braćo, i meni je stigla poruka od mog dobrog jarana, koji je pravo upućen u zbivanja u klubu, a da je ozbiljno, naveo mi je i podatak da je čak Gospodar familije dobio nešto i na ruke! Od koga, kada i kako, nisam zapitkivao! Jedno je bitno: Dajte više, osijedismo! Biće teško spojiti dva jaka ega, ali Željo je ispred svih i radi kluba i uspjeha moraju naći zajednički jezik! Ne znam, ali jutros sam čuo da se čeka Skupština da ovi odu, a dođu Amarovci (fuj glupog naziva i asocira na podjelu plave braće - pu, pu, pu...), i pitam se šta dobijamo s tim?! Zajedno bi bilo najbolje, ako može, ali bojim se da ako dođe sa Amarom stara garnitura uprave, da ćemo ponovo zglajzati finansijski i jopet jovo - nanovo (pu, pu, pu)! Dosta vas plave braće ovdje na forumu potencira priču: Miske za finansije, administraciju i građevinske radove, a Amar za čitav menadžersko-sportski dio, tj. da mu se da određena cifra i odriješene ruke oko dovođenja i prodaje igrača, sve ostalo su finese koje se daju nadograđivati i dogovarati u hodu. Uskoro će se sve znati akobogda na dobrobit našeg Želje i svih navijača plave boje. Samo sabura - braćo! Ništa se ne može preko noći prebijati preko koljena! Ovo je možda momenat koji nas može okrenuti za 360 stepeni i da ga se sjećamo cijeli život, a da naš jedini Željo bude konstantno prvi pod palicom bosanskog Aleksa Fergusona i dohvati poput Dinama i neke grupne faze evropskih takmičenja.
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u sri dec 05, 2018 10:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:45 am

CURVA je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:21 am
plavi brat je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:58 am
Evo i ja sam cuo jutros da Amar dolazi 99%,al eto,uzet cu sa rezervom,mada mi lik koji mi je rekao,tvrdi da je provjereno.
Nije u pitanju nikakav petljanac,stariji lik,ozbiljan,ludo voli Zelju
sinoc u 12 sati dobijem poruku isto ali ko bi znao valjda je ono cemu se svi mi nadamo
:zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:47 am

sve i jedan od 'opozicionara u odjelima' je uhljeb na drzavnim jaslama sa stazem od deset i vise godina na javnim funkcijama. zajednicki nazivnik im je SDA.
oni malobrojni od njih koji nisu na drzavnim jaslama do bogatstva su dosli preko SDA.

ako je to buducnost Zelje, hajde da se ugasimo odmah pa da im uskratimo to zadovoljstvo.

sto se tice ostalih koji im daju podrsku to su oni koji su dolaskom Senada nesto izgubili. da li je to medijska ekskluziva, posao u klubu, posao za klub, mjesto u timu ili pored tima....

protiv nasih istinskih navijaca koji ih podrzavaju ne mogu i necu nista ruzno reci. oni kao i ja jako vole Zelju. razlika je samo u misljenju, odnosno, vidjenju kluba generalno.

zao mi je samo nas navijaca koji smo zrtve cijele ove igre.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:50 am

Ovi navijači koji ne vide nas klub nego do Amara, sve ovo sto pisu i seru za ovu upravu ce da rade za svaku sljedeću sve dok Amara ne dovedu ili isti ne bude u klubu.
Zato mi i ne zaslužujemo bolje, neka ode ova uprava, pa neka sam vodi klub, neka dovede ove kojekakve likove "njegove ljude" neka mu omoguće pare za tim pa da vidimo dokle ćemo doci.
Iskreno se nadam da mu ova uprava 1KM nece dati od toga sto on potražuje sve dok se ne nađe dokumentacija za to ili dok sud ne donese odluku.

Željo iznad svega, procijeniti ce i Miske i Amar.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri dec 05, 2018 10:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:52 am

:zeljeznicar1:
plavi brat je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:45 am
CURVA je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:21 am
plavi brat je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:58 am
Evo i ja sam cuo jutros da Amar dolazi 99%,al eto,uzet cu sa rezervom,mada mi lik koji mi je rekao,tvrdi da je provjereno.
Nije u pitanju nikakav petljanac,stariji lik,ozbiljan,ludo voli Zelju
sinoc u 12 sati dobijem poruku isto ali ko bi znao valjda je ono cemu se svi mi nadamo
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:55 am

Hocel to zec izac iz sume
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 10:56 am

ja sam cuo da je sporan dug i vjerujem u tu informaciju, vrlo je poudan izvor, svi u klubu znaju da su duzni pare, ali dokumentacije nema i ne mogu mu isplatiti, i sam Miske zna da je klub duzan Amaru pare, medjutim i to se moze rijesiti da mu isplate "na ruke" ili kroz razne bonusa

dalje, mislim da uprava ni u jednom slucaju ne ide jer sam cuo da Miske u svojoj skupstini ima 18 ljudi, 10ak ljudi je protiv Misketa i to su ti tzv. Amarovci, a ovih ostalih 10-15 su one mumije sto se i ne razumiju u fudbal
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Miso Ensar, PlavaDobrinja1921, SIMA_SIMAU i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija