Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:55 am

Treba proteste organizovati! Javite samo vrijeme. Predlažem subotu!

Ovi su za 6 mjeseci uništili sve što se moglo uništiti. Samo je sreća da onaj travnjak i tribine ne mogu odnjeti i to bi odnjeli kao LED.

PROTEST! UPRAVA NAPOLJE!
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:01 am

Joj al šta frajke uradiše od kluba to nisu istine.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:04 am

DANAN je napisao/la:
uto maj 28, 2019 1:16 am
bojamora je napisao/la:
uto maj 28, 2019 12:53 am
Kakav mentalni sklop moraš imati da se pozivaš da si kao navijač Želje a da cijelo vrijeme bez argumenata i činjenica pljuješ najtrofejnijeg trenera u istoriji i čovjeka koji nam je donjeo toliko ponosa i radosti. Ja ne mogu to da shvatim.
Prvo neka vrati 300 000 € sto je leglo na njegov privatni racun u austriji,od prodaje igraca FK ZELJEZNICAR....
Tek onda mozemo pricati dalje.
Odgovoran je i za 2 miliona koja smo zijanili jer nismo dobili licencu. Sruši prošlu upravu,dovede svoje ljude koji nas zavise u crno. Neko za ovo mora odgovarati. Učinjena je ogromna materijalna šteta za FK Željezničar. Izgubit ćemo i dosta sponzora jer nema Evrope. Oporavljat ćemo se od ovoga godinama.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:14 am

Ako ovi iz ove smiješne Uprave misle da smo zakinuti od strane Saveza jednostavno ga tuže. Čini mi se 2009. godine je Sloboda tako ostala bez nastupa u Evropi iako ga je izborila na terenu, tužila Savez i dobila tužbu, Savez im isplatio odštetu.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:16 am

Al **** mater, pa Radnik fino objavio da ce igrat Evropu, naši šute. Pa u cemu je problem, skupite muda i objavite.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:20 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:55 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:52 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 27, 2019 3:51 pm


Skupština kluba.
Pod cijom direktivom?
Pod čijom direktivom se bivši nisu pojavili na skupštini?
Zar mora postojati direktiva uperena kalašnjikovom da daš glas onako kako misliš?
Uostalom, direktor kluba koji je najodgovorniji za ovu situaciju, je obnašao funkciju i u doba nekakvih milimetara.
Ocito imas amneziju po pitanju ulaska ovih ljudi u klub. Evo ti link pa se prisjeti na ciji poziv i nagovor su usli u klub.

phpBB [video]
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:31 am

Više ne znam šta je istina. Juče sam napisao da sam pričao sa čovjekom iz izvršnog odbora Saveza koji mi je rekao da Željo dobija licencu 99% i da ima argumete na svojoj strani i onda nema licence. Opet ga sinoc zovem i kaže mi da je bilo 3:3 glasanje i da je predsjednik prevagnuo svojim glasom. Mi pričamo o bošnjaštvo, srpstvu i hrvatstvu i onda mi kaže da je Maid Delić glsao protiv (on je u onom pitarskom udruženju Bordo prijatelji). Eh ako ovo još neko može sa sigurnošću provjeriti. Pa vi dragi moji u upravi kluba opet im dajte 1500 karata za derbi.
Kada sam mislio da ne može biti gore od ove sezoni ništa više, onda me ovo demantuje i još više potonem...
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:38 am

Da se malo nasmijem u ovoj muci. Slavko Petrović drugi put odveo Radnik u Evropu :rofl:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:38 am

Da se malo nasmijem u ovoj muci. Slavko Petrović drugi put odveo Radnik u Evropu :rofl:
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:39 am

slika
Zadnja izmjena: zeljoiznadsvega, dana/u uto maj 28, 2019 8:44 am, ukupno mijenjano 3 puta.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:40 am

blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 2:47 am
Dzeko - > PSG, WestHam, China
Visca - > Bundesliga
Gojak - > gdje god
Zakaric - > gdje god
Hadziahmetovic - > gdje god
Selimovic, Siljak, ostali klimači glavom -> van kluba
Amar -> ograničen na sportski segment
Badzak -> neka ga gdje jest


Amin Bože !
Amin! Amen! Ako Bog da..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:43 am

AdmirA je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:40 am
blueDBR je napisao/la:
uto maj 28, 2019 2:47 am
Dzeko - > PSG, WestHam, China
Visca - > Bundesliga
Gojak - > gdje god
Zakaric - > gdje god
Hadziahmetovic - > gdje god
Selimovic, Siljak, ostali klimači glavom -> van kluba
Amar -> ograničen na sportski segment
Badzak -> neka ga gdje jest


Amin Bože !
Amin! Amen! Ako Bog da..
Dzeko ce u Inter nema tu sta, a Visca u Fener i vala neka ce. Kad su ovi dosli ko eto sposobni da namaknu pare eh daj sa ih vidimo.

Nadam se da ni Zakaric nece nigdje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:51 am

To Bosanac jos citiraj fašistu Šestu, takvi vole Željezničar. Treba nam još neki njegov ahbab iz SDA da nam preuzme klub. Pa da završimo ko i sve u ovoj državi.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:54 am

blueboy je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:38 am
Da se malo nasmijem u ovoj muci. Slavko Petrović drugi put odveo Radnik u Evropu :rofl:
Bježi tamo :x :rofl:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 8:59 am

blueboy je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:14 am
Ako ovi iz ove smiješne Uprave misle da smo zakinuti od strane Saveza jednostavno ga tuže. Čini mi se 2009. godine je Sloboda tako ostala bez nastupa u Evropi iako ga je izborila na terenu, tužila Savez i dobila tužbu, Savez im isplatio odštetu.
Ovo je pametna ideja, ali sa nekim novim ljudima u klubu!

Ja se ne mogu oteti utisku da je ovo sve namjerno. Ljudi moji ko je ekonomista razumit će, da se datumi poput polugodišnjeg, godinšnjeg obračuna, PDV prijave, godišnje porezne prijave, taksi koje je su fiksne ...ti datumi se znaju u pola noći kada se probudiš. Dakle, nema šasne da je Šiljak mogao previditi 31.03.2019. Nema teoretske šanse jer imaš jedan takav datum i svu sezonu usmjeriš prema tom datumu i onda ga ko fol zaboraviš.
Nemojte da tražimo krivce u drugima (ko je kako glasao), ako je para bilo (a Selimović reče da je bilo) onda je to trebalo platiti čim si izašao u plus na računu, a kamo li da se ne prekontrolišeš da li si izmirio sve obaveze na datum za koji ti se sva sezona fokusira.

Ovo je namjerno urađeno, samo treba dokučiti motiv. (po meni moguća tri : 1 . rušenje kluba od strane ortačke grupe za privatizaciju, 2. Šiljka neko privatno potkovao iz Bijeljine, 3. Šiljak odlučio da smjesti novoj upravi - možda mu se neko ne svidja)

Ja sa ovim ljudima oko kluba više se ne angažujem oko Želje. Nema više članske, nema godišnje i to ne samo jedne. Nema više ni karti. Ja sam pored svoje karte kupovao dodatno karte za tekmu...hajde guram svog Želju. Imao sam interne donacije na taj način da niko i nije znao. Dok se ne kazne odgovorni ja svoje pare ne dajem više.

Organizovati proteste , ako sami neće da odu!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:00 am

Sad ce nasi putem zvanicne stranice da cestitaju Radniku na izborenoj evropi
Alea iacta est!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:06 am

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:59 am
blueboy je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:14 am
Ako ovi iz ove smiješne Uprave misle da smo zakinuti od strane Saveza jednostavno ga tuže. Čini mi se 2009. godine je Sloboda tako ostala bez nastupa u Evropi iako ga je izborila na terenu, tužila Savez i dobila tužbu, Savez im isplatio odštetu.
Ovo je pametna ideja, ali sa nekim novim ljudima u klubu!

Ja se ne mogu oteti utisku da je ovo sve namjerno. Ljudi moji ko je ekonomista razumit će, da se datumi poput polugodišnjeg, godinšnjeg obračuna, PDV prijave, godišnje porezne prijave, taksi koje je su fiksne ...ti datumi se znaju u pola noći kada se probudiš. Dakle, nema šasne da je Šiljak mogao previditi 31.03.2019. Nema teoretske šanse jer imaš jedan takav datum i svu sezonu usmjeriš prema tom datumu i onda ga ko fol zaboraviš.
Nemojte da tražimo krivce u drugima (ko je kako glasao), ako je para bilo (a Selimović reče da je bilo) onda je to trebalo platiti čim si izašao u plus na računu, a kamo li da se ne prekontrolišeš da li si izmirio sve obaveze na datum za koji ti se sva sezona fokusira.

Ovo je namjerno urađeno, samo treba dokučiti motiv. (po meni moguća tri : 1 . rušenje kluba od strane ortačke grupe za privatizaciju, 2. Šiljka neko privatno potkovao iz Bijeljine, 3. Šiljak odlučio da smjesti novoj upravi - možda mu se neko ne svidja)

Ja sa ovim ljudima oko kluba više se ne angažujem oko Želje. Nema više članske, nema godišnje i to ne samo jedne. Nema više ni karti. Ja sam pored svoje karte kupovao dodatno karte za tekmu...hajde guram svog Želju. Imao sam interne donacije na taj način da niko i nije znao. Dok se ne kazne odgovorni ja svoje pare ne dajem više.

Organizovati proteste , ako sami neće da odu!
Od lika kakav je Šiljak stvarno je sve za očekivati, i da se zapio pa zaboravio, ali i ja sam ipak ubjeđenja da je ovo namjerno urađeno. Iz kojih razloga, mogu samo nagađati.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:16 am

Analitičar1921 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:31 am
Više ne znam šta je istina. Juče sam napisao da sam pričao sa čovjekom iz izvršnog odbora Saveza koji mi je rekao da Željo dobija licencu 99% i da ima argumete na svojoj strani i onda nema licence. Opet ga sinoc zovem i kaže mi da je bilo 3:3 glasanje i da je predsjednik prevagnuo svojim glasom. Mi pričamo o bošnjaštvo, srpstvu i hrvatstvu i onda mi kaže da je Maid Delić glsao protiv (on je u onom pitarskom udruženju Bordo prijatelji). Eh ako ovo još neko može sa sigurnošću provjeriti. Pa vi dragi moji u upravi kluba opet im dajte 1500 karata za derbi.
Kada sam mislio da ne može biti gore od ove sezoni ništa više, onda me ovo demantuje i još više potonem...
Storm sinoc napisa da je 5 bilo protiv, a 1 suzdržan.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:18 am

Zanimljiv komentar na zvanicnoj Radnika. Govori covjek kako se treba zahvaliti Petrovicu i takodjer mu vratiti od para od evrope odredjeni novac koji mu se duguje, jer zna da mu je i Radnik ostao duzan...
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 9:23 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto maj 28, 2019 8:51 am
To Bosanac jos citiraj fašistu Šestu, takvi vole Željezničar. Treba nam još neki njegov ahbab iz SDA da nam preuzme klub. Pa da završimo ko i sve u ovoj državi.
Po meni su prijatelju ovi sada skoro 100% SBB, bivši ili sadašnji. Uglavnom jedno im je zajedničko, da su bili ili su članovi SBB! Dakle mala razlika od najvećeg zla ove države SDA!

Problem je samo ako ovi odu što će doći još gori. Dakle ovo je bio prvi izbor Amara, možeš mislit kakvi će biti zamjenski kad su ovi katastrofa. Sad je jasnije zašto Amar nije mogao sa Misimovićem. Onaj nije trpio pijačarsku politiku. Od gubitka Europe, mene sam oviše brine ovo pijačarsko vođenje kluba. U klubu mora bit discipline, sisitema i hijerarhije. Ako se pita samo jedan čovjek onda sve to vodi u propast.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Hole1982, salle86 i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija