Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 9:01 pm

Sutra klub mora da se oglasi saopstenjem, upitom za ligu a i kup. Zrinjski, Siroki, Gosk i mi moramo da reagujemo da se kup odrzi u Federaciji ne moze tek tako da se ne odrzi radi hira jednog kluba i njihovog gazde, budiceg šefa saveza. A porazno je to da Begic i ostali u savez na to klimaju glavom, kakvi su to talovi i licni interesi to je strasno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 9:09 pm

avlami97 je napisao/la:
sub maj 30, 2020 6:22 pm
segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 4:33 pm
Neznam samo sto su toliko neki zapeli za kup,ako se prvenstvo kojim slučajem nebi nastavilo al sigurno da hoce,neznam sta je kup toliko bitan da se igra.il sve il' nista.
Al sada ozbiljno ovo sto se radi je prevazislo svaku mjeru,pa ljudi dajte sada neka nas ova korona ujedini nema vise razdvajanja,mi smo svi jedno.zajedno mozemo puno toga uraditi.Pa sjetite se samo istocne tribine i one pozitivne atmosfere,al tada smo bili jedno.I sada moramo i mozemo ponovo svi nema nikakvih struja,trenutno je ova struktura u upravi i treba da je svi podrzavamo isto tako kada dođu drugi njih cemo i to je jedino ispravno da odemo do zeljenog cilja.Ova uprava je imala puno problema od preuzimanja pa evo do danas sa svim nedacama,nemaju nekog uspjeha ali i nerade bas toliko lose izuzev licence koju smo izgubili bili ali i to je sada prica za sebe.Ovo nam je svima opomena i u privatnom životu da se trebamo resetirati i razmisliti o svemu a pohlepu i raspravu ostaviti.Idemo zajedno....
Ova rečenica je za rubriku "vjerovali ili ne".
Nije samo licenca u pitanju. Licenca je samo posljedica lošeg rada. Od dolaska na čelo Kluba u decembru 2018. godine su napravili bezbroj loših poteza koji se kose sa interesima Želje. Oni su prvog radnog dana napravili kardinalnu grešku, ne želeći zaštititi Klub. Pazi nešto prvog radnog dana. Ako bih napisao šta je to, a svi znamo šta je, odmah bi mi bio izbrisan post ili bi neko napisao "davno prežvakana tema". Nema prežvakanih tema koje su na štetu Želje.
Dobro,ali zar bi da uprava koja je otpustila Petrovića nije trebala tada regulirati sa njim sve,druze nebranim ja nikoga,ja bi volio da su sada i jedni i drugi u klubu...
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 9:16 pm

Elegant je napisao/la:
sub maj 30, 2020 9:01 pm
Sutra klub mora da se oglasi saopstenjem, upitom za ligu a i kup. Zrinjski, Siroki, Gosk i mi moramo da reagujemo da se kup odrzi u Federaciji ne moze tek tako da se ne odrzi radi hira jednog kluba i njihovog gazde, budiceg šefa saveza. A porazno je to da Begic i ostali u savez na to klimaju glavom, kakvi su to talovi i licni interesi to je strasno.
Pa nece ti Zrinjski da se igra kup, nije valjda da ti to nije jasno do sad?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 30, 2020 9:47 pm

Tj. neće Beus i Vico
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 1:32 am

Da nije Tuzla pokradena protiv Zrinjskog, sad bi oni bili polufinalisti i sve bi drugačije bilo, sve ekipe bi bile za odigravanje i ne bi bilo nikakvih prepreka. Stvarno nam se nevjerovatne stvari dešavaju.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 2:02 am

Nevjerovatne stvari nam se dešavaju, nevjerovatne poput šest vezanih poraza. Karma je čudo.
Nego, @storm, hoćeš reći da je većina naših administrativnih problema bilo zbog ustamujića, selimovića i šiljka???
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 5:43 am

segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 9:09 pm
avlami97 je napisao/la:
sub maj 30, 2020 6:22 pm
segasega je napisao/la:
sub maj 30, 2020 4:33 pm
Neznam samo sto su toliko neki zapeli za kup,ako se prvenstvo kojim slučajem nebi nastavilo al sigurno da hoce,neznam sta je kup toliko bitan da se igra.il sve il' nista.
Al sada ozbiljno ovo sto se radi je prevazislo svaku mjeru,pa ljudi dajte sada neka nas ova korona ujedini nema vise razdvajanja,mi smo svi jedno.zajedno mozemo puno toga uraditi.Pa sjetite se samo istocne tribine i one pozitivne atmosfere,al tada smo bili jedno.I sada moramo i mozemo ponovo svi nema nikakvih struja,trenutno je ova struktura u upravi i treba da je svi podrzavamo isto tako kada dođu drugi njih cemo i to je jedino ispravno da odemo do zeljenog cilja.Ova uprava je imala puno problema od preuzimanja pa evo do danas sa svim nedacama,nemaju nekog uspjeha ali i nerade bas toliko lose izuzev licence koju smo izgubili bili ali i to je sada prica za sebe.Ovo nam je svima opomena i u privatnom životu da se trebamo resetirati i razmisliti o svemu a pohlepu i raspravu ostaviti.Idemo zajedno....
Ova rečenica je za rubriku "vjerovali ili ne".
Nije samo licenca u pitanju. Licenca je samo posljedica lošeg rada. Od dolaska na čelo Kluba u decembru 2018. godine su napravili bezbroj loših poteza koji se kose sa interesima Želje. Oni su prvog radnog dana napravili kardinalnu grešku, ne želeći zaštititi Klub. Pazi nešto prvog radnog dana. Ako bih napisao šta je to, a svi znamo šta je, odmah bi mi bio izbrisan post ili bi neko napisao "davno prežvakana tema". Nema prežvakanih tema koje su na štetu Želje.
Dobro,ali zar bi da uprava koja je otpustila Petrovića nije trebala tada regulirati sa njim sve,druze nebranim ja nikoga,ja bi volio da su sada i jedni i drugi u klubu...
Druze nema to veze sa ovim sto kolega pise.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:14 am

Gdje je saopštenje?

Pa izlazi li iko iz kuće i vidi li da sve radi normalno? Oduzeli su nam bar dvije titule u zadnjih 6 godina, a mi ćemo i dalje da šutimo? Jesu li ovce ljudi u klubu? Jeste li se zadovoljili Evropom?

Imate najvecu armiju navijaca u Bosni i Hercegovini (od starog do mladog) i dužni ste da se u ime njih brinete o klubu i ne dozvoljavate da nas jebe ko stigne.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:21 am

Ja ne znam u kojem vi univerzumu zivite, od pocetka se znalo da se nece nastavljati i da titula ide na kromolj, evo da se moze i u rs-u igrat nasao bi se neki “zarazeni” igrac pa bi jos veci cirkus bio.
Od pocetka se to znalo, to ljudi i u Klubu znaju i otprilike je javna tajna.
Ba.li.je se udruzile sa neprijateljima drzave, koji je usput i poricu.

Sto bi rekli eh da smo uzeli veleza il listicu bili bi sad prvaci, nakon 22 kola, ne bi.
Dobro svi znamo da bi se nastavilo prvenstvo, a o radnjama poslije ne bih.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 9:39 am

neroazzuro je napisao/la:
ned maj 31, 2020 2:02 am
Nevjerovatne stvari nam se dešavaju, nevjerovatne poput šest vezanih poraza. Karma je čudo.
Nego, @storm, hoćeš reći da je većina naših administrativnih problema bilo zbog ustamujića, selimovića i šiljka???
Ne, nisam to napisao, vec da to sto se pobjeglo nikako ih ne oslobadja krivice. Naravno, istog sam stava prema bilo kojoj upravu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:03 am

njemu se redovno provociranje obije o glavu

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... azi/190462
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:03 am

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... azi/190462

Tako je, samo nas prcajte sa svih strana, ništa manje nismo zaslužili.
Hoće li se oglasiti iko iz Kluba sve vam *****?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:05 am

Ikic produzio. Ovo malo sto smo mogli vidjeti od njega, dobro mi djeluje. Drago mi je sto ostaje
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:06 am

DZUBURE VAKAT JE...

...da se oglasis.

Bravo za ikica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:06 am

Hajde bar nešto pozitivno, Ikić je odličan.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:13 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 31, 2020 10:06 am
DZUBURE VAKAT JE...

...da se oglasis.

Bravo za ikica.
Vakat je njemu da kaze da nije za ove pozicije...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 10:21 am

Ko je registrovan na org-u moze procitato sta nađ Savez radi, majku Vam vasu nece moci.
Zeljo je prezivio UDBU, SDA i mnoge neprijatelje doci ce i vama kraj
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 11:03 am

Jedini lik odgovoran za ovo je Vico brat koji sutra da ustane i kaže moglo bi se igrati, igralo bi se. Pustite podvale te ovako onako.

A to što mi ne uzesmo Veleža pa da nas ne zanimaju informacije igralo se ili ne, to je naš problem.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 11:05 am

samo_plavo je napisao/la:
ned maj 31, 2020 10:03 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... azi/190462

Tako je, samo nas prcajte sa svih strana, ništa manje nismo zaslužili.
Hoće li se oglasiti iko iz Kluba sve vam *****?
Kakav je clanak, izgleda obrisan
Željezničar ante portas !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 31, 2020 11:05 am

Hoce li se ovi iz uprave opet naguziti savezu kao i uvijek? Možda da ustupimo naše mjesto u Evropi još jednom klubu iz RSa?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija