Moderator/ica: storm_raider

 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:23 pm

[quote=Qooler post_id=425728 time=1562962019 user_id=1817]
[quote=iguita post_id=425719 time=1562960892 user_id=2033]
[quote=Qooler post_id=425716 time=1562960291 user_id=1817]


Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
[/quote]
Hoce li administracija smiriti ovog morona ili pravdate ove nebuloze tastura huligana.Evo sad ce Borac na Grbavici pa bujrum na sjever ili istok pa probaj cupati stolice i pozivaj na sukobe i krv.Bujrom mangupe na baterije .Ti ces balavac nekom sugerisati nasilje i krv.Pokri se usima.**** te i Amar i Senad.
[/quote]
Nisam ti ja moron niti tastatura huligan, niti balavac. Ja ti govorim o tome da je zimus već situacija bila pred eksces na tribinama na sjeveru, kada su već čupane stolice. Sedmicu poslije će baklje letiti prema LED i umjetnoj travi sa juga. Istok i sjever su zviždali. Ne smijem pomislit da se to dvoje sastavi.
Isto kao i forum sto je podjeljen, tako će biti i tribine.
I sta dobijamo?
Hajd molim te reci?
Trebamo svi biti realni, objektivni i spriječit dalje podjele. To se ne postiže pravdanjem svega mogućeg i nemogućeg. Izaziva revolt kod onih drugih. I ja se nadam da griješim, al to ne moze na dobro.
[/quote]
Ne plasi se .Nece se to desiti.A znas zasto.Zato sto ogromnu vecinu navijaca interesuje Zeljo i teren i lopta i pobjede.O ovim temama i forumima vecina raje bas briga.Znas li kad je bila utakmica Zeljo Santos na kosevu.E tad sam prvi put gledao Zelju i zaljubio se u njega.
Relax kupi clansku i godisnju navijaj za Zelju i daj mu.podrsku.Nema pravde decko na ovom svijetu niti ce je ikad biti.
Stop nasilju
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:23 pm

Da hoce samo sezona krenut da malo o utakmicama pricamo. Svaka vijest vam se svodi na prepucavanja o upravi, Amaru, itd. Pa de odvadite malo, tako nam je, kako nam je, hajmo sad malo za Zelju navijat, a ne za ove ili one.
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:27 pm

Dresovi su ok
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:29 pm

Zaboli me ***** ba ko je u klubu, ne morate niakd ni ici navijaci misketa, amara i ostalih. Kad utuvite u svoju glavu da smo tu zbog ZELJE, a ne pojedinaca koji ce otic nakon nekog vremena mozda pocnemo napredovat. Ovako dok se vi vezete za misketa, jedni za amara pitarski dusmani i drugi govnari se nasladjuju, a u svemu tome ne ispasta ni jebeni miske ni jebeni amar nego Zeljo nas. I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj. To je moj dom i moj smisao i nista mi to ne moze oduzeti.
Vidimo se valjda u subotu 20. jula u 20:30,a do tad pozdrav.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:35 pm

protiv Maribora smo istrcali u bijelim majicama pa je svima bilo sve super, sada smo dobili dobre dresove sa solidnim kvalitetom i cijenom, a nista nam ne valja. Znas ti nas j.bo ti nas!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:36 pm

Dresovi su slika i prilika nase trenutne situacije. Na zalost....
To dodje bas kao kad u filmu tesko je biti fin, taksista pokazuje novo auto (francuza) saneru... i na kraju bude da auto qrcu ne valja...

Umbro dresovi i oprema extra izgled i odlican kvalitet, imaju neki smek unikatan... a sad ne znam nekako mi se cini opet 10 god unazad...
Država Željo
 
nide
Postovi: 31
Pridružen/a: ned jul 15, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:37 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:22 pm
@nide: Nisam ni ja ni za jednu upravu ni za jedno ime. Evo da objasnim na nečemu nevezano za Želju. Ako me neko pokušava ubjediti da sada živim u najboljoj državi na svijetu, da je najuređenija i da je sve super, onda to prevazilazi jesam li ja za koga ili šta. Onda mene neko pravi ludim. Ne zanima me ko je bolji, ko je gori, ali ne dozvoljavm da me pravis budalom.
Ovde sam se prvi put upalio kad je pokušana prodat se priča da je kriv čovjek za nepopunjavanje uplatnice koji već 4 mjeseca nije bio tu. Ne možemo tako pričat. Možemo ukrstiti argumente, ali mi ne možes pričat da je bijelo ustvari crno.
Smatram da je Željo oštećen u zadnjih 6 mjeseci i smatram da Željo ne bi trebao, zarad tolike historije i ponosa, nositi dres onog ko je bio na čelu tih 6 mjeseci.
Toliko od mene.
Ja se slažem sa vama svima i nažalost svi su upravu. To je najveći problem i to želim samo da poentiram. Sve su uprave pravile više štete nego koristi klubu to je fakat i zato imamo dolugove koje imamo. Nijedan čovjek nema muda i da kaže ja sam pogriješio i to su greške koje smo napravili zao nam je i nadamo se da se one neće ponoviti. Tu smo uz klub da pridonesemo napretku i razvoju sa svojim stečenim iskustvima. To nijedna uprava nije uradila. Tu se vidi koliko kome je stalo do kluba. Koji su god su otišli samo su bili pljuvati a oni čekali greške sljedećih uprava da bi sebe mogli pravdati da ima gorih. Spominju se čupanje stolica nezadovoljstvo grupa. Pa to je najveće ludilo. Idi grupo i skini ljude koji ćeš vrag trgati ono što se jedva skupilo i postavilo. To su neke stvari koje ja nikako nemogu da razumijem. Kažemo volimo klub tražimo mahane igračima upravama i onda iz revolta tragamo Želju bukvalno. Grupa je jača od pojedinca. Ako je 5000 navijača nezadovoljno direktno u kancelariju i neka se razrješuju posla ali moramo biti svjesni da mi nismo Bayern i da imamo hejbet stručnih i jakih ljudi koji će da rade za klub. Nažalost nemamo i moramo nekada i strpljivi biti ali i dati doznanja ljudima u klubu šta mi od njih očekujemo.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:38 pm

Ako je Veležu bila cijena 50 km kod nas može samo više. Cijena ne odgovara kvalitetu 100%.
Sad je malo jasnija ona njegova ostavka bilo bi ofirno da je ostao . Pali smo na niske grane. A sjećam se da je jedan forumaš pisao o ovome , da će nam ovo biti dresovi još prije mjesec dva.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:38 pm

Meni je ovdje jedino ovaj bijeli los. Crni je odlican, sad cekat da vidimo kvalitetu. Nadam se da je ok
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:38 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:29 pm
Zaboli me ***** ba ko je u klubu, ne morate niakd ni ici navijaci misketa, amara i ostalih. Kad utuvite u svoju glavu da smo tu zbog ZELJE, a ne pojedinaca koji ce otic nakon nekog vremena mozda pocnemo napredovat. Ovako dok se vi vezete za misketa, jedni za amara pitarski dusmani i drugi govnari se nasladjuju, a u svemu tome ne ispasta ni jebeni miske ni jebeni amar nego Zeljo nas. I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj. To je moj dom i moj smisao i nista mi to ne moze oduzeti.
Vidimo se valjda u subotu 20. jula u 20:30,a do tad pozdrav.
Opet se ne shvatamo.
Evo ovako:
Bila Jugoslavija
Imamo sada BiH.

Možete li vi ovde neki shvatiti da neke sada boli qu šta je bilo u Jugoslaviji, ali znaju da ovo sad ne valja.
Razumješ li?
Sada iz naše države idu djeca koja Jugoslaviju nisu doživila. Ne raspravljaju oni šta je bolje. Oni znaju da ovo ne valja.
Ne zanima me ništa prije, samo kažem ovo ne valja. Ne valja!!!
Stanić, povratak Bogija, pitari 0:3 penisom, Čelik, licenca, No Europa, blokirani računi, dubioza, sve pokriveno tonama laži, a nosimo dreseve onog koji je bio No1 u tom periodu.
Ne valja! Ponavljam, ne valja!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jul 12, 2019 10:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:39 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:29 pm
I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj.
slika

:ganja:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:40 pm

Ja iskreno nisam zadovoljan izgledom dresova.
Plavi loš, bijeli užasan, treći okej.
Doduše, sačekat ću da vidim uživo, možda će izgledati ljepše nego na slici... Ovako na prvu, moglo je puno bolje.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:44 pm

Kada pogledam sastav, dresove su i više nego dobri.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:45 pm

iguita je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:30 pm
Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
Halo ba o kakvoj ti krvi pricas na tribinama i sukobima.Jesi li ti dobre glave.Zar postoje ljudi koji zbog svojih licnih interesa i frustracija ili idolopoklonstva prema Amaru ili Senadu.ili bilo kome prizivaju krv i sukobe na tribinama i najavljuju ih .Da nije papak malo previse krvi proliveno na stadionu i oko njega da bi sacuvali opstojnost i stadion i klub.Ti ces prolivati krv i prijetiti nekome balavac.Administracija? ????
Bgm prijetilo se i forumašima i navijačima, zanimalo se ko je iza kojeg nika.

To je poznato. Samo ne znam da li su spremni da izvrše prijetnje.
Ali to ide toliko daleko radi nekog trećeg, ne da su dvije osobe jedna drugoj nešto rekle već što Amaru govoriš ovaj ti prijeti.
Sramotno.

Ne bi valjalo da nešto takvo bude radi foruma ili radi te treće osobe.
Zato nemojte se na forumu razbacivati o ličnim podacima. Ovo je već daleko otišlo.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:45 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:44 pm
Kada pogledam sastav, dresove su i više nego dobri.
Ubili se za federalne lige
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:46 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:39 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:29 pm
I ne morate gospodo nikad dolazit nit clansku produzit ako su vam pojedinci bitni. Da je Kijametski dan i da sve gori okolo pronaci cete me na sjeveru na vrhu iznad gola. Da sam jedini na stadionu , pa jedini Boze moj.
slika

:ganja:
:ganja:
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:47 pm

Nekad Joma,Umbro,makron sad Selimović
heheh. Nadam se da će mlađim kategorijama davati opremu džaba bio bi red.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:48 pm

Svi u Hrasnicu!!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:49 pm

Po meni su prosle godine bili bolji. Jos kada na to dodam da Selimovicu idu pare... debelo cu razmisliti o kupovini..

I jos jedna stvar, ako na prsima nosimo link fan shopa koje ce/je eventualno uzeo Selimovic... jel to znaci da nam je on Generalni sponzor? Ili mu to dajemo "pride", sto bi narod rekao...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 10:49 pm

KrajPrice je napisao/la:
pet jul 12, 2019 10:35 pm
protiv Maribora smo istrcali u bijelim majicama pa je svima bilo sve super, sada smo dobili dobre dresove sa solidnim kvalitetom i cijenom, a nista nam ne valja. Znas ti nas j.bo ti nas!
Ma ja, znaš li ti kad je bio Maribor. Je li to ne trebamo napredovati, daj nam majice reći ćemo, ma bili smo jednom šta se žalite.
Podignut je nivo bio.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija