Moderator/ica: storm_raider

 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:17 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:Majke vam kako vas pojedince nije stid. Pa bolan Amar je Ivicin sin, odrastao je na 100metara od ovog stadiona, uz ovaj klub je duže nego što vi znate za sebe(čast izuzecima) i vi pričate da bi taj čovjek ugasio klub gdje mu je otac najveća legenda, gdje on visoko kotira radi nekoliko hiljada.

Jeste li vi normalni, **** li vas forum i to da je po vašem.

Činjenica je da nam ne igra loša, i da nemamo rezultate i da on je zato kriv što zbog selekcije igrača što zbog svojih postavki, izmjena taktika čega već. Apsolutno najviše kriv.

Ali te priče da Amar ne voli Želju, da bi mu namjerno zlo nanio su toliko debilne i stvarno niste pojedini dobri s glavom.
Samo ti njega pozdravi od raje sa Lobotomskog foruma, a možeš pozdraviti i one miševe koji mu se šlihtaju i ližu guzu. To što je on odrastao 100m od stadiona ne čini ga većim željovcem od nekog momka iz Doboja. On je svoju ljubav dokazao više puta i na vrlo upečatljiv način, hvala mu na tome, ali vrijeme je da sad ode i nikad se više ne vrati. Od večeras mu je jasno da ni igrači više nisu uz njega, možda još par ovih mrtvaka koji nemaju više gdje, ali i to je kratkog daha.
Da zanemarimo činjenicu da je jad od čovjeka uvijek bio, da je sve radnje poduzimao da otjera prethodnike (ako se sjetiš teksta na govnogovno.ba (U cara Trojana...), sjećaš se jel'de, što su ga spremali na vikendici on i kompanija sa govnogovno.ba, ali ne možemo žmiriti na njegovu pičkastu igru koju nam prezentuje već dvije sezone. On jednostavno ne zna nikoga napasti i to je tako, sve što zna uraditi je zabunkerisati se i šta Bog da u napadu. Najveće blamaže u evropi smo doživili s njim, a to je pametnom dosta.
Imao je evo priliku da npr. ubaci malog Gasala da dijete stiče iskustvo, da pokuša pokazati svoje dobre strane, a biće loših, jebi ga, tako je to u životu. Ali jok, on će radije čuvati neke mrtvake i defanzivno se postaviti.
Nego ti ne zaboravi ovo što sam ti prvo rekao, pozdravi ga i reci mu da ide na odmor polako, vakat je....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:17 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:07 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:02 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:58 pm


Eto ti si dobar. Zbog takvih nam se i desava sve ovo.Pokazao je on svoju ljubav prema Zelji u vidu kamata. Tako da-Amare odje.bi zajedno sa svojim pulenima i svojom "ljubavlju". Svi oni vole Zelju, ali za svoj dzep!

P.S.I Bakir je Alijin sin.
Pokazao si i ti kad si slavìo 3-0, tako da šuti nako radi obraza samo.

A Alija je kokošar pa mu je logično da i sin bude isti;)
Nadji mi taj post gdje sam ja slavio poraz Zelje! Hajde odmah, lazove!Nema mnogo mojih postova ovdje.Bice ti lako pretraziti.
Semafori su se objavljivali, nemoj misliti da sam zaboravio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:19 am

Mene je strah za derbi protiv kona.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:19 am

Hocel biti plate za juli ?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:22 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:19 am
Mene je strah za derbi protiv kona.
Cega te strah 2 ko kuca
Cuva Bog Zelju svog!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:24 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sub sep 19, 2020 11:48 pm
Majke vam kako vas pojedince nije stid. Pa bolan Amar je Ivicin sin, odrastao je na 100metara od ovog stadiona, uz ovaj klub je duže nego što vi znate za sebe(čast izuzecima) i vi pričate da bi taj čovjek ugasio klub gdje mu je otac najveća legenda, gdje on visoko kotira radi nekoliko hiljada.

Jeste li vi normalni, **** li vas forum i to da je po vašem.

Činjenica je da nam ne igra loša, i da nemamo rezultate i da on je zato kriv što zbog selekcije igrača što zbog svojih postavki, izmjena taktika čega već. Apsolutno najviše kriv.

Ali te priče da Amar ne voli Želju, da bi mu namjerno zlo nanio su toliko debilne i stvarno niste pojedini dobri s glavom.
slazem se sa tobom da Amar voli Zelju ko i svi mi pa i vise, mozda i ima dobre namjere... ali dobrim namjerama je poplocan put do pakla prijatelju. To sto imas dobre namjere ne mora da znaci da radis dobru stvar. Pogotovo ako si zaljubljen u vlastitu sliku, u mit o sebi. Volimo svi mi Amara... ali volimo Zelju vise. Amar ima pravo ko covjek da voli sebe i da sebi gleda vise nego Zelji, ali mi ostali nemamo prava da to u tisini posmatramo, cak i kada se radi o sinu najveceg koji je krocio na Grbavicu.

Cinjenica je da je Amar otjerao odredjene ljude iz Zelje, bez obzira ko oni bili, kako bi ostvario korist za sebe koju u drugom slucaju ne bi mogao ostvariti tako lako da su oni ostali.
Covjek nam je to u oci rekao, I TO JE JEDINI TRENUTAK KADA JE EMOTIVNO PRICAO O BILO CEMU OTKAKO SE VRATIO U ZELJU, KAD JE PRICAO O PARAMA. Voli Amar Zelju, ali voli pare vise...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:36 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:17 am

Semafori su se objavljivali, nemoj misliti da sam zaboravio.
Samo daj post i sve ok. Rekoh ti da ces lako naci, jer ih nemam previse. Do tada si -LAZOV.

Posteno?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:39 am

Prestanite se ljudi prozivat izmedju sebe, to nam je u ovom trenutku najmanje potrebno. Suzdrzite se kad je to u pitanju, molim vas, hvala.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:41 am

AsharaK je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:39 am
Prestanite se ljudi prozivat izmedju sebe, to nam je u ovom trenutku najmanje potrebno. Suzdrzite se kad je to u pitanju, molim vas, hvala.
Covjek iznosi neistinu.Kako drugo da ga nazovem?

Evo nek dokaze ovo sto pise, ja se odmah javno izvinim i njemu i svima kojima je neugodno ovo citati...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:47 am

Je li bila neka sjednica? Hoće li se mnogobrojnom stručnom štabu odbiti neki procenti? Hoće li igrači biti kažnjeni (iako su već kažnjeni što igraju ovdje)?
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:50 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:36 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:17 am

Semafori su se objavljivali, nemoj misliti da sam zaboravio.
Samo daj post i sve ok. Rekoh ti da ces lako naci, jer ih nemam previse. Do tada si -LAZOV.

Posteno?
Nije to bilo dan poslije već pred slijedeći derbi 5-2. 5.mjeseci je prošlo bilo, ali helem nejse.


@svi ostali:
Ja Amara znam 24.godine, u stanu mi je bio xy puta i vrlo dobro znam koji su mu ciljevi, želje i stavovi. Isto tako vrlo dobro znam koliko je dao svog novca u drugom mandatu, koliko je puta premije/plate iz svog džepa davao, koliki je prosjak bio u drugom mandatu, koga je sve za rukav vukao zbog Želje. Što to nijedan igrač iz drugog mandata, a mnogi daju intervjue ne pljune po njemu, ne kaže ne digne glas. Jel toliko svemoćan da ga se bivši igrači i sad boje toliko da ne smiju ništa reći nakon haman 10.godina? Jel to svaki mediji Amarov pa ne smiju objavit istinu.

Nemojte dječijih fora, i nemojte biti djeca.

Fino sam rekao najveće zasluge za poraze i loše igre idu isključivo njemu, jesi li ih selektirao, jesi li ih odabrao ti onda ti i odgovaraš. I iako ne kožeš ispuniti ciljeve idi dalje, daj otkaz i tjeraj se. Ali te priče kako je tu zbog miliona i para od Zelje i kako više voli pare nemojte prosipati, bar imajte toliko obraza.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:54 am

Amar Amar Amar, ljudi to vise nije onaj Amar od prije 20 godina.
To vise nije onaj fudbal od prije 20 godina kada si kantao levate i osvajao titule.
To vise nije onaj klub od prije 20 godina.
Kada cete vec jednom shvatiti da je fudbal BIZNIS ILI FIRMA.
Imali smo u klubu biznismene koji su znali kako se pravi novac ali nam oni nisu valjali jer smo zeljeli gledati "fudbal".
Danas nema ni novca a jos manje fudbala.
Ko je za to kriv mi navijaci sigurno nismo.
Pokazali smo svoju vjernost i proslim i sadasnjim.
Gurali smo i jedne i druge.
Prvi nam ostavise nesto da se ponosimo i dicimo u vidu stadiona, ovi drugi nas vode u sunovrat a fudbala nema nigdje.
Mene ne zadovoljavaju pobjede u derbiju, mene zadovoljavaju pobjede protiv sela jer se tu titule osvajaju.
Kazu para nema. Ima para samo ih treba znati naci i proizvesti i pametno uloziti.
Igraci su samo trosak, jedina stvar gdje oni vrate ulozeno je izlazak u evropu i pojedinacna prodaja.
Stadion i imovina je glavni kapital, ako to ne znate iskoristiti onda ne trebate biti tu gdje jeste.
Dignite guzice i trazite sponzore, nece sami doci, dajte pokazite volju i zelju i vratit ce se visestruko.
Za ovo pobrojano treba biti sposoban a koliko ste sposobni pokazuje situacija da su igraci primili tek platu za maj.
Amare karma je cudo. Ako volis klub, zovi Misimovica, Vukotica i sve sposobne zeljovce da se vrate u klub i da se okrene novi list.
Tvoja neka bude klupa a oni neka se brinu oko svega ostalog.
Ako volis klub ovo ces uciniti jos sutra, jer me je strah da nam samo gore moze biti ako se ovako nastavi
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:56 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:47 am
Je li bila neka sjednica? Hoće li se mnogobrojnom stručnom štabu odbiti neki procenti? Hoće li igrači biti kažnjeni (iako su već kažnjeni što igraju ovdje)?
Ko da bude kaznjen.
Prosli su mogli kaznjavat jer su imali osnova, isplacivali su plate na vrijeme.
Koga ce ovi kazniti kad ima duguju nekoliko plata.
Kazne i sankcije mozemo zaboravit
Alea iacta est!
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:58 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:50 am
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:36 am
Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 20, 2020 12:17 am

Semafori su se objavljivali, nemoj misliti da sam zaboravio.
Samo daj post i sve ok. Rekoh ti da ces lako naci, jer ih nemam previse. Do tada si -LAZOV.

Posteno?
Nije to bilo dan poslije već pred slijedeći derbi 5-2. 5.mjeseci je prošlo bilo, ali helem nejse.


@svi ostali:
Ja Amara znam 24.godine, u stanu mi je bio xy puta i vrlo dobro znam koji su mu ciljevi, želje i stavovi. Isto tako vrlo dobro znam koliko je dao svog novca u drugom mandatu, koliko je puta premije/plate iz svog džepa davao, koliki je prosjak bio u drugom mandatu, koga je sve za rukav vukao zbog Želje. Što to nijedan igrač iz drugog mandata, a mnogi daju intervjue ne pljune po njemu, ne kaže ne digne glas. Jel toliko svemoćan da ga se bivši igrači i sad boje toliko da ne smiju ništa reći nakon haman 10.godina? Jel to svaki mediji Amarov pa ne smiju objavit istinu.

Nemojte dječijih fora, i nemojte biti djeca.

Fino sam rekao najveće zasluge za poraze i loše igre idu isključivo njemu, jesi li ih selektirao, jesi li ih odabrao ti onda ti i odgovaraš. I iako ne kožeš ispuniti ciljeve idi dalje, daj otkaz i tjeraj se. Ali te priče kako je tu zbog miliona i para od Zelje i kako više voli pare nemojte prosipati, bar imajte toliko obraza.
Helem nejse, nemas post.Znamo sta si.Dovidjenja i prijatno.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:58 am

Dobro, nemojte dalje...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:59 am

Amar više nikoga ne treba da zove. On treba da ide.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 12:59 am

Pricajte vi sta hocete ali Amar se pravi lud a dobro kako je doslo do ovoga da klub bude ovdje gdje jeste, zna o cemu se ovdje radi ali on ce "svoje" pare da naplati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 1:00 am

Što prije ode, manja će šteta biti.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 1:42 am

kamatara vise niko nevoli osim onih par dupelizaca sa govnogovno.ba
odlazi kamataru!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 20, 2020 2:08 am

Hjoj šta kaže brat @mamba, odlazi DŽubure 😂😂😂 Pa šta ti je jadni DŽubur kriv, nit se sam imenovao nit je pravio ekipu i taktiku za večeras? Ponavljam po stoti put, tražili ste, evo vam ga.
Samo što ja ovo ne bih ni blizu tragično posmatrao kao vi, još je rana faza prvenstva. Što bi Pape rekao, još je puno bodova u igri.
A ako nema para u klubu, a nema ih, moraju se nekako namać, jel tako??? Znači polako sa dramom, trajaće sve ovo još neko vrijeme.
Ovakve oscilacije u igri su postale malo previše ofirne.
Babuka zna.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija