Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 4:34 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:45 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:32 pm
abuzenze je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:16 pm

Nije nikad
Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Stari Bosnjani definitivno nisu govorili "wake-up call". Sto se tice tih sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, siptomaticno je da ih spominjes, obzirom da sam pripadas toj grupi ljudi. Na ss.ba su vecinom emigrirali ti isti sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, pa bez obzira nastavljaju sa razvlacenjem pameti navijacima Zeljeznicara. Ne znam kako vas nije sramota pogledati se u uci, pa jos doci na forum, pa jos i drzati lekcije o casti i postenju.

Otjeravsi gospodina Misimovica otjerali ste mnoge pismene ljude oko kluba. To je baram jasno i nedvojbeno utvrdjeno. Nevjerovatni ste, pa sada mislite kreciti i da su ljudi glupi. Vi ste ubili Zeljeznicar, zajedno sa najpoznatijim kamatarom. Neka vas stigne kad tad u zivotu. Pa da znate zasto vam se desava to sto vam se desava.
Je li realno da si pomislio da sam bio ozbiljan kad sam govorio da su Bošnjani govorili wake-up call??? Sad ozbiljno pitam, jesi li realan???

Što se tiče drugog dijela, nađi postove gdje vrijeđam, psujem... Senada i druge. Osim što sam govorio da treba ići, a što i danas mislim da je trebao, vrlo jasno i nedvosmisleno sam govorio ko treba i zašto ostati. Tad se na forumu provlačila riječ nadogradnja, eh za to sam ja bio, bez Senada koji odlučuje (kao sponzor i prijatelj kluba svakako).

Doduše, jasno mi je da to ne shvataš, s obzirom na to da si pomislio da sam ozbiljan za wake-up call.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 4:44 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 4:34 pm
Glas Razuma je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:45 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 1:32 pm


Naravno da nije, ali ‘rđavom ku*cu i dlake smetaju.

Zbog naših pljuvanja, psovanja, tjeranja, vrijeđanja, prijetnji, nipodaštavanja... otjerali smo brojne ljude koji su mogli pomoći, dati, unaprijediti. Ne znamo normalno razgovarati, ne znamo normalno kritikovati, samo na ho-ruk, uz vrisku, galamu, nekulturu. Pa se sad pitamo gdje su to Željovci. Otići će i Amar, nema Misketa, ali bojim se da ćemo opet naći razlog za svađe i podjele, umjesto da nam sve ovo bude, kako su to stari Bošnjani govorili, “wake-up call”
Stari Bosnjani definitivno nisu govorili "wake-up call". Sto se tice tih sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, siptomaticno je da ih spominjes, obzirom da sam pripadas toj grupi ljudi. Na ss.ba su vecinom emigrirali ti isti sto su pljuvali, vrijedjali, prijetili, psovali, tjerali, pa bez obzira nastavljaju sa razvlacenjem pameti navijacima Zeljeznicara. Ne znam kako vas nije sramota pogledati se u uci, pa jos doci na forum, pa jos i drzati lekcije o casti i postenju.

Otjeravsi gospodina Misimovica otjerali ste mnoge pismene ljude oko kluba. To je baram jasno i nedvojbeno utvrdjeno. Nevjerovatni ste, pa sada mislite kreciti i da su ljudi glupi. Vi ste ubili Zeljeznicar, zajedno sa najpoznatijim kamatarom. Neka vas stigne kad tad u zivotu. Pa da znate zasto vam se desava to sto vam se desava.
Je li realno da si pomislio da sam bio ozbiljan kad sam govorio da su Bošnjani govorili wake-up call??? Sad ozbiljno pitam, jesi li realan???

Što se tiče drugog dijela, nađi postove gdje vrijeđam, psujem... Senada i druge. Osim što sam govorio da treba ići, a što i danas mislim da je trebao, vrlo jasno i nedvosmisleno sam govorio ko treba i zašto ostati. Tad se na forumu provlačila riječ nadogradnja, eh za to sam ja bio, bez Senada koji odlučuje (kao sponzor i prijatelj kluba svakako).

Doduše, jasno mi je da to ne shvataš, s obzirom na to da si pomislio da sam ozbiljan za wake-up call.
Za 3 mjeseca ces pisati ovako da nisi bio ozbiljan za tjeranje gospodina Misimovica. Stvarno nekada zavidim ljudima bez obraza i identiteta. Jasno je svima da tjeranjem gospodina Misimovica je znacilo i da ce se otjerati ostatak ekipe. Bilo da si bio ozbiljan ili ne, ti kao novinar (a podsjecas me pisanjem na novinara), to si itekako morao znati. Nadogradnja koja se provlacila na forumu nije znacila tjeranje gospodina Misimovica koji je bio okosnica sistema, vec dovodjenje kvalitetnog trenera, uz nastavak vec postojecih gradjevinskih poduhvata, te nastavak legalnog finansijskog poslovanja. To svako normalan moze zakljuciti.

Pa dok su mnogi dozivili ono sto bi stari Bosnjani govorili, taj "wake-up call", ti jos nisi, jer jos ima zla i zle kobi u tebi, pa sam odlucujes da dalje nastavljas da se moralno srozavas pa cak i na jednom anonimnom forumu. Zato bih iskoristio jedan drugi izraz sto stari Bosnjani jesu definitivno govorili, a odnosi se na tebe i takve koji ste ubili Zeljeznicar, naravno, uz svesrdnu pomoc olosa i polusvijeta sa ss.ba. Taj izraz je jednostavan i glasi: sikter.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 4:55 pm

Zna li ko, sta je sa stucnim stabom, hocemo li se rasteretiti slnih "strucnjaka"?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 5:43 pm

Mirek11 je napisao/la:
čet apr 15, 2021 4:55 pm
Zna li ko, sta je sa stucnim stabom, hocemo li se rasteretiti slnih "strucnjaka"?
To je još veći cirkus. Ostaju isti pomoćnici, Amara si sklonio samo sa strane i doveo novog trenera. Kao nešto da pokuša.

Ja sam Baki dao podršku ali ovo nama s njim ništa ne znači, skoro da ništa nismo uradili.

Očito niko nikada nije imao muda da presječe.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 6:11 pm

Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 6:35 pm

Koliko mi neprijatelja unutar kluba imamo, govori cinjenica da se danas prekinula skupstina radi ljudi koji su posteni i transparentni i zele da rade.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 6:39 pm

Kospicar je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:35 pm
Koliko mi neprijatelja unutar kluba imamo, govori cinjenica da se danas prekinula skupstina radi ljudi koji su posteni i transparentni i zele da rade.
???
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 6:46 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
A to i jeste baš problem ne možeš njih dvojicu u isti koš nikako ;)
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 6:47 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
Fanu ovog drugog, a da se malo, za promjenu, okrenemo Želji? Treći put za 20 godina uvalio je Želju u milionske dugove, trebamo li zažmiriti na to, kao da se ništa ne dešava?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:04 pm

blueboy je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:47 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
Fanu ovog drugog, a da se malo, za promjenu, okrenemo Želji? Treći put za 20 godina uvalio je Želju u milionske dugove, trebamo li zažmiriti na to, kao da se ništa ne dešava?
Ja sam fan, navijač, simpatizer Željezničara, ne Amara ili Senada.

Na zimu rekoh da Amar treba ići ako ne osvoji titulu. Evo otišao je (samo je pitanje dokle). Ako je uradio bilo šta nezakonito i tako oštetio Želju, ja se najiskrenije nadam da će zbog toga platiti na neki način. Ne znam šta više obični navijač može tražiti, osim što sam u prethodnom periodu pisao po forumu da sam za njegov odlazak. Ali ne, ja sam njegov fan jer sam 1. bio za odlazak Senada 2. stavio Amarovu fotku (samo iz razloga što se ovdje plakalo za JEDNIM ČOVJEKOM, a pljuvao drugi bez obzira na sve sportske uspjehe) i 3. jer ne pljujem po Amaru.

Ponavljam, neće biti ni Amara ni Senada. Šta ćemo tad? Hoćemo li se napokon skupiti pa Želju vratiti na pravi put ili ćemo se dijeliti? Koja je više svrha dijeljenja, svađanja, podsjećanja, vraćanja u neka druga vremena?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:13 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
To kada dolazi od covjeka koji je do prije 10 dana imao avatar sa likom najveceg kamatara u Zeljeznicarovoj historiji onda je deplasairano. Sve si cinio da gospodin Misimovic ode i zazivao si kamatara na sva zvona. Ja sam sa svojih 56 godina skoro 50 godina uz Zeljeznicar i pamtim mnogo vispreniju omladinu, pa i bolje sagovornike.

Za vrijeme mog rada po Juznoj Americi jedino sam u siromasnim kastama Brazila i Venecuele sreo ovakve mentalne sklopove. Oni obicno sicare za jedan venecuelanski bolivar i prodaju roditelje za istu cijenu.

Shvati da si jedan od onih koji su ubili Zeljeznicar. Kao sto napisah, jako me podsjecas na jednog novinara, a znamo itekako da su novinari sudjelovali u ovome svemu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:15 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 7:04 pm
Ponavljam, neće biti ni Amara ni Senada. Šta ćemo tad? Hoćemo li se napokon skupiti pa Želju vratiti na pravi put ili ćemo se dijeliti? Koja je više svrha dijeljenja, svađanja, podsjećanja, vraćanja u neka druga vremena?
Na ljeto cemo vidjeti hoce li biti promjena !

U novu sezonu uci sa ovim ljudima u klubu, upravi i administraciji zajedno sa Amarom je glupost neviđena.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:18 pm

Kospicar je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:35 pm
Koliko mi neprijatelja unutar kluba imamo, govori cinjenica da se danas prekinula skupstina radi ljudi koji su posteni i transparentni i zele da rade.
Pa ovo je cirkus. Bukvalno se svaki pozitivan pomak, pa i naznaka nekog progresa svjesno blokira. I onda pustaju satelite da za njih spinuju: Zasto niko nece da se ukljuci u klub?

Pomocni teren je meta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:52 pm

Kada bilo ko pošten pokuša prići klubu, ovi ga "otresu". Evo čovjek bez repova, novi skroz, bez zauzetih "busija" i lažni predsjednik skupštine napravi to što napravi...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:58 pm

Glas Razuma je napisao/la:
čet apr 15, 2021 7:13 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
To kada dolazi od covjeka koji je do prije 10 dana imao avatar sa likom najveceg kamatara u Zeljeznicarovoj historiji onda je deplasairano. Sve si cinio da gospodin Misimovic ode i zazivao si kamatara na sva zvona. Ja sam sa svojih 56 godina skoro 50 godina uz Zeljeznicar i pamtim mnogo vispreniju omladinu, pa i bolje sagovornike.

Za vrijeme mog rada po Juznoj Americi jedino sam u siromasnim kastama Brazila i Venecuele sreo ovakve mentalne sklopove. Oni obicno sicare za jedan venecuelanski bolivar i prodaju roditelje za istu cijenu.

Shvati da si jedan od onih koji su ubili Zeljeznicar. Kao sto napisah, jako me podsjecas na jednog novinara, a znamo itekako da su novinari sudjelovali u ovome svemu.
Imam mnogo kolega koji imaju 50 godina i više, ali niko nije na tako niskom intelektualnom nivou kao ti. Čak i od lokalnih kafandžija čujem poneku pametnu, od tebe nijednu. Čak su ti i procjene/nagađanja apsolutno deplasirane.

Ali evo, ako će ti biti lakše, priznajem da smo mi forumaši krivi za odlazak svemogućeg Senada Misimovića. Mi forumaši smo ubili Željezničar. Molim da uđe u knjige da su klub s takvom tradicijom ubili - forumaši. Eto, lakše sad?

Ako je tačno to što pišete za Skupštinu, to je sramota. Treba imenima i prezimenima početi prozivati. Ismijavali smo "Bordo prijatelje", ali bilo bi idealno da imamo sad takvo udruženje da se sve to javno iznese.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 8:05 pm

Zeljovci ,zarad istine i onoga sto je ovaj klub sve provjerene info vezane za skupstinu objavite.Bilo koje nejasnoce u postovima samo dodatno stvaraju konfuziju.Ko je protiv ozdravljenja skupstine.Naravno @Storme daje cilj pomocni.Zna li se ko nam je imenom i prezimenom od skupstinara podmetnuo nogu.
Evo otvoreno cu pitati
Rade li pod uticajem sampanj ekipe ili je u pitanju stranacki gradjevinski lobi?
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 8:37 pm

Isti scenario kao za plavi zamak, ucjene kluba, s vana i iznutra, kao pravice dvoranu za sportsko drustvo, i rezultat zgrada od 7 spratova uskoro.

Zgrade na pomicnom ce otici za 50 miliona, 4000 kvadra stan, i onda mozete misliti kakva mafija politicko gradevinska ucestvuje.

Dovesti zelju pred stecaj, klepit pomocni za bagatelu, rastalit dobit od stanova.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:04 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 7:58 pm
Glas Razuma je napisao/la:
čet apr 15, 2021 7:13 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 15, 2021 6:11 pm
Navijači Senada Misimovića i Amara Osima. Samo se pitam šta ćete kad ne bude nijednog u klubu...
To kada dolazi od covjeka koji je do prije 10 dana imao avatar sa likom najveceg kamatara u Zeljeznicarovoj historiji onda je deplasairano. Sve si cinio da gospodin Misimovic ode i zazivao si kamatara na sva zvona. Ja sam sa svojih 56 godina skoro 50 godina uz Zeljeznicar i pamtim mnogo vispreniju omladinu, pa i bolje sagovornike.

Za vrijeme mog rada po Juznoj Americi jedino sam u siromasnim kastama Brazila i Venecuele sreo ovakve mentalne sklopove. Oni obicno sicare za jedan venecuelanski bolivar i prodaju roditelje za istu cijenu.

Shvati da si jedan od onih koji su ubili Zeljeznicar. Kao sto napisah, jako me podsjecas na jednog novinara, a znamo itekako da su novinari sudjelovali u ovome svemu.
Imam mnogo kolega koji imaju 50 godina i više, ali niko nije na tako niskom intelektualnom nivou kao ti. Čak i od lokalnih kafandžija čujem poneku pametnu, od tebe nijednu. Čak su ti i procjene/nagađanja apsolutno deplasirane.

Ali evo, ako će ti biti lakše, priznajem da smo mi forumaši krivi za odlazak svemogućeg Senada Misimovića. Mi forumaši smo ubili Željezničar. Molim da uđe u knjige da su klub s takvom tradicijom ubili - forumaši. Eto, lakše sad?

Ako je tačno to što pišete za Skupštinu, to je sramota. Treba imenima i prezimenima početi prozivati. Ismijavali smo "Bordo prijatelje", ali bilo bi idealno da imamo sad takvo udruženje da se sve to javno iznese.
Mislim da je deplasirano da ocjenjujes intelektualne kapacitete, obzirom da si svoj pokazao u vise navrata podrskom nekome ko je dva puta kamatu ilegalno naplatio i ko je grobar ovog kluba. Niste "vi forumasi" ubili Zeljeznicar, vec si ti saucesnik u ubijanju Zeljeznicara. Uslo je to u knjige davno i nece biti zaboravljeno. Ti i ostala novinarska svita. Ne radi se tu o intelektualnom kapacitetu, vec o prodavanju obraza, o prodavanju ideala slobodarskog drustva. Konobari, novinari, kladionicari, kvazi menadzeri. Sramota neka te je, ukoliko je ostalo imalo tog osjecaja u toj praznoj olupini.

Ja sam svoju ljubav prema Zeljeznicaru dokazao vise navrata, a konkretno kao dugogodisnji sponzor kluba cije sam sponzorstvo povukao ulaskom kamatara i njegove svite u osovine kluba. Bio sam sponzor od 2010 godine, dakle mnogo prije svih tih desavanja.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:06 pm

reks1 je napisao/la:
čet apr 15, 2021 8:05 pm
Zna li se ko nam je imenom i prezimenom od skupstinara podmetnuo nogu.
Evo otvoreno cu pitati
Rade li pod uticajem sampanj ekipe ili je u pitanju stranacki gradjevinski lobi?
Ermin Cengic, predsjednik u ostavci je uzurpirao sastanak.
U pitanju je gradjevinski lobi.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:06 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet apr 15, 2021 5:43 pm
Mirek11 je napisao/la:
čet apr 15, 2021 4:55 pm
Zna li ko, sta je sa stucnim stabom, hocemo li se rasteretiti slnih "strucnjaka"?
To je još veći cirkus. Ostaju isti pomoćnici, Amara si sklonio samo sa strane i doveo novog trenera. Kao nešto da pokuša.

Ja sam Baki dao podršku ali ovo nama s njim ništa ne znači, skoro da ništa nismo uradili.

Očito niko nikada nije imao muda da presječe.
:klanjase: :11: :klanjase: :11: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Pa je li moguć scenario da Baka izganja Evropu koje je navodno dato kao uslov tj prioritet a zatim gle čuda (iz tunela) ne "postigne" se dugoročan ugovor tj nastavak saradnje?
Amare !... Winston Churcill ti nije ravan. Machiavelli ti nije do koljena. Bisera Turković da uči od tebe.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 252 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija