Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:40 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:37 pm
Hasanovic je go ***** od igraca. Zilic i drugi stoper su ga pojeli, a on je bar jos dva puta pao bezveze u 16.
Meni se svidio nas veznjak, broj 4, zna lopte, razmislja, fino se postavlja u odbrani. Imali smo nekog malog Salema, Joldic ga citavu utakmicu zove ko onda Oda Zajima :D
Zuban i Zilic top igraci, grihota ce biti ako ih ne iskoristimo kako treba
Ajdin Šušić je 4. Zeničanin, igrao u Krivaji, Sarajevu i Čeliku. Inače 3 gola i 4 asistencije, a čini mi se da je i danas asistirao, znači 5. I još ako sam dobro vidio ljevak, može li bolje :D

Osmanović i on dva ljevaka i oba vezna, ono što nam fali :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:43 pm

 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:53 pm

Dobra tekma skroz..ali Zilic mali katastrofa, ja ne znam kako je taj momak uspio zaigrati u prvih 11, al zasigurno vise nece..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 4:55 pm

Pola djece nako mlitavo , mrsavo u pm... Osmanovic najlosiji, Zilic tanak. Zuban okej, golman slolidan. I 4 nije bio los, saban za sirotinju...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:06 pm

godrina je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:38 pm
salle86 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:32 pm
Po meni, možda opet subjektivno, ali i pitari su go qrac. A kad pogledaš tabelu ne znam koliko je pametno braniti tu tezu.
I onda opet, eto haj da nisu samo oni, nek uzmemo i Zrinjski, Široki...ma 8/12 timova iz lige, ovi naši prvotimci ni kod tih ne bi bili prevaga. Neki bi, ali velika većina ne bi, možda ni igrala u prvih 11. Tako imamo "tanku" ekipu. Imenima inekako nije loša, ali po trenutnoj formi i svemu što ide uz nju, ovi igrači su go prosjek lige i debelo ispod prosjeka tima i imena Željo.
dugo losiji prvak nije bio
najbolja su od svih losih ekipa
ma kako neki se napinjali iz petnih žila da pokažu i dokažu supotino, liga je iz godine u godinu lošija...u svim segmentima, od igre samim tim i igrača kao pojedinaca koji su u njoj, do uslova kod većine klubova koji ništa ne rade sami od sebe već se samo uzdaju u Božiju odredbu (da neće biti kiše i da će teren ličiti na nešto), sudija, pa usudio bih se reći i navijača...sve gore i gore...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:08 pm

Najlosiji je bio desni bek cini mi se Jasarevic prezime, potpuno izgubljen.
Onaj 14 mali ne znam je li mladji od ostalih al bas je nejak, onaj kapiten pitara ga je prebio danas.
Zuban, Osmanovic ok, Zilic dosta kiksao, a lijevi bek nam je bio odlican.

Sudija cirkus zivi, covjek ne zna gdje udara, na stranu sto je pitarima trebao dati bar dva crvena, nije na vrijeme smirio utakmicu tako da smo dobro prosli bez povreda.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:12 pm

cikazubo je napisao/la:
ned mar 10, 2019 5:08 pm
Najlosiji je bio desni bek cini mi se Jasarevic prezime, potpuno izgubljen.
Onaj 14 mali ne znam je li mladji od ostalih al bas je nejak, onaj kapiten pitara ga je prebio danas.
Zuban, Osmanovic ok, Zilic dosta kiksao, a lijevi bek nam je bio odlican.

Sudija cirkus zivi, covjek ne zna gdje udara, na stranu sto je pitarima trebao dati bar dva crvena, nije na vrijeme smirio utakmicu tako da smo dobro prosli bez povreda.
Naša 14 je Muhamed Salanović.

A sudija naravno Kaljanac :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:27 pm

Ima li gdje da nas ne jebu sudije
U šahu bi nam presudili
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:31 pm

Posto sam podjelio preko dvadeset linija za Zeljine gostujuce utakmice, red je da se reklamiram opet. :D

Gledajte negledljivo, gledajte Zelju za samo 8eura mjesecno.
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:33 pm

Trpa Vojo :D

slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:17 pm
Ja samo mogu zamjeriti što se veznjak nije doveo.
Anel i Hare nikad ali nikad zajedno neće moći igrati. Nek' su naši još hiljadu puta al' džabe. Svaka sljedeća će biti patnja i svaku sljedeću će nam sve zavisiti od Rame kad nema ko drugi povući. Protiv MDK dok Mujezinović nije neki svoj pritisak i zujanje napravio izgledali smo ko raštimani orkestar.
I šta da se jučer očekuje kad ti ni Rama ne igra?
Kažu dobro odigrao vezni red.. Jeste, ali ako smo i ako ćemo biti zadovoljni bodom u svim utakmicama. Defanzivno svaka čast, obojici, pogotovo Anelu ali kreativnost i muda nemaju. Hare je jučer svaki put pri prijemu lopte dodavao Anelu koji je na par metara od njega. Isto ono što je Anel radio dok je igrao sa Blagojevićem. A Anel nema kuveta poslati kvalitetan pas da probije zadnju liniju. Jedini takav je bio kad je golman istrčao ispred Pavića za dlaku u drugom poluvremenu. I to je jedino odigrano smisleno u čitavih 90. minuta utakmice.
E to je poražavajuće.
A svakako da defanzivno malo ozbiljnije izgledamo nego śto smo bili prije par mjeseci. Ali isto tako izgubili smo igrače koji osim Ramovića mogu valjati u ovakvoj utakmici u kreativnosti i prodornosti.
Na šta će sve ovo izaći ne znam.. Ali apsolutno vjerujem Amaru da će makar na guzove izboriti Europu i da ćemo na ljeto polahko krenuti i u bolje građenje tima što bi na kraju donijelo željenu igru i rezultat.
A ocito smo tako igrali pa su oni svoj zaadatak nazad odradili dobro. :D

Sto se tice Sinana apsolutna istina, samo po losem terenu s ovakvim sjekacima tesko bi i on nesto individualno odradio.
Treba timske kreacije, treba neke akcije. Nije da ne moze jer Zrinjski uvakat je dole znao sakriti loptu.

Lakse bi nam bilo kad bi Sarajevo uzelo vcrs .
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:48 pm

Mene zabrinjava sto klub kao prioritet u omladinskim kategorijama stavlja rezultat. Potpuno pogresan koncept. Evo zvanicna objavila da smo danas odigrali 2:2 protiv Sarajeva. U borbi za titulu bla bla, a to sto ce mozda jedino Zubanovic nekad u buducnosti napraviti nesto nije bitno, ono kao bitan je rezultat u omladinskoj kategoriji. Znaci 1 od svih juniora ima mogucnost da nesto mozda napravi. I onda ce mnogi napisati kako ja to znam, jesam li to vidovit..

Vecina igraca mrsava kao da su ih izgladnjivali u nekom logoru, jos uz tu mrsavost visinom bas mali, onaj golman mini Kjosevski. Malo jace da neko udje u duel sa apsolutno svakim juniorom polomio bi ga na sto komada. Svim trenerima kojima je bitan rezultat u op, odmah bih dao otkaz.

Proizvodnja igraca za seniorski tim mora biti prioritet u op a ne rezultat. Od pionira ga uciti a kad dodje u juniore i zavrsi juniorski staz da je vec obucen i spreman za seniorski fudbal. To je svrha omladinskog pogona.

Mi svrsavamo dosli do utakmice sa Atletikom a koliko igraca iz te generacije je nesto napravilo u svojim karijerama? Hajmo biti iskreni, koliko njih je fakat imalo kvalitet da napravi dobru karijeru?

Gledam juce tekmu Igman vs Olimpic i oni nasi u Igmanu nemaju kvalitet ni za Igman, a mi bi ih nesto na silu gurali..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 5:50 pm

samo da se ponovim, igrača kao što je jovan b. nećemo dugo imati
istina znao je i kiksati ali jedan od rijetkih ako ne i jedini koji nije bježao od lopte već je tražio u posjed
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 6:30 pm

salle86 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 5:50 pm
samo da se ponovim, igrača kao što je jovan b. nećemo dugo imati
istina znao je i kiksati ali jedan od rijetkih ako ne i jedini koji nije bježao od lopte već je tražio u posjed
Ma meni će vječno Ćele bit žao.. Ama baš sve je imao u nogama. Od pasa, šuta, ideje, i ono najvažnije znao je povući loptu kroz par igrača.
A koliko će nam faliti tek će se vidjeti..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 6:32 pm

mislim da ce nam se igra zasnivati prvenstveno na dobroj i cvrstoj odbrani sto je uvijek bila karakteristika Amarove igre, u ove 3 utakmice na protivnici osim gola Mladosti nisu ukupno napravili vise od 2-3 izgledne prilike sto je odlicno, e sad je problem sto su nam krila i komplet vezni red katastrofa
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 6:33 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 10, 2019 5:34 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned mar 10, 2019 4:17 pm
Ja samo mogu zamjeriti što se veznjak nije doveo.
Anel i Hare nikad ali nikad zajedno neće moći igrati. Nek' su naši još hiljadu puta al' džabe. Svaka sljedeća će biti patnja i svaku sljedeću će nam sve zavisiti od Rame kad nema ko drugi povući. Protiv MDK dok Mujezinović nije neki svoj pritisak i zujanje napravio izgledali smo ko raštimani orkestar.
I šta da se jučer očekuje kad ti ni Rama ne igra?
Kažu dobro odigrao vezni red.. Jeste, ali ako smo i ako ćemo biti zadovoljni bodom u svim utakmicama. Defanzivno svaka čast, obojici, pogotovo Anelu ali kreativnost i muda nemaju. Hare je jučer svaki put pri prijemu lopte dodavao Anelu koji je na par metara od njega. Isto ono što je Anel radio dok je igrao sa Blagojevićem. A Anel nema kuveta poslati kvalitetan pas da probije zadnju liniju. Jedini takav je bio kad je golman istrčao ispred Pavića za dlaku u drugom poluvremenu. I to je jedino odigrano smisleno u čitavih 90. minuta utakmice.
E to je poražavajuće.
A svakako da defanzivno malo ozbiljnije izgledamo nego śto smo bili prije par mjeseci. Ali isto tako izgubili smo igrače koji osim Ramovića mogu valjati u ovakvoj utakmici u kreativnosti i prodornosti.
Na šta će sve ovo izaći ne znam.. Ali apsolutno vjerujem Amaru da će makar na guzove izboriti Europu i da ćemo na ljeto polahko krenuti i u bolje građenje tima što bi na kraju donijelo željenu igru i rezultat.
A ocito smo tako igrali pa su oni svoj zaadatak nazad odradili dobro. :D

Sto se tice Sinana apsolutna istina, samo po losem terenu s ovakvim sjekacima tesko bi i on nesto individualno odradio.
Treba timske kreacije, treba neke akcije. Nije da ne moze jer Zrinjski uvakat je dole znao sakriti loptu.

Lakse bi nam bilo kad bi Sarajevo uzelo vcrs .
Ma odlično je što su oni nazad dobro odradili.. Čak štaviše na ponos im je. Zadnjih par utakmica u Tuzli (osim one u kupu) nijednom veznjaku našem to nije pošlo za nogom.. Uvijek su nas ponajviše isprebijali na sredini i još smiješnije smo izgledali u odnosu na jučer.
Ali šta ćemo kad se Rama opet kucne? Kad bude suspendovan? Kad ne bude mogao sam nešto izmajmunisati? Rekoh da nas je Mujezinović uz publiku prodrmao protiv MDK, a ko će sljedeći put?
Fali Ćelo i kraj priče. Dok ne nafatamo novog Ćelu biće patnja. Ako do tada i Rama ne ode, a nadam se da neće..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 6:36 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 6:32 pm
mislim da ce nam se igra zasnivati prvenstveno na dobroj i cvrstoj odbrani sto je uvijek bila karakteristika Amarove igre, u ove 3 utakmice na protivnici osim gola Mladosti nisu ukupno napravili vise od 2-3 izgledne prilike sto je odlicno, e sad je problem sto su nam krila i komplet vezni red katastrofa
Ma pravi treneri uvijek igru grade tako što nazad prvo učvrste. A mi realno ako već smo se uspjeli usuditi kritikovati kreativnost i bezidejnost naprijed, onda moramo pohvaliti da i puno bolje se branimo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 6:58 pm

Po ko zna koji put... Sto ste trazili, to ste i dobili :)
slika
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 7:23 pm

rodrigo87 je napisao/la:
ned mar 10, 2019 6:58 pm
Po ko zna koji put... Sto ste trazili, to ste i dobili :)
slika
Sta, gdje za nas malo manje upucene?
Derbi na Grbavici :zeljeznicar1:
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1827
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 10, 2019 7:24 pm

Bome kone prekucale ligu, treba biti čovjek pa priznati.

Online

Trenutno korisnika/ca: amelaga, Google [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija