Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 8:55 am

slika
😂😂😂
Eto na sta smo spali.
Ovo se trebalo uraditi netom cim se raskinuo ugovor sa diadorom a ne nekoliko godina poslije.
Dogorilo do nokata.Za uhar je kada kokuzu i muha u g.u.z.i.c.u uleti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 9:03 am

Valter je napisao/la:
čet okt 10, 2019 5:19 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
čet okt 10, 2019 3:34 pm
ovo sa Veležom i Skakom je glupost koja nema granicu.Pored dva kluba iz glavnog grada ti daješ pare Veležu koji je za par maraka prodao svoj stadion fašistima.
Ne lupetaj da ne upotrijebim za tebe neku primjereniju riječ.
nećeš ti meni objašnjavati šta ću pisati ,likovi se odrekli svoga stadiona i znamo njihov odnos prema Želji i skime se ližu
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 9:41 am

Mogao je Grad i ovog Olimpika pomoći....
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 9:48 am

DANAN je napisao/la:
pet okt 11, 2019 5:28 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet okt 10, 2019 11:36 pm
@danan sad sam gledao izvjestaj s pocetka 2017. gdje govore o transferima u 2016. godini i tu stoji da smo na transferima zaradili 1.300.000 KM i to je mozda istina (mislim da je tu Hadziahmetovic i dio Dzekinih para), ali oni su dosli prije toga i oni su upravljali parama od Kvesica, Bajica, Mersina, evrope itd.

Kad sve stavis na papir-pare koje su dosle u klub kad je prosla uprava dosla ili netom nakon njihovog dolaska:
Evropa-1.250.000 KM
Hadziahmetovic-1.200.000 KM
Bajic-1.000.000 KM
Kvesic-300.000 KM
Dzeko-1.400.000 KM
Mersin-150.000 KM

UKUPNO: 5.300.000 KM

I haj ti reci da ovo nije istina, nebitno je sto je nesto zaracunato u transfere, nesto u evropu, nesto u 2015. godinu, nesto u 2016. godinu, bitno je da su oni kad su dosli imali ocekivanih prihoda preko 5 miliona KM i to kazem kad govorim da su dosli na milione. Ovo je cinjenica, ako ti sta nije jasno izvuci cu ti clanke o Dzeki, Mersinu, podatke o datumima transfera, zaradu od evrope i sve sto treba. Opet kazem, najbolja su uprava ikad sto se tice adminsitracije i svega osim sportskog segmenta, vratili hejbet dugova, napravili stadion i to nike ne smije i ne moze umanjiti, ali i ovo je cinjenica.

ps posto se zali raja, odgovori mi u pp ako zelis
Super je sve to....
A sta cemo sa rashodima majstore.
Zato sam i prekopirao onaj tekst.....
Najlakse je gledati prihod i pricati.....
Iz onog teksta se da vidjeti da su vratili oko 2 miliona duga, ovaj poreski dug ne racunam jer se to vraca kroz reprogram, dakle 2 miliona duga prema dobavljacima i igracima su vratili. Opet ostane preko 3 miliona "cistih" para koje su ih docekale.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 10:04 am


kvalitet je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
čet okt 10, 2019 7:53 pm
Leon_Professional je napisao/la: Jakako, iz čista mira.
To prosipaj djeci u vrtiću, mada sumnjam da bi svi nasjeli.
Burazeru dodjes i argumentima pobijes šta god da imaš. A ne Adisova šuplja nisu mi dali da im dam riječ slikaslikaslikaslika e to možeš djeci u vrtiću bajke pricati nastavnice

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Ma nisu imali mu.da i to je to. Prepali se zbog nekakvih navodnih prijetnji. Pri tome, niti jednom od njih nije oštećena imovina niti im je dlaka s glave falila. Upoznao sam mnoge pi..., ali ako si takav karakter, onda ne radiš ovakve poslove. Ako ga radiš, moraš biti spreman i na prijetnje i na uvrede i na zastrašivanja i na šta sve ne. Oni, očito, nisu bili spremni na to.

Ponavljam, kapa dole za sve urađeno, ali i ovo su činjenice.
Pa sto Amar ode na godisnji?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 10:25 am

Prvi razlog sto je otisao na godisnji je taj da je uvidio u kakvim govni.ma je klub i da je to postalo bitnije od rezultata, povukao se i poceo skupljati ljude oko sebe i zapoceo proces stabilizacije kluba.

"Ostavljam klub sa tendencijom da bude stabilan, prije svega financijski, a potom i organizacijski. Taj period konsolidacije će trajati još neko vrijeme, ali ne predugo, po mom mišljenju. Uključen sam u problematiku, tako da znam o čemu pričam. Nakon toga mi imamo najbolje preduslove od svih klubova da krenemo prema naprijed. Imamo omladinsku školu, imamo ljude u klubu koji su posvećeni, imamo ljude oko kluba koji ga vole, imamo infrastrukturu i imamo nešto što ostali nemaju. Kada budemo riješili neke tekuće stvari mislim da ćemo mi biti opet tu gdje i pripadamo," kaže Osim.

A drugi razlog je pritisak koji je nenormalan kad si Amar Osim u ovoj ligi, ja se divim tom covjek kroz sta on sve prolazi na gostujucim utakmicama, pjesme, parole, psovke, uvrede...
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 10:44 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:25 am
Prvi razlog sto je otisao na godisnji je taj da je uvidio u kakvim govni.ma je klub i da je to postalo bitnije od rezultata, povukao se i poceo skupljati ljude oko sebe i zapoceo proces stabilizacije kluba.

"Ostavljam klub sa tendencijom da bude stabilan, prije svega financijski, a potom i organizacijski. Taj period konsolidacije će trajati još neko vrijeme, ali ne predugo, po mom mišljenju. Uključen sam u problematiku, tako da znam o čemu pričam. Nakon toga mi imamo najbolje preduslove od svih klubova da krenemo prema naprijed. Imamo omladinsku školu, imamo ljude u klubu koji su posvećeni, imamo ljude oko kluba koji ga vole, imamo infrastrukturu i imamo nešto što ostali nemaju. Kada budemo riješili neke tekuće stvari mislim da ćemo mi biti opet tu gdje i pripadamo," kaže Osim.

A drugi razlog je pritisak koji je nenormalan kad si Amar Osim u ovoj ligi, ja se divim tom covjek kroz sta on sve prolazi na gostujucim utakmicama, pjesme, parole, psovke, uvrede...
Jel vi bas kontate da smo mi blesavi.....
Gdje to ima da trener napusti ekipu i klub prred pocetak sezone....
Pratim fudbal preko 35 godina ali jos nigdje nisam procitao da se takvo nesto desilo u bilo kojem klubu na dinjaluku....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 10:48 am

To da je napustio klub i ekipu pred pocetak sezone je prica za malu djecu, zna se ko se i dalje tu sve pitao, pa cak i bio dole na terenu. Povukao se jeste, iz gore nevedenih razloga, ali da je skroz napustio klub i ekipu je glupost.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:09 am

sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
Jakako, Ferari s motorom Fiata jer za bolje ne mogu namaći novac ovi "inženjeri".

A kad već pominješ igrače, ja kad se sjetim Bajića i ovi nabrojani izgledaju igrači za njega. Najgori igrač u zadnje vrijeme. Fin je i Klepač bio.

Da je bas moglo drugačije, ali predstavljati jedan period toliko bolji od drugog nema smisla, jer nije tako. Da li će ovaj Ferari s motorom Fiata i sa dobrim vozačem prvi proći kroz cilj, ćemo vidjeti ali eto trenutno nije na polpoziciji i gledajući prošlu godinu nije napredovao. Nekad nije dovoljan samo vozač, treba još faktora.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:11 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:48 am
To da je napustio klub i ekipu pred pocetak sezone je prica za malu djecu, zna se ko se i dalje tu sve pitao, pa cak i bio dole na terenu. Povukao se jeste, iz gore nevedenih razloga, ali da je skroz napustio klub i ekipu je glupost.
Kako nije on i greda se slikali po anataliji....
Znaci bolio ga q.r.a.c i za tobom i za mnom i za klubom.....
Otisao frajer ........
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:27 am

DANAN je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:11 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:48 am
To da je napustio klub i ekipu pred pocetak sezone je prica za malu djecu, zna se ko se i dalje tu sve pitao, pa cak i bio dole na terenu. Povukao se jeste, iz gore nevedenih razloga, ali da je skroz napustio klub i ekipu je glupost.
Kako nije on i greda se slikali po anataliji....
Znaci bolio ga q.r.a.c i za tobom i za mnom i za klubom.....
Otisao frajer ........
Kako si ti fin, kažeš "otišao" a ne "pobjegao".

Divim se ja svima koji imaju pritisak, ali jedne krivit da su pobjegli, a druge opravdavati zbog istog nema neke logike.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:35 am

DANAN je napisao/la:
pet okt 11, 2019 8:55 am
slika
😂😂😂
Eto na sta smo spali.
Ovo se trebalo uraditi netom cim se raskinuo ugovor sa diadorom a ne nekoliko godina poslije.
Dogorilo do nokata.Za uhar je kada kokuzu i muha u g.u.z.i.c.u uleti.
Ne znam sto bi bilo smijesno sto nemamo para
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:39 am

Žalosno, ali valjda izdobri.

Da hoće pauza proći, **** ih ovo kad niko naš ne igra za repku, bolje da igraju dok su tereni fini.
Jućer u Vogošći Veležovi igrači hodaju kroz Vogošću i odoše na trening u šorcevima i papučama. Nek i to vidim.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 11:40 am

DANAN je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:11 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:48 am
To da je napustio klub i ekipu pred pocetak sezone je prica za malu djecu, zna se ko se i dalje tu sve pitao, pa cak i bio dole na terenu. Povukao se jeste, iz gore nevedenih razloga, ali da je skroz napustio klub i ekipu je glupost.
Kako nije on i greda se slikali po anataliji....
Znaci bolio ga q.r.a.c i za tobom i za mnom i za klubom.....
Otisao frajer ........
Danane bolan, za ove molere i sam Allah džš može pogriješiti ali Amar ne.....
Pa kad su ti Gredićevi genijalci ostavili milione - što bolan godinama ne plaćaše pišano penzijsko i socijalno "kamari" ljudi u klubu, što ne plaćaše poreze, pa je Senad &co morali se i oko toga za.ebavati.
Ili će moleri možda objasniti kako je jbg takva politika kluba bila...niko ne plaća pa što bi mi....
To bruka molera i danas zagovara kao model poslovanja kluba.
To je ISTO kao kad ti dijete uhvate da je krao u Bingu - a ti odgovoriš:
"Ma je.bi ga to je danas normalno, kradu svi - gdje ćeš dijete ružiti i kažnjavati zbog toga, mali igra lopte najbolje u ulici"!
Objašnjavati nekom da je mlijeko bijelo je Sizifov posao!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 1:21 pm

sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
A Ferari je ko?

I nećemo rođo spinovati, ako je po tvojoj logici Amar Ferari onda smo taj Ferari mogli imati i prethodnih godina jer su ga zvali ljudi. Dalje, svi su svršavali na Zahirovića kad je došao, a sad se koristi kao jedan od načina da se bivša Uprava popljuje. Po mom mišljenju slična situacija je sa Štilićem trenutno, hoćemo li i njega koristiti kao argument protiv trenutnih ljudi u Klubu ako ne opravda očekivanja?
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 1:55 pm

Grbavica je napisao/la:
pet okt 11, 2019 10:04 am
kvalitet je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
čet okt 10, 2019 7:53 pm
Burazeru dodjes i argumentima pobijes šta god da imaš. A ne Adisova šuplja nisu mi dali da im dam riječ slikaslikaslikaslika e to možeš djeci u vrtiću bajke pricati nastavnice

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Ma nisu imali mu.da i to je to. Prepali se zbog nekakvih navodnih prijetnji. Pri tome, niti jednom od njih nije oštećena imovina niti im je dlaka s glave falila. Upoznao sam mnoge pi..., ali ako si takav karakter, onda ne radiš ovakve poslove. Ako ga radiš, moraš biti spreman i na prijetnje i na uvrede i na zastrašivanja i na šta sve ne. Oni, očito, nisu bili spremni na to.

Ponavljam, kapa dole za sve urađeno, ali i ovo su činjenice.
Pa sto Amar ode na godisnji?
Pobjegao. Ali, evo, vratio se da popravi neke stvari. Samo ima jedna bitna razlika. Amar je uvijek bio na raspolaganju klubu (ne kao trener, istina, ali sjeti se da je dolazio da razgovara s Kostićem, naprimjer, dakle kao neki savjetnik, hajmo to tako nazvati). Ovi što odoše ne žele ni razgovarati s ovim sad, nisu htjeli da izvrše primopredaju dokumentacije, ne pojavljuju se na sjednicama Skupštine itd. Pri tome ne opravdavam Amarov odlazak na godišnji. Trebao je biti pošten i reći odlazim zbog tog i tog. Onako je bilo šupački.

Da dodam. Ne tako davno novinara Vladimira Kovačevića brutalno pretukli, sud to okarakterisao kao pokušaj ubistva. Ali čovjek ima mu.da, zato se i dalje bavi tim poslom. Zato sam i rekao da su prijetnje kao prijetnje smiješne, pogotovo u našem društvu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 2:08 pm

blueboy je napisao/la:
pet okt 11, 2019 1:21 pm
sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
A Ferari je ko?

I nećemo rođo spinovati, ako je po tvojoj logici Amar Ferari onda smo taj Ferari mogli imati i prethodnih godina jer su ga zvali ljudi. Dalje, svi su svršavali na Zahirovića kad je došao, a sad se koristi kao jedan od načina da se bivša Uprava popljuje. Po mom mišljenju slična situacija je sa Štilićem trenutno, hoćemo li i njega koristiti kao argument protiv trenutnih ljudi u Klubu ako ne opravda očekivanja?
Nije problem bio fuliti jednom, dva ili tri puta. Problem je kad većina dovedenih igrača flopira. Meni je dovođenje Zahirovića imalo smisla. Ima iskustvo, fali ti takav igrač, jako ime. Ali, realno, ne možeš uvijek pogoditi. No, dovodili su Elsnera, Pozdera i mnoge druge koji su se ispostavili kao promašaji. Previše igrača. Da su bili slabo plaćeni, pa hajde, to niko ne može zamjeriti. Ali svi redom dobro plaćeni.

Ja sam uvijek bio za to da, između ostalog, izdvajamo novac za pojačanja. Isto tako bismo nekad fulili, ali ako pogodiš u 7 od 10 puta, na konju si.

Tako da, Štilić će biti argument ako još igrača ne bude opravdalo očekivanja. Odnosno, ako ne osvojimo titulu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 2:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:09 am
sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
Jakako, Ferari s motorom Fiata jer za bolje ne mogu namaći novac ovi "inženjeri".

A kad već pominješ igrače, ja kad se sjetim Bajića i ovi nabrojani izgledaju igrači za njega. Najgori igrač u zadnje vrijeme. Fin je i Klepač bio.

Da je bas moglo drugačije, ali predstavljati jedan period toliko bolji od drugog nema smisla, jer nije tako. Da li će ovaj Ferari s motorom Fiata i sa dobrim vozačem prvi proći kroz cilj, ćemo vidjeti ali eto trenutno nije na polpoziciji i gledajući prošlu godinu nije napredovao. Nekad nije dovoljan samo vozač, treba još faktora.
Ruku na srce imamo mi jos uvijek u timu igrace u rangu Bajica. Sinisa, Pavic, Bogi, stanic.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 2:28 pm

blueboy je napisao/la:
pet okt 11, 2019 1:21 pm
sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
A Ferari je ko?

I nećemo rođo spinovati, ako je po tvojoj logici Amar Ferari onda smo taj Ferari mogli imati i prethodnih godina jer su ga zvali ljudi. Dalje, svi su svršavali na Zahirovića kad je došao, a sad se koristi kao jedan od načina da se bivša Uprava popljuje. Po mom mišljenju slična situacija je sa Štilićem trenutno, hoćemo li i njega koristiti kao argument protiv trenutnih ljudi u Klubu ako ne opravda očekivanja?
Pa sta fali Stilicu do sada osim spreme koju ce popraviti nadam se sada na pauzi. Ja ga ocekujem od sljedece u prvoj, vrijeme mu je. Jedini Zahirovicev potez kojeg se sjecam je dizanje ruku prema jugu da nahjca jos vise atmosferu. Presmijesno mi je ovo tvoje poredjenje.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 11, 2019 2:43 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pet okt 11, 2019 2:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet okt 11, 2019 11:09 am
sahmat je napisao/la:
pet okt 11, 2019 6:59 am
Možda bi imali stadion, ali bi nas vodili Jagodić, Dudić ili Dogan jer nam je bivša uprava veliki poznavalac fudbala i možda bi još imali onog javašluka od igrača Elsner, Zahirović, Mailson i ostali talenti iz ere S.M.
Ne znam zašto hoćete da vratite FIAT, a imaš Ferarija u garaži!
Jakako, Ferari s motorom Fiata jer za bolje ne mogu namaći novac ovi "inženjeri".

A kad već pominješ igrače, ja kad se sjetim Bajića i ovi nabrojani izgledaju igrači za njega. Najgori igrač u zadnje vrijeme. Fin je i Klepač bio.

Da je bas moglo drugačije, ali predstavljati jedan period toliko bolji od drugog nema smisla, jer nije tako. Da li će ovaj Ferari s motorom Fiata i sa dobrim vozačem prvi proći kroz cilj, ćemo vidjeti ali eto trenutno nije na polpoziciji i gledajući prošlu godinu nije napredovao. Nekad nije dovoljan samo vozač, treba još faktora.
Ruku na srce imamo mi jos uvijek u timu igrace u rangu Bajica. Sinisa, Pavic, Bogi, stanic.
Svi su oni igrali prije tog Bajića tako da su bolji od njega.
Nema smisla porediti ove koliko god imali mana sa ovim momkom koji i ne liči na fudbalera tj. ne zna ni trčati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija