Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 10:59 pm

Minjore je napisao/la:
sri apr 14, 2021 10:24 pm
Izvolite gospodo navijaci, sponzori i prijatelji Kluba. Nema vise dvije prepreke koje su vas sprijecavale da pomognete Klubu..
Jos uvjek je u klubu.Ne budi naivan.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:00 pm

Bas tako. Mi smo sami krivi sebi za sve, ni Baka, ni pitari, ni meteor. Sami smo krivi za sve.

Joj predstavise Baku, a nisu se ni sa njim dogovorili sve.
Fudbalski klub Željezničar objavio je večeras da je Blaž Slišković njihov novi trener. U ekskluzivnoj izjavi za "Avazov" portal Slišković je naglasio kako mu je drago da je izbor pao na njega.

- Drago mi je da su se ljudi odlučili za mene, ali ja ne mogu još reći da je to zvanično. Ja još uvijek nisam dogovorio lične uslove. Istina, rekao sam ljudima u klubu da ćemo se mi lako dogovoriti, ali potrebno je da ispune i neke stvari na uslovima u kojima bih radio. Sjest ćemo i razgovarati o detaljima, kaže Slišković za naš portal.

Na pitanje da li je istina da je jedan od njegovih uslova isplata zaostalih primanja igračima dao je potvrdan odgovor.

- To je nešto što sam jučer zahtijevao od članova uprave, naglasio je popularni Baka
.

Pa nista nisu naucili nakon one blamaze sa Rangersima. Objavise na Zvanicnoj, covjek nije ni potvrdio. JOOOOOOOOOOJJJJ
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
milanribar
Postovi: 672
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:10 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri apr 14, 2021 10:57 pm
Nemojte biti ko oni iz tuzle....
Nije baka uzeo nama titulu penalom....
Mi samo nismo trebali izgubiti od pitara.....
Mi smo te godine trebali samo dobiti Krupu ..
Nije nama baka penalom uzeo titulu nego smo je mi sami sebi izbili iz ruku.
Ista stvar je i sa Velezom prosle godine,da smo ga dobili bili bi sampioni.
To ne mijenja stvar da je ljudski otpad koji nijednim potezom u trenerskoj karijeri dosad nije pokazao nikakvo uvažavanje prema nama, čak je bio jedan od onih koji su nas najviše pljuvali u svojim nastupima. Iako je očigledno njegov klub potpomognut od strane sudija .
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:20 pm

Kakav su cirkus napravili potencijalno. Moze traziti vece uslove, a ti moras paziti da se ne provalis. Opet.

Mene je stid. Susramlje, veoma poznat osjecaj u posljednje vrijeme svih nas koji volimo Zelju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:22 pm

Kakvi smo mi amateri, proglasimo ovu ublehu za trenera a on kurcevito kaze nismo se jos nista dogovorili.

Kamatar plus Kockar kakva ce ovo biti kombinacija ljudi moji. Pa ima da haramo ligom. FUJ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
milanribar
Postovi: 672
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:26 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... 785?fbclid

Sad si mi još draži, sretno "šefe"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:33 pm

Prije samo tri dana
Informacije objavljene na zvaničnoj stranici jedine su vjerodostojne
FK Željezničar obavještava navijače i javnost da će se večeras održati sjednica Upravnog odbora, a u vezi s aktivnostima o imenovanju novog trenera FK Željezničar.
Također, ističemo da su informacije objavljene na zvaničnoj stranici Kluba jedine koje su vjerodostojne, a sve ostale informacije o novom treneru iz medija su samo špekulacije ili želje pojedinaca.

UO će od večeras krenuti u realizaciju imenovanja novog trenera, a do imenovanja novog trenera ekipu će trenirati postojeći stručni štab.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:36 pm

storm_raider je napisao/la:
sri apr 14, 2021 11:33 pm
Prije samo tri dana
Informacije objavljene na zvaničnoj stranici jedine su vjerodostojne
FK Željezničar obavještava navijače i javnost da će se večeras održati sjednica Upravnog odbora, a u vezi s aktivnostima o imenovanju novog trenera FK Željezničar.
Također, ističemo da su informacije objavljene na zvaničnoj stranici Kluba jedine koje su vjerodostojne, a sve ostale informacije o novom treneru iz medija su samo špekulacije ili želje pojedinaca.

UO će od večeras krenuti u realizaciju imenovanja novog trenera, a do imenovanja novog trenera ekipu će trenirati postojeći stručni štab.
ako se sta izjalovi ovo ce biti bruka stoljeca.cccc
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:42 pm

phpBB [video]
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:43 pm

storm_raider je napisao/la:
sri apr 14, 2021 11:33 pm
Prije samo tri dana
Informacije objavljene na zvaničnoj stranici jedine su vjerodostojne
FK Željezničar obavještava navijače i javnost da će se večeras održati sjednica Upravnog odbora, a u vezi s aktivnostima o imenovanju novog trenera FK Željezničar.
Također, ističemo da su informacije objavljene na zvaničnoj stranici Kluba jedine koje su vjerodostojne, a sve ostale informacije o novom treneru iz medija su samo špekulacije ili želje pojedinaca.

UO će od večeras krenuti u realizaciju imenovanja novog trenera, a do imenovanja novog trenera ekipu će trenirati postojeći stručni štab.
Pa vjerujte zvaničnoj, nemojte Sinanu :kafa:
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 14, 2021 11:48 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
sri apr 14, 2021 11:42 pm
phpBB [video]
Kad se amar pokusa baki umiješati u posao :rofl1: :rofl1:
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 12:31 am

Ovo je nastavak agonije i cirkusa u najavi. Dobro smo mi nagrajisali, i kao klub i kao narod.
Uvijek biramo nesto naopako i nenormalno. Nema nama pomoci...
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 5:16 am

Praznik koji ne smijemo zaboraviti. Sretan vam Dan Zeljeznicara !

slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 7:46 am

milanribar je napisao/la:
sri apr 14, 2021 10:51 pm
Smetljar, kockar i alkos. Koji je osvojio dvije titule u momentima kad Zrinjski ima ubjedljivo najjaču ekipu i pomoć sudija kakvu nikad nijedna ekipa u ligi nije imala. Zanimljivo da u svakom drugom klubu u kojem je bio nije ostvario ni približan uspjeh, čak je katastrofalan bio.
Uzeo nam je titulu ispred nosa na najodvratniji način penalom u 93. minuti koji nije postojao, još je pokušo to da opravda i svađo se s novinarima.
Dva penala u 5 minuta protiv GOŠK-a u Mostaru kod 0-2 da ne spominjem, ponovo laže pored očigledne sudijske lakrdije i neviđeno smiješnih penala i napada "sarajlije" da ga medijski šikaniraju.

Samo moje mišljenje, zasnovano na godinama praćenja rada ovog lika, nekad vrhunskog igrača sada trenerske ublehe.

Nadam se da će me demantovat i ništa mi drže ne bi bilo od toga. Sretno.

U situaciji kad smo u finansijskoj propasti i nemamo šanse ni za jedan trofej, valjda se treba gledat dugoročno, jeftnije opcije, mlađi trener, promovisanje mladih igrača itd

Bojim se da lutamo i dalje.

Sve ovo stoji, al opet po meni je jedna mana dominira, a to je da će biti skup za nas u ovim dugovima. Sve je zaista na mjestu što si napisao, al preko nečeg se mora i preći. Niko nije idealan, pa tako ni Baka. Ja sam sretan i prihvatam ovo kao izbor. Još da dobijemo info da li je Amar dio kluba pa da obnovimo za početak bar članske.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 8:11 am

Znaci cirkus se potencijalno nastavlja!
Ima li iko "normalan"u upravi,pa da se ovako narodski receno istrci pred rudu.
Ko njima sastavlja i koncipira ova saopstenja.Nedorecena i bez osnovnih elemenata provjerene i tacne info.
Da ih ne nabrajam punim imenima ali ovi "prezimenjaci"u upravnom sebe ne mogu zavrsiti,da ne kazem sebi obezbijediti pristojan posao a kamoli da kiflu donesu u Zelju.Ovaj "portparol"upravnog koji u zadnje vrijeme komunicira sa javnosti ne zna je li posao ili dosao.U marketinskim krugovima klasicni prodavac magle
Podpredsjednik veca misterija od NLO itd....
Izaci sa zvanicnom informacijom na zvanicnoj stranici a oni tek skupljaju za drveni cumur ne bi li zapalili vatru za rostilj je i za bosanske parametre previse
Bajke su na drugom spratu ali ajde da se cudom cudimo kako ce i kojim stapicem biti zavrsena isplata igracima
Nadam se i da igraci nece poviti ledja i "pristati"makar na jednu platu radi navodnog mira u kuci.
Ako se ipak cudo desi :D Baka moze biti rjesenje do kraja sezone,jer ne vidim da on moze biti dobro dugorocno rjesenje
i na kraju prica o treneru je ustvari suplja pa cu se vrnuti na pocetak i cirkus
Ono sto je nama sudbonosno vazno je kompletiranje skupstine ,njena operacionalizacija(ja sam i za njeno brojcano smanjenje)i ljudima koji unose novac i imaju osim navijackog i financijski interes
Ove "igranke "oko navodne legitimnosti ili nelegitimnosti online skupstine u pandemiji su vise nego smijesne
Mnogo vece institucije i mnogo vaznije skupstine funkcionisu online a eto ko biva za nasu se treba trazit imisljenje i pravna verifikacija nadleznog ministarstva
Usra Marko i sebe i sarca
Citiracu jednog hrabrog Zeljovca:"Cirkus Monti Paytona,novi serijal u nastavku"
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 8:39 am

Kakva romantika Željo i Baka
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 8:49 am

Potpisi Baka, nemoj da se obrukamo opet.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:17 am

storm_raider je napisao/la:
čet apr 15, 2021 8:49 am
Potpisi Baka, nemoj da se obrukamo opet.
I otjeraj Amara.
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:19 am

Ja nikome necu dati prednost dok rezultati se ne potvrde. Ako se ove godine uspije izboriti europa imat ce moju puno podršku. Teško jeste ali ima da se boriš sa direktnim ekipama za europski scenu. Ako si bolji ides dalje. Kada je Amar dosao bio sam zaisa sretan i mislio sam da je upravo on koji može dati Želji dobu igru, nakon svih onih igara koje su bile prije njega. Desilo se to da je on izgubio svoj autoritet kod ekipe i to ga je najviše koštalo rezultata. Imamo solidnu ekipu koja može izboriti europu i nadam se da će uspjeti. Ako ne uspije mislim da će Baka biti potrošen.
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 15, 2021 9:58 am

Jedino rješenje u ovoj situaciji je Omer Joldić. Ne bi imao neku novu ogromnu platu za novog trenera, već samo dodatak na postojeću, što je u svakom slučaju ekonomičnije. Pored toga, on je jedini koji bi pokušao progurati djecu iz omladinskog pogona. Ne kažem da imamo mnogo toga u izlogu, ali eto barem da djeca dobiju šansu, pa da vidimo na čemu smo.

Ovim putem još jednom želim da se zahvalim svim igračima koji su učestvovali u bojkotu Lutvinog gazde i što smo uspjeli napraviti prvi korak ka tjeranju Lutvinog gazde. Koliko će se on petljati u rad novog Šefa stručnog štaba ostaje da se vidi, ali bitno je da će igrači početi igrati i ide lagano 0:5 u Bijeljini i to bez nekog značajnog umora.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kvalitet, Majestic-12 [Bot], milanribar i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija