Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:59 pm

Elegant je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:20 am
Ko je ovaj Kasim Imsirovic, cime se on bavi, znam da ima neku farmu negdje ?

Durakovic - Unigradnja, bio je u klubu i vjerovatno se uvrjedio sto njegovi nisu pravili istok i dalje radove to je valjda ocigledno. Sin mu je bio u klubu (ozenio se prije par dana decko).
Taj se uvrijedio sigurno jer je bio siguran da ce on raditi, tu je poceo kontra Senada raditi i napustio klub.
A do mene su dosle ipak negativne informacije, nema dogovora, brko hoce da se pita za vise od terena a Senad ce prepustiti mjesto novim ljudima. Tuzan sam sto zivimo u ovakvoj drzavi i sa narodom koji ne vidi dalje od nosa i svoje mahale :(
Jos jedna propustena prilika da ujedinjeni napravimo iskorak iz ovog sivila, gradimo i jacamo klub ...
Sve vise sam siguran, do neke privatizacije ostajemo prosjecan balkanski poluprofesionalni fudbalski klub. Ali to je nasa realnost. VTŽ
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:32 pm

Ljudi dragi, nista nije govoto jos. Bice jos sastanaka i pricat ce jos... Ono sto je 100% sigurno sto ce tice Amara i Misketa je to da ce konacna odluka pasti prije skupstine, pa cemo znati na cemu smo po tom pitanju...

Ajde da zadrzimo jucerasnju atmosferu i pricamo o povratku Lendre :) :) kada se vratimo na 4 4 2... ima da gori hala... :D :D
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:34 pm

Teska prica cijeli dan... vala bolje je one gifove redati i pjesmice pisati. Niti se zna sta ce biti, niti se moze znati. Polako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sri dec 05, 2018 1:34 pm
Teska prica cijeli dan... vala bolje je one gifove redati i pjesmice pisati. Niti se zna sta ce biti, niti se moze znati. Polako.
Sukladno tvojoj preporuci evo:
https://faktor.ba/vijest/na-sjednici-sk ... nica/13850
:ganja:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:47 pm

Pa i sam je Amar jucer izjavio da ce biti jos sastanaka ne kontam cemu prijevremeni zakljuci. Bice to sve dobro.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:48 pm

Mirek11 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:59 pm
Elegant je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:20 am
Ko je ovaj Kasim Imsirovic, cime se on bavi, znam da ima neku farmu negdje ?

Durakovic - Unigradnja, bio je u klubu i vjerovatno se uvrjedio sto njegovi nisu pravili istok i dalje radove to je valjda ocigledno. Sin mu je bio u klubu (ozenio se prije par dana decko).
Taj se uvrijedio sigurno jer je bio siguran da ce on raditi, tu je poceo kontra Senada raditi i napustio klub.
A do mene su dosle ipak negativne informacije, nema dogovora, brko hoce da se pita za vise od terena a Senad ce prepustiti mjesto novim ljudima. Tuzan sam sto zivimo u ovakvoj drzavi i sa narodom koji ne vidi dalje od nosa i svoje mahale :(
Jos jedna propustena prilika da ujedinjeni napravimo iskorak iz ovog sivila, gradimo i jacamo klub ...
Sve vise sam siguran, do neke privatizacije ostajemo prosjecan balkanski poluprofesionalni fudbalski klub. Ali to je nasa realnost. VTŽ
Pricate gluposti. Mustafi nikada nije bio cilj da izvodi radove na istoku jer njegova kompanija nije ni specijalizirana za zemljane radove a sto je bio tezi dio ovog projekta. Ono gdje je povrjedjen njegov ego i kada je napustio strukture kluba je situacija kada njegov sin koji je prosao sve kategorije kluba nije imao mjesta u seniorskom pogonu, a za sta realno nije imao ni kvalitet. Finansijski se radi o izuzetno mocnom covijeku, koji je bogatstvo naslijedio od oca. Fudbalski analfabeta koji je poceo pratiti fudbal zbog toga sto mu je sin trenirao i imao ambicije da poszane fudbaler.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 1:53 pm

MATORI je napisao/la:
sri dec 05, 2018 1:46 pm
storm_raider je napisao/la:
sri dec 05, 2018 1:34 pm
Teska prica cijeli dan... vala bolje je one gifove redati i pjesmice pisati. Niti se zna sta ce biti, niti se moze znati. Polako.
Sukladno tvojoj preporuci evo:
https://faktor.ba/vijest/na-sjednici-sk ... nica/13850
:ganja:
Genijalci. :placeodsmijeha:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:03 pm

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:03 pm
S obzirom da ZVANIČNO nema šta i kako se razgovaralo i pričalo, moj stav je ovakav.
Ako je problem to da se Senad hoće da miješa Amaru u posao oko terena - KRIV JE SENAD. Pojma nema o fudbalu i tu mu nije mjesto.
Ako je problem to što Amar hoće da uvede svoje ljude u upravu - KRIV JE AMAR. Nije posao trenera da vodi računa o tim stvarima.
Vjerovatno i jedno i drugo.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:17 pm

Procitao sam post od @exdomorocki i ne mogu da vjerujem da u 21 stoljecu ljudima moras objasnjavati sta je davanje novca klubu. Sto je najgore on nije jedini koji ovako misli. Sad je protiv Misimovica i zbog toga pise lazi na koje ce se neko upecati i pomisliti da je to istina.

Najkrace receno, donosenje novca klubu ne mora biti direktno, to moze biti i privlacenjem jakih sponzora, dovodjenjem generalnog sponzora, lobiranjem za stadion Grbavicu itd.

Ne sporim da su Durakovic, Imsirevic itd davali svoj novac klubu. Hvala im na tome od srca, najiskrenije. Oni su imali mogucnost da urede klub na nacin da radi po zakonu sto se tice poslovanja kluba, da se finansijski uredi klub, da se administracija uredi, da zapocnu infrastrukturne projekte itd ali to nisu uradili.

Sve ovo gore sto sam nabrojao i sponzore i generalnog sponzora i dovodjenje Grbavice do kategorije 3, poslovanje po zakonu, itd su uradili Misimovic i svi ostali koji su ili bili ili su jos u klubu. To im se ne moze osporiti.

Ja mogu reci da je Misimovic fudbalska neznalica, da pojma o fudbalu nema ali ne mogu pisati lazi ni o njemu ni o bilo kome drugom iz ovih ili onih razloga. Meni je Zeljo na prvom mjestu i jedini interes mi je jak Zeljo a mnogima su na prvom mjestu Amar, Misimovic, Stanic, Bekric, Kjosevski itd a i takvi ljudi se nazivaju navijacima naseg kluba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:24 pm

Brkoo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 2:17 pm
Procitao sam post od @exdomorocki i ne mogu da vjerujem da u 21 stoljecu ljudima moras objasnjavati sta je davanje novca klubu. Sto je najgore on nije jedini koji ovako misli. Sad je protiv Misimovica i zbog toga pise lazi na koje ce se neko upecati i pomisliti da je to istina.

Najkrace receno, donosenje novca klubu ne mora biti direktno, to moze biti i privlacenjem jakih sponzora, dovodjenjem generalnog sponzora, lobiranjem za stadion Grbavicu itd.

Ne sporim da su Durakovic, Imsirevic itd davali svoj novac klubu. Hvala im na tome od srca, najiskrenije. Oni su imali mogucnost da urede klub na nacin da radi po zakonu sto se tice poslovanja kluba, da se finansijski uredi klub, da se administracija uredi, da zapocnu infrastrukturne projekte itd ali to nisu uradili.

Sve ovo gore sto sam nabrojao i sponzore i generalnog sponzora i dovodjenje Grbavice do kategorije 3, poslovanje po zakonu, itd su uradili Misimovic i svi ostali koji su ili bili ili su jos u klubu. To im se ne moze osporiti.

Ja mogu reci da je Misimovic fudbalska neznalica, da pojma o fudbalu nema ali ne mogu pisati lazi ni o njemu ni o bilo kome drugom iz ovih ili onih razloga. Meni je Zeljo na prvom mjestu i jedini interes mi je jak Zeljo a mnogima su na prvom mjestu Amar, Misimovic, Stanic, Bekric, Kjosevski itd a i takvi ljudi se nazivaju navijacima naseg kluba..
Ma jok, važnije ko lično donese 20-30 tisuća - nego ko svojim angažmanom i vezama "nafata" sponzora 400-500 tisuća KM!
Bosno moja jabuko u cvijetu....
:zid:
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:30 pm

Imam osjećaj da će Lendrić opet završiti kod nas, u takvoj je formi da vjerojatno jedino kod nas može i igrati.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:43 pm

bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Najtuznije od svega u ovom drustvu je sto bolesnici poput tebe imaju pravo glassa. Bolesnik si zto sto u svemu trazis korist. Ima vas jos. Pa ovi ljudi mogu bez Zeljeznicara. Sta ce Misimovicu sve ovo? Covjek ima toliko radnika da ih sigurno manje od pola nikad nije upoznao. Zamisli koje je to bogastvo.
Mislis da je Amar Osim potreban Misimovicu? Amar Osim je potreban Zeljeznicaru. A i on takodjer para ima mogao se ofirati po Zrinskom, Vojvodini gdje bi svaki trenee iz Pl radio, ali njemu je to ispod njegovog nivoa.Jer zna da ce pare uvijek uzeti. Zato ga mi i zelimo, ne uprava. Zrlim ga ja. Bez interesa u vidu novca.
Zelim vidjeti Amara i Misimovica zajedno, jer vecina nas vjeruje da bi oni cuda mogli uraditi. Koliko Misimovic ne zna u sportskom djelu toliko Amarovi ljudi ili on sam ne zna u administrativnom i organizacionom djelu. Jedan sa drugim tesko, ali siguran sam da bi nas izvadili iz ovog sivila.
Zato nam je potreban, jer vjerujemo da ce se vratiti, a ne zatk da ovi ljudi sacuvaju svoje guzice.
I jos nesto u proslosti cim bi nastajali problemi, bjezali su svi glavom bez obzira Zujo Kozaric svi. Niko se nije usudio da proba ostati. Velika je razlika izmedju ostalih uprava i ove, npr kao razlika izmedju Krunica Odovica i Osima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:45 pm

MATORI je napisao/la:
sri dec 05, 2018 2:24 pm
Brkoo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 2:17 pm
Procitao sam post od @exdomorocki i ne mogu da vjerujem da u 21 stoljecu ljudima moras objasnjavati sta je davanje novca klubu. Sto je najgore on nije jedini koji ovako misli. Sad je protiv Misimovica i zbog toga pise lazi na koje ce se neko upecati i pomisliti da je to istina.

Najkrace receno, donosenje novca klubu ne mora biti direktno, to moze biti i privlacenjem jakih sponzora, dovodjenjem generalnog sponzora, lobiranjem za stadion Grbavicu itd.

Ne sporim da su Durakovic, Imsirevic itd davali svoj novac klubu. Hvala im na tome od srca, najiskrenije. Oni su imali mogucnost da urede klub na nacin da radi po zakonu sto se tice poslovanja kluba, da se finansijski uredi klub, da se administracija uredi, da zapocnu infrastrukturne projekte itd ali to nisu uradili.

Sve ovo gore sto sam nabrojao i sponzore i generalnog sponzora i dovodjenje Grbavice do kategorije 3, poslovanje po zakonu, itd su uradili Misimovic i svi ostali koji su ili bili ili su jos u klubu. To im se ne moze osporiti.

Ja mogu reci da je Misimovic fudbalska neznalica, da pojma o fudbalu nema ali ne mogu pisati lazi ni o njemu ni o bilo kome drugom iz ovih ili onih razloga. Meni je Zeljo na prvom mjestu i jedini interes mi je jak Zeljo a mnogima su na prvom mjestu Amar, Misimovic, Stanic, Bekric, Kjosevski itd a i takvi ljudi se nazivaju navijacima naseg kluba..
Ma jok, važnije ko lično donese 20-30 tisuća - nego ko svojim angažmanom i vezama "nafata" sponzora 400-500 tisuća KM!
Bosno moja jabuko u cvijetu....
:zid:
Nema tu vaznije, vazno je sve. Vazni su svi Zeljovci. I onaj koji donese 20 hiljada i onaj koji donese klubu stotine hiljada, milione itd. Vazan je i onaj koji od svoje crkavice Zelji da odredjen dio, pa makar to i marka bila. Svi su vazni. Svi treba da gledamo i da tezimo tome da nas klub bude jak..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:50 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:48 pm
Eki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:51 am
@elegant Kasim ima tu farmu i vlasnik je deny marketa, njih oko 20
Kakav kasim i njegovi marketi, ako smo smo na njega spali jadna nam majka
Briga me ko je Kasim, ali ako nama Kasim moze donijeti x para neka ga u Zelji.
Na koga smo sada spali?
Ko nam je u upravnom a ko u nadzornom odboru, neki dan su bili komentari i niko nije komentarisao te ljude. Ko nam je dosao mjesto Kasima i Unigradnje?
Ko nam je usao mjesto Vukotica i Bajramovica? Recite posteno kakve koristi od 60% upravnog odbora i polovine nadzornog odbora?
Hocemo li govoriti ako smo spali na Vukotica ili Bajramovica jadna nam majka?
Te izjave ako smo na njih spali i ove ljestvica je postavljena visoko i ni milimetra su nam donijele ovo stanje danas da se 'suprotne strane' sastaju i da se to dozivljava kao uspjeh.
To je bruka najveca u ovih 98 godina postojanja. Mi smo Zeljo i uvijek smo svi imali jednu stranu, svi smo bili jedno.
Sta je trebao Ribar nakon 72-ge reci, ljestvica je visoko postavljena ko hoce da bude trener moze biti samo prvak Juge, ili pak Ivica Osim nakon Videotona.
Ko god misli da Zeljo bez njega ne moze vara se i nek ide u 100 lijepih p.m. Prezivio je Zeljo drugi svjestki rat, prezivio i prisilni prelazak igraca u Torpedo, prezivio i ispadanje u drugu ligu jugoslavije, prezivio agresiju na BiH, prezivio Đerzelez slicne napade, prezivjet ce i bez Senada i bez Amara.
Mozda ce nakon Senada doci jos bolji Senad koji ce jos vise i jos bolje raditi za Zelju, mozda ce nakon Amara doci bolji Amar ali Zeljo ce ostati, desetkovan, unisten kakav god ali bit ce Zeljo. bit ce to jedinstvo i kad masina tvoja krene.
Svi smo Zeljini i Zeljo je nas je slogan koji necete razjebati koliko god se trudili.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:51 pm

Brkoo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 2:17 pm
Procitao sam post od @exdomorocki i ne mogu da vjerujem da u 21 stoljecu ljudima moras objasnjavati sta je davanje novca klubu. Sto je najgore on nije jedini koji ovako misli. Sad je protiv Misimovica i zbog toga pise lazi na koje ce se neko upecati i pomisliti da je to istina.

Najkrace receno, donosenje novca klubu ne mora biti direktno, to moze biti i privlacenjem jakih sponzora, dovodjenjem generalnog sponzora, lobiranjem za stadion Grbavicu itd.

Ne sporim da su Durakovic, Imsirevic itd davali svoj novac klubu. Hvala im na tome od srca, najiskrenije. Oni su imali mogucnost da urede klub na nacin da radi po zakonu sto se tice poslovanja kluba, da se finansijski uredi klub, da se administracija uredi, da zapocnu infrastrukturne projekte itd ali to nisu uradili.

Sve ovo gore sto sam nabrojao i sponzore i generalnog sponzora i dovodjenje Grbavice do kategorije 3, poslovanje po zakonu, itd su uradili Misimovic i svi ostali koji su ili bili ili su jos u klubu. To im se ne moze osporiti.

Ja mogu reci da je Misimovic fudbalska neznalica, da pojma o fudbalu nema ali ne mogu pisati lazi ni o njemu ni o bilo kome drugom iz ovih ili onih razloga. Meni je Zeljo na prvom mjestu i jedini interes mi je jak Zeljo a mnogima su na prvom mjestu Amar, Misimovic, Stanic, Bekric, Kjosevski itd a i takvi ljudi se nazivaju navijacima naseg kluba..
Cesto se nisam slagao s tobom. Ali vjeruj mi za dosta si stvari bio, a i sada si upravu. :palacgore:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:56 pm

Borba za fotelju u Nogometnom Savezu BiH
Ovih dana, kada su sudije Želju uzele na zub, moglo se čuti od pojedinaca iz Saveza, kako su spremni popustiti “samo ako neće vratiti Amara Osima na klupu”. Nikome nije jasno zašto je Osim nepoželjan, ako se zna da je Ivica najzaslužniji što su Savezu skinute sankcije i što smo preko noći od “ružnog pačeta” postali miljenici UEFA i FIFA.
(N.I./Sportske.ba)
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 2:58 pm

Moje je ipak misljenje ono sto sam i ranije pisao. Da klub treba da trazi privatnog investitora u sportski segment. Da invesitra svoj novac u sportski segment, i da zarade od njega njemu ili njima pripadaju. Ovde mislim na neke ozbiljne investitore, jer osobe koje se ovde spominju nemaju dovoljan kapital za neku evropsku perspektivu. Isto tako da investitori nemaju korsti od imovine, i da ona uvjek ostane u vlasnistvu kluba, tj ako se nekad investitori odluce da napuste, onda se klub uvjek moze vratiti na nivo koji sad ima.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 3:00 pm

hajde Amare MOLIM TE KO BOGA samo da im svima jebemo majke majcine!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4125
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 3:07 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri dec 05, 2018 2:56 pm
Borba za fotelju u Nogometnom Savezu BiH
Ovih dana, kada su sudije Želju uzele na zub, moglo se čuti od pojedinaca iz Saveza, kako su spremni popustiti “samo ako neće vratiti Amara Osima na klupu”. Nikome nije jasno zašto je Osim nepoželjan, ako se zna da je Ivica najzaslužniji što su Savezu skinute sankcije i što smo preko noći od “ružnog pačeta” postali miljenici UEFA i FIFA.
(N.I./hehe.ba)
Cekaj, oni "spremni popustiti"??!!? Poginuli dabogda i Pilav i Dzemidzic i Bakovic i Begic i ostala govna.

SMRT SAVEZU!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 3:11 pm

i onda se neko pita gdje su rezultati....
nije sporno, losi smo, ali kad vidis sta nam rade ovi iz Saveza godinama, uz sve nase druge dusmane, dobro ikako disemo.

RAT SAVEZU!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot] i 139 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija