Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:43 pm

Amar i njegovi pusikurci odlazite iz kluba...nacinili ste ogromnj stetu po klub (finansijska i ugled).
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 8:48 pm

Ch.Willa1986 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 7:33 pm
Opet ovaj truhlo nista nije rekao, presipa iz supljeg u prazno. Gdje ti je bolan projekat kampa? Gdje ti je detaljna analiza troskova za takvo nesto, pa da kazes treba mi toliko i toliko i finansirat ce se ovako ili onako. Al jok kloc bi da prvo proda imovinu pa kao kasnije ce oni to nesto. Cuj aktiviranje imovine, sta smo mi, telad za tebe? Imas li imalo respekta prema ljudima koji vole klub?!!!

Nemojte zapad spominjati tako vam Boga, niste u stanju kancelarije okreciti a kamo li da pravite zapad!!! Napravit cete kamp i zapad kao i Jug sto evo pravite!
Mrš iz kluba ubleho i povedi ahbabe i onog ko te doveo pa aktivirajte Tuborg, klubska imovina nije vasa!!!


Sent from my HD1903 using Tapatalk
Bravo Cvilja.Samo nogom nabiti.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:09 pm

Nije govno vec se pas posro, j.ebo majku ovi zeleni svi imaju iste floskule.
Cuj nije prodaja vec aktiviranje imovine.
Aktivirajte svoju imovinu Zeljinu ne dirajte.
Budite sada glasni pa nadjite nacin i djeca u vrticu bi znala aktivirat imovinu.
Ako nemate lokaciju i regulisano zemljiste nema prodaje.
Ako nemate procjenu radova sa odstupanjem + - 10 posto nema prodaje imovine.
Ako nemate plan regulisanja dugova nema prodaje imovine.
Ako nemate plan sredjivanja glavnog stadiona istocne i sjeverne tribine nema prodaje.
Ako nemate plan finansiranja kluba u narednih 5 godina nema prodaje imovine.
Tek kada ove navedene stavke prezentujete Skupstini moze se razgovarati o prodaji
Alea iacta est!
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:15 pm

Koja izvrnuta priča.
Sva ova priča je počela od ove dvije nepotrebno izgubljene utakmice (kao i ona protiv Veleža) iz ko zna kojih razloga: loši igrači, loš trener, namjerno izgubili nezadovoljni što nemaju plata ili zbog kladionice. Ako su loši igrači ima ih 27 pa trener mijenja, ako je trener loš mjenja ga uprava, ako je zbog plata to je par mjeseci i nije više od pola miliona mijenjaj upravu.
Da se nebi neko dosjetio da su ovi gore nabrojani slučajno krivi za nešto "kriv" je pomoćni - hajmo prodati pa će poteči med i mlijeko.
Eto sad će oni da riješe i kamp i Jug i Zapad i igrači će se pretvoriti u Ronalda ..... A nisu u stanju obezbjediti par stoja za plate
"kolji vola zbog šnicle"
 
ubaceni element
Postovi: 677
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:20 pm

Peoblem je sto smo mi dosli u situaciju da skoro pa i nemamo vremena za alternativna rjesenja, osim da izroni neka budala sa parama odnekud. Ovo ako ne prodje ovi vjerovatno odose, doci ce neki novi, ali se bojim da ti novi osim postenja nece imati sta da ponude, a samo postenje nama nije dovoljno danas. Treba nam keš!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:23 pm

Postenje je dobar temelj, ne brini...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:26 pm

ubaceni element je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:20 pm
Peoblem je sto smo mi dosli u situaciju da skoro pa i nemamo vremena za alternativna rjesenja, osim da izroni neka budala sa parama odnekud. Ovo ako ne prodje ovi vjerovatno odose, doci ce neki novi, ali se bojim da ti novi osim postenja nece imati sta da ponude, a samo postenje nama nije dovoljno danas. Treba nam keš!
Nema bolje opcije nego da ovi odu. Još ako ostaje pomoćni, dupla korist.
Ovi su nesposobni , Amar ih je doveo. Prodaja pomoćnog za neku lošiju lokaciju za dio u kešu je samo prvi korak ka onom da prodaju sve. Oni neće stat. Pa vidi šta sa države uradiše, a da Želju ne pokopaju. GRAS milione obrće a doveli su ga do gašenja, a ne Želju. Vjerujte to je isti profil ljudi.
Ako ovo dozvolimo, treba nas ugasit. Nema smisla dalje ništa.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:27 pm

storm_raider je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:23 pm
Postenje je dobar temelj, ne brini...
Nama poštenje samo treba. Mi onda možemo sve.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:31 pm

Poštenje ti donosi lovu,sponzore,privatni kapital to se pokazalo na istoku.
Otjerati bagru sve do zadnjeg.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:33 pm

Želim da se prisjetim trenutaka, kada smo polemisali o Arežini i Vranješu. Ja ovog drugog nikako nisam cijenio. Dok je Senad bio tu najveći problem je bio igra i koliko se ko zalaže.
Sada branimo najvažnije stvari kluba. Mi ako ostanemo bez nekretnina, mi smo gotovi. Ovo je pitanje biti ili ne biti. Ovo je pitanje hoćemo li mi ići naprijed kao klub ili ga gasit. Ovo će odrediti put kojim idemo.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:55 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 8:16 pm
mamba21 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 7:46 pm
I ja sam govorio ovdje ako se ne moze pomoci, ne treba ni odmagati namjerno s lazima. I sada se drzim toga.

Ali ovo je druga stvar, rasprava o kampu. I svi se trebamo zapitati kako ce se finansirati to, zaposljavanje novih radnika na odrzavanju tih terena. Trenere kako kazu ni sada ne placamo, kasne im plate. Kako cemo poslije to raditi? Ne znamo do kada ce trajati ovo stanje bez navijaca, najlaske je govoriti korona, znamo da jeste ali i prije korone nije bajno bilo. Prodaja imovine, ali sa ljudima koji prije svega imaju povjerenja navijaca. Koji ce znati izvuci neki povrat novca iz toga, poslije plan predstave svima i svi zadovoljni ili vecina. Ima tu dosta posla. I ovo sto su do sada isplanirali bi trebali poslati skupstinarima pa da razmisle, a ne 5 do 12.

Koliko placamo pomocni teren sa plastikom? Moze li nam opstina dati to za 1KM? Idu izbori, mozda bi se tu mogli smanjiti troskovi.

Generalni sponzor na godinu dana, za manju cifru. Ipak je korona, sumnjam da bi im iko prigovorio za to. Igras na areni svako kolo, prati te citav balkan ili te moze pratiti. Mozda se i moze naci neka firma. Nisam upucen, mozda si i trazili ali nema nikoga. Samo neka moja ideja u glavi.
Mislim da smo plaćali nešto manje od 60k KM na godišnjem nivou. Potom je to Koldžo digao na preko 90k KM i znam da se Senad Misimović usprotivio takvoj odluci Načelnika. Da li se nešto promijenilo pojma nemam.
Treba pokusati spustiti za 59.999😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:56 pm

Meni najteze pada to sto u nasem klubu ima ljudi koji trljaju dlanove i smjese se radi prodaje pomocnog terena, a svi znamo ta to znaci.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:18 pm

Da ostadose ljudi ... sad bi glavni problem bio hoce jug biti u nivou istoka, viši, niži, da nam onaj brat sastavi skicu i zapada... hu ***** mu zivot sad bih zaplakao od muke dokle su nas doveli, nemas vise pravo se ni nasmijati nikome niti podjebavati nikoga kad ne znas sta ce biti sutra...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:21 pm

Ko papagaj ponavljam od kad su ovi došli,zbog mladje raje koja ne znaju.Kod nas se sprovodi potpuno isti scenario koji se sprovodio kod gašenja svih velikih firmi u Sarajevu da bi se došlo do njihove imovine.Potpuno isti.Oni koji su pikirali neku firmu preko stranke postave svoju upravu i ta uprava po zadatku firmu finansijski uništi,zavali je u dugove i onda kazu eto ne moze više ovako.Onda ”spsioci”ili ”spasioc” ulijece sa obecanjima kako ce to sve biti med i mlijeko kad to on kupi a za 5-6 mjeseci firmu ugasi,radnike na biro,firmu rasparca i tušne.Nama je prije tog gašenja ostao ovaj teren.Ako njega prodaju otvorena su im vrata da se i kluba docepaju jer se više nemaš na cemu vaditi.Mislio sam da ce se Badzak suprotstaviti ovome medjutim nije i duboko me razocarao.U timu su svi pa i on.
Molim vas pišite ili zovite SIPU,svaka dojava ce biti zlata vrijedna.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:09 pm

Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:17 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
ako je to tacno AMIN po sto puta.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:21 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
Jel ovo za slatke :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:22 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:17 pm
Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 11:09 pm
Mnogo se navijaca aktiviralo da se zaustavi ova bruka. Gospodin Amar uskoro napusta klub, a nakon toga i fudbal.
ako je to tacno AMIN po sto puta.
i ja kazem amin Boze i jos mu dozivotno zabranit prilaz klubskim organima, dati mu medalju, orden za najtrofejnijeg trenera, sve stoji najbolji si najjaci si nema ti niko ravan sve 5, ali dosta i od tebe smo vec sve vidjeli, ne mozemo funkcionisat kao klub u cjelini dok si ti tu i vozdra brate budi navijaci to je to, ali iskreno skeptican sam po tom pitanju...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:30 pm

Auu sutra Azot pada, samo ako prodjemo Azota jesmobli nosioci u sljedecem krugu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 11:52 pm

Brisu se postovi, vidim, a kad dodje lik i kaze "Bit ce njega dok je nas.." ili "Bit ce dok mu se bude..." u ovakvim okolnostima i u ovoj situaciji sto se ne moze drugacije okarakterisati nego kao prvoklasna provokacija svih iskrenih Zeljovaca, onda se to ne brise i opravdava "svako ima pravo da vjeruje i podrzava koga i sta hoce..."
Bravo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Diverzant, Google [Bot] i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija