Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:18 am

Brko zna, zaokružite ga na izborima
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:21 am

Nije ni Amar.
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:22 am

Nije problem izgubiti od Goška, pa čak i na Grbavici, ali ako uz to imaš 25 suteva po golu i dvije,tri stative.

Mi smo u 2. pol. tek iz penala uputili prvi šut prema golu. A do prije par sedmica damo tricu domaćinu na Pecari.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:23 am

I dini hasnovicu se nayebem komplet zenske familije.. nek zna eto ako mu citaju drugovi ili on
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:23 am

E čuj GOŠK...
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:24 am

dr.vet.med je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:22 am
Nije problem izgubiti od Goška, pa čak i na Grbavici, ali ako uz to imaš 25 suteva po golu i dvije,tri stative.

Mi smo u 2. pol. tek iz penala uputili prvi šut prema golu. A do prije par sedmica damo tricu domaćinu na Pecari.
Sta je onda Blagojevicev slobodnjak bio ? Pored gola ili ?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:27 am

Brko zna al tuce vazda isto. Receno je da je razgovarano sa Amarom i da se interesi Amara Osima u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar. Znaci ne moze bit jasnije da ga jebes, to sto Brko smatra da bi FK Zeljeznicar trebao uskladjivati svoje interese prema Amaru Osimu to je druga prica
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:28 am

Minjore je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:24 am
dr.vet.med je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:22 am
Nije problem izgubiti od Goška, pa čak i na Grbavici, ali ako uz to imaš 25 suteva po golu i dvije,tri stative.

Mi smo u 2. pol. tek iz penala uputili prvi šut prema golu. A do prije par sedmica damo tricu domaćinu na Pecari.
Sta je onda Blagojevicev slobodnjak bio ? Pored gola ili ?
Govorim za drugo poluvrijeme, živi zid pogodio :)
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:29 am

Uvijek se ista prica provlaci. Ja bih prvi volio da Amar dodje, ali od toga nema nista, pomirite se sa tim. Zasto uvijek mora krenut prica o Amaru i onda se izmedju sebe krenemo svadjati. Ne treba nam to sada. Sada svi zajedno treba da jebemo mater igracima
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:29 am

Uvijek isti lazni profili komentarisu na Facebook stranici, seru protiv Ode, tjeraju Misimovica.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:31 am

Zeljo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:29 am
Uvijek se ista prica provlaci. Ja bih prvi volio da Amar dodje, ali od toga nema nista, pomirite se sa tim. Zasto uvijek mora krenut prica o Amaru i onda se izmedju sebe krenemo svadjati. Ne treba nam to sada. Sada svi zajedno treba da jebemo mater igracima
Nece se niko svadjati. To sto 2-3 nicka (a toliki i jeste realan odmjer) spominju stvari koje su objasnjene, nacrtane i obojene, ne znaci da ce se iko svadjati ili raspravljati.

Sutra da je Celik, jedva bih cekao tu utakmicu.

Moj Zeljo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:33 am

@storm, Gdje je to bilo zvanicno da je Amar ozbiljno kontaktiran, da su mu ponudjeni ozbiljni uvjeti a on odbio, nije prihvatio?

Istina je da je Odovic bio u klubu i vodio Zelju B, a Zeljo B je inace jak klub, nije bukvalno rekreacija, igranje prijateljskih utakmica. Ako je to kriterij da bi bio trener Zelje onda ok.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:34 am

Ni interesuje me vise ni Uprava ni kur.ac ni palac ali ako ce se tjerati, neka stanu u red. Igrace posutati iz kluba i ne pozeliti im ni dobro zdravlje.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:36 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:33 am
@storm, Gdje je to bilo zvanicno da je Amar ozbiljno kontaktiran, da su mu ponudjeni ozbiljni uvjeti a on odbio, nije prihvatio?

Istina je da je Odovic bio u klubu i vodio Zelju B, a Zeljo B je inace jak klub, nije bukvalno rekreacija, igranje prijateljskih utakmica. Ako je to kriterij da bi bio trener Zelje onda ok.
Evo ide demant maksuz za tebe
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:39 am

Brkoo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:33 am

Istina je da je Odovic bio u klubu i vodio Zelju B, a Zeljo B je inace jak klub, nije bukvalno rekreacija, igranje prijateljskih utakmica. Ako je to kriterij da bi bio trener Zelje onda ok.
Kriterij je Odovic mnogo prije izgradio, a to je bio osvrt da nije bio u penziji. Nisu sve stvari za otvorenog foruma, zato neka ostane na ovome. Samo, prozivati Amara nakon prvog ili drugog loseg rezultata, a uporedo pljuvati aktuelnog trenera (i to ne bilo koga, vec Odovica) je zlonamjerno. Vidis i sam da si sam u tome.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:42 am

Masinovodja je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:17 pm
Premier je napisao/la:
ned sep 30, 2018 9:11 pm
Ko nareduje Odi da gura omladince koji se ne.mofu sastavit s loptom kako treba? Omladinci koji ce vrhunac imati u mladosti, al i to pitanje
I onda ce doci sa tom Mladosti za koju godinu i razbucati nas ko beba zvecku.Dobro je tog vise omalovazavanja drugih,jer smo mi trenutno najlosija ekipa lige i treba da se poklopimo po usima!
Nisam mislio da je mladost bezveze ekipa ali ako jedan “perspektivan“ igrac vrhunac karijere ima u mladosti onda je to katastrofa.Kao sabana hoce roma, mozes mislit.Amir je ubjedljivo najjaci bio tad i medju najboljim veznim u ligi, i na kraju price bori se za mjesto u prosjecnoj ekipi turske lige.Razlika izmedju njih dvojice je ogromna, saban uopce ne trazi loptu, ako ste danas pratili njegovu kretnju pa decko se sakriva iza igraca jbt a kao kreator je...za hajdara je suvisno pricati kad primi loptu samo da je sto dalje od njega,a ovi drugi omladinci ne treba ni pricati o njima, nikad nece biti za prvih 11..gurao se zeric u prvih 11 kao i mujaga i besirovic pa znamo gdje su sad...mislim da se generalno imaju prevelika ocekivanja od nase djece pa im se zvizdi a to nije okej nikako, momci nemaju jednostavno kvalitet i tjt..a i mi bi trebali biti puno realniji, hodzic je dominirao ligom i na kraju mjesta nije imao u dinamu, bajic takodjer pa gola nije dao u italiji i stagnira vec pomalo..ako takvi momci ne idu bas uzlaznom putanjom kako se ocekivalo, sta onda imamo misliti da ce ovi voditi ekipu i kreirati napade.Ali jako je ruzno cuti zvizdanje momcima od 18 19 godina, ali mislim da su se gurnuli u vatru prerano, to se trebalo raditi pri sigurnim rezultatima ili laksim protivnicima u kupu a ne ovako.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:44 am

Kospa je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:27 am
Brko zna al tuce vazda isto. Receno je da je razgovarano sa Amarom i da se interesi Amara Osima u ovom trenutku ne poklapaju sa interesima FK Zeljeznicar. Znaci ne moze bit jasnije da ga jebes, to sto Brko smatra da bi FK Zeljeznicar trebao uskladjivati svoje interese prema Amaru Osimu to je druga prica
Ako se usklade interesi prema Amaru, klub bi bio uspjesan i u sportskom segmentu. To je ono sto je najvaznije. Klub je tu na dobitku i tu klub profitira samo. Meni je klub na prvom mjestu. Boli me strasno sto ljudi u upravi rade odlicne stvari u svim drugim segmentima a samo u onom glavnom smo zestoke amatercine. Ne znam kako ne mogu i ne znaju ovaj sportski dio dignuti na nivo ostalih segmenata kluba. Jedino sam siguran u Amara da bi 100% unaprijedio sportski dio, a nikako da nam se sastave dva dobra, uvijek nesto fali, da bi u konacnici sve bilo dobro poslozeno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:45 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:46 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:31 am
Zeljo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:29 am
Uvijek se ista prica provlaci. Ja bih prvi volio da Amar dodje, ali od toga nema nista, pomirite se sa tim. Zasto uvijek mora krenut prica o Amaru i onda se izmedju sebe krenemo svadjati. Ne treba nam to sada. Sada svi zajedno treba da jebemo mater igracima
Nece se niko svadjati. To sto 2-3 nicka (a toliki i jeste realan odmjer) spominju stvari koje su objasnjene, nacrtane i obojene, ne znaci da ce se iko svadjati ili raspravljati.

Sutra da je Celik, jedva bih cekao tu utakmicu.

Moj Zeljo...
Ja bih najiskrenije volio da mogu napraviti pauzu i preskociti nekoliko kola.. Od rata pa do danas sam preskocio mozda desetak utakmica i to uglavnom zbog vise sile.. Ovi su me doveli do toga da mi se vise ne ide na utakmice.. Postali su toliko odvratni da to rijecima ne mogu opisati.. Ne zna se sta je odvratnije, igra, ponasanje pojedinaca ili atmosvera na tribinama.. Ja jedva cekam zimsku pauzu da malo odmorim mozak..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 01, 2018 12:46 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:31 am
Zeljo je napisao/la:
pon okt 01, 2018 12:29 am
Uvijek se ista prica provlaci. Ja bih prvi volio da Amar dodje, ali od toga nema nista, pomirite se sa tim. Zasto uvijek mora krenut prica o Amaru i onda se izmedju sebe krenemo svadjati. Ne treba nam to sada. Sada svi zajedno treba da jebemo mater igracima
Nece se niko svadjati. To sto 2-3 nicka (a toliki i jeste realan odmjer) spominju stvari koje su objasnjene, nacrtane i obojene, ne znaci da ce se iko svadjati ili raspravljati.

Sutra da je Celik, jedva bih cekao tu utakmicu.

Moj Zeljo...
Ja sam sad ljut, ogorcen, al znam da je sigurno da sam ja na sljedecoj tekmi. Al me nerviraju ovako ljudi kad pricaju protiv Odovica.. Legwenda Zelje i oni se ovako ponasaju, ni trunkw postovanja
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 161 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija