Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:46 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:15 am
Znaci sutra ide naslov: Amar Osim novi trener FK ZELJEZNICAR!!!

Jao kako nam samo malo treba.
Za šta nam malo treba? Da napravimo euforiju za neku potencijalnu titulu 2020.? Euforija dolazi kada se bori za nešto, ne sama po sebi...a mi se odavno ne borimo nizašta...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:47 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 03, 2018 9:02 am
sahmat je napisao/la:
pon dec 03, 2018 1:08 am
Ballack + Xavi + Iniesta + Kaká = FILIP AREŽINA
Kakvog smo igrača pustili...
I to djaba :D

Lik na kraju hladno kaze da Miske ispostuje sve sto je na papiru ali taj usmeni dio nije ispostovao.
Takodjer kaze da Arezina nikom u ligi ne treba da sjedi na klupi.
Mislim da je tu i doslo do problema. Takodjer, Krcma je doveo Ivana i igrao je, a ovaj menadjer pitao Misketa na pocetku sta ako dodje neki igrac kojeg gura trener pa Arezina ne bude igrao. Pa mu Miske rekao nece doc do toga.

E mislim da je tu belaj u tim usmenim "obecanjima". Krcma na 10 gurao Ivana, Ivan bio dobar, poslije Oda dosao takodjer mu igrao Ivan, na Arezinu i Vranjesa se nepravedno izlajao.
Da bi ovaj menadjer sklopio sliku da je Misimovic kriv i da je Misimovic od prve tekme govorio trenerima da ga stavlja na krilo da bi ga mogao otjerati. Sto nema neke logike.
ma haj sve to, ali koja je logika da je Misimović doveo Arežinu i odma ga prekrižio, iako je ovaj kad god je dobio pa i 10-ak minuta odigrao odlično (po riječima Pere iako bar meni koji sam to gledao uživo je bilo dosta ispod očekivanog nivoa). Kakav je to interes dovesti nekog tako dobrog za džabe i onda da ti ne igra, da sje.beš svoj klub namjerno a imaš tu opciju da njega ubaciš i budeš bolji...je.bo lud zbunjenog :lol:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:49 am

amerosm je napisao/la:
pon dec 03, 2018 11:43 am
Smatram da ova uprava radi vrhunski posao (izuzev sportskog segmenta), i mislim da dalje trebaju ostati na čelu kluba pod uslovom da dovedu stručne osobe koje će biti zadužene za sportski segment...

No nakon što sam vidio ovo jutros također se mogu "ubaciti" u kožu onih koji istu tjeraju...Nakon 5 uzastopnih poraza i loše atmosfere, član uprave organizuje party gdje je tu još televizijska ekipa Hayat TV-a :zid: :zid:

Razumjem ja da oni imaju i svoj privatni biznis, ali ovo je :palacdole: :palacdole: Hadžiosmanoviću ukoliko čitaš to se odgodi i odradi kada malo "trava zaraste" , jer ovim se šalje poruka da ih boli qurac šta se dešava u klubu.
Kakav party???
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:54 am

Kakav ba party?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:58 am

Kako sam skontao neki privati biznis i povodom toga.
Sto mu ja ne bi zamjerio.
Bil ti otkazao rodjendan djetetu jer Zeljo izgubio i slicno.

Zivot ide dalje, malo smo iznervirani al ne treba privatni zivot, biznis i slicno patiti radi toga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 11:59 am

Aha, ja rekoh vezano za Zelju neki dernek. Pa dobro ako je privatno, sta tu covjek moze..., sta nas to briga?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 03, 2018 11:58 am
Kako sam skontao neki privati biznis i povodom toga.
Sto mu ja ne bi zamjerio.
Bil ti otkazao rodjendan djetetu jer Zeljo izgubio i slicno.

Zivot ide dalje, malo smo iznervirani al ne treba privatni zivot, biznis i slicno patiti radi toga.
tu fakat ne znam šta bih rekao
ok, imaju svoje biznise, ne žive i zavise od Želje
ALI...jedan poraz OK, drugi već upitnik, treći je alarmantna situacija
mi nanizasmo 5 ! - i oni se svi ponašaju kao da je to nešto sasvim normalno, završi se utakmica oni svojim kućama/biznisima
a mi navijači danima se vraćamo u normalno stanje ... nije ni nama Željo glavni biznis, ali zbog njega vjerujem da kod velike većine trpi i porodica i biznis i šta već ne

EDIT: da je kako nije, glavni čovjek kluba bi već dans u 12:00 najdalje zakazao sjednicu za javnost gdje bi se očitovao o "sumnjivim odlukama na štetu kluba" u zadnjih 3-4-5 utakmica,
takođe se i dotaći ovog intervijua sa dotičnim Perom, te još xy
Jer ovde se više ne radi o Misimoviću, Amaru, Fudi, Fati...ovde se radi o Želji i šteti koja se radi Želji. A u isti koš idu i oni koji rade štetu i oni koji to mogu spriječiti a ne rade ništa...
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon dec 03, 2018 12:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:08 pm

Vala ako na koga ne trebamo rijeci ruzne reci je bas taj Almir. Covjek je godinama i dok nije bio clan uprave pomagao klubu, nije gledao ko je predsjednik, ko je uprava. Kao clan uprve jedan je od zasluznijih ljudi za izgled nase Grbavice. Covjek s kojim sam bio na more gostovanja i znam koliko voli Zelju i koliko mu znaci.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:12 pm

Ma ja, trebao je poslije petog poraza zatvorit posao, otići kući, zaključat se, zatamniti prostorije, pogasiti sve aparate i tugovati, do sedmine.

**** posao, od kojeg hrani porodicu, **** i porodicu, sram ga bilo što nije sve odgoodio ...
Zadnja izmjena: Niko, dana/u pon dec 03, 2018 12:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:12 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:08 pm
Vala ako na koga ne trebamo rijeci ruzne reci je bas taj Almir. Covjek je godinama i dok nije bio clan uprave pomagao klubu, nije gledao ko je predsjednik, ko je uprava. Kao clan uprve jedan je od zasluznijih ljudi za izgled nase Grbavice. Covjek s kojim sam bio na more gostovanja i znam koliko voli Zelju i koliko mu znaci.
:palacgore:

Veliki Zeljovac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:17 pm

Niko je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:12 pm
Ma ja, trebao je poslije petog poraza zatvorit posao, otići kući, zaključat se, zatamniti prostorije, pogasiti sve aparate i tugovati, do sedmine.

**** posao, od kojeg hrani porodicu, **** i porodicu, sram ga bilo što nije sve odgoodio ...
ma jok, nakon prvog poraza treba čekati sjednicu i halaliti i narednih 4 meča
mislio sam da se to neće desiti, da je nemoguće da se izgubi sve ali evo uvjeriše me da je sve moguće
sreća eto pa je kraj prvenstva, da ima još koja utakmica vjerovatno bi i to izgubili i umjesto četvrti završili što da ne u zadnja 4...sa -20 za smiješnim sarajevom
je.bo Želju, nek ništa ne trpi zbog njega
je.bo nas navijače, nek sve živo trpi
poveži malo

EDIT: ne sporim da je A.H. ok, ovo općenito govorim o čitavoj toj ekipi u upravi
meni nikad nije bila niti će biti d.j.l.
ima ih dovoljno, ne moraju svi biti tu ali nemoguće da svi imaju neke svoje obaveze koje se ne mogu prolongirati u nikad težoj situaciji od kad su oni u klubu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:20 pm

slika

Nenad Starovlah za 1921TV: Mladi igrači su pokazali da Željo ima lijepu budućnost

http://1921.ba/nenad-starovlah-za-1921t ... cnost-5341
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:35 pm

Osmanović ima dobar potencijal..Juče je bio vrlo dobar,razmišlja glavom i ne boji se uzeti stvar u svoje ruke..Juče je imao par dobrih pasova a i poteza koji ubrzavaju protok lopte,međutim problem je što on u ovakvoj ekipi slabo da s kim ima odigrati u kontinuitetu nešta kvalitetno..Štoper su nam tolika komedija da je Šabanadžović bolji bio na štoperu i od Rodina i od Osmankovića..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:36 pm

Ne sikirajte se, gavran je prošao obuku za privatnog detektiva te će nam javiti sve na vrijeme

phpBB [video]
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:36 pm

CURVA je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:32 pm
storm_raider je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:12 pm
Budi Željo je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:08 pm
Vala ako na koga ne trebamo rijeci ruzne reci je bas taj Almir. Covjek je godinama i dok nije bio clan uprave pomagao klubu, nije gledao ko je predsjednik, ko je uprava. Kao clan uprve jedan je od zasluznijih ljudi za izgled nase Grbavice. Covjek s kojim sam bio na more gostovanja i znam koliko voli Zelju i koliko mu znaci.
:palacgore:

Veliki Zeljovac.
nevjerovatno kakve gluposti raja pisu :zid: :zid: :zid: pa Almir bukvalno zivi Zeljeznicar u tri je sastanak Miske Amar samo dami je saznati gdje ne dati im da idu dok se ne dogovore
Platio bi samo da cujem tok sastanka.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:39 pm

Pay-per-View tog sastanka bi klubu donio desetine hiljada maraka u kasu :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:43 pm

Nadam se da ce sastanak imati pozitivan ishod po Zelju, ali zasto se suti o kradjama djavoljeg saveza?!? Gdje je reakcija, gdje su dopisi medijima sa snimcima kradja, jesu li snimci poslani UEFI? Koliko god smo na terenu losi kurvini sinovi su nam direktno ukrali znacajan broj bodova a mi sutimo kao ovce.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:46 pm

spustite ego obojica i dogovorite se radi naseg Želje, trebate nam obojica
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:48 pm

Nabijem ja na k**** i Amara i Senada..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 03, 2018 12:50 pm

fcz je napisao/la:
pon dec 03, 2018 12:43 pm
Nadam se da ce sastanak imati pozitivan ishod po Zelju, ali zasto se suti o kradjama djavoljeg saveza?!? Gdje je reakcija, gdje su dopisi medijima sa snimcima kradja, jesu li snimci poslani UEFI? Koliko god smo na terenu losi kurvini sinovi su nam direktno ukrali znacajan broj bodova a mi sutimo kao ovce.
Dijametralno suprotno su ekipe ispred nas osvojile značajan broj bodova sudijskim guranjem. Kada bi to sve stavio na vagu (kompletnu ligu), ko zna kakva bi tabela bila i broj bodova 12 ekipa. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, Google [Bot] i 218 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija